Huis te koop!

01-04-2012 21:14 2348 berichten
Alle reacties Link kopieren
Nu de Open Huizen Dag voorbij is, en we weer gewoon proberen ons huis te verkopen...dacht ik dat het misschien leuk was om een beetje op de hoogte te blijven van elkaars ontwikkelingen.
Alle reacties Link kopieren
Alana; we hebben een huis van 13 jaar oud, en hebben voor de verkoop onze vloer laten schuren en lakken, muren geverft, nieuwe gordijnen voor de schuifpui. De trap naar zolder zou ik nog eens kunnen verfen... En misschien de verwarming op de badkamer verplaatsen. Afgelopen juni is de hele buiten boel geverfd. In prijs gezakt. Dus ik denk dat we genoeg gedaan hebben.... Misschien is van makelaar veranderen een betere optie...maar wel een ( financieel) heftige optie.



Spannende tijden, voor je Alana! Ik hoop dat ze morgen je laat weten of het door gaat!



Onze tijd komt wel, gewoon geduld hebben... ( zegt ze dapper...)



Droid, kom op hé! Ik hoop voor je dat snel wat hoort!!
Alle reacties Link kopieren
*schop*

*meegesleurd wordt*



*onderweg een glaasje rode wijn ziet*



O, kijk, dit gaat al een stuk beter! Welterusten allemaal, niet teveel over huizen dromen en morgen weer meer nieuws. Hopelijk van iedereen hier.
Alle reacties Link kopieren
Hoe gaat het met de zenuwen? Trekken jullie het nog?
Alle reacties Link kopieren
Helemaal níks nog!

Had toch echt stiekem de hoop dat ze vandaag iets zouden laten weten...ondanks mijn stoere houding!



Alana, Elize..jullie al iets gehoord?

En Armande, iets gehoord over de kijkers die geweest zijn?



Talise, heb je je nagels nog?
Alle reacties Link kopieren
Visils, je was me net voor!
Alle reacties Link kopieren
Geen nieuws.. Ben vrij vandaag, is alleen maar vervelend...

Kijk lekker veel serie's, die huishouden en ga nu even sporten. Genoeg afleiding dus!

Sterkte iedereen!!
Alle reacties Link kopieren
Niets meer gehoord van de kijker. Makelaar vertelde wel dat er van de week nog een bezichtiging is..dus we wachten af! Beetje geduld mag ook wel..het staat pas een goede week te koop
Alle reacties Link kopieren
Er is van de week een bezichtiging gepland en jij weet verder niks?

Tuurlijk is een week niks maar ik dacht dat je zei dat er 4 kijkers geweest waren?

Vandaar mijn vraag of je nog iets gehoord had, neem aan dat je makelaar er wel achteraan belt?



Of haal ik nu alles door elkaar?



En Rieneke, dat wou ik vragen...ga je nog wisselen van makelaar? Had je al eens gedaan toch?

Ik vind het zo moeilijk dat je zoiets belangrijks maar gewoon uit handen moet geven...ik ben ook niet tevreden, weet niet of er nog goeie makelaars bestaan!
Alle reacties Link kopieren
Nog niks gehoord..
Alle reacties Link kopieren
Aso makelaar
Alle reacties Link kopieren
Hier nog zo één: ook niets gehoord. Vandaag heeft mijn man de makelaar gebelt. Rond 15.00. Hij was druk, of hij terug kon bellen. Tot nu toe nog niets gehoord. Tuurlijk kan het dat hij het erg druk had. Maar waarom bekruipt mij het gevoel dat hij nu pas de kijkers gaat bellen. En hoe stom kun je zijn, dat wij in ons laatste gesprek hebben aangegeven dat wij eerder gebelt willen worden, je beterschap belooft, en dan de eerste de beste keer het zo laat afweten. Grrr! Dus Droid, wisselen van makelaar lijkt al dichterbij te komen. Morgen maar eens afwachten..

( we zijn trouwens nog niet eerder gewisseld van makelaar)



Helaas nog geen goede berichten hier... Morgen nieuwe kansen!

En Talise, zit je echt in het berenhol, heb je iets te vieren( ik heb trouwens net even een stukje van Noa en Kapoen gelezen. Ziet er erg leuk uit goede reviews! Wat kun je goed tekenen! Ik ga hem zeker downloaden, lijkt me leuk voor onze jongste!)
Alle reacties Link kopieren
Ik heb het ook ff bekeken Talise, het ziet er supergaaf uit zeg!

Ik hoop dat je er wat mee gaat verdienen!
Alle reacties Link kopieren
Hallo Dames,



Wat een loze berichtjes hier allemaal zeg... niemand hoort wat. Hoe kan dat nou? Als ik het zo lees zou ik de makelaars allemaal een schop onder hun kont geven.



Mijn makelaar er vandaag ook trouwens bij, bij de bouwkundige keuring. Hij is de enige makelaar waar ik tevreden over ben. Erg leuk: bouwkundige was de man die het vorige keer ook voor ons heeft gedaan, haha! Dat zit dus wel snor. Toekomstige bewoonster was er ook bij en die heeft er heel veel zin in. De zenuwen zijn over hier.



Armande: spannend hoor!

Droid: jeeeeeetje hoe kan dat nou! Duurt lang!



Tess en Rieneke: dank jullie wel! Ik hoop ook dat het gaat lopen. Werk er heel hard aan maar het is gewoon erg moeilijk om tussen al die apps boven te komen drijven. Maar jullie compliment waardeer ik erg!
Alle reacties Link kopieren
Oh wat goed Talise!!

Ben blij voor je, wat een rust zal het he geven, nog steeds is het pas echt voorbij met de sleuteloverdracht maar dit is super!



Ja duurt lang, maar ik wist het!

Of ze reageren niet omdat ze het niet meer de moeite vinden omdat het niks wordt, of ze willen niet te happig lijken door direct na het weekend te bellen, dat dénk ik...



Enne, als ik kleinkinderen heb zal ik 'm (en de rest van de serie) ook gaan downloaden



Rieneke, die makelaar van jou is wel heel erg.

Dat is toch al 2 weken geleden ofzo, die kijkers?

Klote hoor, alsof het niet al genoeg gekost heeft...

Onze makelaar belt er wel achteraan, hij heeft andere steken laten vallen....
Alle reacties Link kopieren
Rieneke, ik wil je wat vragen, heb je een vriendschapsverzoek gezstuurd, al een keer of 4...nie gezien of simpelweg geweigerd?
Alle reacties Link kopieren
droid: ja, iets rustiger, maar nog meer omdat zij zo blij was dan dat het huis goed in elkaar steekt



Ja, dat heb je nu he. Vriend van mij ook: ging met iemand mee bezichtigen, en kreeg van de makelaar een heel draaiboek. Mocht niets zeggen, ze zouden pas na een week van zich laten horen en gelijk een eindbod uitbrengen. Ze proberen je op de kast te krijgen!



Haha, leuk! Hij is ook leuk om zelf te lezen hoor *hint* En hij kost minder dan een kopje koffie bij de gemiddelde koffietoko.



Rieneke: ben het eens met droid. Je betaalt 'm straks wel een hele zut centen, hij mag er wat voor doen, je zorgen uit handen nemen in plaats van je er nog een zorg bij geven.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou graag ook mee willen schrijven, lees al een tijdje met jullie mee (heb een andere account aangemaakt ivm herkenning voorkomen). Kom ook uit Zutphen en we hebben sinds een aantal maanden ons huis te koop. We hebben nu 4 kijkers gehad maar vaak hadden ze nog zelf een huis wat nog niet verkocht was/niet te koop stond. Wel enthousiast, maar ja, daar hebben we nu niet wat aan.



Rieneke, ik herken je verhaal over de makelaar, hebben we dezelfde? En herken ook je verhaal over het huis kijk-klaar maken, wat een werk he?? We hebben vorige week weer kijkers gehad en dat was al een tijdje geleden, dus het was erg veel werk

Wij zitten overigens in dezelfde situatie, we hoeven niet weg, maar willen het graag ivm uit het huis gegroeid zijn (ook 3 kinderen). Alleen wij kunnen nog niet een ander leuk huis vinden, dus we hebben eigenlijk geen haast.



Ik zag ook wat positieve verhalen voorbij komen, gefeliciteerd!
Alle reacties Link kopieren
Ja, dat denk ik ook, dat ze het slim aanpakken, en weet je, kan het ze niet eens kwalijk nemen...zou hetzelfde gedaan hebben.

We wachten af...misschien hebben ze echt een ander huis op het oog, kan ook nog!

Zelfde huis in zijstraat, 'minder af' is net in prijs gezakt, zit nu 10.000 onder het onze, wie weet gaan ze daarvoor, weet niet meer wat ik denken moet.



En je app...zal ik je een geheimpje toefluisteren? Mijn telefoon trekt het niet, ik heb een budgetfoon, ben er blij mee hoor maar kan gewoon niet zoveel



Weet je al hoe nu verder?

Ik snap het niet helemaal, was het wachten op het rapport voor het voorlopig contract getekend zou worden?
Alle reacties Link kopieren
Maison (wat een leuke nick ) ik had je bericht helemaal gemist!



Staat er voor jullie niet toevallig een bezichtiging gepland?



Ik weet intussen bijna zeker dat we een huis gaan bezichtigen met het makelaarskantoor van Rieneke!

Tis toch maar weer een kleine wereld he?



Jullie al een ander huis op het oog Maison?
Alle reacties Link kopieren
Nee, geen bezichtiging meer gepland. Jij bent ook in Zutphen aan het kijken he? Niet bij ons dus. Ons huis lijkt op mijn avator As if



Nee, geen huis op het oog.

Jullie hebben het huis nog niet verkocht he? Vind je het dan niet 'eng' om al andere huizen te kijken? Ik doe het niet, ben veel te bang dat ik dan 'verliefd' wordt op een huis wat dan niet door gaat.
Alle reacties Link kopieren
Haha as if



Nee, ik ben niet bang, ook niet meer om verliefd te worden op een huis, ik ben klaar met het huizengedoe, het duurt te lang, er komt zoveel bij kijken, helemaal omdat je echt naar een eindje verder verhuisd.

We moeten wel kijken omdat het nu zomaar raak kan zijn en dan zullen we iets moeten, opslaan en huren is een idee maar met huisdieren kan je ook niet overal terecht...dus, als we direct over kunnen zou ideaal zijn, vandaar...



Wel grappig, de kans is dus best groot dat ik je huis bekeken heb, heb heel Zutphen gezien geloof ik
Alle reacties Link kopieren
Ja, huren overwegen wij ook, mocht het ineens snel gaan (wederom: as if). Maar wel lastig inderdaad om dat ook weer te regelen.



Waarom willen jullie eigenlijk naar Zutphen? Wij komen van oorsprong ook uit het verre oosten, grappig.

Wat is de prijsklasse waarin je zoekt?

Ik ken ook al heeeeeel veel huizen in Zutphen, maar niet in alle prijsklasses. Zoeken jullie ook een paar keer per week op de nieuwe huizen? De laatste tijd zijn er veel nieuwe bij gekomen vind ik (ik zoek dan zonder prijsklasse, gewoon kijken wat er voor nieuws bij komt, maar is toch veel in lage(re) prijsklasse).
Alle reacties Link kopieren
Droid, ik ben benieuwd of onze makelaar jou terug belt na de bezichtiging!!! Ze werken met zijn tweeen, M is de onze.



Welkom Maison! Wat grappig, zelfde verhaal! Herken je ook het bovenstaande? Het huis kijk- klaar maken is inderdaad een klus. En eerlijk gezegt ben ik blij dat we de vakantie weer zonder kijkers door zijn gekomen! Moet er niet aandenken... Laat ze nu maar weer komen hoor!



Thalise, postieve post!!



Droid, vriendschaps verzoek? Ik heb niets gezien! Ik heb net even bij mijn profiel gekeken daar staat ook niets.. Het is vast het poppetje onder de foto, ik zal het eens naar jou toe proberen.
Alle reacties Link kopieren
Hu.. Als ik daarop klik zie ik een andere naam, wel de zelfde avator.. Klopt dat?
Alle reacties Link kopieren
Hebben jullie ook al geboden op een huis?

Wij wel alleen ons bod word niet aan de koper doorgeven. Makelaar zegt dat verkoper niet lager kan ivm hoge hypotheek. Echt raar, makelaar zegt wel dat huizen nu te hoog geprijst staan. .. maar doet geen poging huis voor minder te verkopen. Huis staat al zes jaar te koop.

Vorige keer hebben we geen tegen bod gekregen, ons bod werd afgewezen. Zo stom. Zeg dan dat je 30000 meer wilt. We hadden nog ruimte genoeg. Nu was alles gelijk afgebroken. Ik vind dat zo'n rare reactie, je zou toch denken dat ze hun huis willen verkopen.

Nu zijn we opzoek naar huis nummer drie We hebben al weer iets op het oog, deze week bellen voor een bezichtiging.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven