Seksklets 48; voor Maya...

08-01-2013 19:03 2564 berichten
Alle reacties Link kopieren
Welkom op het 48e deel van de seksklets!



Buiten is het koud, maar hier steken we de haard en de kaarsjes aan,

kruipen we gezellig op de matrasjes en maken we het gezellig!



Kletsen over seks, daten, sloeren, sletten en alles eromheen,

bijna alles mag en kan op een paar kleine puntjes na:



- je mag niet hengelen, dat betekend dat je den stijve binnenbroeks houdt en den natte keurig bedekt met een lapje

-je mag hier geen porneauwgrafische materialen tentoonspreiden.

-je mag hier kletsen en slowchatten en elders niet!



Veel plezier op nieuwe klets!
Ja eeeeh, nu heb ik een thee date met mijn gooische vriendinnen hoor. Jammer dan.

En Keek, ik had het wel gezegd, het staat met merkstift op de deur van je plasplek.



Maya, je zit er een pietsje naast maar hij staat wel heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel mooi!
Alle reacties Link kopieren
Oh ben jij degene die op mijn deur heeft lopen kladderen?! Kom jij dat eens heel snel schoonmaken!



Maya, het laatste wat ik binnenkreeg was, was hetgeen waarvan ik Rooss een foto heb gestuurd. Bedoel je dat? Dat was een prachtig, werkelijk ongelofelijk mooi *poef*. Ik zal wel even een plaatje plakken, haal ik het zo weer weg.
Alle reacties Link kopieren
En weg is het plaatje. Helaas allen, u bent te laat met zien in wat voor ongelofelijk sexy lingerie ik mijzelf hul.
Alle reacties Link kopieren
Laat je het even weten wanneer je het gezien hebt?
Alle reacties Link kopieren
Wederom poeferdepoef!
Ze zal wel weer teveel aan dr pillen zitten, Keek, hopeloos is het dan.



Roos, dat op die plasplekdeur is pas voor volgend jaar maandag!



Maya, gewoon vragen! Heb je niet een verpleegkundige die je goed ligt? Die je wel daarover aan zou durven spreken, een waar je een beetje meer klik mee hebt dan de rest? Echt hoor, gewoon doen!

Ze zijn daar ook wel wat gewend en ik denk dat je zo makkelijker toegang hebt ook tot de sterkere spullen ipv bij de HA.



Topcoat?? Ik lees het nu pas. Hoe bedenkt ie het!!



Zal het toppunt van luie moeder zijn, als je kind zichzelf in zn eentje leert zwemmen? Wel met 'gurkjes' inmiddels (duits verbasterde kurkjes?!)
Alle reacties Link kopieren
Overigens ook geen leer. Ik ben niet van het leer. Wel lak en latex, geen leer.
Alle reacties Link kopieren
Mosterd (alweer)

Cake, mooi!!!



Die topcoat smeerde mijn exmeneer op zijn genitale wratten; had hij ergens op internet gelezen.

Een klik met een verpleegkundige, ja met een man, no way dat ik dat aan hem ga vragen. Maar zo wisseling van de wacht..



Rooss, die gooise dames hebben vast allemaal een aaifoon, kletsen ze hier lekker mee!
Alle reacties Link kopieren
Topcoat? Ben je ook aan de pillen? Waar heb je het over?



Pillen en drank Noppies. Onbegonnen werk is het dan om enigszins coherente informatie te horen te krijgen van haar.
Moooooooi!!!!!!!!
Alle reacties Link kopieren
Kinky is niet perse fetish Maya Ik hou, zoals gezegd, van lak en latex, maar mijn echte kinky kant gaat over héle andere dingen...
Nee, the hard stuff deed ik - chloor en kipnuggets. Gaat je hoofd ook raar van doen trouwens .



Die ex van Maya deed er toch topcoat op? Of las ik het nu verkeerd?



Oh, drank ook. Zit ze weer in die fase? Men o men, dat komt ook nooit meer goed.



Even ruzie maken met de poolbitch. Mijn stoel staat scheef ofzo. Of haar zuurpruim te strak.
Alle reacties Link kopieren
Ja, zooooo mooi Noppies!! Ben zo in love ermee!! Echt het meest prachtige *poef* is het over *poef* en de *poef* is echt helemaal te gek!



Oh, dat ga ik jullie vragen *poef!*
Alle reacties Link kopieren
Oh, ik zal wel niet gelezen hebben... Topcoat waarop? Moet ik nu echt teruglezen?



Ik denk dat de poolbitch een beurt nodig heeft zo te horen...



Soms zegt ze dat ze van de drank af is, maar niet geloven hoor! Niets van waar!
Alle reacties Link kopieren
Oh! Ik ga lekker... Ik zie dat je je post hebt aangepast Maya. Thanx! Ga het plaatje weghalen.



En teruglezen hoeft dus niet meer. Gingen ze ook weg met die topcoat? Of was dat enkel een tijdelijke oplossing? Gewoon de verpleegkundige even aanschieten, echt doen!
Alle reacties Link kopieren
Cake, had mijn post aangepast, forum mobiel, dus traag.



Argh, ik wil naar huis, nasr mijn laptop!
Alle reacties Link kopieren
Ze waren bijna weg toen ik het uitmaakte, geen idee dus.



Stuur jij dan ff een kilootje moed naar me?
Alle reacties Link kopieren
Natuurlijk. Bij deze. Gewoon doen, je kan het. Is even gênant, maar zodra het eerste moment weg is en je ziet dat iedere verpleegkundige en iedere arts dat de normaalste zaak van de wereld vindt, dan is het ook niet gênant meer. Echt doen. Gewoon doen. Je kan het.
Alle reacties Link kopieren
Dat is net 1 ons



Ikvheb nog even, no way dat ik het met de huidige hierover ga hebben.



En vwb jouw vraag? Geen idee.
Die beste man heeft er voor geleerd en maakt het echt NIETS uit. Echt echt echt niet. Je hoeft je niet te schamen. Echt, doen hoor!! Al kan ik me wel voorstellen dat het makkelijker is bij een vrouwelijke vpk.



Maar echt, als ik voor mijn beroepsgenoten kan spreken - ze kijken nergens raar van op en zullen hun best doen om je te helpen!!



Ja, en als ze het dan weer eens op dr heupen heeft begint ze weer met die pillencocktails. Dan is het einde weer helemaal zoek, tot het geld op is. Maar een zinnig woord komt er dan niet meer uit. Dat ze hier nog toegelaten wordt, je snapt het niet.



Prachtig vind ik hem!!! Geen idee waar die straps voor zijn. Ik ben nogal onwetend op dat vlak.
Alle reacties Link kopieren
Maya, wil jij het woord van wat ik gekocht heb ook even deleten? Thanx! (Hier stond veel meer, maar Noppies heeft het opgelost, dus poeferdepoef )



Lees mijn andere post tien keer en dan heb je je kilo!
Ik weet het!!! Zijn het geen bandjes voor aan de bovenkant? Voor evt over je schouders?
Alle reacties Link kopieren
Onbegrijpelijk. Maar ik blijf haar staffen hoor! Het is schandalig dat ze dat soort gekke onzin mag schrijven op een serieus forum als dit. Totale ongefundeerde waanzin wat ze hier schrijft. Volgende keer als ze hier is zal ik ook maar weer een poging wagen om die dwangbuis aan te krijgen.
Alle reacties Link kopieren
quote:noppies schreef op 13 januari 2013 @ 15:53:

Ik weet het!!! Zijn het geen bandjes voor aan de bovenkant? Voor evt over je schouders?Joh! Geen idee!! Ik ga nu dat ding pakken en kijken of er aan de bovenkant haakjes zijn!
Alle reacties Link kopieren
Jaaaaaaaaaaaaaaaaa! Je bent de bomb Noppies! Thanx!!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven