De parodiëttes draven door (III)

23-12-2012 08:46 3464 berichten
Een nieuw jaar, een nieuw parodietopic. Zo hoort het.



We komen van hier , waar Blijftgewoonbonken wilde mieten en grieten met Brilloo.



Nieuwe parodiëttes zijn van harte welkom, en HAPPY NEW TOPIC natuurlijk!
Haallootjes!



Ik heb een probleempje hihi. het namelijk zo dat ik 14 ben en al me vriendinnen hebben een beeb of al en abortus achter de rug. daar willik ook bij horen en naturrlijk is een beeb ook supperschattig met leuke kleertjes enzow en meedoen aan vier handen op me buik enzow. nou dat willik ook dus, maar nou seksen me vriend en ik al bijna 6 maand lang elke dag maar niks hoor!!!!! ben ik onvruchtbaar??? aan me virend ligt ut niet want hij heeft al beebs bij 3 andere meiden. ik heb ut me moeder gevraagt maar zei zij dat het wel mee zal vallen en zegt dat ik gewoon elke dag trouw me vitamines moet slikken die ze voor me koopt. zullen het wel de goede vitamines zijn dan? het merk heet microginon ofzow



kusss meelopertje
Alle reacties Link kopieren
14 en seks

De jeugd begint ook steeds vroeger overal mee he.

Meid, wat wil je nou met zo'n kind. Zorg eerst eens dat je zélf je leven op poten hebt, voordat je je moeder opzadelt met een nakomertje.



Ik snap ook niet dat je moeder hier zo laconiek over doet. Je ook nog vitaminepillen geven
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Sterrenwijn, ben jij je zo aan 't vervelen dat wij nu eerst door al die tags moeten scrollen? Of is er iemand aan 't dubbelnicken. ofzow
Later is nu
O ja, jij bent een van die scootermeiden met een zwart jack, in de ene hand heb je je telefoon en aan de andere arm hangt een te grote tas en je kunt sneller whatsappen dan praten.

Daar hoort natúúrlijk een beeb bij.
Alle reacties Link kopieren
Naslepertje: wat een leuk ideeee om jong moeder te willen worden. Dat heb ik nou ook altijd gewild. Laat je niets aanpraten door al die zure wijven hier hoor. Als jij een kind wilt, heb je daar natuurlijk gewoon recht op. Het is toch jouw leven? En tegen de tijd dat jij oma bent, lopen zij nog te zuren met een kinderwagen met hun éigen kind erin. Dat heb jij dan lekker al achter de rug, hihihi. En misschien wil je dan zelf ook nog wel een kind en dat kán dan gewoon nog, terwijl je ook al oma bent! Zo leuk, tegelijk met je (schoon-)dochter zwanger!

Jammer dat het niet lukt
Later is nu
Vraagje,



Heb al een paar maanden een relaasie met getrouwde vent. Nu is ze frauw aan het doodgaan. Ik moet dan toch seker wel naar de kremaasie gaan he?

Ik moet me vriend toch steunen.
Alle reacties Link kopieren
Lijkt me wel. Wat goed van je dat je dat voor hem overhebt. Niets voor mij, zo bij die familie van die vrouw in dezelfde kamer. Sterkte voor jou en de liefde van je leven
Later is nu
quote:Dreamer schreef op 16 januari 2013 @ 15:37:

Lijkt me wel. Wat goed van je dat je dat voor hem overhebt. Niets voor mij, zo bij die familie van die vrouw in dezelfde kamer. Sterkte voor jou en de liefde van je leven





Dank je

Toch een mooie gelegenheid om mijn nieuwe schoonfamilie te ontmoeten.
Komt je naam dan wel op de rouwkaart?
Alle reacties Link kopieren
En op de enveloppe! Heul belangrijk. Of schrijf je ze zelf?
Later is nu
Wat een hoop tagjes!

Wie van de paradontettes heeft daar haar hobby van gemaakt?
Alle reacties Link kopieren
Ach.. waarschijnlijk moet je wat doen, wanneer je door de sneeuw niet naar buiten kunt BoeleNoera. Of iemand wilde een geheime boodschap verstoppen in de tags.. Kunnen we die ontcijferen is de vraag!



Goedemorgen samen



Iemand enig idee waarom m'n ogen om 9 uur nog op half 7 staan?
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Dat was ik, ik zat weer eens m'n Van Dale door te bladeren en had inspiratie. Ik vind persoonlijk zelf de cijfers erg leuk gevonden. Of er een geheime boodschap in zit... dat moet je zelf maar uitvogelen!
Ga in therapie!
Duup, wat een werk zeg! Mijn complimenten!
Alle reacties Link kopieren
Jammerzijn, zeker eisen dat je op de rouwkaart en in de advertentie wordt genoemd. Sterkte.
Ga in therapie!
Alle reacties Link kopieren
Zenkjoe, Lady-Trollewop Fijn om te zien dat mijn harde werk wordt gewaardeerd.
Ga in therapie!
quote:dubiootje schreef op 17 januari 2013 @ 09:48:

Jammerzijn, zeker eisen dat je op de rouwkaart en in de advertentie wordt genoemd. Sterkte.





Dank je wel. Uiteraard eis ik dat ik als nieuwe vrouw op die kaart kom.

Dat hoort gewoon zo, Dubbelvla.
Alle reacties Link kopieren
Ik weet zeker dat iedereen ook zal waarderen dat je de weduwnaar troost. Ze begrijpen dat hij het heel moeilijk heeft. Pas je wel op dat je geen rebound wordt?
Ga in therapie!
O nee hoor, me vriend heb me versekert dat dat niet zo is.

Moeilijk woord wel, rebound, ik moest het eerst googelen.
Heeft hij ook kinderen? Zo ja, dan kan ik je aanraden om je meteen op te werpen als nieuwe mama. Dan hoeven ze niet meer zo verdrietig te zijn. Foto's van de vorige moeder wegdoen, kleding de deur uit, gezinsrituelen schrappen etc. Ze kunnen maar beter vergeten.

Soms is het ook nodig dat de kinderen ergens anders gaan wonen, bij een verre tante op het platteland, dat biedt wat afleiding.

Succes hoor
Yankzwijn, ga je ook een mooie toespraak houden waarin je de toekomstplannen van jou en je nieuwe liefde ontvouwt? Dat zou ik wel passend vinden, dat je voor de verdrietige nabestaanden zo'n beetje onderstreept dat het leven gewoon door gaat en zo.
Nou dames, de kogel is door de kerk. We gaan een cannabisfarm beginnen. Organisatorisch is alles in kannen en kruiken: we hebben de stroom en het water vannacht van de buren doorgetrokken naar onze zolder, we hebben warmtelampen besteld en het zaad is onderweg.



Nu zit ik alleen nog even met de inrichting van onze farm. Het moet er ook een beetje gezellig uitzien he. Iemand tips?
quote:Lady-Voldemort schreef op 17 januari 2013 @ 10:00:

Yankzwijn, ga je ook een mooie toespraak houden waarin je de toekomstplannen van jou en je nieuwe liefde ontvouwt? Dat zou ik wel passend vinden, dat je voor de verdrietige nabestaanden zo'n beetje onderstreept dat het leven gewoon door gaat en zo.



ja en hoop voor de toekomst enzow. ik heb altijd zo'n hekel aan die jankspeeches op uitvaarten dat de overledene nog dit en dit wilde doen end at we hem/haar zo missen blabla jankjank.

Kom op dood = dood, laten we koffie gaan drinken. Je kunt toch beter vertellen over je aanstaande bruiloft? Dan gaat iedereen met een positief gevoel de deur weer uit...wordt het tenminste eens gezellig aan de koffietafel.



Enniwee, wat ga je aandoen op de uitvaart? Wel iets vrolijks toch?
quote:Lady-Voldemort schreef op 17 januari 2013 @ 10:00:

Yankzwijn, ga je ook een mooie toespraak houden waarin je de toekomstplannen van jou en je nieuwe liefde ontvouwt? Dat zou ik wel passend vinden, dat je voor de verdrietige nabestaanden zo'n beetje onderstreept dat het leven gewoon door gaat en zo.Ow! Dat is vetgaaf! Bedankt!
Geen koffie, comazuipen dacht ik zo.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven