Mode & Beauty alle pijlers

Borstvergroting

31-03-2013 00:30 46 berichten
Alle reacties Link kopieren
Zijn er dames hier die dat hebben gedaan?En hoe zijn de meningen hierover.



Zou je dan nog een normale relatie kunnen leiden?



Ik bedoel dus,dat dat niet in de weg zit.



Of dat een man anders over je gaat denken...
"If you put you mind to it you can accomplish everything"
Alle reacties Link kopieren
Ik ben 29 jaar
"If you put you mind to it you can accomplish everything"
Alle reacties Link kopieren
Ik heb een borstvergroting gehad ik was toen 22. Al die verhalen over risico's ja natuurlijk zijn die er net zoals met andere operaties. Maar ik ga ervanuit dat wanneer je besluit dat je een borstoperatie wilt je ook bewust bent van de risico"s. Goed nadenken voordat je die stap neemt en je goed inlezen.



Ik heb er geen spijt van, het beste wat ik gedaan heb en ben er heel blij mee. Mijn linkerborst is wel erg gevoelig, soms is dat vervelend maar dat komt vaak voor dat vrouwen wat last blijven houden.



Maar ik heb er geen spijt van ben er heel blij mee.
Alle reacties Link kopieren
Flower263 bedankt voor je reactie.Is het niet lastiger in een relatie?Dat je bang was dat je daarover wordt afgewezen?
"If you put you mind to it you can accomplish everything"
Alle reacties Link kopieren
quote:vivara schreef op 31 maart 2013 @ 20:18:

Ik ben 29 jaar

Mooie leeftijd, maar doe het alleen voor jezelf en niemand anders.

Ik heb Monobloc.
“Don’t look back – you’re not going that way.”
Alle reacties Link kopieren
Nee hoor. Tot nu toe vinden de mannen het juist wel interessant, eigenlijk alleen maar positief hoor dat ze zeggen dat het erg mooi gedaan is. Ze weten wel dat het nep is maar daar lieg ik ook niet over.
Alle reacties Link kopieren
Vivara, ik heb trouwens geen porno borsten genomen hoor. Ik heb gedaan wat mooi bij mijn lichaam past. Als je cup f neemt en je bent erg slank, zullen niet alle mannen het mooi vinden misschien. Je wilt niet dat ze je zien als een pornoster denk ik.
Alle reacties Link kopieren
Lieverd, denk je echt dat je jezelf kan beschermen tegen afwijzing? Die pijn zul je echt nog wel eens tegenkomen. Wat dan? Er zijn mannen die niet van kleine borsten houden en mannen die niet van nepborsten houden. Er zijn mannen die je beledigen en naar beneden halen en er zijn mannen die je met respect en liefde behandelen.



Als je je nu niet drukmaakt om het eerste maar een man uitkiest op basis van het tweede? Als he kiest voor een man die jou accepteert zoals je bent, dan maakt het niet uit hoe jouw borsten eruit zien. Dan heb je geen operatie nodig. Zie je jezelf in zo'n relatie?
Ga in therapie!
Alle reacties Link kopieren
Ik geef dubiootje wel gelijk. Je moet het wel voor jezelf doen he omdat JIJ het mooi vind en niet omdat een ex vriend heeft gezegd goh wat een kleine borsten. Sommige mannen kunnen nou eenmaal altijd nare opmerkingen maken, verzinnen ze wel weer iets nieuws. Zo'n man moet je zoieso niet willen
Alle reacties Link kopieren
Trouwens, borsten kunnen je wel in de weg zitten!

Vooral tijdens sporten of bij bepaalde kleding. Ik heb vrij grote borsten, die bij bovengenoemde altijd in de weg zitten. En ik moet altijd een bh aan, zoniet, dan krijg ik enorme pijn in nek en schouders. En die van mij heb ik gewoon gratis en voor niets bij mijn lijf gekregen.... Grotere borsten zijn echt niet altijd praktisch!

Plus dat je een operatie inderdaad niet moet onderschatten, maar ook het risico op inkapseling niet. Ik ken twee vrouwen die een borstvergroting hebben laten doen, en allebei onder het mes moesten vanwege inkapseling. Respectievelijk binnen twee en vier jaar. De een heeft het bij een dure kliniek laten doen, de ander bij een goedkopere kliniek, dus dat zegt ook niets.
Alle reacties Link kopieren
Dubiootje:Even voor de duidelijkheid,ik ben niet gedumpt door mijn ex daardoor.Dat zijn jouw woorden.Ik was al bezig met de gedachten om mijn borsten misschien te gaan vergroten.Door wat mijn ex zei ging ik er nog meer over nadenken.
"If you put you mind to it you can accomplish everything"
Als ik onzeker moest worden van alle mannen die iets op mijn uiterlijk of op mij aan te merken hebben gehad, was ik nu Marijke helwegen. Toch vind ik mezelf nog altijd mooi.

Dat jij door een ex jouw onzekerheid laat groeien zegt meer over jouw (on)zelfstandigheid dan over je lijf, helaas.

Ik wens je sterkte met je keuze en ik hoop dat je, met of zonder borstvergroting, gelukkig gaat zijn met jezelf.
Alle reacties Link kopieren
Dat waren niet mijn woorden, dat was een vraag Hij vond je borsten dus te klein maar heeft je daarom niet gedumpt. En toch voelde jij je afgewezen?



Vooropgesteld dat hij een hork was om zoiets te zeggen: jij bestaat toch uit meer dan je borsten? Hij vond je blijkbaar toch de moeite waard. Borsten zijn voor leuke mannen niet doorslaggevend. Wat ik al eerder schreef: mannen vallen vooral voor vrouwen die zich sexy voelen en dat ook uitstralen, vrouwen die goed in hun vel zitten. Als je aantrekkelijk voor mannen wil zijn, kun je dus beter aan je eigenwaarde werken
Ga in therapie!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb mijn keuze zo goed als gemaakt.Ik wou wat meningen horen van anderen.En die verschillen nog al.Maar dat betekent niet dat ik door de negatieve reacties nu opeens geen vergroting wil.Maar dan weet ik wel meer info.Ben blij dat het in deze tijd allemaal kan.In verhouding is het dan veel mooier.Ik had een b cup vroeger.Door het vele dieten zijn ht aa thee zakjes geworden :( Ik ben tevreden als er een ctje kan worden geplaatst.



Thank allemaal nogmaals voor de tips!!
"If you put you mind to it you can accomplish everything"
Alle reacties Link kopieren
O, was ik negatief? Sorry dan. Misschien wel iets om over na te denken dat diverse mensen, ook diegenen met ervaring, vinden dat je onzeker overkomt en je ervoor waarschuwen het echt voor jezelf te doen.
Ga in therapie!
Alle reacties Link kopieren
Ja dubiootje je hebt zeker gelijk in sommige dingen Je kan natuurlijk niet met mij eens zijn maar het is een keuze die ik zelf maken.En de mensen die hierop hebben gereageerd die ook borstvergroting hebben ondergaan komt zeker ook uit een onzekerheid.Of doe je zoiets zomaar..dacht ik niet...
"If you put you mind to it you can accomplish everything"
Alle reacties Link kopieren
Dat kan best, vivara. Maar als je het doet, doe het dan voor jezelf. Stop met het zoeken van goedkeuring van mannen die je nog niet eens hebt ontmoet Je vindt echt wel een leuke die jou leuk vindt ongeacht je (al dan niet verbouwde) voorgevel
Ga in therapie!
Alle reacties Link kopieren
Ik doe het op eerste plaats voor mezelf



Maar het klopt zeker dat een man je met al min en pluspunten moet accepteren.Ook al zou ik het doen,dan zou hij dat ook moeten accepteren,anders gaat het niks worden :p
"If you put you mind to it you can accomplish everything"
Alle reacties Link kopieren
Ok, dat lijkt me de juiste instelling.
Ga in therapie!
Alle reacties Link kopieren
Hoi,

Ik heb 24 jaar geleden een borstvergroting ondergaan in Amerika, siliconen protheses, door alle media ben ik naar mijn huisarts gegaan die ik ook al 25 jaar heb. Hij verzekerde mij dat vervanging niet nodig is omdat je eigen lichaam een hele bescherming (kapseling) zelf aanmaakt en als hij zou horen dat het kwaad kon ik in het systeem zou staan en dat hij contact met me op zou nemen. Heb toch voor de zekerheid in die 25 jaar 3 keer een mammografie laten maken en geen probleem. En heb er tot nu toe ook nog nooit geen probemen mee gehad. Misschien ben ik een uitzondering of reageren er nooit mensen die er nog nooit een probleem mee hebben gehad,
Alle reacties Link kopieren
Als iemand mij afwijst om borstvergroting is die persoon wel erg bekrompen! Daar wil ik geen eens een relatie mee!!!

Ik heb het via verzekering gedaan, en beste beslissing....



Maar idiooooot je je druk maakt om menig andere zeg
Alle reacties Link kopieren
Een vriendin van me heeft het laten doen omdat ze zo plat als een dubbeltje was, ziet er nu hartstikke mooi uit (past goed bij haar lijf) en ze is er heel tevreden mee.



Zelf heb ik ook een bescheiden cupje (wat op zich wel bij m'n lichaam past), en heb ooit één vriendje gehad die dat niks vond. Zijn ex had een enorme voorgevel, zei ´ie, en dát was pas geil. Of ik maar snel bh´s wilde gaan dragen met vulling, of toch eens wilde nadenken over een borstvergroting. Die eikel heb ik snel gedumpt



Stiekem werd ik er toen toch wel onzeker van (ik was toen 18, nu 30) maar heb er van vriendjes daarna alleen maar complimenten over gehad en ben blij dat ik er nooit aan heb laten sleutelen!



Waarmee ik alleen maar wil zeggen @vivara: mocht er toch iets van die ex blijven doorspoken in je hoofd en dat op de achtergrond toch meewegen in je beslissing: niet nodig!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven