Domme vragen topic

26-03-2013 21:14 179 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik weet het domme vragen bestaan niet, maar toch heb ik wel is vragen die ik niet hardop durf te stellen.



Dus bij deze, voor iedereen die zijn domme vragen kwijt wil ( want ik geloof niet dat ik de enigste ben )



de vraag die ik heb ( ik open dit topic natuurlijk niet voor niets):

Is twee uur acher elkaar door sporten even effectief als bijv. een uur op dinsdag en een uur op donderdag?
I always tell the truth, even when I lie
Alle reacties Link kopieren
ik zat net naar het nieuws te kijken en vroeg mij ineens iets af:

waarom moeten aanslagen e.d. altijd worden 'opgeeist'?

wat gebeurt er als ze dat niet zouden doen?? dat ze niet kunnen worden opgepakt of zo? dat soort gasten zijn toch onvindbaar??
Alle reacties Link kopieren
@Phoebe: Ik heb me altijd afgevraagd waarom mensen ervoor uitkomen - openlijk - dat ze die aanslag hebben gepleegd.
Alle reacties Link kopieren
quote:sammie1980 schreef op 07 april 2013 @ 17:07:

@ truffel; waarom een week uit 7 dagen bestaat is omdat de wereld in 5 dagen gecreëerd is, 6de dag was om de puntjes op de i te zetten (ofzo) en 7de dag was rustdag. Zo staat het in de bijbel, daarna haakte ik af :-)



Oooooooohhh.



En uren en minuten? Jaren? Maanden?
Alle reacties Link kopieren
quote:Truffelmaffia schreef op 08 april 2013 @ 18:43:

@Phoebe: Ik heb me altijd afgevraagd waarom mensen ervoor uitkomen - openlijk - dat ze die aanslag hebben gepleegd.ja idd, dat is toch niet handig! waarschijnlijk zijn ze er trots op of zo??

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven