Bali met kind

06-08-2008 11:18 52 berichten
Alle reacties Link kopieren
Wij willen volgend jaar naar Bali met onze dochter van 3 (dan bijna 4). Heeft iemand tips waar het leuk is en waar het beste te boeken? Is het sowieso te doen met een kleintje?
Bali is prima te doen voor een kind. Ze zijn daar gek op kinderen.

Ik zou het alleen je kind en medepasagiers de vlucht niet aandoen. Waarom moet je met zo'n klein kind zo ver weg?

Kan over een paar jaar wel weer, toch?
Alle reacties Link kopieren
het is inderdaad wel erg lang vliegen hoor.

ik ben vorig jaar naar Bali geweest, het is een ontzettend mooi eiland, dus ik raad het wel aan om er een keer naar toe te gaan, maar in verband met de lange vliegreis en de gevaarlijke onderstroming in de zee(!!) is het denk ik verstandiger om nog een paar jaar te wachten.
Alle reacties Link kopieren
mocht je toch willen, raad ik legian beach aan. kuta is te toeristisch, en legian beach zit aan het strand, en je hebt veel winkeltjes, marktjes en restaurantjes vlakbij.
Alle reacties Link kopieren
Mijn roots liggen daar en ik ben nog nooit geweest. Nu is het eindelijk financieel mogelijk. En ik zou het graag willen voordat ze naar school gaat en er eventueel een tweede komt.
quote:merel73 schreef op 06 augustus 2008 @ 11:30:

Mijn roots liggen daar en ik ben nog nooit geweest. Nu is het eindelijk financieel mogelijk. En ik zou het graag willen voordat ze naar school gaat en er eventueel een tweede komt.

In dat geval, gaan!

Maar niet met je kind in zee. Ik ben bij Kuta bijna verdronken door de stroming. Als m'n broer niet zo'n goede zwemmer was geweest, had ik hier nu niet kunnen forummen.

Ik neem een slaappil om de reis door te komen. Kun je bij de huisarts iets rustgevends voor je kind krijgen? Of zeg ik nu iets heel erg kindonvriendelijks.
Ik zou gewoon gaan. Er zitten toch altijd wel mensen met (jank)kinderen in 't vliegtuig, dus of jij nu wel of niet gaat maakt voor de medereizigers weinig verschil.

Het is 'n heerlijk eiland, wil er ook zeker nog wel 'ns terug naartoe.
Alle reacties Link kopieren
Heee das leuk ik ga in sept met mijn 9 maanden oude dochter naar Bali. (en het is inderdaad lang vliegen, daar zie ik tegenop maar laat me zeker niet tegenhouden door mijn medepassagiers )



Ik ga naar Kuta, Legian, een weekje, dan waarschijnlijk ergens anders in Bali, maar dat moeten we nog even uitzoeken (zal wel oostkust worden want wil ook nog duiken) en dan een weekje naar Lombok. Legian is inderdaad leuk, niet te druk (wil niet meer tussen de backpackers en surfers zitten) en wel wat te zien. Inderdaad pas op voor de zee en de stromingen daar. Heb ook goede dingen over Nusa Dua gehoord (nooit geweest) maar dat is wel een stukje duurder. Sanur is een beetje vergane glorie (maar dat is mijn mening) Verder is Ubud ook altijd erg leuk.



Ik vind Bali heel goed te doen met een jong kind, vrij westers, en goede wegen om ook eens een auto te huren (maar ik moet nog even uitzoeken waar ik er een goed autostoeltje bij kan huren)



Ik ken Indo van al mijn reizen best goed (heb de vader van mijn dochter, die ned is, daar ook ontmoet). En heb nog veel vrienden daar zitten. Bali is sowieso het meest op toeristen ingesteld van heel Indonesie en ze zijn inderdaad dol op kinderen (veel meer geaccepteerd dan hier in Ned) Ik zou zeker gaan.
Verander wat je niet kunt accepteren en accepteer wat je niet kunt veranderen
Alle reacties Link kopieren
quote:absoluteEinstein schreef op 06 augustus 2008 @ 11:33:

[...]



. Kun je bij de huisarts iets rustgevends voor je kind krijgen? Of zeg ik nu iets heel erg kindonvriendelijks.



Ik hoop dat het bestaat, want ik ga ook even informeren. Misschien iets homeopatisch ofzo???



Merel: Zeker zeker zeker gaan, het is zo ontzettend de moeite waard. Het is mijn favoriete land (en heb er best een aantal gezien)
Verander wat je niet kunt accepteren en accepteer wat je niet kunt veranderen
Alle reacties Link kopieren
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ik ga! Zie ook wel op tegen dat vliegen, maar heb een makkelijk kind. Vliegen binnen Europa is geen probleem, dan slaapt ze lekker. En dit jaar met de auto naar Italie geweest. Was ook een lange zit (wel in twee dagen met stops, dat besef ik) maar ook niet op een krijsen gezet. Maar ik wil ook zo lang en zo graag!!

Hoe lang is het vliegen ongeveer?

En nog tips waar ik kan boeken?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb in eerste instantie voor de eerste paar dagen een vrij luxe hotel geboekt. Op die manier kan ze rustig wennen aan de temp en aan het tijdsverschil enzo. En kunnen papa en mama ook even kijken hoe het gaat zo met een kind erbij



Dit heb ik geboekt bij Neckermann. Hou eigenlijk helemaal niet van die grote maatschappijen enzo (boek eigenlijk nooit van te voren een hotel) maar nu was deze aanbieding (6 dagen luxe hotel) en het ticket maar 100 eurp pp duurder dan een los ticket.



Ik zou even rondshoppen om te kijken of er iets leuks tussenzit.



Vliegen is volgens mij 14 uur ofzo en we hebben ook nog een tussenstop in KL (Kuala Lumpur). Helaas vliegen er geen maatschappijen direct op Den Pasar. Tenminste die heb ik niet kunnen vinden. De meeste vliegen via Singapore, Bangkok en KL. Tevens raad ik je een nachtvlucht aan, omdat babies dan natuurlijk langer slapen.



Ik bid ervoor dat we een in ieder geval een stoel extra hebben in het vliegtuig, want 14 uur op schoot wordt een leuke beproeving Toch heb ik dat er helemaal voor over als ik weer lekker naar Indo kan. Zalig, kan niet wachten.
Verander wat je niet kunt accepteren en accepteer wat je niet kunt veranderen
Je kan bij 333travel boeken. Heb ik ook gedaan. Kan via de site, maar je kan ook bellen, dan wordt je heel goed geholpen.

En ze zijn zeker niet duur.
quote:merel73 schreef op 06 augustus 2008 @ 11:54:

Hoe lang is het vliegen ongeveer?

En nog tips waar ik kan boeken?Volgens mij is Cathay Pacific de goedkoopste (dan vlieg je over Hongkong) HK is volgens mij ongeveer 10 uur, hoelang vandaar naar Bali geen idee. HK is wel geweldig leuk als stopover! Verder kun je ook via Singapore en Bangkok vliegen, ook beide erg leuk. Maar volgens mij zijn die wel duurder.
Cathay Pacific is idd de goedkoopste. Maar het is wel een stuk verder vliegen via HK. Ik weet niet meer precies hoeveel uur, maar ik weet wel dat ik dat laatste stuk nog erg tegen vond vallen. Maar dit kan ook komen omdat ik net zwanger was en kotsmisselijk.

Bali is heerlijk en ontzettend kindvriendelijk. Ik zou zo weer gaan, maar ja ben net zwanger....
Alle reacties Link kopieren
Merel, wij zijn een 2 jaar geleden met ons zoontje van 3 jaar naar australie gevlogen, dat is nog een stuk verder.

Maar het was echt geen enkel probleem. Nu heb ik een heel gemakkelijk kind, maar ik zou de reis niet als een bezwaar zien.

Als je bij een goede maatschappij boekt, heb je een eigen tv-scherm. Mijn zoontje heeft toen naar nickelodeon gekeken, vond ie prachtig. Hij heeft zo gelachen dat de stewardessen zelfs kwamen kijken.

Bij je tussenstop laat je de kleine lekker rennen en spelen in de speeltoestellen die er staan (tenminste in singapore)

Neem wat kleine kadootjes mee voor onderweg en bestel voor je kind een kindermaaltijd (dit moet je wel van te voren doorgeven).

Op bali zou ik zeker niet naar legian of Kuta gaan. Daar is de onderstroming te sterk en de golven veel te hoog. Kuta is ook gewoon veels te druk.

Boek in Sanur, daar is in elk geval de zee rustiger.

Je hebt toch ook bij elk hotel een zwembad, dat is wellicht veiliger om te zwemmen.

Ga nu het nog kan, ik zit nu aan dat vervelende hoogseizoen vast, daar word je echt niet vrolijk van.

Groetjes Giraf
Alle reacties Link kopieren
chica 34, ik zou je adviseren om een basinet reserveren. Ik zag net dat je kleintje 9 maanden is, daar past ie met gemak in.Dit moet je wel van te voren doorgeven, maar ik zou het zeker doen.



Vorig jaar is mijn zus met haar tweeling van bijna 2 vanuit Australie naar hier gevlogen en die hebben allebei nog heerlijk hierin geslapen tijdens de reis. (1 van de 2 zelfs 9 uur aan 1 stuk!)



groetjes Giraf
Alle reacties Link kopieren
quote:elninjoo schreef op 06 augustus 2008 @ 12:26:

[...]



Volgens mij is Cathay Pacific de goedkoopste (dan vlieg je over Hongkong) HK is volgens mij ongeveer 10 uur, hoelang vandaar naar Bali geen idee. HK is wel geweldig leuk als stopover! Verder kun je ook via Singapore en Bangkok vliegen, ook beide erg leuk. Maar volgens mij zijn die wel duurder.



Naar HomgKong is 12 uur vliegen. Lijkt me echt GEWELDIG met een kind om daarna nog een keer een paar uur te moeten vliegen NOT!!!!!



Vraag je af wat een kind van 4 eraan heeft.....NIETS!
Alle reacties Link kopieren
quote:giraf schreef op 06 augustus 2008 @ 13:29:

chica 34, ik zou je adviseren om een basinet reserveren. Ik zag net dat je kleintje 9 maanden is, daar past ie met gemak in.Dit moet je wel van te voren doorgeven, maar ik zou het zeker doen.



Vorig jaar is mijn zus met haar tweeling van bijna 2 vanuit Australie naar hier gevlogen en die hebben allebei nog heerlijk hierin geslapen tijdens de reis. (1 van de 2 zelfs 9 uur aan 1 stuk!)



groetjes Giraf



Ik heb er nog speciaal naar gevraagd en ze vertelde mij dat een basinet maar tot 6 maanden was. Mijn dochter is trouwens 11 mnd als we gaan (ze is nu 9 mnd) Past dit nog bij Malaysian Airlines dan? Ik hoop het, ik hoop het, ik hoop het.



Ga anders Maylasian Airlines meteen even bellen.



Ennuh Maricke wat heeft mijn kind eraan? Niks, helemaal nada, niks noppes, maar ze gaan ook niet dood van een vliegreis en aangezien papa en mama er wel wat aan hebben en nog vele jaren naar Frankrijk kunnen als ze wat ouder is (doen we ook niet want reizen is onze passie) gaan deze papa en mama nog lekker even op vakantie naar een land wat hun favoriet is.



PS Wil je niet zo schreeuwen met die hoofdletters, wordt er een beetje doof van.
Verander wat je niet kunt accepteren en accepteer wat je niet kunt veranderen
Alle reacties Link kopieren
Oh ik heb een bedje ofzo bij Malaysian Airlines. Basinets hebben ze niet (volgens die man) maar wel een standaard bedje en we zitten in een standaard child row (zal wel bij zon wand zijn bij de keuken ofzo)



Nou ook goed hoor, al heb ik geen idee wat dan het verschil is ben al blij dat ze ergens in kan liggen strakjes en lekker kan slapen. (en mama en papa ook)
Verander wat je niet kunt accepteren en accepteer wat je niet kunt veranderen
Alle reacties Link kopieren
Pak ik net dat CB tijdschrift erbij dat heet 'Samen op Vakantie' en daar staat een heel verhaal over kinderen en Bali. Ook staat er een reisburo bij genoemd. www.expeditiekroostenco.nl/samenopvakantie Misschien kun je eens kijken. (ga ik nu ook even doen )
Verander wat je niet kunt accepteren en accepteer wat je niet kunt veranderen
Is 'n basinet zo'n mandje wat ze aan de wand hangen? Die rij tegen 'n toilet/pantry-blok aan is idd standaard voor mensen met babies die ze daar in 'n mand kunnen hangen.



(Ik probeer altijd 'n stoel te krijgen een eindje bij die rij vandaan, want daar zitten dus ook de lawaaierigste jankerds :-)





@Maricke:

Er is geen rechtstreekse vlucht naar Denpasar, men moet toch altijd een tussenlanding maken en of dat nu een uurtje langer duurt maakt op zo'n lange afstand ook niet meer uit. Van het geld dat wordt uitgespaard kunnen een paar dagen extra vakantie gevierd worden.
Alle reacties Link kopieren
quote:Chica34 schreef op 06 augustus 2008 @ 14:01:

[...]



Ennuh Maricke wat heeft mijn kind eraan? Niks, helemaal nada, niks noppes, maar ze gaan ook niet dood van een vliegreis en aangezien papa en mama er wel wat aan hebben en nog vele jaren naar Frankrijk kunnen als ze wat ouder is (doen we ook niet want reizen is onze passie) gaan deze papa en mama nog lekker even op vakantie naar een land wat hun favoriet is.



PS Wil je niet zo schreeuwen met die hoofdletters, wordt er een beetje doof van.WAT ZEG JE!!!

Dus jouw kind heeft er niets aan, maar jullie gaan lekker toch!

Egoist, egoist! Maarre: veel plezier hoor.
Alle reacties Link kopieren
Ik ga volgend jaar mei ook naar Bali,

naar Grand Hyatt Hotel in Nusa Dua.
quote:Maricke schreef op 06 augustus 2008 @ 15:15:

[...]





WAT ZEG JE!!!

Dus jouw kind heeft er niets aan, maar jullie gaan lekker toch!

Egoist, egoist! Maarre: veel plezier hoor.Zo'n kind zal 't waarschijnlijk een zorg zijn of ze op 'n Frans massa strand terecht komt of op het paradijselijke Bali. Maar als de ouders genieten van hun reis zijn ze vast leuker gezelschap voor hun kind dan wanneer ze met tegenzin naar 'n but-locatie gaan.
Alle reacties Link kopieren
quote:elninjoo schreef op 06 augustus 2008 @ 15:17:

[...]



Zo'n kind zal 't waarschijnlijk een zorg zijn of ze op 'n Frans massa strand terecht komt of op het paradijselijke Bali. Maar als de ouders genieten van hun reis zijn ze vast leuker gezelschap voor hun kind dan wanneer ze met tegenzin naar 'n but-locatie gaan.



Klopt helemaal dus voorlopig gaan we nog lekker waar we zelf heen willen



TO heb nog een goede site gevonden www.vliegenmetkinderen.nl staan super veel goede tips



Er bestaat blijkbaar Kindival een homeopatisch middel die er voor kan zorgen dat kinderen sneller in slaap vallen. En zelf moet je natuurlijk niks nemen want je moet natuurlijk blijven opletten.
Verander wat je niet kunt accepteren en accepteer wat je niet kunt veranderen

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven