Thuisblijvers verzamelen!

20-07-2015 09:49 79 berichten
Het is weer de periode dat je op vakantie 'hoort' te gaan

omdat iedereen gaat.

Met andere woorden, het landje ligt weer op zijn gat .



Ik ben alleenstaand, en heb geen schoolgaande kinderen,

m.a.w ik doe als enige Nederlander niet mee aan deze 'hype'

en geniet lekker van de rust.

Of ben ik toch niet de enige ;) ?
quote:nerdopviva schreef op 20 juli 2015 @ 10:28:

[...]





Bij thuisblijvers denk ik inderdaad aan mensen die helemaal niet met vakantie gaan. Om te zeggen dat je niet met vakantie gaat, maar wel een week in het voorjaar en twee weken met kerst vind ik ook een beetje raar.Is het ook. Phoebs-logica
Alle reacties Link kopieren
Single-No-Kids versie hier, dus ondanks de vele vragen of ik nog op vakantie ga en wanneer, zit het er voor mij voorlopig even niet in. Besteed sowieso al veel vrije dagen om mijn weekenden te verlengen. En ben er altijd wel weer een paar kwijt omdat er instanties zijn die zo nodig zaken als meterkasten en zo moeten verwisselen waarvoor ik een dag thuis moet blijven.



Dus, naast een paar aankomende festivals en hobby weekenden, geen verre reizen en lange perioden weg.
Disclaimer: All presented text are opinionated and present only a written account of my mental state at that time.
Alle reacties Link kopieren
Hier ook single en kinderloos, en heerlijk een huis voor mij alleen. Heb bewust nu vakantie, omdat ik ook wel graag mooi weer wil als ik vrij ben. In oktober/november in de hagel en wind ben ik liever aan het werk.

Oja en ik heb vooral geen medelijden met mijn collega's die ook nu vakantie willen terwijl ze voorjaar, mei en herfstvakantie ook al vrij willen en het liefst ook nog tussen kerst en oud en nieuw, want we hebben kinderen. Jaa jammer dan!!!

Wel in het voorjaar en straks in september nog een weekendje weg, precies lang genoeg!
I don't care, i love it!!
quote:redbuIIetje schreef op 20 juli 2015 @ 11:18:

[...]



Haha, maar dan is er wel 'n ex waar je dochter mogelijk een weekje extra mag logeren?



Ja hoor maar ze is net terug van haar vader.

Ik snap dat jij het bijna niet kan geloven maar de mijne is elf, rustig, slim, met humor en ik vind het werkelijk heerlijk om haar bij me te hebben.



We worden gewoon ooit heel rijk en dan gaan we een maand naar Bora-Bora!
quote:phoebe1982 schreef op 20 juli 2015 @ 10:42:

[...]



Precies...



Ook lekker rustig op kantoor zodat ik ongestoord met collega kan flirten... Altijd leuk!
quote:jaw schreef op 20 juli 2015 @ 11:46:

Single-No-Kids versie hier, dus ondanks de vele vragen of ik nog op vakantie ga en wanneer, zit het er voor mij voorlopig even niet in. Besteed sowieso al veel vrije dagen om mijn weekenden te verlengen. En ben er altijd wel weer een paar kwijt omdat er instanties zijn die zo nodig zaken als meterkasten en zo moeten verwisselen waarvoor ik een dag thuis moet blijven.



Dus, naast een paar aankomende festivals en hobby weekenden, geen verre reizen en lange perioden weg.

hey ouwe moppertrommel... ;)



Isabela: dat dacht ik.., nuttige tijdsbesteding tijdens vakantieperiode .

Al issie er nu niet... boehoe...
Alle reacties Link kopieren
quote:Eleonora schreef op 20 juli 2015 @ 11:54:

[...]





Ja hoor maar ze is net terug van haar vader.

Ik snap dat jij het bijna niet kan geloven maar de mijne is elf, rustig, slim, met humor en ik vind het werkelijk heerlijk om haar bij me te hebben.



We worden gewoon ooit heel rijk en dan gaan we een maand naar Bora-Bora!Je betaalt voor 'n 1pk ongeveer evenveel als voor 'n 2pk, dus als het je financieel weer wat meer voor de wind gaat kun je natuurlijk gewoon samen op vakantie! Meivakantie misschien 'n mogelijkheid, vanuit Belgie? Of zouden ze er daar inmiddels ook al op inspelen dat die Ollanders dan massaal op vakantie gaan?
Shoot first, ask questions later!
Alle reacties Link kopieren
quote:Heb bewust nu vakantie, omdat ik ook wel graag mooi weer wil als ik vrij ben.Tis anders best vaak shitweer in de zomer, terwijl september vaak 'n aangename nazomer heeft.
Shoot first, ask questions later!
quote:redbuIIetje schreef op 20 juli 2015 @ 12:13:

[...]



Je betaalt voor 'n 1pk ongeveer evenveel als voor 'n 2pk, dus als het je financieel weer wat meer voor de wind gaat kun je natuurlijk gewoon samen op vakantie! Meivakantie misschien 'n mogelijkheid, vanuit Belgie? Of zouden ze er daar inmiddels ook al op inspelen dat die Ollanders dan massaal op vakantie gaan?



Precies, we gaan lekker samen als het ook maar even kan.

Want ja, ook in België weet men vakantieparkgewijs helaas heel goed wanneer wij hier vakantie hebben
Alle reacties Link kopieren
Wij gaan ook niet op vakantie er niet voor. De oogst van ons geldboompje was iets te mager voor een vakantie.

Zoals het nu staat zullen we in het najaar terug naar de VS emigreren,2 jaar geleden naar nederland verhuisd. Mijn kinderen zeuren dan ook dat die en die vriendjes op vakantie zijn. Op het antwoord dat wij al 2 jaar op vakantie zijn hadden ze eigenlijk geen antwoord.
Alle reacties Link kopieren
quote:redbuIIetje schreef op 20 juli 2015 @ 12:19:

[...]



Tis anders best vaak shitweer in de zomer, terwijl september vaak 'n aangename nazomer heeft.Ach, ook september heeft shitdagen.. Het verschil met nu vakantie hebben is dat een aantal vrienden nu ook vrij heeft ivm bouwvak. Dus samen ff na de kroeg enzo gaat wat makkelijker...
I don't care, i love it!!
ook hier slaat de topic titel als een varken op de inhoud van de OP.



Beste TO, hoe wil je dan dat mensen reageren? Inhoudelijk op je onsamenhangende OP, of als een kip zonder kop op je onnozele topic titel?
Het is weer die tijd van het jaar dat mensen moeten laten weten hoezeer ze niet mee doen met de kudde. Op een zo voorspelbare manier, dat het puur kuddegedrag is. Beetje sneu.
Alle reacties Link kopieren
quote:JollyJ schreef op 20 juli 2015 @ 13:53:

Het is weer die tijd van het jaar dat mensen moeten laten weten hoezeer ze niet mee doen met de kudde. Op een zo voorspelbare manier, dat het puur kuddegedrag is. Beetje sneu.Er reageren hier allerlei mensen die om hele verschillende redenen niet op vakantie gaan, wat heeft dat met kuddegedrag te maken?
Tjezus, wat vals
Alle reacties Link kopieren
-
mevrouwjack wijzigde dit bericht op 20-07-2015 14:38
Reden: overbodig
% gewijzigd
Tjezus, wat vals
quote:MevrouwJack schreef op 20 juli 2015 @ 14:31:

[...]



Er reageren hier allerlei mensen die om hele verschillende redenen niet op vakantie gaan, wat heeft dat met kuddegedrag te maken?De OP
Alle reacties Link kopieren
quote:JollyJ schreef op 20 juli 2015 @ 14:38:

[...]



De OPO oke, ik dacht dat je iedereen bedoelde
Tjezus, wat vals
joh Phoebe wil gewoon een gezellig kletstopic, met andere thuisblijvers, denk alleen dat dit topic weer niet gaat brengen wat zij zoekt
Alle reacties Link kopieren
Wij zijn ook niet op vakantie geweest, sowieso gaan we niet elk jaar en daar kan ik goed mee leven. Wij hebben in vriend zijn vakantie geklust, onder de meest barre omstandigheden (hittegolf) ook nog.



We hebben eindelijk de bovenverdieping aangepakt. Destijds zag het er nog goed uit dus we hadden onze spullen er zo ingezet. 12 jaar aan rommel hebben we uitgezocht en naar de kringloop/stort gebracht, nieuwe vloer, kamers laten stuccen, witten, kleurtjes op de muur, kozijnen verven, etc.. Ik kan niet wachten om alles in te richten met de spullen die ik het afgelopen jaar heb verzameld bij mams op zolder, Ikea, kringloop, etc.. Het was nogal een project, maar het resultaat mag er zijn.



Eigenlijk hebben we een hele leuke vakantie gehad, ondanks de hitte, hard werken, korte nachten en de nodige dingen die we niet zo handig hebben aangepakt. Ik voel me licht nu, al die rommel waar ik me zolang aan geërgerd heb, is eindelijk weg en het huis voelt weer meer als thuis.
Alle reacties Link kopieren
Ow, nou, mijn reactie slaat waarschijnlijk als een tang op een varken nu de OP/TO ter discussie wordt gesteld
quote:Eleonora schreef op 20 juli 2015 @ 11:54:

de mijne is elf, rustig, slim, met humor en ik vind het werkelijk heerlijk om haar bij me te hebben.Klinkt als een dijk van een asperge
Alle reacties Link kopieren
wij gaan eigenlijk nooit op vakantie.



Eerst niet vanwege geld. Daarna omdat oudste kind nogal wat heftige stoornissen heeft, vriend zo depressief als een bos uien werd, en ik als een malle moest gaan werken om alles nog rond te kunnen breien.



Dit jaar zouden we voor het eerst op vakantie kunnen gaan, maar we gaan niet.



We gaan over 2 weken trouwen <3
Dus.
gefeliciteerd!!
Alle reacties Link kopieren




Dank je ;) Ik ben er zo trots op .. kan er niets aan doen, maar ben heel de dag vrolijk.



( Goed teken wel, maar toch ;) )
Dus.
quote:Lotte35 schreef op 20 juli 2015 @ 15:23:

[...]



Klinkt als een dijk van een asperge



Hahahaha jaaaa!

Altijd aspergetijd hier!



Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven