Jouw meest vervelende boete

24-09-2008 21:27 186 berichten
Alle reacties Link kopieren
Vandaag rond 4uur 'smiddags reden we op de snelweg en werden we ingehaald door de politie...We reden 120 waar je 100 mocht, dus tsja...we dachten dat we daar wel een boete voor zouden krijgen.



En jahoor: -Volgen, politie-



Eenmaal stilstaand zegt de agent: '3 dingen: Er is een koplamp kapot, er zit een kras in jullie raam en je hebt je gordel onder je oksel (tegen vriend)'

Niets over de snelheid dus.



We kregen uiteindelijk een boete van 90! euro omdat mijn vriend zijn gordel onder zijn oksel had zitten. Dit was gevaarlijk (wisten wij niet, maar nu dus wel). Toch is het de meest idiote boete die we ooit hebben gehad.



Jullie nog idiote/vervelende/onterechte etc. boetes gehad?
Dan zou ik ook zeker bezwaar indienen.
Alle reacties Link kopieren
ik ging eventjes tanken...

ik reed weg bij het benzinestation, heb altijd een gordel om maar omdat t benzinestation nog geen 3 minuutjes rijden is heb ik de gordel achterwege gelaten...

en ja hoor ik rij nog geen 100m en daar komt een motormuis achter de bosjes vandaan...



boete voor het niet dragen van een gordel en ook nog eens geen papieren bij me (had alleen een wat papiergeld meegenomen, geen tas en portomonnee)... was samen iets van 100,- ... ik word er nog ziek van als ik er aan denk :(
Alle reacties Link kopieren
Je hebt een boete altijd aan jezelf te danken. Ik vind het zooooo kinderachtig om die agent / stadswacht of wie dan er de schuld van te geven. Ik vind sommige regels ook te achterlijk, maar daarom gelden ze toch niet opeens niet voor mij of wel?

En als ik zo'n regel overtreed dan loop ik de kans op een boete en is er niemand anders om de schuld aan te geven dan ik zelf.

Je kunt er hooguit onderuit komen door vriendelijk te blijven tegen de agent en gemeend berouwvol over te komen. Maar goed, de meeste NL' ers beginnen meteen te foeteren dat die agent 'iets nuttigs moet gaan doen en boeven moet gaan vangen'. Logisch dat zo'n man / vrouw je dan op de bon slingert.



(oja, ik ben NIET sjaggerijnig :-) )
Je hoeft me geen gelijk te geven, ik heb het al. Vraag maar aan dangeensuus.
Lillibit, dat is inderdaad byzonder lullig. Maar ja, leg dat maar eens uit aan zo'n motormuis .



Ik heb dus nog nooit een boete gekregen voor verkeersovertredingen, maar wel voor het te vroeg buiten zetten van de vuilniszak. Dat was ook ontzettend lullig.

Ik mocht het vuil pas buitenzetten vanaf 7 uur smorgens en om een uur of 8 wordt het dan opgehaald. Maar aangezien ik de avond ervoor tot laat had gewerkt en de volgende morgen pas hoefde te beginnen om half 12 heb ik s'nachts om een uur of 1 mijn vuilniszak al buitengezet. Voor 7 uur smorgens hebben ze dus een controle uitgevoerd en uit mijn vuilniszak een label met naam en adres gehaald, de eikels . Was iets van rond de 90 gulden.

Daarna heb ik dus nooit meer een heel adreslabel in mijn zak gedaan.
Alle reacties Link kopieren
@HoiPippiLangkous

Hoe zou jij het vinden als je een boete krijgt, terwijl je je gordel netjes draagt maar onder je oksel (zoals in mijn openingspost). Ik snap best dat het in de regels zal staan ergens. Maar hey, wie weet dat nou?!!! En waarom meteen een boete van 90euro (net zo hoog als geen gordel dragen) en geen waarschuwing?
Alle reacties Link kopieren
Lapin, dat is ook zo'n lullige..
Alle reacties Link kopieren
Ik zou het vervelend vinden maar wel m'n eigen schuld. Ik zou er niet over piepen en al helemaal niet zo verontwaardigt een topic over openen.



(en oja, ik wist dat wel en ik heb geen rijbewijs....)
Je hoeft me geen gelijk te geven, ik heb het al. Vraag maar aan dangeensuus.
Alle reacties Link kopieren
Oke
Alle reacties Link kopieren
quote:summerbreeze21 schreef op 29 september 2008 @ 17:26:

[...]





Nee er stond een verboden te poepen bord, niet een verboden voor honden bord. Ligt aan de gemeente. In de onze bijvoorbeeld is het op een groot aantal 'groenzones' verboden voor honden. Staat niet overal levensgroot aangegeven, maar bijvoorbeeld wel op een kaartje van de gemeente dat door de gemeente wordt verstrekt bij de aangifte hondenbelasting. Dus hang je alsnog.
Alle reacties Link kopieren
quote:Dhelia schreef op 29 september 2008 @ 18:54:

[...]





Ligt aan de gemeente. In de onze bijvoorbeeld is het op een groot aantal 'groenzones' verboden voor honden. Staat niet overal levensgroot aangegeven, maar bijvoorbeeld wel op een kaartje van de gemeente dat door de gemeente wordt verstrekt bij de aangifte hondenbelasting. Dus hang je alsnog.Ik weet niet hoe dat in haar gemeente zit
Alle reacties Link kopieren
quote:lapin schreef op 29 september 2008 @ 18:24:

Lillibit, dat is inderdaad byzonder lullig. Maar ja, leg dat maar eens uit aan zo'n motormuis .



.



...die dat excuus natuurlijk nog nóóit gehoord heeft...

Het verhaal "maar ik reed alleen maar omdat mijn auto verkeerd geparkeerd stond en hij in de weg stond en ik 'm in een parkeervak ging zetten" is ook zo'n uitgemolken verhaal. Natuurlijk gaat die "motormuis" daar niet in mee. Is namelijk volstrekt irrelevant. Niet rijden is niet rijden. Ook geen meter.
Alle reacties Link kopieren
quote:summerbreeze21 schreef op 29 september 2008 @ 18:55:

[...]





Ik weet niet hoe dat in haar gemeente zit dus is het meehuilen dat het zo belachelijk is en dat ze bezwaar moet indienen nogal op niets gebaseerd
Alle reacties Link kopieren
quote:Dhelia schreef op 29 september 2008 @ 18:58:

[...]





dus is het meehuilen dat het zo belachelijk is en dat ze bezwaar moet indienen nogal op niets gebaseerd Nee dat blijkt maar weereens na jouw zeer verhelderende uitleg.
Alle reacties Link kopieren
quote:summerbreeze21 schreef op 29 september 2008 @ 18:39:

@HoiPippiLangkous

Hoe zou jij het vinden als je een boete krijgt, terwijl je je gordel netjes draagt maar onder je oksel (zoals in mijn openingspost). Ik snap best dat het in de regels zal staan ergens. Maar hey, wie weet dat nou?!!! En waarom meteen een boete van 90euro (net zo hoog als geen gordel dragen) en geen waarschuwing?Hoe kan je dat nou níet weten??? Een gordel is niet gemaakt om onder de oksel te dragen. Dan moet er al een belletje gaan rinkelen dat het dus níet klopt. Wees blij dat je er met ¤ 90 vanaf komt, in plaats van dat de hulpdiensten je gezicht van de voorruit moesten schrapen omdat bij die onverwachte frontale botsing je gordel niet voldoende bleek te beschermen wegens onjuist dragen.
Alle reacties Link kopieren
quote:summerbreeze21 schreef op 29 september 2008 @ 19:00:

[...]



Nee dat blijkt maar weereens na jouw zeer verhelderende uitleg.Graag gedaan
Alle reacties Link kopieren
Zucht.....
Alle reacties Link kopieren
Misschien een tip voor zwangeren:



Ik heb soms last van de riem die in mijn buik snijdt nu ik zwanger ben. Ik had het gelijk even gevraagd toen we werden aangehouden en je kan een soort vrijstelling bij de gemeente aanvragen (maar hij zei ook dat de meeste agenten er wel gewoon begrip voor hebben, maar je zal net de verkeerde treffen haha).

Je mag absoluut niet het 'buikgedeelte' achter je rug laten en alleen het lange gedeelte omlaten.
Alle reacties Link kopieren
En vind nu dus dit op Google:

Ik ben zwanger en die gordel van de auto zit in de weg. Heb ik als zwangere vrijstelling van de draagplicht?



Nee dit heb je niet. Je moet altijd een gordel dragen. Er zijn speciale gordels voor vrouwen gemaakt die zwanger zijn.



Het dragen van de gordel is altijd nog veiliger voor uzelf en uw baby, omdat u bij een aanrijding niet in staat zult zijn om de klap zo op te vangen als de gordel wel doet.

http://www.infopolitie.nl...sk=view&id=1193&Itemid=43



Misschien mag meneer de agent ook even opnieuw naar school?
Alle reacties Link kopieren
Wat ik niet snap: als je gordel zo beroerd zit waarom ga je dan niet ff langs een garage om te vragen of dat te verhelpen is?

En wat ik helemaal niet snap: waarom wacht je als je zwanger bent tot je wordt aangehouden om je vraag te stellen? Zo gauw je daar als zwangere last van krijgt dan ga je er toch achteraan? Of ben ik gek?

Ik ben het verder weer eens geheel eensch met Dhelia.
Je hoeft me geen gelijk te geven, ik heb het al. Vraag maar aan dangeensuus.
Alle reacties Link kopieren
quote:HoiPippiLangkous schreef op 29 september 2008 @ 19:13:

Wat ik niet snap: als je gordel zo beroerd zit waarom ga je dan niet ff langs een garage om te vragen of dat te verhelpen is?

En wat ik helemaal niet snap: waarom wacht je als je zwanger bent tot je wordt aangehouden om je vraag te stellen? Zo gauw je daar als zwangere last van krijgt dan ga je er toch achteraan? Of ben ik gek?

Ik ben het verder weer eens geheel eensch met Dhelia.



Lieve lieve lieve Pippilangkous.

Ik draag mijn gordel ALTIJD. Ook nu het vervelend zit. Dit omdat ik rijden zonder gordel zeer onprettig vind, ookal ben ik zwanger. Het geeft mij geen goed gevoel zonder gordel. Daarom liever het ongemak dan geen gordel. Wij waren gewoon benieuwd naar de regels omtrent zwanger zijn en een gordel dragen en grepen die gelegenheid aan omdat we erover in gesprek raakten. Het duurde even voordat de boete uitgeschreven was.

Mijn vriend reed eenmalig in mijn auto. Later bleek dat de gordel heel simpel een stukje naarbeneden geschoven kon worden, zodat hij geen last meer had van zijn nek. Hij heeft tijdens het rijden onbewust die gordel onder zijn oksel geschoven en heeft daar niet bij nagedacht.

Dus het was eigenlijk heel erg stom allemaal en we hebben de boete gewoon geaccepteerd. Ik vond het alleen een OPVALLENDE boete. Ik wist het niet, mijn vriend wist het niet..vandaar.
Alle reacties Link kopieren
En wat ik al helemaal niet snap is dat je een vrijstelling zou willen als je zwanger bent. Da's echt veilig voor jou en je kind!
Je hoeft me geen gelijk te geven, ik heb het al. Vraag maar aan dangeensuus.
Alle reacties Link kopieren
Voel je je aangevallen lieve lieve lieve summerbreeze?
Je hoeft me geen gelijk te geven, ik heb het al. Vraag maar aan dangeensuus.
Alle reacties Link kopieren
Haha, het is soms gewoon leuker om te klagen dan om zelf goed je huiswerk te doen voordat je de weg op gaat denk ik . Maar gelukkig draag je je gordel wel gewoon nu je zwanger bent. Is dat ook weer uit de wereld!
Alle reacties Link kopieren
HEEL ERG!
Alle reacties Link kopieren
Dat dacht ik al.
Je hoeft me geen gelijk te geven, ik heb het al. Vraag maar aan dangeensuus.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven