***APRIL 2007***

12-09-2007 21:11 19840 berichten
Alle reacties Link kopieren
naamleef-

tijdnaam kindjegeb.

datumgewicht nulengte nuandere kidszwangerWitchke30Xander13/03/0714,4kg86cmneeneeSpitsmuisje31Hugo

Steijn16/03/07

16/03/0711 kg

11kg83cm

81cmMees

28/11/08neeDropneusje31Fleur24/03/079500gr72cmnee

27/03/09Lilien30Kaj26/03/0713200gr86cmneeneePoezewoefke27Kieran28/03/0711 kg80cmneeneeEsan38Vincent30/03/0710500gr.76cm../00neeYumak..Kim02/04/079495gr.73cmneeneeLievelust29Daan03/04/0710200gr.72cmMeisje

27/09/08neeSwissie34Finn04/04/071140gr.80cmneeneePunkiepop..Kleine Pop12/04/078750gr76cmGr. Pop

11/12/04neeXaloy35Robbie15/04/0711300gr80cmneeneeMichasha33Morris15/04/0710500gr.76cmLars

22/12/05

Nina

15/09/2008neeIcke30Ruben15/04/078500gr72cmLiselot

04/01/2009neeFramboos8127Tommy16/4/0711,7kg90cmLivia

24/5/08neeFachat30Ole21/4/0710030gr.75,5cmKaj

15/12/02neeLeen23..Luna21/4/078820gr.72cmnee

15/10/09Draakjenoah33Noah22/4/078950gr.74cmThomas

16/02/09neeLayla39Zahra26/04/0712,4 kg83cmYasemin

23/11/08Buitenmeisje27Koen27/04/0710590gr.75,5cmGijs

8/11/08neeLara197830Puk09/05/0711kg86cmneenee





DE GROTE DROPNEUS BEVALDATUM-POULE



Witchke13 maartBuitenmeisje16 maartSpitsmuis16 maartDraakjeNoah17 maartLara18 maartEsan21 maartChance24 maartLilien26 maartFachat27 maartMichasha31 maartFramboos1 aprilSwissie4 april
Alle reacties Link kopieren
Lilien, fijn te lezen dat je lieve mensen om je heen hebt! Wanneer is je man weer terug?



Muis een leuke avond gehad?
Alle reacties Link kopieren
Mooie cijfers Witchke!



Jeetje Muis, wat is Steijn enorm veranderd! Hugo ook wel, maar niet zo erg als Steijn.
Alle reacties Link kopieren
Lilien, fijn dat je toch wat steun hebt uit je omgeving, het lijkt me erg moeilijk om het helemaal in je uppie te verwerken. Toen ik mijn miskraam had gehad bij 9 weken ben ik een paar dagen thuisgebleven, ik had lichamelijk wel pijn, maar geestelijk hakte het er behoorlijk in. Nu waren we wel lang bezig geweest dus toen was ik helemaal blij dat het eindelijk gelukt was en die miskraam was toen een grote teleurstelling. Het is toch een droom die voorbij is zeg maar.

Witch, wat een goede cijfers, ga zo door zou ik zeggen!

Vandaag een productief dagje gehad, mijn ouders zijn langsgekomen om allerlei dingen op te hangen, o.a. een plankensysteem en gordijnrails, dus man en ik zijn vanmiddag naar Ikea gereden om wat van die opbergboxen te halen. Gordijnen zijn nu ook opgehangen, en morgen kan ik lekker het kamertje gaan opruimen. Ik kan heel veel spullen die ik niet gebruik in de dozen doen, heerlijk gewoon.
Alle reacties Link kopieren
Oh en ik heb nog naar die kinderkeukenspulletjes gekeken en het ziet er schattig uit, maar ik vind Zahra toch nog iets te klein ervoor, dus ik wacht er nog maar even mee. We hebben wel zo'n houten stapeltoren meegenomen (vuurtorenmodel) en die vind ze heel leuk. Ik koop voor Sinterklaas wel een setje pannetjes voor op haar keukentje en ze heeft nu al een plastic theeserviesje waar ze veel mee speelt, dus dat is wel prima.
Alle reacties Link kopieren
Layla: wij waren vanavond naar de ikea. Heb daar zo'n trofast kast gehaald in de vorm van een trap. Ik heb bedacht dat ze dan misschien straks zelf op de commode kan klimmen (als ze dat tenminste leuk vindt) ga het gewoon proberen.



Lilien: Fijn dat je steun hebt vanuit je omgeving..... Tijdens mijn miskraam was het bloedverlies echt heel veel heftiger dan tijdens een gewone menstruatie. Dus ik denk dat daar ook nog een boel variatie in kan zitten. (ik kreeg hem bij 12,5 week, maar het vruchtje was ook maar 6 weken, dus vergelijkbaar) Ik blijf voor je duimen hoor!!!



Witch: Fantastisch ,wat heb je het goed gedaan!!!!



Ik ga ook even op de hyves kijken
Alle reacties Link kopieren
Even een eetschema van een van de grootste en vetste kindjes (even oud als Tommie :]):

-ochtend: Fles pap 240 melk met brinta

- middageten: fruit en 2 boterhammen met boter en beleg (meestal kippepastei (Swiss, van de Denner, superlekker en zonder enge dingen erin!, boterhamworst,smeerkaas of gewone kaas), en een fles melk

- 16 uur: boterham/biscuitje/fruit/rijstwafel- wat er maar makkelijk is

- 19 uur warm eten: zeker 300 gram en dan nog een toetje (yoghurt).



Hij drinkt appelsap met water of diksap (geen water).



Tja, en hij is makkelijk 13 kilo en zeker 85 cm lang. Maat 86 wordt alweer krap.



Muis, even over Danoontje: daar zit geen suiker, geen kleurstoffen, geen e-nummers of houdbaarheidsdingen in! Niks mis mee hoor. Beetje duur, da's alles!
Alle reacties Link kopieren
Oh bah Lilien, sterkte...!
Alle reacties Link kopieren
Fachat, ik ben de nieuwe muts voor hyves, hoop dat je me nog lief vind en dat ik de foto's mag bekijken :-)
Alle reacties Link kopieren
Nog een tip voor de keuken. Bij de kruitvat hadden ze vorige week een boodschappenmandje met (weliswaar) plastic fruit en brood te koop voor een paar euro. Zijn heel schattig.

Koen is op de creche helemaal keukenfan. Ik heb ook al wel eens gekeken naar een gereedschapsbank. Hij is helemaal gek van E zijn gereedschap. Hamers, schroevendraaiers ... alles wordt gebruikt om aan zijn eigen fiets te 'sleutelen'.



Lilien: Knuffel voor jou. Wat naar dat het waarschijnlijk mis gegaan is met je zwangerschap.



Witch: Wat een knappe uitslagen allemaal. Dat moet echt goed zijn voor je zelfvertrouwen.



Layla: De baby kan bijna komen.... Lekker he als alles een beetje op zijn plek valt. Ik moet nog het wiegje naar beneden halen, mijn kinderwagenbekleding wassen en het bed op klossen zetten. Dan ben ik er helemaal klaar voor. Heb jij nog een tweede bugaboo onderstel gekocht of heb je een duowagen?



Yumai.: Gezellig dat je weer ff langs komt.



Draakje: Vervelend he dat moe zijn. Hoe gaat het met je ischias?



Muis: Wat zijn jullie jongens veranderd! Ik vind Hugo zoveel donkerder geworden. Gaat hij echt op A lijken? Steijn vind ik juist lichter geworden.

Lekker gegeten vanavond. Lijkt me niet de meest gezellige tijd om met de collega's van A op stap te gaan. Tis toch allemaal wel spannend voor ze nu, of niet?

En nog over het niet voelen. Kan me ook voorstellen dat het tussen je oren zit hoor. Je hebt wel verteld dat je best teleurgesteld bent in je lichaam en misschien vind je het nu lastig om het nu te vertrouwen. Wel fijn dat Ernie het allemaal goed maakt. Dan maar een extra ctg om je gerust te stellen.



Ik ben vandaag met de trein en bus naar mijn oma geweest. Vond mezelf helemaal stoer. Maar het was wel één keer en voorlopig niet weer. Koen was erg druk, wilde niet stilzitten en gezellig boekje lezen. In de bus wilde hij alleen maar op het rode knopje drukken en toen hij dat niet mocht kwam er een echte driftbui. Gelukkig hoefden we niet te lang in de bus te zitten, want het was niet heel gezellig voor mijn medepassagiers. Verder was het wel heel leuk hoor!



Gister ook nog naar het cb geweest. Koen is maar een kleintje in vergelijking met Tommy. Hij was 82 cm. ( nu weet ik het niet helemaal zeker, want hij wilde absoluut niet stil liggen in die bak) en hij woog 12,5 kg. Verder deed hij alles volgens het boekje. Hij stapelde netjes blokjes en gooide de bal naar de zuster toe.



Framboos: Ik zou me geen zorgen maken over het gewicht van Tommy. Ik vind het altijd zo bemoeierig van het cb. Je hongert Tommy echt niet uit, wat denken ze wel niet. Hij groeit gewoon hard en beweegt waarschijnlijk veel. Koen eet volgens mij minder. Hij eet smorgens een flink bord pap, 2 stuks fruit, 1 boterham, een stukje cracotte en savonds een bordje warm eten met yoghurt na. Verder drinkt hij water en 50 cc melk.

Mocht je toch iets extra's willen geven zou ik het niet in de danoontjes enzo zoeken. Volgens mij kan je beter wat volle yoghurt en volle melk geven en nog extra banaantje per dag of druifjes.



Nu is het wel weer ff lang genoeg. Ga ff tv kijken en dan heel vroeg naar bed.
Alle reacties Link kopieren
Lilien, getver wat erg. Sterkte!



Framboosje, Tommie eet hetzelfde als Daam, ik denk ook dat het zijn bouw is hoor, want Daan is zelfs een beetje aan de mollige kant.



Haha, ik laat Daan ook altijd met mij meekoken in de keuken. Hij mag dan het kastje waar de pannen in staan leeghalen en ermee spelen. Dat gaat hij altijd heel schattig legoblokjes erin doen en erin zitten roeren met een lepel.



Ik denk dat Meisje last heeft van overstrekken. Ze gooit constant jaar hoofd achterover en strekt zich dan zo stijf als een plank helemaal uit. Vooral tijdens het drinken doet ze dat, ik vind het er eng uitzien.

Ik kan pas aanstaande dinsdag terecht bij de huisarts (grrrr!), belachelijk vind ik...ik wil morgen even het consultatiebureau bellen.



O, ik hoor Daan huilen, even kijken
Alle reacties Link kopieren
Jeetje BM, wat goed dat je met de trein en de bus bent geweest. Ik vind de combinatie kind en ov echt vreselijk. Was het gezellig bij je oma?



Ondanks het slechte weer een gezellig dagje gehad. Meestal is Puk het op een gegeven moment wel meer dan zat binnen, maar vandaag kreeg hij niet genoeg van zijn boekjes.

Ook zijn nieuwe boekjes vallen in de smaak. Enige nadeel is dat daar een plaatje van kaas in staat en hij dan direct zin krijgt in kaas... Hij komt dan heel demonstratief het plaatje laten zien en doet alsof hij de kaas pakt (met zijn allerzieligste gezichtje)



Zo, ik duik lekker mijn bed in met een boek. Vriend is trainen, dus die zal wel laat thuis zijn. Puk ligt heerlijk te slapen, dus er heerst volkomen rust in huize Lara

Ik heb vandaag zijn spenen met een hydrofiel aan zijn bed vastgemaakt. We hebben nu al een paar keer gehad dat hij er op lag en ze niet meer kon vinden. Hopelijk snapt hij zo waar hij moet zoeken... Ik heb mijn broer daarom maar aangeraden pas spenen te geven als het echt niet anders kan.



Weltrusten lieve meisjes!
Alle reacties Link kopieren
Wat naar Lievelust! Heeft de ha ook geen vervanger waar je heen kunt? Anders het cb inderdaad maar even bellen.

Hoe is het nu met Daan? Is hij al wat meer gewend aan zijn zus?
Alle reacties Link kopieren
Nou, ik heb hier dus 6 huisartsen gebeld en allemaal hebben ze een patientenstop. Dat vind ik zoiets stoms!

Bij de huisarts waar ik nu zit kon ik ook niet terecht eigenlijk, pas na lang aandringen was er een gaatje aanstaande dinsdag...toch erg, er zal maar eens wat ernstigs aan de hand zijn!
Alle reacties Link kopieren
Grr, lievelust wat een belachelijke actie weer (swissie is weer eens blij, dat ze in een beschaafd land woont waar je zelfs midden in de nacht gewoon bij een ziekenhuis even lang kan gaan).

Zielig voor Meisje hoor.



Lara, wij hadden Finn altijd een speen aan zo'n speenhanger gegeven, die speenhanger hing aan zijn slaapzakje.

Hij gebruikt gelukkig al 8 maanden geen speen meer.

Ha, nog zo'n kaas gek. Finn kan ook letterlijk om kaas vragen (net als om koek).



Jeetje BM, wat een trip weer. Ik ga soms liever met de auto (ook als ik weet dat dat langer duurt), omdat ik dan Finn tenminsten rustig heb. Finn wil ook nooit rustig zitten in de trein. Hij loopt naar iedereen toe en klimt gewoon naast mensen of zelf op schoot.



Xaloy, zal idd weer eens naar de Denner, goede tip.

Volgens mij is Finn net zo zwaar en net zo groot als Robbie.

Hoe gaat het met je beestenboel?



Layla, jij bent er zo te horen echt klaar voor. Doe je wel een beetje rustig aan?



Ik ga Lara volgen en met een boek het bed in. Man is in A'dam, saai.
Rise and shine! Niet voor mij, want ik lag er gisteravond te laat in en ben nu nog erg duf.



LL, Steijn overstrekte ook erg veel als piepklein baby'tje, maar bij hem kwam het doordat hij te vroeg plat op zijn rug is gelegd. Heeft Meisje niet last van krampjes? Ik meen me te herinneren dat dit ook tot overstrekken kan leiden. Is ze overprikkeld?



Lilien, dat klinkt niet best... Sterkte!



Lara, ik vond Hugo juist zo veranderd! Hij is nog steeds wel een dingetje (maar dat is zijn bouw, denk ik), maar hij heeft een mat waar de gemiddelde Ado-supporter een moord voor zou doen en hij heeft hamsterwangetjes gekregen. Steijn lijkt nog steeds sprekend op A, maar dan blond. (zijn haar is dan ook het enige wat hij van mij heeft gekregen..)



SingSing was wel aardig. We kregen pas om 21:45 het hoofdgerecht (!!!) en ik begon toen aardig in te storten. Het is volgens mij hipper dan hip, want iedereen die er kwam zag er goed uit en het was er retedruk. Ik voelde me een lelijk nijlpaardje met mijn laarzen die niet dichtgingen (want: opgezwollen klapkuiten), mijn haar dat niet wilde (want: vet) en mijn enige beetje leuke jurk. (want: zwanger) Klink ik gefrustreerd? Nou, dat ben ik ook! Het was wel heel leuk om de collega's van A. te leren kennen! Zij zien hem meer per week dan ik en ik vond het leuk om te horen hoe hij op zijn werk is.



Daarnaast voelde ik me een enorme provinciaal (ben ik eigenlijk ook), want ik was onder de indruk van het feit dat Wendy van Dijk met die Erland Galjaard naast me stonden. Overigens was ze goed voor mijn nijlpaardenego: ze heeft een ouwe kop, is veel te dun (ik geloof niet dat zij eet...) en haar haar zat niet. (dat van mij ook niet, maar ik heb een reden ) Die Erland is een griezel van heb ik jou daar en was voornamelijk erg blij met zichzelf. (heb ik in normale toestand ook wel eens last van, maar ik kom niet met mijn kop in RTL Boulevard)



Overigens was het nog even de vraag of ik gisteravond weg zou gaan, want Steijn plukte ik ziek uit zijn bedje 's middags. Het mannetje had 39 graden koorts en zag pips, maar hij was heel gezellig en had een goed humeur. De oppas vond dat ik best weg kon en ze zou bellen als het niet goed ging. Ik ben niet gebeld en ze zei dat Steijn lekker had gegeten (had ie 's middags niet, maar goed), lekker met zijn nieuwe puzzeltje had gespeeld en nu lekker lag te slapen. Kortom: alles ging lekker. Gelukkig, want ik voelde me echt zwaar ontaard doordat ik mijn Cookie ziek bij de oppas liet! Aan de andere kant had ik me echt heel erg verheugd op het etentje en moest ik echt even de deur uit.



Hee, volgens mij wordt er een jongetje wakker! Misschien wel twee!
Alle reacties Link kopieren
He Muis, klinkt als een lekker avondje eruit!! Tsjaa, en van zwanger zijn wordt je helaas nijlpaardjes rond he... Ik word er momenteel een beetje kriegel van (17 weken nu) dat er al allemaal mensen durven te vragen of ik zwnager ben. Terwijl ik mezelf maar voor probeer te houden dat ik nu nog een heel beschaafd 'bier'buikje heb :-0
Alle reacties Link kopieren
Iedereen lekker gelezen gisterenavond?



Ik weet ook waarom ik liever met de auto ga met Koen, maar wilde de trein toch eens proberen. Gelukkig had ik op de terugweg een doosje rozijntjes en dat doet wonderen. Dat is hier toch wel een half uur vermaak...voordat die dikke vingers alles uit dat te diepe doosje hebben gepulkt.



Muis: Gelukkig dat je etentje zo gezellig was. En tjah... een nijlpaard voelen we ons allemaal... zeker zo tegen het eind van de zwangerschap. Al moet ik trouwens wel zeggen dat ik het weer wat leuker vind worden dan pak m beet zes weken geleden. Het is nu zo'n gezellig gestommel in mijn buik. Voel jij trouwens al wel weer wat van Ernie?



Lievelust: Ik zou ook denken aan krampjes. Venkelthee en er zijn geloof ik ook vsm druppeltjes. Met je buik op je arm laten liggen en dan zachtjes over het ruggetje aaien. Dat werkt in ieder geval ontspannend.



Ik ga zo ff naar de hema om nieuwe winterslaapzakjes te scoren. Ze zijn in de aanbieding en je krijgt met de stickers nog eens extra korting (echter hollander die ik ben). Ook hebben ze bij de intertoys vandaag een superaanbieding. 30 euro voor een grote doos duplo. Is alvast wat voor sinterklaas of zijn verjaardag.
Alle reacties Link kopieren
Pff, het is pas 10 uur en ben nu al moe.

Finn wordt verkouden en is zeg maar niet op zijn best.

Gelukkig komt zo een (aanstaand) vriendje spelen. Ben benieuwd hoe dat gaat.



Muis, klinkt als een leuke avond. Ik vind het ook altijd leuk collega's van man te ontmoeten. Het enige vreemde is dat ik hun klant ben, dus een beetje vreemde relatie zo.

Gevolg is ook dat ik niet mee mag naar het kerstdiner (manlief heeft bedacht dat het beter is zonder partners te gaan, dus nu blijven alle partners thuis).



BM, het is ook wel goed om met het OV te gaan, anders raken de kids er nooit aan gewend. Ha, rozijntjes zijn hier ook altijd een hit.



Muis, hoe is het nu met Steijn?
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!! wederom voor Witch!!



Lilien doe je een beetje rustig aan? zo'n minibevalling is niet niks voor je lichaam...Een vriendinnetje van mij ging een week later weer aan het werk, maar kreeg dit lichamelijk dubbel zo hard weer voor de kiezen. 1positief dingetje, ze was die maand daarop weer zwanger! Je schijnt enorm vruchtbaar te zijn nu...Sterkte meis



BM stoer hoor met de bus! haha en nee, inderdaad koen moet wel van het rode knopje afblijven!!

En wat heerlijk dat jij nog van dat gerommel in je buik voelt! Zo gezellig!! Mis dat nog steeds regelmatig... ben een hopeloos geval!

Wat betreft het CB je hebt gelijk bedacht ik mij! Hoe vaak zij mensen wel niet de stuipen op het lijf jagen met hun adviesen!

Ik weet dat Tommy genoeg eet, en dat hij gewoon een lange jongen gaat worden. Zij kijken alleen naar de cijfertjes...Ik probeer er nu gewoon een beetje op te letten, maar prop hem zeker niet vol met rommel!

Succes bij de Hema! Ik heb ook al 2x stickers zitten plakken hoor! o.a op de jip en janneke regen poncho!



lieflustje irritant is dat als je dokter maar beperkt bereikbaar is!

Ik vind dit ook altijd zo stom! Heb je ergens last van, kan je pas dagen later terrecht. Helemaal stom als het dan ook nog eens om kleine kinderen gaat....Nou ja, je kunt altijd nog dit weekend even langs de huisartsenpost gaan als je het niet vertrouwd.



Laar, wat ontzettend schattig dat kaasplaatje!! Brengt mij wel op een idee!! Even crea foto's maken van de dagelijkse dingen, samenbinden, en praten leren!

"fles melk" ''douche'' ''banaan''

Leuk plan!



Muis, dus wendy was oud?? Dat was mijn vermoeden ook al! Ze ziet er soms zo verlept uit op tv...Maar ik denk ook dat als je mager bent je ook ouder lijkt. Kortom, wees blij met die extra kilootjes muis!

En die kerel van haar, is dat die RTL directeur? Vond hem ook al zo lelijk! Zag hem eens in de wereld draait door...



ben trots op tommy...Hij gaat vandaag naar de creche maar moet daar om 1uur zijn. We zijn daarom een uurtje eerder op gestaan

(7:30) en hij is braaf een uurtje eerder gaan slapen! Zo komt hij toch aan zijn slaap.

Nu liv nog, want die heeft nu besloten te gaan keten Zal haar eens even spenen!
Alle reacties Link kopieren
[quote]swissie schreef op 17 oktober 2008 @ 10:16:

Pff, het is pas 10 uur en ben nu al moe.

Finn wordt verkouden en is zeg maar niet op zijn best.

Gelukkig komt zo een (aanstaand) vriendje spelen. Ben benieuwd hoe dat gaat.

ehhh het aanstaande vriendje wordt ook verkouden??
Alle reacties Link kopieren
Lievelust: wat absurd zeg, dat die ha geen vervanger heeft. Dat heb ik echt nog nooit meegemaakt. Misschien idd dit weekend de weekendpost bellen? CB al gebeld?



Muis, leuk dat je een fijne avond hebt gehad. Steijn ook weer helemaal beter?

Hugo is ook veranderd, maar doordat hij zo'n karakteristiek dopneusje heeft lijkt dat minder zo denk ik.



Mijn buurvrouw is ook bevallen; ook al een meisje en in 2,5 uur. Zijn lange bevallingen nogal 2007 ofzo??



Even aan het werk.
Alle reacties Link kopieren
crea framboos is begonnen!

Heb inmiddels al een foto van een banaan gemaakt! Zet dit allemaal in een mapje op de laptop, en dan ga ik daar af en toe met tommy in kijken!

Vind die getekende plaatjes uit boekjes soms zo onduidelijk.

En nu kan hij het leren met de spullen die hij echt kent!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb een borstontsteking . Het komt wel allemaal tegelijk even zo.

Meisje heeft maar af en toe last van krampjes, ik denk niet dat het daar aan ligt. Ze strekt bijvoorbeeld ook heel erg in bad en tijdens het drinken ligt ze echt in een halve circel achterover.

Ik heb de tip gekregen haar in foetushouding te houding, maar ze verzet zich heel erg, zo zielig.



Ik heb vanmorgen de lactatiekundige gebeld, maar die belt vanmiddag terug. Ik hoop dat die me een beetje kan helpen wbt Meisje en haar strekken, want die dokter schiet niet erg op zo.



Muis, is best even lekker he om er even tussenuit te zijn? Is je mannatej alweer wat beter vandaag?

Troost je, ik was al onder de indruk van Frans Bauer toen ik hem eens tegenkwam bij een benzinestation , dus qua provinciaaltjesgehalte bevindt je je in goed gezelschap!

(wat is ie eng in het eggie!)



BM, die Duplo aanbieding heb ik ook gezen, wilde ik ook gaan halen want Daan is helemaal wild van zijn blokjes.



Ik heb vorige week die Aquamat gehaald, ziet er erg leuk uit. Ik hoop dat Daan dat ook vindt!

Fachat, die van jou klinkt ook wel heel erg leuk, rijdt dat treintje dan zelf over het spoor wat er getekend wordt?



Witch, keep up the good work, gaat hartstikke goed joh!



Framboos, het gaat goed met Tommy he op de creche? Fijn dat je zo even wat uurtjes 'vrij' hebt hoor.



Daan gaat zo een dagje naar opa en oma. Ik kan hem met die zere tiet niet oppakken en vriend komt uit de nacht dusdie slaapt tot ca 17 uur. Niet erg handig dus, maar gelukkig wilden ze hem graag komen ophalen.
Alle reacties Link kopieren
Jeetje Lievelust, het zit allemaal niet mee! Goed dat Daan even naar opa en oma kan. Vinden zij vast ook gezellig en heb jij even alle tijd en rust voor jezelf en meisje.
Alle reacties Link kopieren
Och jeetje LL, het zit je idd niet mee zeg.

Fijn dat de lactatiedeskundige tenminsten wel terugbelt.



De verkoudheid van Finn zet gelukkig niet door, hij werd wakker toen vrienden hier kwamen en was verkoudheid in een keer vergeten. Hij was het jongetje aan het knuffelen, speeltjes aan het geven, lachen, met ouders aan het spelen, kortom helemaal vergeten dat hij vanmorgen moeilijk was. Waar een uurtje slaap al niet goed voor is.

Nu zijn vrienden even naar een creche en een woning kijken. Komen straks weer terug. Gezellig! Zij hebben 2 jaar in Australie gewoond, dus kennen het expat leven maar al te goed. Kon het vroeger al goed met ze vinden, ben echt happy dat ze in de buurt komen wonen.



Moet eigenlijk even mijn mail checken, maar heb dus echt gewoon geen zin. Lekker even met mijn (vrolijke) ventje spelen.



Framboos, goed idee dat boekje.

Ik wil eigenlijk ook zoiets doen, maar dan met foto's van mensen. Zo kan Finn zijn Opa's en Oma's en andere familie en vrienden toch regelmatig zien.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven