voetbal/trouwdag

15-11-2008 10:06 37 berichten
Alle reacties Link kopieren
Morgen is het zover, onze eerste trouwdag. Nu hebben ouders/schoonouders verzonnen graag langs te willen komen, best gezellig.



Alleen probleem is dit zijn vervente voetbalsupporters. Houdt dus in als ze 's middags komen de tv aanmoet om naar de voetbal te kijken. Ik heb helemaal niets met voetbal (partner wel en mag ook altijd kijken doe ik gewoon lekker wat voor mezelf) maar als je visite hebt is het toch raar om opeens een boek of wat dan ook te lezen. En ik heb echt geen behoefte om 1,5 uur naar zo een wedstrijd te kijken.

We hadden al besloten 's avonds uit eten te gaan dus ze dan laten komen is geen optie (daarbij als ze 's avonds komen

willen ze studiosport kijken)



Partner is gewoon op de hoogte van mijn baalgevoel daarbij en heeft zoiets benoem het bij ze en meld gewoon dat de tv niet aankomt( vind hij zelf ook niet erg).Maar denk dat ik dan de gebeten hond ben en daar heb ik dan weer weinig zin in.



Wat zouden jullie doen in deze situatie?
Alle reacties Link kopieren
De tv uitlaten! Het is jouw huis en jij bepaalt of de tv wel of niet aan gaat.



Je kunt ze van tevoren bellen met de mededeling dat je het erg leuk vindt als ze komen maar dat de tv wel uitblijft.

Dan kunnen ze zelf nog kiezen.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou het trouwens helemaal niet raar vinden als je er een boek bij pakt! Het voegt voor hen toch niets toe dat jij met tegenzin mee gaat kijken.
The time is now
Alle reacties Link kopieren
Als het nou om een wedstrijd van het Nederlands elftal ging, dan kon ik me er nog iets bij voorstellen, maar ik begrijp dat het om een reguliere uitzending van studio sport gaat. Kan je je trouwdag niet een dag eerder of een dag later vieren? Heb jij toch een gezellige dag en kan je familie/schoonfamilie toch voetbal kijken. En als je partner het niet erg vindt dan zou ik toch ook een beetje rekening met hem houden en niet teveel op je strepen gaan staan.
Alle reacties Link kopieren
Pak lekker je boek. Kunnen zij rustig kijken en jij hebt ook even iets voor jezelf, hoef je je ondertussen niet te ergeren
Alle reacties Link kopieren
ik zou het heel raar vinden als je visite hebt die bij jou thuis per se de tv aan wil. Als ze tv willen kijken, doen ze dat lekker thuis toch? Lekker gezellig voor de rest (jou in dit geval....)



Ik vond wat iemand hier schrijft wel een goede: bel ze gewoon even op. Leg het uit en laat ze zelf kiezen. Zeg dat je het heel leuk vindt om het met ze te vieren, maar dat je dat liever doet zonder tetterende tv op de achtergrond...



Gefeliciteerd trouwens met je trouwdag! (f)
if they like you you'll know, if they don't you'll be confused
Alle reacties Link kopieren
TV uit. Klaar. Hebben zij niks over te zeggen want het is jouw huis, jouw trouwdag.

Hebben ze daar wel wat van te zeggen dan weten jij en je man ook weer welke plek jullie in hun leven innemen.
Je hoeft me geen gelijk te geven, ik heb het al. Vraag maar aan dangeensuus.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou ze bellen om te zeggen dat als ze komen ze de wedstrijd zullen missen, omdat je zeker op je trouwdag geen zin in tv hebt. En dat je er alle begrip voor zou hebben als ze dan een andere dag jullie feessie mee komen vieren.



gefeli trouwens!
Alle reacties Link kopieren
Ik zou het niet erg vinden als ze bij mij thuis zouden kijken. Er is vast nog wel iemand die het niet wil zien waarmee ik dan zou kunnen praten of een wandeling maken.
Alle reacties Link kopieren
Ik leidt uit je post af dat jullie een of ander betaal-voetbalzender hebben; want anders is er morgenmiddag helemaal niks te kijken.

Maar goed, ik zou helemaal niet bellen; als ze komen staat de tv gewoon uit. En als er naar gevraagd wordt, kun je gewoon zeggen dat je het niet gezellig vindt dat de tv aanstaat als je visite hebt, omdat 'iedereen' dan alleen daar aandacht voor heeft en niet voor elkaar.



Of hebben jullie het 'probleem' zelf over je afgeroepen door eeuwig en altijd dat kastje maar aan te hebben staan??



Hier staat de tv overdag zelden aan en als we visite hebben echt nooit. Er is nog nooit iemand geweest die daar iets over heeft gezegd.
Alle reacties Link kopieren
In jouw huis bepaal jij toch zeker of de tv aan gaat of niet? Dus als jij dat niet prettig vind, gewoon niet doen. Ze van tevoren opbellen om ze hiervoor te 'waarschuwen' lijkt me een goed idee.
Jij belt jouw ouders, hij belt zijn ouders. Als je ergens op visite gaat dan ga je toch geen tv kijken? En zeker niet op jullie eerste trouwdag.

Alvast gefeliciteerd trouwens!!
Alle reacties Link kopieren
quote:MMP schreef op 15 november 2008 @ 10:07:

De tv uitlaten! Het is jouw huis en jij bepaalt of de tv wel of niet aan gaat.



Je kunt ze van tevoren bellen met de mededeling dat je het erg leuk vindt als ze komen maar dat de tv wel uitblijft.

Dan kunnen ze zelf nog kiezen.



Mee eens met het bovenstaande! Dit zou ik hebben gedaan.!

Jouw trouwdag.. jouw huis!
Alle reacties Link kopieren
Wat ongelofelijk onbeschoft om jou met dit probleem op te zadelen. Want ook al blijft de tv morgen uit, jij hebt er dan toch een vervelend gevoel over. Fijn om zo je trouwdag te vieren!

Geldt die sportkijken obsessie voor alleen je schoonouders, of ook je ouders?



Van harte met je trouwdag trouwens!
oh that purrrrrrrrrfect feeling
Alle reacties Link kopieren
Je kan ook iets gezelligs buitenshuis gaan doen als je ertegen opziet om de discussie thuis aan te gaan. Spreek af om samen naar het bos te gaan en daar te gaan wandelen ofzo. Kop warme choco na afloop en iedereen is blij :-)
Alle reacties Link kopieren
IO zadelt zichzelf met dit probleem op dus een beetje kort door de bocht om te zeggen dat het onbeschoft is.
Alle reacties Link kopieren
Fijn al zoveel reacties. En bedankt voor jullie felicitaties



Zijn in dit geval mijn schoonouders die zo sportverslaafd zijn, mijn eigen ouders hebben er ook niets mee.

Hebben nnu eigenlijk besloten om te zeggen dat we zelf de hele dag weg zijn( en ook gaan) dus geen verplicht voetbal.

Maar ja of het de ideale oplossing is?

Maar voorkomt in ieder geval flink wat discussie want daar heb ik morgen gewoon geen zin in.

Want ook als de tv uitblijft is het niet sfeer bevorderend.
Alle reacties Link kopieren
Dit is in feite uitstel van de discussie tot de volgende keer.



Het zou bij mij trouwens niet in mijn hoofd opkomen hoor, TV aan als er visite is. Vind ik onbeschoft. Zowel als ik ergens op visite ben als wanneer visite het bij mij aan zou zetten. Daar zou ik geen woorden over vuilmaken, gewoon in het voorbijgaan de TV weer uitzetten (als het bij mij is). Lijkt me een hele duidelijke hint.



De enige gelegenheid waarbij TV kijken met visite te combineren is, is wanneer de visite specifiek komt voor de TV. Als afgesproken is met z'n allen iets te kijken. Voetbal, een serie, een film, whatever.
Alle reacties Link kopieren
psv-ajax is ook een belangrijke wedstrijd.... de wedstrijd is om half 1, daarna heb je genoeg tijd



heb je de tv uit... dan gaan ze wel de hele tijd bellen en smsen....



tja ik zou het niet erg vinden als er voetbal wordt uitgezonden... ( en je kan toch vast wel iets anders doen met iemand anders die niet van voetbal houdt ) daarna zet je toch de tv uit.





gefeliciteerd trouwens...
Alle reacties Link kopieren
quote:hanZie schreef op 15 november 2008 @ 12:24:

IO zadelt zichzelf met dit probleem op dus een beetje kort door de bocht om te zeggen dat het onbeschoft is.

Blijkbaar is de verwachting er wel dat de tv aangaat. Anders hoeven to en haar vriend het er toch niet over te hebben of en hoe te zeggen dat ze dat niet wil hebben?
oh that purrrrrrrrrfect feeling
Alle reacties Link kopieren
quote:disney1 schreef op 15 november 2008 @ 12:46:psv-ajax is ook een belangrijke wedstrijd....



Kijk daar zijn toch wel een heleboel mensen het er niet mee eens. Ik vind geen enkele wedstrijd of sport belangrijk. Bij mij zou de TV alleen aangaan als er opeens 'breaking news' iets belangwekkends gebeurt. Zoals 9/11 of iets in die categorie.



TV kijken in gezelschap is net als voortdurend sms'en en bellen onbeschoft. Het feit dat er kennelijk een grote groep mensen kennelijk geen manieren heeft, wil niet zeggen dat je je daar maar gewoon aan moet confirmeren!
Alle reacties Link kopieren
TV uit!

De godganse week is er voetbal op tv, of dat nu de complete wedstrijd is of samenvattingen in een sportprogramma.

Als ze dit nu niet speciaal voor jouw en hun zoon een middagje kunnen laten schieten vind ik dat erg sneu.

Ik kan me eigenlijk al helemaal niet voorstellen dat je zoiets vraagt op zo'n dag.





Gefeliciteerd!
Alle reacties Link kopieren
Bij mij gaat de tv uit en blijft uit. Dan ben ik maar de gebeten hond, interesseert me echt niet. Zij willen komen en als ze tv willen kijken gaan ze dat maar lekker thuis doen, maar niet in mijn huis. Als ze dat niet accepteren dan is dat hun probleem. Zeker ook omdat je vriend het niet erg vind om niet te kijken. Ik zou me als ik jullie was niks van je schoonouders aantrekken. Als het jouw ouders was dan lag het anders want dan zou je hen erop aanspreken, maar bij je schoonouders doe je dat iets minder snel.



Maar om nu mijn/ons eigen huis uit te vluchten om de tv-discussie tegen te gaan zou me echt te ver gaan en tegen het zere been zijn, hoor!



Succes ermee.
Alle reacties Link kopieren
quote:JWvB schreef op 15 november 2008 @ 13:46:

[...]





Kijk daar zijn toch wel een heleboel mensen het er niet mee eens. Ik vind geen enkele wedstrijd of sport belangrijk. Bij mij zou de TV alleen aangaan als er opeens 'breaking news' iets belangwekkends gebeurt. Zoals 9/11 of iets in die categorie.



TV kijken in gezelschap is net als voortdurend sms'en en bellen onbeschoft. Het feit dat er kennelijk een grote groep mensen kennelijk geen manieren heeft, wil niet zeggen dat je je daar maar gewoon aan moet confirmeren!Hier ben ik het helemaal mee eens!
if they like you you'll know, if they don't you'll be confused
Alle reacties Link kopieren
quote:JWvB schreef op 15 november 2008 @ 13:46:

[...]





Kijk daar zijn toch wel een heleboel mensen het er niet mee eens. Ik vind geen enkele wedstrijd of sport belangrijk. Bij mij zou de TV alleen aangaan als er opeens 'breaking news' iets belangwekkends gebeurt. Zoals 9/11 of iets in die categorie.



TV kijken in gezelschap is net als voortdurend sms'en en bellen onbeschoft. Het feit dat er kennelijk een grote groep mensen kennelijk geen manieren heeft, wil niet zeggen dat je je daar maar gewoon aan moet confirmeren!Dat mensen er andere ideeën op na houden dan jij wil dat niet zeggen dat anderen geen manieren hebben.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven