Minnaar, deel 33

22-09-2016 21:07 3005 berichten
Alle reacties Link kopieren
Al 32 delen lang schrijven we over het wel en wee om en rond onze minnaars.



Vliegt jouw hart vrij rond, vangbaar met een netje voor elke jager met stoute ogen of ben je een stoere krijgster met pantser en harnas? Moeten de mannen hún hart beschermen omdat jij voor de lust gaat en niet voor de liefde?



Met andere woorden...



Kun jij een minnaar hebben zonder verliefd te worden? Blijf jij met het grootste gemak in de verlust fase hangen of verleg jij constant je grenzen? Dit topic is voornamelijk bedoeld voor gelijkgestemden, al staan we natuurlijk open voor nieuwe input en meningen. Mits respectvol geschreven, het is de toon die de muziek maakt.



Het is fijn als je een avatar uploadt, zo blijven we kleurrijk en is het makkelijker om de verhalen bij de naam te plaatsen. Bedankt.



edit: PAK staat voor Porneau Aftel Kalender.
Welnee, ik ben al door zoveel woelige minnaarbaren geweest. Ik heb mijn gevoel prima op een rijtje en mijn grenzen afgebakend, dat wel maar dat betekent niet dat er binnen die grenzen nooit iets gebeurt. Die sukkels lopen nou eenmaal nooit in mijn pas, vet stom. Ik kan stiekem ook best genieten van een fikse woordenwisseling, een lekker misverstandje, een bungelkoordje, een ruzietje. Dat schudt de boel zo lekker op. En het is fijn als het daarna weer goedkomt maar mijn hart is voldoende beschermd om de zoveelste breuk ook aan te kunnen. Eelt op mijn hart en mijn ziel, wat ik tegelijkertijd ook weer waanzinnig vervelend vind. Ik denk echt dat ik een uitdagende baan moet gaan zoeken!
Tsss vergeet je nog het allerbeste; de goedmaak seks!
Oh ja, die vergat ik!

Die fijne, intense, leuke goedmaakseks!
Alle reacties Link kopieren
Ik ben een beetje wiebelig, want bij Kees thuis is veel spanning en gedoe. Dat komt vast allemaal wel weer goed, maar het houdt hem flink bezig. Dus de voorpret voor de date is begrijpelijkerwijs bijna nihil. Niks aan.
Alle reacties Link kopieren
Oei, klinkt niet goed Oranje, spanning en gedoe. Maar jullie blijven wel door daten?



Ieuw bah, voor mij geen goedmaakseks. Ik vind gedoe in mijn minnaarsrelatie helemaal niet fijn. Ik vind het heerlijk om een potje te porren en te sneren, maar verder mag het fijn kabbelen. Met af en toe seksueel vuurwerk. Voor mij geen bungelkoordjes..



Trekken jullie wel eens een lekker pakje aan voor je lover? Als in sletterig zusterpakje ofzo?
Alle reacties Link kopieren
Jaaaa! Ik ben gek op pakjes



Ik laat het even bij hem, het contact beperkt zich tot een minimum, ik voel dat het bij hem energie vreet. Mijn verwachting is wel dat de date door zal gaan. Ik ga niet voor hem denken trouwens, dat kan hij heel goed zelf.
Ik heb Ed wel eens opgewacht in mijn clubjurkje en ik verwelkom ook wel eens een man naakt in bed maar een zusterpakje zie ik mezelf niet 123 aantrekken denk ik.

Vanwaar de vraag?



Hoe is het met jou, Fiebs, tijd niet gelezen!



Verdemme Madame, stom is dat. Is het relatiegedoe of ander familiegedoe? Hier ook veel familiegedoe maar dat staat goddank volledig los van welke dichtbijrelatie dan ook.
Alle reacties Link kopieren
Je hoeft ook niet voor hem te denken Oranje, je kunt ook voor jezelf bepalen wat je van de situatie vindt en welke rol je daarin wilt spelen.



Hier gaat het goed hoor Rooss. Het kabbelt héérlijk en de PAK wordt aardig korter.



Ik had het er laatst met Date over, weet niet meer waarom. Maar hij zag me niet in een zusterpakje, dat was te plat ofzo, paste niet bij mij/wat we haden. En dat vond ik dan wel weer grappig. Ik zou nl best voor mijn eigen lief zo'n pakje aan kunnen trekken en dat zou hij ook best waarderen. Dus dat heb ik weer, een geile minnaar die niet aan geile pakjes doet. Als we alleen nog maar gaan knuffelen zet ik er een punt achter denk ik
Ik krijg er van die Sheryl Morero associaties bij, of nee, dat was een schoonmaaksterkostuumpje. Voor zeb heb ik mezelf wel eens uitgedost met kousen en de whole enchilada. Hij kreeg 10 minuten om zichzelf schoon te boenen.

Hij was te laat dus hij mocht één blik werpen en daarna ging het hele pakket weer uit en de kast in. God wat baalde de man!
Haha geweldig Roos. Ik trek liever een lekker setje lingerie aan en laat mijn lijf de rest doen. Ben niet zo van de pakjes.
Alle reacties Link kopieren
ik ben aan het aftellen voor mn PA
Porno aftel?



Nou eh, succes dan maar.
Alle reacties Link kopieren
ik vind het geweldig, rollenspellen!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb ooit 1 keer zo'n pakje aangetrokken, voor mijn lief, lang geleden. En daar kreeg ik zo gierend de slappe lach van... Ik ben niet zo van de rollenspellen geloof ik Mijn lief vond het wel geil. Dus ik zou best nog een keer een pakske aan kunnen trekken. Kousen en lingerie draag ik standaard, dus daar is voor mij weinig nieuws aan. Korsetjes en jarretelles vind ik dan wel weer leuk.

Maar wat ik zo grappig vond aan Date is dat hij stiekem pornoblond ordinair en hoerige pakjes best lekker vindt, maar dan niet bij mij. Ik ben meer de classy porneaukoningin. Oh well, zolang er dan maar porneau blijft bestaan.
Ik geloof dat ik te hard zou moeten lachen om pakjes, maar je actie met zeb klinkt wel briljant Roos

Die Date draagt jou gewoon op handen Phoeb, ook best fijn

Oranje, spanningen en gedoe bij Kees, klinkt niet goed. Deze week zou je date zijn?
Lotje, ik heb net 10 dagen bijgelezen hier, en dus ook jouw verhaal. Hoe gaat het nu, een klein weekje later? Nog contact gehad? Denk dat je een goed besluit hebt genomen, hoe naar ook.
Draag je echt standaard kousen en lingerie Foeps? Echt? Gosh, ik voel me ineens een halve kerel, maak er ook lang zoveel werk niet meer van als in het begin van mijn geminnaar. Arme Boris. Ik zal eens vragen wat ie ervan vindt..
Alle reacties Link kopieren
Eh.. ja

Met mijn meisjes kom ik sowieso al op de duurdere bh's uit. En ik vind lingerie zelf ook leuk, dus ik loop altijd in setjes. En ook vaak in jurk/rok, dus ook vaak hold ups want ik heb een ontzettende hekel aan zo'n afzakkend kruis of gehijs met een panty als je naar de plee bent geweest. Nu het -5 op de fiets is, trek ik wel een dikkere panty aan, maar bij voorkeur dus niet. En tijdens een date al helemaal niet. Ik hou er wel van om meteen bij binnenkomst tegen een muur gezet te worden ofzo en dan is een beetje bereikbaarheid wel fijn Ik heb ooit 1 date een panty aan gehad omdat ik mijn kous stuk trok. Maar ach, dat was een koffiedate met de trainer dus dat maakte niet zoveel uit. Wist ik veel hoe spannend het nog ging worden.. en dus zat die stomme panty in de weg. Dus doe mij maar kousen! En als ik me extra sexy wil voelen trek ik jarretelles en korset aan.
Sjiek hoor! Ik ben daar echt te lui voor en draag het alleen als ik er zin in heb. Jarretelles en hold ups vind ik ook prachtig maar ik heb er nog niet 1 gevonden die goed paste (kleine taille en dikke billen dus vaak past het net niet en zit ik halverwege een maat. Met holdups rollen ze vaak om).



Wat voor dikte panty draag je dan op de fiets? Ik krijg al de rillingen als ik een vrouw nu met rok en panty zie fietsen, brr.
Alle reacties Link kopieren
Tjonge, altijd kousen... Wel erg mooi! Maar ik ga al dood van de kou bij t idee



Ja, ben dr ook weer eens. Even frustratie over lover spuien I guess... We hadden het bijgelegd, geweldige date gehad afgelopen week, maar ik heb het idee dat hij niet eerlijk tegen me is...
Alle reacties Link kopieren
Ik lees nog wel mee af en toe ... Tijd niks laten horen!



Oranje wat balen dat het weer onrustig is bij Kees thuis! Hoop voor je dat je date wel doorgaat!!



Idd wat mooi als je altijd mooie lingerie draagt...hier heel simpel



Wel laatst een mooi ' pakje ' gekocht , heel kort leer jurkje met doorschijnende mouwen. Werd erg gewaardeerd.



Nou ik was van de stoppen of doorgaan. Lijkt erop dat we gewoon doorgegaan zijn. We vinden elkaar gewoon erg lekker en is beter in balans. Hebben laatst twee weken ' pauze ' gehad , dat gaan we vaker doen, geeft dan wat rust en meer tijd voor andere dingen.

En nog twee nachtjes en dan hebben we weer paar uurtjes samen. Zo zin in!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb maillots van Falke en 50 den kousen.

Ik vind maillots warmer dan een spijkerbroek met deze kou. Als t echt koud is liever kousen en een maillot er over dan een broek.



Wij hebben nogsteeds geen tijd en plek om af te spreken. Echt waardeloos.
Alle reacties Link kopieren
quote:Bosbessen schreef op 29 november 2016 @ 14:15:

Sjiek hoor! Ik ben daar echt te lui voor en draag het alleen als ik er zin in heb. Jarretelles en hold ups vind ik ook prachtig maar ik heb er nog niet 1 gevonden die goed paste (kleine taille en dikke billen dus vaak past het net niet en zit ik halverwege een maat. Met holdups rollen ze vaak om).



Wat voor dikte panty draag je dan op de fiets? Ik krijg al de rillingen als ik een vrouw nu met rok en panty zie fietsen, brr.



Tja eh, gewoon 40 den ofzo. Met een lange jas en laarzen en kousen aan heb ik het echt niet kouder dan in mijn spijkerbroek hoor. Ik zie vrouwen ook wel eens in leuke jurkjes en dan maillots eronder, maar dáár voel ik me dan weer een boerentrien in.



En als je kousen omrollen, moet je een maatje groter hebben. En niet voor de goedkoopste gordeltjes voor jarretelles gaan. Dat scheelt echt!
Ik was mn hema ondergoedjes een beetje zat dus ben de lingerie aan het herontdekken. De jarretel moet ik nog ff aan wennen

Ook bij dit weer rokjes en panties maar wel 60 dernier.

Een pakje? Neuh..

En PAK ? Ook al neuh



Had al zo'n vermoeden blaadje, dat je niet zou stoppen



En Gum, eerlijk waarover?
Ik doe het je niet na hoor Phoebal. Plus ik heb er altijd een handje van om een panty meteen kapot te trekken, maakt niet uit hoeveel denier ik pak. Maatje groter? Oh! Niet aan gedacht. Welk merk zou jij aanraken voor jarretelles? Ik kom nog niet verder dan de Hunkemoller of de Sapph, maar dat heeft ook meer met mijn eigen budget te maken. Moet eigenlijk ook weer eens laten meten want door het vele sporten wobbelt het alle kanten op momenteel.



He balen bluebirdie!



Hier nog steeds doodse stilte. Wat saai zeg. Nog een weekje, dus ik ga hem morgen wel even een appje sturen. Zie wel of dat aankomt, haha. PAK; 7 en een beetje dagen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven