Vriend liegt...

05-01-2009 17:36 118 berichten
Alle reacties Link kopieren
Een vraagje..... Mijn vriend was vorige week de hele week ziek en ik had vrijdag een verjaardag waardoor ik alleen met de trein naar mijn ouders ben gegaan. Nu blijkt dat hij om half 5 ’s nachts ineens gepind heeft.(ik sliep bij mijn ouders) Het rare is dat hij mij een uurtje later nog had gesmst dat hij niet kon slapen etc. Maar hij heeft mij niks verteld over dat hij nog even de stad in is geweest of iets dergelijks.



Daar baal ik een beetje van want nu liegt hij dus eigenlijk tegen mij dat hij half 2 in bed is gaan liggen en daarna wakker werd en 2 uurtjes achter de pc heeft gezeten. Want hij is dus sowieso om half 5 nog in de stad geweest. Want hij heeft daar ¤ 70,- gepind, wat ik zo raar vind. Hij heeft helemaal geen reden om tegen mij te liegen over zoiets en ik baal er dan ook behoorlijk van.



Normaal gesproken doe ik altijd zijn financiën en ik kan dan ook wel vanavond zeggen dat ik het per toeval las en een beetje raar vind, maar straks komt hij thuis en ik kan niet liegen/niks voor me houden en er is een vriend bij hem... Moet ik hem gewoon meteen op de man af vragen, of wachten tot we vanavond alleen zijn? Vind het zo apart.... Zeg gewoon tegen me als je nog op stap bent gegaan, daarover hoef je toch niet te liegen tegen mij?



En ik las nu net de geschiedenis van de PC, om 4 uur was hij nog thuis, om 5 uur zat hij ook weer op de PC, dus dat zou betekenen dat hij in een half uur 70 euro opgemaakt heeft, denk meteen aan hoeren of iets dergelijks......
Alle reacties Link kopieren
Wat sunshine zegt dus..
Jeetje, het zou nooit in me opkomen dat mijn vriend naar de hoeren is geweest als hij geld heeft gepind....



Wat een vertrouwen zeg.....



Julie relatie is verder wel goed? Of heb je een reden om meteen dit soort dingen te denken?
Alle reacties Link kopieren
Nou ik begrijp best dat TO hier haar vraagtekens bij heeft. Zou ik ook wel hebben. Heeft niets met vertrouwen te maken, het is toch ook gewoon raar! Vooral omdat hij ziek was.



Gewoon vragen
Alle reacties Link kopieren
Pinautomaat is om de hoek, en hij is maar heel kort buiten geweest (gezien de geschiedenis in de pc.) Dan is hij toch niet de stad in geweest?

Mss heeft hij in dat uur ook nog gedoucht? Of iets te eten gemaakt of zo? In een uur naar de hoeren lijkt me erg snel (tenzij je in de hoerenbuurt woont natuurlijk.)
anoniem_68039 wijzigde dit bericht op 05-01-2009 18:36
Reden: aanvulling
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
quote:Marianne1969 schreef op 05 januari 2009 @ 18:34:

Pinautomaat is om de hoek, en hij is maar heel kort buiten geweest (gezien de geschiedenis in de pc.) Dan is hij toch niet de stad in geweest?

Mss heeft hij in dat uur ook nog gedoucht? Of iets te eten gemaakt of zo? In een uur naar de hoeren lijkt me erg snel (tenzij je in de hoerenbuurt woont natuurlijk.)Ach, sommigen geven hun rechterarm voor een vluggertje.
Iets wat vier dagen bloedt en niet doodgaat is niet te vertrouwen.
Alle reacties Link kopieren
Tuurlijk zou ik er ook mijn vraagtekens bij hebben Summerbreeze, maar niet meteen in het extreme en aan hoeren denken..



Zou het ook gewoon vragen. Maar ben nu wel benieuwd hoe of wat...
Alle reacties Link kopieren
quote:Sunshine_S schreef op 05 januari 2009 @ 18:38:

Tuurlijk zou ik er ook mijn vraagtekens bij hebben Summerbreeze, maar niet meteen in het extreme en aan hoeren denken..



Zou het ook gewoon vragen. Maar ben nu wel benieuwd hoe of wat...Mijn vriend dacht ook meteen aan de hoeren toen ik hem dit vertelde haha. Zou het wat over hem zeggen?
Alle reacties Link kopieren
Oeps, nou ben benieuwd! Wat zijn die mannen toch slecht!
Alle reacties Link kopieren
quote:Sunshine_S schreef op 05 januari 2009 @ 18:41:

Oeps, nou ben benieuwd! Wat zijn die mannen toch slecht! Haha Nou ik zal de afschriften eens checken.
Alle reacties Link kopieren
quote:summerbreeze21 schreef op 05 januari 2009 @ 18:40:

[...]



Mijn vriend dacht ook meteen aan de hoeren toen ik hem dit vertelde haha. Zou het wat over hem zeggen? Ja ik zou vanaf nu al zijn financiën checken en vergeet zijn mailbox en telefoon niet.!!
Alle reacties Link kopieren
Ik kan me heel goed voorstellen dat de TO er vraagtekens bij heeft, ik zou het hem ook gewoon vragen. Maar meteen aan vreemdgaan denken...Das gewoon te rigoureus.



Ik ben dan ook heel erg benieuwd of hij jouw vertrouwen in het verleden beschaamd heeft Miranda...of misschien je ex ofzo?
Tja, als je de hele dag in je nest ligt omdat je ziekig bent dan is het niet zo raar om om half vijf 's nachts (klaar)wakker te zijn. Als je al weet dat je een paar uur later geld nodig hebt, dan kun je het beter meteen halen als de automaat toch om de hoek zit. Krijg je toch effe een frisse neus en lig je iig niet wakker omdat je nog geld moet hebben.



Naar de hoeren...hoe kom je erbij?



Of is het misschien een heimelijke fantasie van hem om zich met een snotneus, muffe slaapgeur en een zich halfomdraaiende maag te laten nemen door een vreemde mevrouw?
Alle reacties Link kopieren
Jij doet zijn financiën toch? Dus iets stiekems zal hij niet gedaan hebben....

Het is alleen vreemd dat hij zegt thuis te zijn en toch in de stad te zijn geweest.

Je kan toch ook op de afschriften zien welke automaat ie heeft gebruikt?

Dan is er al wat meer te plaatsen...
Liegt hij wel vaker over zulke dingen?

Misschien dacht hij dat je boos zou worden als je wist dat hij toch nog de stad in was gegaan.

Maar is er een reden dat je hem wantrouwt?

Ik heb hetzelfde gehad met mijn vriend maar had er een goede reden voor.

Zijn vage transacties bleken geldopnames voor drugs te zijn.

En ook later heeft hij nog tegen me gelogen.

het is dan moeilijk om nog iemand te vertrouwen. Dan ga je bij kleine dingen al twijfelen.

Jouw uitspraken zouden de mijne kunnen zijn.

Als je het gevoel hebt dat er iets niet klopt is dat vaak ook zo!



Maar goed als er verder nooit wat bijzonders is voorgevallen zou ik niet gelijk het ergste denken.

Alleen wel raar en vervelend dat hij loog over waar hij was.

Dan zo'n smsje erbij dat zou me pissig maken (ik kan niet slapen zonder jou).

Nou ja dat kon ie misschien ook niet en toen is hij maar gaan stappen ofzo
Alle reacties Link kopieren
misschien is ie naar de coffeeshop gegaan om een joint te halen, zodat hij lekker kon slapen??
Alle reacties Link kopieren
Gokken in een kroeg?
Ik heb volgens mijn afschrift en volgens de postbank online wel eens boodschappen afgerekend bij de albert heijn... om 02:40.. 's nachts. En wel eens midden in de nacht in Maastricht gepind... terwijl ik daar twee dagen daarvoor was en er verder nooit kom. Kortom, komt heel vaak voor. Wat raar dat jij gelijk aan de hoeren denkt joh.
Alle reacties Link kopieren
quote:Oriane schreef op 05 januari 2009 @ 19:50:

Ik heb volgens mijn afschrift en volgens de postbank online wel eens boodschappen afgerekend bij de albert heijn... om 02:40.. 's nachts. En wel eens midden in de nacht in Maastricht gepind... terwijl ik daar twee dagen daarvoor was en er verder nooit kom. Kortom, komt heel vaak voor. Wat raar dat jij gelijk aan de hoeren denkt joh.Daar dacht ik ook meteen aan. Ik heb dit ook wel eens gehad. De transactie klopt wel, maar de tijd of zelfs de datum klopt niet.
The time is now
Alle reacties Link kopieren
Hij is gewoon een blokje omgelopen. Kon de slaap niet vatten, zit al een week in huis, en net toen hij zich weer wat beter voelde was jij er niet. Even frisse neus halen dacht hij, wat geld gepind, het idee dat hij nog leeft! komt goed maak je niet druk!
Alle reacties Link kopieren
sjongejongejongejongezeghee....hoe een mens een probleem kan maken om niks.

vraag voortaan eerst aan je vriend hoe of wat en als hij dan idd naar de hoeren is geweest of naar een dealer of wat dan ook voor ernstigs, open dan pas een topic.

laat je ons straks/vanavond/vannacht/morgenvroeg ook nog weten hoe het nou echt zat of moeten we blijven gissen?
Alle reacties Link kopieren
Ben wel erg benieuwd nu... Weet je al wat meer?
Alle reacties Link kopieren
Ik denk als eerste aan drugs eerlijk gezegd, maar komt door gekleurde ervaringen.



Ben het wel eens met de rest; als je hem wantrouwt zit er ergens iets mis. Waar dan ook; anders zou je geen reden hebben hem te wantrouwen. Sterkte.
Alle reacties Link kopieren
quote:_Sabine_ schreef op 05 januari 2009 @ 20:46:

Ben wel erg benieuwd nu... Weet je al wat meer?ik denk eerlijk gezegd dat we miranda niet meer terug zullen zien hier, weet niet waarom hoor maar dat zegt een klein stemmetje in mijn achterhoofd.
Alle reacties Link kopieren
Een hoer is toch veel duurder dan 70 EUR....! Een gram coke daarentegen...
Alle reacties Link kopieren
quote:Zamirah schreef op 05 januari 2009 @ 20:57:

Een hoer is toch veel duurder dan 70 EUR....! Een gram coke daarentegen...



als je niet al te kieskeurig bent kun je al voor ¤20 aan je trekken komen hoor.

(heb ik ergens gelezen/gehoord/gezien, zelf geen ervaringsdeskundige)

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven