Uitgerekend juli 2017!

10-11-2016 00:22 2202 berichten
Dit is een topic voor alle dames die zwanger zijn en uitgerekend zijn voor juli 2017! :cheer2:
Naam Leeftijd Kindje Uitgerekend Geslacht Bijzonderheden
mlsc 28 Eerste 3 juli Meisje :heart: Bevallen op 11-06-2017 :love:
Choco15 27 Tweede 3 juli Meisje :heart: Bevallen op ??-06-2017 :love:
Fiep 28 Eerste 2 juli Meisje :heart: Bevallen op 17-06-2017 :love:
EJC 38 Eerste 25 juli Jongen :heart: Bevallen op 18-06-2017 :love:
Nijntjelief 35 Tweede 4 juli Jongen :heart: Bevallen op 30-06-2017 :love:
Appelstroop88 27 Eerste 27 juni Jongen :heart: Bevallen :love:
Sosa 33 Tweede 1 juli Jongen :heart: Bevallen :love:
Aardbei-banaan 25 Eerste 7 juli Jongen :heart: Bevallen op 06-07-2017 :love:
Happy-life 24 Eerste 7 juli Meisje :heart: Bevallen op 06-07-2017 :love:
Gadgetfreak 31 Eerste 12 juli Jongen :heart: Bevallen op 09-07-2017 :love:
Tasje76 40 Tweede 8 juli Jongen :heart: Bevallen op 13-07-2017 :love:
Bumpersticker 26 Eerste 17 juli Jongen :heart: Bevallen op 19-07-2017 :love:
Vervivaen 29 Eerste 17 juli Meisje :heart: Bevallen op 20-07-2017 :love:
Feelsogood 35 Tweede 13 juli Meisje :heart: Bevallen op 21-07-2017 :love:
Draakje 24 Eerste 4 juli Meisje :heart:
Pigstails 25 Eerste 6 juli Jongen :heart:
Groenogig_monster 32 Eerste 24 juli Jongen :heart:
Inloggegevens: juli2017
anoniem_316525 wijzigde dit bericht op 14-08-2017 22:51
82.20% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Gadget! En veel plezier vanavond.



Even een vraag. Gaan jullie mannen mee naar alle afspraken? Die van mij was dat wel van plan maar is nu overwhelmed door de hoeveelheid. Nu wil hij alleen nog mee bij de echo's, want die zijn leuk.



Aan de ene kant vind ik het prima. Want ik weet ook niet wat er bij de verloskundige nu weer moet worden besproken. En heb hem ook echt niet nodig om mn handje vast te houden. Maar aan de andere kant vind ik het stom dat hij eerst zo stoer zei een toegewijde pappa te zijn die overal bij is, maar nu bij afspraak 5 al afhaakt. En ik moet er nog zoveel de komende maanden!



*Zeikmodus uit
De zee is groen
Gadgetfreak leuk weer een jongen! De jongens doen het goed haha



Man ging bij de eerste mee naar elke afspraak, nu niet (teveel gedoe soms met werk enzo). Toen gingen we ook vaak in de avond maar nu kan dat niet want zoon gaat dan naar bed.

Ach ja het ís ook best veel hoor!
Ik tel al 5-3 voor de jongens !

Man is niet bij alle afspraken meegeweest, ik begrijp ook wel dat dat op zn werk niet handig is. 1e afspraak ( echo) was hij wel bij, combinatietest was hij ook bij, pretecho natuurlijk. Intake en controle bij verloskundige heb ik alleen gedaan. volgende keer is het s avonds, dan gaat hij wel mee. Nou is het de 2e, dus alles al een keer gezien natuurlijk , ook is er nu nog weinig spannends aan bij de controles. ( doptone hebben we thuis, dus hartje horen kan hij iedere avond als hij wil) Merkte destijds al wel dat de echo afspraken het boeiendst waren voor hem, dan is het toch wat tastbaarder allemaal dan het gestaar naar een buik waar hij nog niets aan kan zien of voelen.
Alle reacties Link kopieren
Leuk gadgetfreak, nóg een jongen



Happy, mijn UD is 07-07-2017 ruilen van dag? Jij bevallen op 07-07 en ik op 13-07 haha, zou ideaal zijn als dat zo zou kunnen!



Vriend probeert bij zoveel mogelijk afspraken mee te gaan maar zit best lastig met zijn werk. Werkt vaak weg dus het is voor hem niet een kwestie van 'iets' later beginnen of tussenkomst door even weg gaan. Wij bekijken dus per afspraak of hij wel/niet mee gaat. Als ik een controle bij VK heb waar alleen bloeddruk gemeten wordt, hartje word geluisterd etc gaat hij vaker niet mee. Bij de 20 weken echo bijvoorbeeld wil hij zelf perse bij zijn en regelt hij iets met het werk. Moet zeggen dat ik de controle afspraken bij VK ook niet heel erg bijzonder vind dus vind het ook niet erg als hij dan niet mee gaat.
Alle reacties Link kopieren
Gadgetfreak, een jongen, joepie!! Proficiat:)



Mijn man is tot nu toe met alle afspraken mee gegaan, maar die waren ook altijd bewust 's avonds gepland zodat hij meekon. Hij wilt zelf mee en ik vind dat ook wel heel fijn natuurlijk. De 20-wekenecho is op een middag dus daar neemt hij wel een halve dag verlof voor omdat dat toch een belangrijke echo is. Wat betreft de controles tussendoor bij de verloskundigen, gaat hij ook mee omdat er bij die controles ook verder ingegaan wordt op de thuisbevalling, onderwaterbevalling, en dat zijn toch dingen waar je met zijn tweetjes in staat. Als het gewone controles zouden zijn met bloeddruk meten enzo, zou hij enkel meegaan als hij ook echt kan aangezien dat inderdaad niet zoveel voorstelt. Ik moet wel fysiek bevallen maar hij heeft toch ook een hele belangrijke rol. In februari gaan we, via de verloskundigen, ook een zwangerschapscursus van 5 avonden doen en dat is met partner. Ook hier weer hetzelfde, hij gaat zelf graag mee en ik vind dat perfect. Natuurlijk gaat hij bij een tweede kindje waarschijnlijk wel wat minder meegaan omdat we dan ook alles al een keer meegemaakt hebben.



Ik heb sinds twee dagen weer een enorme borsten-groeispurt. Ik heb al een behoorlijke maat maar ze groeien behoorlijk. Ik voel steken en pijn langs alle kanten.. Ik heb al van in het begin van de zwangerschap een zwangerschapsbh aan maar zelfs die heb ik uitgezweerd:D
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd feelsogood, aardbei en gadgetfreak! Nu staan de jongens weer ruim voor, wie weet breng ik daar morgen verandering in



Fijn voor jullie dat sommigen de belangrijkste spullen al binnen hebben! Ook fijn voor mij om te horen dat nog niet iedereen spullen heeft gekocht hihi. Begon me toch wat nerveus te maken... Ik had het ook het liefst gisteren allemaal op orde maar ik moet nou eenmaal even geduld hebben tot de dakkapel af is.



Haha leuk Happy, wij zijn 16-7-16 getrouwd en 17-7-17 uitgerekend



Groenoog mijn man gaat alleen mee naar de echo's. Controles lijken me niet zo boeiend en dan hoeft hij daar geen vrij voor te nemen, heb liever dat hij zijn vakantieuren opspaart voor family time straks!



Fiep, mijn borsten passen ook niet meer in m'n bh's. Moet echt dringend op zoek naar zwangerschapsbh's...



Ik kan inmiddels weer zonder krukken lopen, jeej! Weekend in Engeland was ook heel leuk en ontspannen. Kan niet wachten tot de geslachtsbepaling morgenavond!
Alle reacties Link kopieren
Vervivaen, wij hebben ook nog lang niet alles en wij zijn nog aan het wachten op de ramen voor ons huis en daarna moet alles nog gebeuren binnen in het huis en dat gaat ook lukken. Dus niet iedereen heeft alles al voor elkaar;)
Alle reacties Link kopieren
Vervivaen, heb je een voorgevoel voor morgen trouwens?
Alle reacties Link kopieren
Groenogig, mn man is met de eerste en 2e afspraak mee geweest maar hij kan niet altijd mee door z'n werk. Hij kan er moeilijk vrij voor vragen als zelfstandig ondernemer xD wij krijgen met de 20 weken een GUO in het ziekenhuis. Dat is op een donderdagmiddag, lastige dag maar hij gaat vragen aan z'n vader of hij die middag over neemt en anders ga ik met mijn moeder. Hij heeft het bedrijf overgenomen van z'n vader en die springt soms nog bij en neemt het ook over in zijn vakanties.

Mn moeder heeft het zelfde mee gemaakt met m'n vader ook zelfstandig ondernemer en die ging ook altijd alleen.

Aankomende donderdag wel controle bij de verloskundige in de avond. Ik mocht kiezen wanneer dus koos voor de avond dat hij dan weer eens mee kan en met de echo mee kan kijken voor als hij de 20-weken echo niet mee kan maken. Ik heb stiekem wel het geluk dat ze bij elke afspraak een echo maken dat doen de vk daar zelf!





@vervivaen fijn dat je de krukken weer kan opbergen! Spannend vanavond, wat is je voorgevoel.?



Ben wel benieuwd wanneer het geboren gaat worden, kan je natuurlijk nooit van te voren zeggen maar m'n man zei al vanaf het begin voor we de UD wisten het word 10-7-17 geboren ben benieuwd hoever hij ernaast zit xD

Het gaat er ook aan liggen waneer het geboren word en hoelang hij dan thuis kan zijn... ik denk dat hij dat beslist als het geboren is. Voor hem zou de 10e ideaal zijn dat is op maandag dan is hij de hele dag thuis xD of liever nog op zaterdagavond of de zondag maarja je kan dat niet plannen he xD

Kheb ook het meest uitgebreide kraampakket gekozen bij de kraamzorg omdat hij gewoon veel weg is en lange dagen maakt. Gelukkig woont m'n moeder om de hoek!
Alle reacties Link kopieren
Gadget en aardbei leuk een jongen. En inderdaad de jongens liggen voor! En succes met de verbouwing.

Fiep lekker jullie eigen ding doen. Wij kiezen weer voor het ziekenhuis want dat vinden we prettig. Uiteindelijk was ik er helemaal niet mee bezig wie er allemaal aan mijn bed stonden( 3x heen en weer overgedragen aan Z-H ). Doen wat voor jullie goed voelt..

Happy ik vind 7-7-17 stiekem ook een leuke ud

Hier last van soms flinke steken bij baarmoeder en die zijn best pijnlijk. Onderrug ook gevoellig en gisteren had ik weeeig ongesteldheidsgevoel.. zullen de banden wel zijn..

Verviean succes vandaag!!
Alle reacties Link kopieren
Monster. Mijn man gaat alleen mee als hij vrij is. Alleen meegeweest om naar het hartje te luisteren. Ik plan het op vrije dagen he dus. Hij gaat met de belangrijkste afspraken mee..
Alle reacties Link kopieren
@iedereen. Het lullige is dát hij nu vakantie heeft. Maar goed, hij is met zn promotie bezig en heeft stress. We hebben allebei een beetje extra aandacht nodig.
De zee is groen
Toch wel leuk om te lezen dat bijna iedereen wel iets heeft met een datum die om en nabij de UD ligt. Ik duim tzt mee voor jullie! Mij maakt het niet zoveel uit, alleen liever niet de 12e, dan ben ik zelf jarig en zou het voor dochter wel leuker vinden als zij haar eigen dag heeft! Vier het voor mezelf niet echt, maar een kind is toch anders, dan mag alle aandacht een dag naar haar. ( en niet dan toch een beetje naar mij omdat iedereen dat dan verplicht voelt)

Veel plezier vandaag vervivaen!
Onze ud is ook onze trouwdag! Grappig zeg.



Mijn man gaat bijna altijd mee, maar omdat ik soms wel elke week ga, alleen maar om het hartje te luisteren bijv, heeft hij af en toe een afspraak gemist.
Alle reacties Link kopieren
Mijn vriend is 5 juli jarig dus dat word nog spannend hihi. Hij gaat alleen mee als het s'avonds is en natuurlijk de echo's. Woensdagavond weer controle.
Alle reacties Link kopieren
Ik moet op advies van de verloskundige zo'n buikband aanschaffen en deze tijdens het werk aan doen..
Alle reacties Link kopieren
Waarom is dat tasje? Of heb ik dat gemist?



Feelsogood en pigtails , dat lijkt me inderdaad niet zo leuk als de kleine op je eigen verjaardag of die van je man geboren word.

Mijn neefje is op de verjaardag van mijn schoonzus geboren en zie dat het niet altijd even leuk is voor schoonzus inderdaad.
nee inderdaad aardbei banaan, als ze de 12e wil komen, moet ik heel hard knijpen tot het de 13e is!

Is die band voor je rug tasje? Of voor de bandenpijn of je bekken ?
Alle reacties Link kopieren
Het is om erger te voorkomen. Ik was al minder gaan werken maar ik kreeg gisteren last van soort ongesteldheidsklachten en onderrug. Soms flinke steken in en rond mijn baarmoeder. Ik had na een lange werkdag al een strakke buik en last van mijn banden..

Ik heb een ondersteunende buikband besteld. Verloskundige zei dat het waarschijnlijk vanuit mijn bekken kwam en gezien mijn werk en ook nog een kleuter thuis vond ze het verstandig om er een aan te schaffen.. in de winkel vroeg ze ook al een bekkenband if due of die.. ho stop ze ze een buikband voor ondersteuning.. hoop dat ik de goeie heb.. nu even niet in de zorg pas weer volgende week woensdag... zodra ik loop heb ik last..

Beter op tijd erbij dan met problemen lopen straks..
Alle reacties Link kopieren
Ah, duidelijk tasje! Hopen dat die band helpt dan en je klachten niet erger worden.



Ik heb net bij broer en schoonzus het wiegje opgehaald. Mijn broer, zus en ik hebben er na de geboorte in gelegen, paar jaar geleden mijn 2 neefjes en straks ons mannetje
Hopelijk helpt het idd tasje! Vervelend dat je er zon last van hebt!



Ik heb vanmiddag eens de bak met kleertjes maat 50/56 erbij gepakt... alles ziet er nog supernetjes uit. En zo poepig klein weer!!

Kan me nu al niet meer voorstellen dat zoonlief het aan heeft gehad. Heb 4 shirtjes nog gekocht en een boxpakje maar denk dat ik het daar voorlopig bij laat... wel handig hoor twee jongetjes in hetzelfde seizoen
Alle reacties Link kopieren
Wij krijgen een meisje!! Had het al verwacht n.a.v. de nubtheorie maar toch leuk om het bevestigd te krijgen! Trekt de stand hier ook weer een beetje gelijker



Tasje, wij hebben op dezelfde dag 20-weken echo
Alle reacties Link kopieren
Vivavaen, leuk!! Weer een meisje! Wij zijn ook heel benieuwd wat het wordt.. we moeten nog een kleine 3 weken wachten



Sosa, leuk he al die kleine minikleertjes

Ik heb gisteren met mijn moeder stofjes gekocht om zelf harembroekjes te maken. Ik wil graag wasbare luiers gaan gebruiken en die zijn wat dikker dan wegwerpluiers. Meer ruimte bij de billetjes is dan wel handig.



Aardbei-banaan, wij vieren onze verjaardagen altijd tegelijk dus mocht de baby op 5 juli geboren worden vieren we onze verjaardagen gewoon rond mijn verjaardag hopelijk is dat niet nodig natuurlijk..



Mijn vader heeft aangeboden om een ledikant te maken. Mijn moeder wil van haar trouwjurk een bijpassend hemeltje maken. Moet dan inderdaad een familie ledikant worden

Mijn schoonmoeder heeft een onwijs mooie muziekmobiel gehaakt. Een luchtballon met in het bakje het muziekelement. Op de ballon en het bakje zitten 3 gehaakte muisjes. Vond het zo'n mooi gebaar! Zitten volgens mij uren werk in
Alle reacties Link kopieren
Vervivaen . Inderdaad jij trekt de stand weer bij!! Leuk een meid.... ik ben echt aan het aftellen..

Ik heb ook al dozen klaargezet. Maar de kleinste maatjes staan bij mijn schoonouders.. als we een jongen krijgen kan het qua seizoen ook. Mijn zoontje is eind mei jarig..

mijn eerste heeft ook in de wieg gelegen waar wij alle 3 in hebben gelegen. Die komt op de slaapkamer van ons. Gelukkig aan de noord kant. Kan op de babykamer best warm worden dus tot sept mooi bij ons..
Vervivaen leuk een meisje!!!! Het gaat redelijk gelijk op zo.



Pigstails wat een creatieve familie heb jij zeg! Leuk!!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven