zwanger vanaf 2017 deel 2

12-09-2016 11:36 2994 berichten
Wij proberen vanaf eind 2016/begin 2017 zwanger te worden! We kletsen hier over alles wat ons bezighoudt :high5:
(Gebruikersnaam: accountaanpassen, wachtwoord: zwanger2017)
Naam
(leeftijd v/m)
Kindje NOD Bijzonderheden
lalameme
(23/25)
Eerste 19-12 Ronde 12
ZWANGER!! :yes:
Naam
(leeftijd v/m)
Kindje Uitgerekend Bijzonderheden
Suus88
(29/31)
Tweede 22 oktober 2017 :heart:
Koekiemonster
(23/26)
Eerste 13 december 2017 :heart:
Worteltaart
(36/36)
Tweede 21 maart 2018 :heart: Jongen!
Bevallen!! :flirting:
Naam
(leeftijd v/m)
Kindje Bijzonderheden
Ri88
(29/32)
Tweede :heart: Bevallen op 8 september 2017 van een dochter!
Kashri
(27/33)
Eerste :heart: Bevallen op 31 oktober 2017 van een zoon!
Dookster
(28/31)
Eerste :heart: Bevallen op 8 november 2017 van een dochter!
Kaartje
(25/26)
Eerste :heart: Bevallen op 1 december 2017 van een dochter!
anoniem_308265 wijzigde dit bericht op 06-12-2017 15:28
69.79% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Net getest, was zoals verwacht negatief. Dus nu weet ik nog niks meer

M'n vriend zag op zijn manier wel een streep maar dat was meer de wil om 'm te zien denk ik
Hmm balen koekiemonster! Had/heb goede hoop voor je! Ik hoop nog steeds dat t raak is en je volgende week ofzo wél positief test!



Spannend Ashkyla. Wanneer zou je NOD zijn?
Alle reacties Link kopieren
Balen koekiemonster. Succes met afwachten.
Alle reacties Link kopieren
@Rii, mijn NOD is de 18e.



@Koekiemonster, hmz dat is jammer. Maar missctien is het bij een latere test wel positief.
Alle reacties Link kopieren
@ashlyka jezelf een zwangerschap aanpraten is lastig he? Ik had dat vorige ronde ook. Ik hoop dat ik deze ronde wat meer nuchter kan blijven. Tot nu toe gaat dat goed. Maar ik zit niet op het wachtbankje nu.
Alle reacties Link kopieren
@Kaartje, ik heb er niet altijd last van, maar er zijn van die dagen. Maar ik probeer er nu ook nuchter in te blijven. Normaal slaap ik wel eens vaker een dag niet goed, maar nu is het al vanaf maandag, wat best wel irritant is.
Alle reacties Link kopieren
@thistime, je houdt het wel spannend voor ons zeg! Ben heel benieuwd!



@askhyla, fijn is dat he als je echt ziet en merkt dat je man/vriend er ook helemaal klaar voor is. Kan ik ook zo van genieten.



Balen van je negatieve test koekie, maar het kan nog steeds raak zijn he. Geen bloed is goed zullen we dan maar zeggen ik hoop zo dat het raak is voor je.



@tabel, zal ik een aantal dames verwijderen die al minstens 3 maanden niet hebben gepost? We hadden het er al eerder over maar zullen we het dan maar gewoon doen? Het betreft dan: MC25, little dreamer, Bakela en Jessi123 die er uit gaan. Iedereen mee eens? Ze kunnen natuurlijk altijd terug als ze weer mee gaan schrijven.



@hier, misschien leef ik nog in een verdoofde wereld maar ondanks dat we hebben besloten er mee door te gaan deze maand ben ik enorm rustig en denk ik er overdag vrijwel niet aan. Aangezien m'n vruchtbare dagen alweer naderen (gok ik, als alles een beetje hetzelfde is gebleven qua cyclus ed) gaan we het vanaf vandaag wel om de dag doen zeg maar. Maar het maakt me op dit moment echt niet uit als het nog even niet lukt.



Succes op het wachtbankje dames, nog even volhouden. Het is een rotplek maar hopelijk komen jullie er heel blij vanaf binnenkort
In the end we only regret the chances we didn't take.
Alle reacties Link kopieren
Er stonden twee streepjes!! :):)

Mega mega blij, streepje was redelijk vaag dus nog wel een beetje spannend maar ook wel al heel blij!



Lees morgen de rest, deurbel gaat hier ieder moment maar wilde dit vast laten weten
Jaaaaaa thistime Wat goed!!!! Gefeliciteerd! Supernieuws!
Alle reacties Link kopieren
Wow thistime! wat fijn voor je! Leuk dat je het ook even snel laat weten zo tussen alle drukte door x
In the end we only regret the chances we didn't take.
Alle reacties Link kopieren
Jeej, gefeliciteerd thistime!
Alle reacties Link kopieren
Wauw this time, goed nieuws! Het is altijd spannend in het begin maar het is in elk geval raak! Gefeliciteerd! Ging het bij de eerste ook zo vlug?



@dookster, wat mij betreft prima om een aantal te verwijderen! En veel plezier met de volgende ronde, ik hoop dat jullie gauw weer goed nieuws hebben al zal het minder onbevangen zijn dan de eerste keer!



@askyla en koekie, spannend! Ben benieuwd voor jullie!



Weet niet of ik het hier al had gepost maar ben echt enorm ziek geweest, in jaren niet zo heftig de griep gehad! Knap nu eindelijk weer een beetje op. Wat een ellende! Ik wil lente!
@thistime wauw gefeliciteerd!!!

@dookster prima wat de tabel betreft

@koekie stom die negatieve test :( vooral als je zulke kwalen hebt. Heb je niet gewoon een virus te pakken?

@hier niks bijzonders te melden. Het lukt me aardig goed om mezelf geen dingen aan te praten gelukkig.
Alle reacties Link kopieren
@thisme gefeliciteerd! Speciaal laptop nog even opgestart om te kijken



@dookster eens om deze dames uit de tabel te halen. Ze kunnen altijd weer in de tabel geplaatst worden zoals je zegt:).





@vlammentje die griep is hartnekkig dit jaar. Nog even volhouden en dan lente.
Alle reacties Link kopieren
Wauw gefeliciteerd thistime, wat een geweldig nieuws! Hoe voel je je ? Leuk dat je het ons liet weten tussen door! Ik ben blij voor je



Bedankt voor de tips dookster ik ga ze q zeker onthouden, klinkt inderdaad erg gezellig allemaal! Dat je wereld verdoofd is dat geloof ik graag, fijn dat jullie doorgaan en dat jullie daar samen achterstaat! Ik hoop dat je volgende zwangerschap is van een gezond kindje die 9 maanden blijft zitten! Wat betreft de tabel, dat lijkt mij prima! Inderdaad al lang niets meer van gehoord helaas!



Wat stom koekiemonster ook ik had goede hoop voor je..



Hier hetzelfde ashyka wil mezelf alleen echt niet gek maken haha.. als is het wel lichtjes begonnen, alleen vergeleken met vorige maand gaat het geweldig haha.. succes met de laatste loodjes op de wachtbank!



Morgen reageer ik verder, nu lekker slapen (hoop ik dan, ik ben helemaal kapot)
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd thistime!!!

@tabel, prima om die mensen eruit te halen.



@wachtbankje: daar had ik bij de eerste zwangerschap niet zo'n moeite mee, maar dat kwam ook omdat we veel andere dingen aan ons hoofd haden. Ik was net met een nieuwe baan begonnen en we waren naar een huis aan het kijken. Ben benieuwd of ik het nu anders ga ervaren. Overigens heb ik hier op het topic het gevoel dat jullie wachtweken voorbij vliegen. Ik ben al sinds oktober aan het 'wachten' op een menstruatie.
Alle reacties Link kopieren
@thistime wauw super! Gefeliciteerd!



@tabel lijkt me prima inderdaad!



@worteltaart jemig wat lang.. wordt je daar niet ontzettend onzeker van?



Hier verder ook weinig te melden, ik ga maar weer rustig op 't wachtbankje zitten wachten tot volgende week dinsdag
Alle reacties Link kopieren
@worteltaart vervelend zo lang wachten op menstruatie. Maar je geeft nog steeds borstvoeding toch?
Alle reacties Link kopieren
Ja. Eerst werd ik wel onzeker dat het maar niet kwam, maar inmiddels ook met een aantal vriendinnen gesproken en bij de meesten kwam het pas op gang na het stoppen met de borstvoeding. Dus ik maak me nog geen zorgen.
Alle reacties Link kopieren
@worteltaart ik snap het inderdaad. Succes met het lange afwachten. Hoe oud is je kindje nu?
Alle reacties Link kopieren
@tabel, ik vind het prima als er een paar worden verwijderd.



@hier, vannacht heb ik iets beter geslapen, maar dat komt denk ik omdat ik weet dat ik nu al weekend heb, maar ik ben nog wel moe. Uitslapen ging niet echt, want mijnu man stond om 6.50 uur op. Dan is mijn slaap weg. Ben eens benieuwd of ik vandaag beter kan slapen.



Gisteren kreeg ik uit het niets last van diaree, zo geen fijn gevoel. Gelukkig heb ik niet hoeven overgeven, want daar ben ik nogal bang voor. Dus als ik echt zwanger ben, hoop ik dat ik niet hoef over te geven.
Alle reacties Link kopieren
@lalameme ik ben dan idd t bewijs dat t welkan en met mij nog genoeg andere collegas... t is wel zo dat je natuurlijk wel echt heeeel flexibel werkt, dus een goede achterwacht qua opvang is wel echt noodzakelijk. maar t valt mij echt alles mee hoor..



@ tabel ik vind t ook een prima idee om te verwijderen, mocht diegene er weer inwillen kan dit alsnog toch..

@thistime wauw super zeg ! in 1 x raak.. geweldig, gefeliciteerd



hier dacht ik eerst niks te voelen maar toch rommelt t allemaal n beetje.. veel krampjes onderin mn buik .. ik kan me niet meer herinneren of ik bij mijn dochter ook iets voelde toen k niet ongesteld werd en dus zwanger was.. t kan natuurlijk van alles en niks zijn.. normaal gesproken voel ik niet dat ik ongesteld wordt, is altijd een verrassing.. dus dat rommelen is in dit geval wel afwijkend, maarja....

volgens maya zou ik vanavond ongesteld worden ,maar denk zelf vh weekend .heb mn eisprong volgens mij later gevoeld .de neiging om te testen wordt steeds groter, maar ik hoop toch nog ff te wachtebn...
Alle reacties Link kopieren
quote:Dookster schreef op 08 februari 2017 @ 19:37:

@thistime, je houdt het wel spannend voor ons zeg! Ben heel benieuwd!



@askhyla, fijn is dat he als je echt ziet en merkt dat je man/vriend er ook helemaal klaar voor is. Kan ik ook zo van genieten.



Balen van je negatieve test koekie, maar het kan nog steeds raak zijn he. Geen bloed is goed zullen we dan maar zeggen ik hoop zo dat het raak is voor je.



@tabel, zal ik een aantal dames verwijderen die al minstens 3 maanden niet hebben gepost? We hadden het er al eerder over maar zullen we het dan maar gewoon doen? Het betreft dan: MC25, little dreamer, Bakela en Jessi123 die er uit gaan. Iedereen mee eens? Ze kunnen natuurlijk altijd terug als ze weer mee gaan schrijven.



@hier, misschien leef ik nog in een verdoofde wereld maar ondanks dat we hebben besloten er mee door te gaan deze maand ben ik enorm rustig en denk ik er overdag vrijwel niet aan. Aangezien m'n vruchtbare dagen alweer naderen (gok ik, als alles een beetje hetzelfde is gebleven qua cyclus ed) gaan we het vanaf vandaag wel om de dag doen zeg maar. Maar het maakt me op dit moment echt niet uit als het nog even niet lukt.



Succes op het wachtbankje dames, nog even volhouden. Het is een rotplek maar hopelijk komen jullie er heel blij vanaf binnenkort Net nu ik weer wou beginnen meeschrijven Ik heb inderdaad lang niets gepost. Eerst was ik bezig met de voorbereiding van onze reis naar Zuid-Afrika en nu zijn we net een week terug.... en helemaal klaar om eraan te beginnen! Ik wil nog wel even het zekere voor het onzekere nemen aangezien ik Malarone geslikt heb tijdens mijn reis. Ik wacht nog een weekje af en daarna beginnen we aan ronde 1 :-) Ik weet niet of ik heel vaak zal posten hier dus ik hoef niet terug in de tabel maar ik kom wel regelmatig terug om bij te lezen :-) Veel succes alvast aan iedereen die al aan het proberen is!
Alle reacties Link kopieren
@Ashkyla, heb je vannacht goed kunnen geslapen? En voel je je al wat beter?



@suus, heb je al meer symptomen? Hou je het nog een beetje vol met wachten?



Sorry Bakela, je mag van mij terug in de tabel hoor als je dat zou willen. Mag je wel zelf doen dan hoe was Zuid-Afrika?



@hier, volgens Maya beginnen morgen m'n vruchtbare dagen alweer... Echt bizar hoe de tijd vliegt. Gister overdag weer even een dipje gehad maar 's avonds ging het weer wat beter en hebben we het gezellig gehad op verjaardagsvisite. Genoten van de tiramisu gemaakt door m'n jarige Italiaanse buurvrouw
In the end we only regret the chances we didn't take.
Alle reacties Link kopieren
@Dookster, verrassend genoeg heb ik goed geslapen, maar ik ben nog wel moe. Hopelijk kan ik dit weekend een beetje uitslapen. Gelukkig voel ik mij ook wat beter, waarschijnlijk was de diaree eenmalig!



Fijn dat het met jou wat beter gaat, het is denk ik normaal dat je zo nu en dan een dip zal hebben. Indin jullie gebruik gaan maken van de vruchtbare dagen, succes!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven