Te druk

08-05-2017 19:55 30 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



Het is inmiddels twee jaar geleden dat ik voor het laatst zelf wat geplaatst heb (ter info: ik heb jullie advies ten harte genomen ). Nu is het dan helaas toch weer zo ver dat ik een kwestie heb waar ik jullie hulp bij nodig heb!



Als er iemand kampioen is in de verkeerde uit zoeken ben ik het wel, althans zo voelt het soms. Inmiddels ben ik 1 jaar en een maand samen met mijn huidige partner. Dit is eigenlijk altijd al met ups en downs gegaan, maar we hielden voldoende van elkaar om toch bij elkaar te blijven.



Nu is er dan toch de tijd aangebroken dat ik mezelf ongelukkig begin te voelen. De laatste tijd sta ik voor mijn gevoel ergens onderaan zijn prioriteiten lijstje en als ik daar naar vraag krijg ik als antwoord dat hij het nu te druk heeft met de verbouwing. Mijn gevoelens worden bestempelt als onzin en ik voel me een enorm blok aan zijn been. Ik heb hem 2 weken rust gegeven, maar wil nu toch weten waar ik aan toe ben.



Mijn gevoel zegt dat ik hem moet loslaten, dat ik niet zijn prioriteit ben en dat dit nooit gaat werken. Toch vind ik dit heel erg lastig omdat ik heel veel van hem houd en twijfel of er toch niet nog een kansje is..



Sorry voor het lange verhaal. Wat ik wil? Gewoon even van mij afschrijven denk ik. Enne.. ik ben heel benieuwd naar jullie adviezen in deze.



Groetjes!
anoniem_219651 wijzigde dit bericht op 08-05-2017 19:56
Reden: Typefout
% gewijzigd
Ben je zeker dat er geen ander in 't spel was?

Iemand die mij 2 of 3 weken niet wil zien terwijl ie aan 't verbouwen is in een huis dat net verbouwd is ... klinkt louche!



Ander en beter!
Alle reacties Link kopieren
quote:Melanie-92 schreef op 09 mei 2017 @ 19:32:

Update: meneer heeft me met een laffe smoes over whatsapp gedumpt. Wonden likken en doorgaan... Hoe dan ook, bedankt allen!Werkelijk... wat een sukkel! Je bent meer waard!
Het komt altijd weer goed...het kost alleen maar tijd
Alle reacties Link kopieren
Het zou zomaar kunnen dat er iemand anders in het spel is. Alleen wil ik daar niet over nadenken :(
Dat ging wel heel vlot binnen 24 uur na de OP
Alle reacties Link kopieren
Ja, ik had al zo'n vermoeden. Het topic openen was trouwens al uit wanhoop. Het ging al even zo.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven