***APRIL 2007***

12-09-2007 21:11 19840 berichten
Alle reacties Link kopieren
naamleef-

tijdnaam kindjegeb.

datumgewicht nulengte nuandere kidszwangerWitchke30Xander13/03/0714,4kg86cmneeneeSpitsmuisje31Hugo

Steijn16/03/07

16/03/0711 kg

11kg83cm

81cmMees

28/11/08neeDropneusje31Fleur24/03/079500gr72cmnee

27/03/09Lilien30Kaj26/03/0713200gr86cmneeneePoezewoefke27Kieran28/03/0711 kg80cmneeneeEsan38Vincent30/03/0710500gr.76cm../00neeYumak..Kim02/04/079495gr.73cmneeneeLievelust29Daan03/04/0710200gr.72cmMeisje

27/09/08neeSwissie34Finn04/04/071140gr.80cmneeneePunkiepop..Kleine Pop12/04/078750gr76cmGr. Pop

11/12/04neeXaloy35Robbie15/04/0711300gr80cmneeneeMichasha33Morris15/04/0710500gr.76cmLars

22/12/05

Nina

15/09/2008neeIcke30Ruben15/04/078500gr72cmLiselot

04/01/2009neeFramboos8127Tommy16/4/0711,7kg90cmLivia

24/5/08neeFachat30Ole21/4/0710030gr.75,5cmKaj

15/12/02neeLeen23..Luna21/4/078820gr.72cmnee

15/10/09Draakjenoah33Noah22/4/078950gr.74cmThomas

16/02/09neeLayla39Zahra26/04/0712,4 kg83cmYasemin

23/11/08Buitenmeisje27Koen27/04/0710590gr.75,5cmGijs

8/11/08neeLara197830Puk09/05/0711kg86cmneenee





DE GROTE DROPNEUS BEVALDATUM-POULE



Witchke13 maartBuitenmeisje16 maartSpitsmuis16 maartDraakjeNoah17 maartLara18 maartEsan21 maartChance24 maartLilien26 maartFachat27 maartMichasha31 maartFramboos1 aprilSwissie4 april
Alle reacties Link kopieren
Jeetje LL, wat vervelend zeg. Zou het door stress kunnen komen?

En hoe lang moet Meisje naar de fysio?
Alle reacties Link kopieren
voor lievelust

Wat een pittige tijd heb jij. Net als lara al aangeeft zou het rood worden komen doordat je het nu zo druk hebt en veel in je eentje moet doen? Het komt vast goed! Je bent een kanjer. Twee kleine kinderen, werk, fysio, doordeweeks alles alleen doen.



Meiden, de vlag kan uit. Vincent heeft vannacht tot kwart over zes geslapen. Jippie a jeeee! Wat een zaligheid. Elke keer dat hij doorslaapt is reden voor een feestje. Dus als het niet meer regent ga ik even naar de bakker voor een taartje. Of het nu kwam door het korter slapen tussen de middag of dat hij begreep dat het nu wel eens tijd werd dat hij als een grote jongen zou doorslapen. Wie zal het zeggen.

Vanmiddag maar weer een kort slaapje en wie weet ......
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!

Esan, wat fijn dat Vincent heeft doorgeslapen, hopen dat het vannacht weer goed gaat!

LL, petje af hoor meid, je hebt het maarzwaar zo met 2 kids en fulltime werken. Ms is het idd wel door stress dat je steeds zo rood wordt? Anders ms ff naar de ha als het zo blijft, want het lijkt me erg vervelend. Of zou het met ontzwangeren te maken hebben en is het een hormoonkwestie?

Ik ga vanmiddag even naar de ha met Yasemin, want ik vertrouw het niet, ze heeft sinds gisteren ook geen goede plasluiers meer dus ik heb vanmorgen toch maar even de ha gebeld.

Ik moet nu de kids in hun jas helpen want we gaan naar het kdv, de fotograaf komt!
Alle reacties Link kopieren
Go vincent go vincent go vincent!!!!!!!!!



Ll, dikke knuffel voor jou.
Alle reacties Link kopieren
Knappe jongen Vincent! Heerlijk Esan! Geniet maar lekker van je taartje, heerlijk! Taart en iets meer slaap, da's een superdag voor jullie.



LL, ik vind het ook echt superknap van je. Petje af, pff hoe krijg je het voor elkaar alles in je eentje.



Layla, fijn dat je even naar de ha gaat, veel plezier met foto's maken.



Met Finn gaat alles weer goed, hij heeft gisteren weer veel plezier gehad op de creche, eet normaal en heeft ook goed geslapen. Wel nog gehoest, maar gelukkig viel hij elke keer weer vanzelf in slaap en zonder over te geven.

Ik ben ook weer in orde, kan zelfs weer koffie drinken (joepie).

Ben net naar de dermatoloog geweest en eigenlijk weer iets minder positief. Deze man is altijd erg positief enzo en zo begon hij ook toen hij vertelde over de documenten die hij had gekregen van het ziekenhuis. Ik zou over een maand ofzo een PET-scan doen, "easy peasy" alles ok zeg maar.

Toen controleerde hij moedervlekken en alles was ok, behalve mijn rug. Daar had hij in September een moedervlek weggehaald die op de huid lag (niet opgestuurd, want was geen risico volgens hem), en daar was nu een moedervlek teruggekomen. Die heeft hij dus weer weggehaald en stuurt hij dit keer wel op.

Verder voelde hij 2 lymph-klieren waar ik zelf niet helemaal content mee ben, onder mijn kaak en in mijn lies (waar lymph-klier weggehaald was). Daarop reageerde hij dat we daarvan de resultaten op een PET-scan zouden zien. De PET-scan wordt nu waarschijnlijk over 2 a 3 weken gedaan.

Maar hij had het ook nog even over het chirurgisch laten verwijderen van lymph-klier in lies. hmmm, daarvan had ik de vorige keer best veel last (lees meer last dan van keizersnee). Nou ja, eerst maar weer een paar weken wachten. Ben ik ff blij dat ik weer druk ben op mijn werk / studie.
Alle reacties Link kopieren
Swissie, wat naar!! Als ik het goed begrijp is het nu wachten op de PET scan over een paar weken. Kan dat niet vervroegd worden (zal je zelf ook wel gevraagd hebben), je zit al zo lang in onzekerheid.



Esan, wat fijn dat Vincent heeft doorgeslapen, hoera voor Vincent!!



LL, ik zat ook meteen te denken aan je hormonen en stress. Kan me voorstellen dat het heel vervelend is!



Laya, goed dat je met Zahra naar de ha gaat, geen plasluiers is inderdaad niet goed.



Kaj is ook weer beter, alleen heeft hij nog weinig eetlust (kan geen kwaad hij heeft spekkies zat) en is hij nog wat moe. Ondertussen had hij mij ook aangestoken en man ook. Echt een irritant virus, gelukkig dat het maar kort duurt.
Alle reacties Link kopieren
Hier een mama ziek op de bang. Flinke koorts. Dat is niet relaxed met twee kleintjes. Ze slapen nu allebei dus ik ga er achteraan.



Knuffel voor swiss. Wat vreselijk naar dat er nog steeds geen duidelijkheid is.
Alle reacties Link kopieren
Joehoe voor Vincent! Goed gedaan jochie!!!



He bah Swiss, wat zou het fijn zijn als dit eens kon worden afgesloten. Al die onzekerheden steeds...! Waarom moet het nog zo lang duren voor de PET-scan?



Wat is iedereen aan het kwakkelen zeg. bah! Beterschap BM en Lilien!



Vannacht mijn boek uitgelezen. Niet zo handig, want het was al 1 uur. Ik duik snel even mijn bed in nu Puk slaapt.
Getver Swis, wat een onzekerheid! Ik hoop voor je dat het snel kan worden afgesloten met een positief resultaat...



Lilien en BM, beterschap! Hier heersen ook allerlei vervelende virussen en ik ben enorm mijn best aan het doen om niet ziek te worden. (lees: ik hik al een week tegen ziek zijn aan, maar ben nog net fit genoeg)



LL, bikkel! Hoe lang moet je vriend nog die opleiding volgen?



Hier is alles best oke. Dat klinkt niet positief en dat is het ook niet, eerlijk gezegd. Ik heb vandaag voor het eerst (en het laatst) tegen Meesje geschreeuwd dat ik toch echt niet wist wat er met hem aan de hand was...Steijn en Hugo waren er helaas bij en ik voel me kutter dan kut. Kut omdat Mees dit toch echt niet verdiende, kut omdat Steijn en Hugo erbij waren, kut omdat ik niet het goede voorbeeld heb gegeven, kut omdat ik mezelf zo liet gaan, kortom: ik was een waardeloze prutmoeder. (zit nu nog te huilen)



Wat heb ik gedaan om me weer een beetje oke te voelen? Ik heb mijn schuldgevoel afgekocht door een smak geld bij de boekhandel uit te geven. Ook heb ik Steijn en Hugo uitgelegd dat mamma niet had mogen schreeuwen en dat het mamma erg spijt. Is dit genoeg? Ik denk het niet, want het had gewoon niet mogen gebeuren! Ik had me potdikkie zo voorgenomen om nooit te schreeuwen tegen mijn kinderen (mijn vader schreeuwde vaak tegen mij) en wat doe ik? Ik doe mijn vader na! Lieve man, daar niet van, maar niet het beste pedagogische voorbeeld en dat voorbeeld heb ik nu ook aan mijn bloedjes gegeven.



Jezus, wat een shitdag!
Vergeet ik die arme Vincent helemaal! Chapeau!
Alle reacties Link kopieren
quote:[message=2725488,noline]spitsmuisje schreef op 10 Jezus, wat een shitdag!



Muis, ben het met je eens. Waarom laat ik me weer zo sjachie maken, positief blijven, alles komt goed, enz enz.

Nou ja, heb gewoon ff geen zin in dit gezeur. En had eigenlijk verwacht dat dermatoloog zou zeggen dat die opgezwollen klier gewoon nog van operatie kwam. Is waarschijnlijk ook zo (ga ik gewoon van uit), maar hij was gewoon niet overtuigend.



PET-scan duurt lang omdat er niet veel ziekenhuizen zijn die zo'n ding hebben en er dus een wachtlijst is. Bovendien heeft het geen zin zoiets te snel na de operatie te doen, want dan schijn je nog kans te hebben op een vertekend beeld. Geen idee waarom maar het schijnt zo te zijn. Daarom duurt het dus nog ff.



Muis, voel je aub niet schuldig. Iedereen valt wel eens uit, je bent een schat van een moeder, die er gewoon eventjes niet tegen kon. Meid dat gebeurt iedereen en daar krijgen de kinderen echt niks van. Misschien begrijpen ze je niet helemaal (Mees), maar na een goede knuffel en een sorry gaat het hem ook wel weer goed. Serieus, niet meer over nadenken.



Hee, kan niet teruglezen, verdorie. Sorry allemaal.
Alle reacties Link kopieren
beterschap BM en Lilien, ik hoop dat jullie even rust krijgen en dat jullie heel snel weer opknappen.

Ziek zijn met kinderen thuis is geen grap! Sterkte
Alle reacties Link kopieren
lees wel mee, maar ben beetje moe.

voor alle zieke mama's en kindjes!

(Swiss wat een vreselijk weekend had jij!!!arme,arme jullie!!)
Alle reacties Link kopieren
Voor Lievelust, buitenmeisje, Swissie, Muis en alle anderen die er vandaag wel een kunnen gebruiken!



Hier alles goed. Fleur is weer helemaal opgeknapt en gaat iedere avond goed slapen. Man heeft slapeloze nachten door onze badkamer en ik slaap juist weer heerlijk. hahahahaha.



Eind volgende week hoop ik echt weer in ons bad te kunnen gaan liggen. Het ziet er inmiddels alweer een stuk beter uit, maar er moet nog steeds veel gebeuren. Eind deze week ligt d evloer erin en is het wandtegelwerk ook klaar. Volgende week nog de stucadoor, sanitair en afkitten (dus ook weer 3 dagen mensen over de vloer) en dan is het bijna klaar. Op verwarming (verkeerde besteld *lelijke taal*) en douchecabine (moet op maat besteld worden) na.



Gelukkig is de man die al het constructieve werk doet erg aardig en is het gezellig om samen koffie te leuten in de pauzes, dat scheelt wel een boel. ben de rest van de week thuis aan het werk... dus ben daar wel blij mee.



Buik groeit goed door en verder valt het reuze mee. Ik geloof dat er nu 12 kilo aan zitten dus ben erg tevreden nu. Voel me stukken slanker dan mijn vorige zwangerschap (ben ik ook :-))

Volgende week nog een keer gluren in de buik
Alle reacties Link kopieren
voor Swiss, Buitenmeisje, Spitsmuis, Lievelust en alle andere moeders & kindjes die het kunnen gebruiken.

Vanmiddag bij de ha niet veel wijzer geworden, ws komt het door haar verkoudheid dat ze zo weinig drinkt. Ik moet gewoon steeds kleine beetjes aanbieden. Als het morgen nog zo gaat moet ik weer bellen/terugkomen. Ze drinkt nog steeds niet erg veel,dus ik denk dat ik morgen maar weer ga bellen. Kleine beetjes aanbieden helpt ook niet, als ze niet wil duwt ze de fles gewoon naar buiten met haar tong. Verder is ze wel alert en vrolijk dus ze heeft er zelf weinig last van volgens mij. Ik dacht eerst dat ze net als Gijs een balansdag had maar het duurt nu al bijna een week. Ze drinkt over de hele dag & nacht ongeveer de helft van wat ze zou moeten drinken.
anoniem_40585 wijzigde dit bericht op 11-02-2009 17:29
Reden: was de 'hug'smiley vergeten
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Goedenmorgen allemaal, iedereen goed geslapen?

DN, enige kans dat Chance de poule gaat winnen?

Chance, waar ben je eigenlijk?



Hier goede nacht gehad, zelf heerlijk geslapen en Finn was vanmorgen helemaal boos toen we hem wakker maakten. Morgen mag hij lekker thuis uitrusten en dan mag hij vrijdag nog een dagje naar de creche (kan ik even een dag studeren).

Hij liep vanmorgen alweer hand in hand weg naar de keuken.
Alle reacties Link kopieren
Er rommelt nog niks, dus denk niet dat chance gaat winnen. Ben kleine uk ook streng aan t toespreken dat ie in elk geval tot vrijdag moet wachten. Eerst morgen Noah naar ziekenhuis.

Jeetje swiss, wel weer heftig dat gesprek met dermatoloog, je hoopt toch op een positeif gesprek. Nou ja, eerst maar de petscan afwachten, maar wel vervelend hoor, die spanning! Ik denk aan je!

Layla, hoest met Yasemin? Alweer bij huisarts geweest?

Muis, je kunt je niet altijd inhouden, dat gaat gewoon niet, en je kunt je kids niet compleet afschermen. Maar snap wel dat je van jezelf baalt.

Esan, hoe is vincent de nacht doorgekomen? Nog een keer taart gehaald??

LL, heftig hoor, ik hoop dat de 6 weken snel over zijn. En denk idd dat t te maken heeft met stress/spanning etc. Denk dat t beter gaat als alles weer wat meer tot rust is gekomen.

Beterschap voor alle zieke kindjes en mama's.

Ik hoest nog, maar voel me redelijk. M heeft ab gehad, dus hoop dat die snel opknapt, want ik heb nu wallen, niet vanwege een pasgeboren baby of dreinende peuter, maar vanwege een woelende, rochelende, hoestende, mopperende man.

Zo naar verloskundige
You can't have a rainbow without a little rain 🌈
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen! Vervelend dat Yasemin zo slecht drinkt Layla. Wat denk je zelf dat er aan de hand is?



Jippie, vriend is weer gezellig thuis. Hij had een lekker scrubje voor me meegenomen, met de vraag "staat er eigenlijk wel op hoe je dat moet doen?" De echte man.
Alle reacties Link kopieren
Yasmin drinkt gelukkig alweer wat beter, dus ik heb de ha niet meer gebeld, vanmorgen 2 x 100cc en begin van de middag 180cc! Dus ik denk dat het nu de goede kant opgaat.

DN, ik hoop dat kleine uk nog even blijft zitten en dat je man snel opknapt.

Lara, fijn dat je vriend weer thuis is. Grappig van die scrub, idd typisch voor een man. Ik heb overigens ook een vrouwelijke collega die het soms ook niet helemaal snapt. Ze had van Rituals een douchegel gekregen in een metalen bus. Als je spuit komt er zo'n gelachtige substantie uit die in contact met het water gaat schuimen. Enfin, zij dacht dat het bodylotion was, dus ze vond het ook al zo raar dat niet lekker introk en het begon ook te jeuken in de loop van de dag!
Alle reacties Link kopieren
Hahaha, Layla, lekker slim van collega. Nou had ik een ex die zijn haar probeerde te wassen met mijn cremespoeling en het idd ook zo vreemd vond dat t niet lekker schuimde, moest ik ook zo om lachen!!

Verder saaie dag zonder forum. Bij vlos alles ok. Kleine lekker gespeeld op kdv en nu lekker eten!
You can't have a rainbow without a little rain 🌈
Alle reacties Link kopieren
Layla, fijn dat het weer wat beter gaat met het drinken van Yasemin.

DN, heel veel succes morgen!

Lara, fijn dat vriend weer thuis is, geniet maar lekker van jullie avondje samen.



Gezellige dag zo (NOT) zonder forum.

Manlief is niet zo blij, want zit nu thuis omdat ik nog even wil doorwerken. Ik heb zoveel te doen ineens. Helemaal niks in mijn agenda en dan komen er weer ineens erg veel vragen van verschillende kanten.

Ook kwam ik er net (weer) achter dat ik maandag naar Lugano moet, waarvoor ik het een en ander uit moet printen. Heb net weer een half oerwoud uitgeprint.



Maar morgen lekker samen met Finn thuis en vrijdag een dagje alleen thuis studeren, klinkt ook wel goed. Mijn studie gaat niet helemaal volgens planning (lees, ik raak compleet in de stress als ik alleen al aan het examen denk). Op de een of andere manier kan ik mijn gedachten momenteel niet zo bij mijn studie houden. Gelukkig is het wel interessant, dus ik hoop dat vrijdag weer beter gaat.
Alle reacties Link kopieren
Inderdaad balen dat het forum eruit lag vandaag. Ik ben met Zahra en Yasemin ff boodschappen gaan doen en verder ben ik gewoon binnengebleven, wat een baggerweer was het vanmiddag. Vanmorgen scheen het zonnetje zo lekker maar dat was maar van korte duur helaas. Ik heb lekker een uurtje kunnen slapen vanmiddag want de 2 meiden lagen allebei onder zeil. Overigens is Zahra weer koortsig en had weer een vieze poepluier, dus man heeft ze maar uit voorzorg een paracetamol gegeven. Ik hoop dat ze morgen weer beter is.
Alle reacties Link kopieren
He wat balen! Zit je nog lang op kantoor? Wel erg mooi daar in Lugano. Blijf je lang?



DN succes morgen! Hopelijk valt het allemaal mee. Niet bevallen hoor!



Goed dat Yasemin weer drinkt. Balansdagjes dus...



Zo, nu lekker op de bank "In Europa"" kijken.
Alle reacties Link kopieren
Oh Fachat, ik heb even op je site gekeken en het ziet er leuk uit allemaal! Heb je al reacties gehad? Je hoeft overigens niet naar die sale van Bugaboo te gaan voor me hoor. Wel lief van je dat je het aanbood maar nu ik erover nadenk is het een beetje overbodig.
Alle reacties Link kopieren
Reacties heel veel Layla (vooral van vrienden enzo), bestellingen nog niet zoveel (wat ook niet zo gek is!), ik heb nu 3 dingen verkocht (waaronder 1 aan Framboos ) , het kost wel ontzettend veel tijd! Heb ook het gevoel dat ik jullie zwaar verwaarloos!

Fijn dat Yasemin een stuk beter drinkt inmiddels, zal idd wel een belansdagje geweest zijn!



Swissie, wat heb jij het toch altijd druk op je werk! Word vaak al moe als ik je verhalen lees...



Draakje, nog geen gerommel dus.. denk wel dat we de tribune maar weer eens langzaamaan uit het (hele kleine laagje) stof moeten halen..



Esan, heeft Vincent weer zo'n goede nacht gemaakt? Ik hoop voor je dat het een blijvertje is!



He bah Swissie, wat een naar bezoek aan de dermatoloog! En dan moet je ook nog eens een paar weken wachten op de uitslag! Ik zal voor je duimen dat er niks aan de hand blijkt te zijn..



Muis, heb je al een column opgestuurd??

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven