
Korstjes snel genezen?

woensdag 9 augustus 2017 om 18:07
Korstjes vormen zich op (kleine) wondjes en zijn onderdeel van het genezingsproces. Dus niet aankomen, die korstjes zijn er om de huid die eronder moet teruggroeien, de kans daartoe te geven terwijl dat korstje infectiegevaar of beschadigingsgevaar van buitenaf, afschermt. Het is dus eigenlijk een soort natuurlijke pleister.
Time for the real me to emerge, Possum! Get out the gladiolas!


woensdag 9 augustus 2017 om 19:06
Wel vanaf blijven, maar niet in de zon. Daardoor drogen je korstjes uit en geneest je huid veel minder snel. En bovendien krijg je er littekens van.-NummerZoveel- schreef: ↑09-08-2017 17:51Er van afblijven en zoveel mogelijk met je blote armen in de zon zitten.

woensdag 9 augustus 2017 om 19:13
En ook niet gaan weken in bad.
Wonden/wondjes moeten niet te nat (dan week je elke keer het korstje eraf en moet dat steeds weer opnieuw vormen) en niet te droog (want dan breekt het korstje en daarmee je huid).
Dus niet weken en niet in de zon ermee, dan geneest je huid uit zichzelf het snelst.
Of er van die pleisters opplakken (http://www.hansaplast.nl/products/snelle-wondgenezing). Dan blijven de wondjes een beetje vochtig.