Minnaar

05-02-2008 23:18 11115 berichten
Alle reacties Link kopieren
Kunnen jullie een minnaar hebben echt alleen voor de seks zonder er verliefd op te worden?

Of ga je uiteindelijk toch meer voelen voor zo`n man, je hechten.

Zeker als je hem superaantrekkelijk vindt en verder klikt het ook goed.
Alle reacties Link kopieren
Ik ook weer. Net zo een als vandaag.
Alle reacties Link kopieren
Jij bent net Rupsje Nooitgenoeg. Ik moet nog even geduld hebben.
Alle reacties Link kopieren
Hoe lang?
Alle reacties Link kopieren
Niet lang. Wanneer heb jij weer een date?
Alle reacties Link kopieren
Recuerdo, wat moeilijk! Maar goed dat je nu ergens anders gaat werken, dan kan je wat meer afstand nemen. Lijkt het op verliefdheid of ben je ook echt verliefd?



Had ik me voorgenomen vanavond te msnnen, is hij niet online. Schiet ook niet op zo.
Alle reacties Link kopieren
@stew: Over 2 weken. Jouw sv was toch net terug van vakantie vandaag? Alweer wat van hem gehoord?
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat hij vannacht thuiskomt. Nog niet gehoord dat hij er al is.
Alle reacties Link kopieren
@Rec. Lees nu je post pas. Volgens mij moet je hiermee stoppen. Dit lijkt uit de hand te lopen. Als een sv serieus gaat praten over het verlaten van zijn nr1 (en jij wilt dit zelf niet), dan gaat het fout. Je kan heerlijk verliefd zijn op je sv (en geloof me, ik weet waarover ik praat), maar het blijft een sv. De deal is (bij mij in ieder geval en bij jou ook als ik je post goed lees) dat nr1 nr1 blijft. Als dat gaat schuiven kan dat inderdaad alleen maar uitdraaien op een grote ramp voor 2 gezinnen. Zover moet je het niet laten komen.
Alle reacties Link kopieren
quote:stewardess schreef op 21 februari 2009 @ 22:55:

Ik denk dat hij vannacht thuiskomt. Nog niet gehoord dat hij er al is.Dus je blijft vannacht op en checkt je mail elke minuut..?
Alle reacties Link kopieren
Nee joh, ik denk echt niet dat hij meteen mailt. Morgen op z'n vroegst.
Alle reacties Link kopieren
Hiephoi, hij mailde net!
Alle reacties Link kopieren
anoniem_75201 wijzigde dit bericht op 22-02-2009 01:34
Reden: Internet is traag en ik ook!
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Hiep hoi, ben blij voor je Stew!



@Rec, misschien denk je alleen dat je verliefd bent op hem, maar ben je eigenlijk verliefd op de spanning, de kick, de vlinders en de verboden (en daarom zo heerlijke) seks. Meisje pas op pas op... Wat MDR zegt, zover moet je het niet laten komen
Alle reacties Link kopieren
MDR stew mac, ik dacht hetzelfde... is dit echte verliefdheid.. ik weet het niet. Mijn nr1 is mijn nr1 maar hij is af en toe zo stug bah! Ik weet het niet meer kan er ook niet van slapen. Voel me zo klote hier.. Ga weer een poging wagen... wat een rot nacht. Ben jaloers op degene die het wel goed appart kunnen houden!



Stew geniet van dit moment! Ik ga morgen de rest lezen, ga nog even janken!
Alle reacties Link kopieren
Hopelijk heb je nog kunnen slapen en voel je je weer wat beter Rec
Alle reacties Link kopieren
quote:MeneerDeRaaf schreef op 21 februari 2009 @ 22:59:

@Rec. Lees nu je post pas. Volgens mij moet je hiermee stoppen. Dit lijkt uit de hand te lopen. Als een sv serieus gaat praten over het verlaten van zijn nr1 (en jij wilt dit zelf niet), dan gaat het fout. Je kan heerlijk verliefd zijn op je sv (en geloof me, ik weet waarover ik praat), maar het blijft een sv. De deal is (bij mij in ieder geval en bij jou ook als ik je post goed lees) dat nr1 nr1 blijft. Als dat gaat schuiven kan dat inderdaad alleen maar uitdraaien op een grote ramp voor 2 gezinnen. Zover moet je het niet laten komen.Eens met MDR. Een "gewone" relatie met je sv aangaan als deze zijn partner verlaat, gaat niet werken. Feit is dat de sv de partner, die hij/zij bedrogen heeft, gaat verlaten en voor jou kiest om een relatie mee aan te gaan. Face it...hij heeft wel zijn partner bedrogen en hoe zou jij hem dan ooit kunnen vertrouwen? Dat zal heel moeilijk, zo niet onmogelijk zijn. Het is aannemelijk dat het bij je sv vroeg of laat toch weer gaat kriebelen. Het spreekwoord van de vos, de haren en de streken zou hierbij van toepassing kunnen zijn.
Alle reacties Link kopieren
quote:Ziiion schreef op 21 februari 2009 @ 15:49:

Hey thx allemaal voor jullie antwoorden!



Ennuh Q-Q ben jij dat op die foto? mmmmm



Ben niet op zoek naar een relatie waarbij je op elkaars lip zit, liefst een lat relatie. Stew ben 37 kun je mijn profiel niet zien? GM begon zelf over dat hij wilde scheiden, niet voor mij maar omdat hij niet meer van haar hield. Na verloop van tijd ben ik verliefd op het geworden, hij was het al op mij. Als het even kon zag hij me, sms'te wel tien keer op een dag, en de prachtigste gedichten via mail. Hij keek naar woningen voor zichzelf voor na de scheiding, ook samen met mij, ben twee keer mee geweest, nou dat alles bij elkaar maakte dat ik verliefd werd, en later van hem ging houden. Maar all the way kon ik niet met hem.



Zal wel weer 's verliefd worden. Aan mannen of vrouwen met belangstelling geen tekort, maar die klik is er niet.



Liefs Ziiion



Ja, it is I.



Trouwens...een relatie beginnen met je sv is wel het laatste wat je denk ik moet willen. In hoeverre zou je hem nog kunnen vertrouwen? En vergeet niet dat het op het moment dat hij jouw sv is natuurlijk heel spannend is. Als hij dan zijn vrouw zou verlaten voor jou en met jou door zou gaan, dan is de kans levensgroot aanwezig dat hij de spanning gaat missen en daar weer naar op zoek gaat, met alle fatale gevolgen van dien. Je hebt dan een relatie die op drijfzand is gebaseerd.
Alle reacties Link kopieren
zoals ik hier lees zijn de meeste relaties op drijfzand gebaseerd.
Alle reacties Link kopieren
Wat een wijsheden hier!
Alle reacties Link kopieren
ondanks dat jij het nooit ziet stewwie.............bezit ik onmetelijke wijsheid.



ben er zelf iedere dag opnieuw weer oprecht verbaast over.
Alle reacties Link kopieren
Zolang je maar heel blij bent met jezelf....en dat is ook een wijsheid!.Ik verbaas me onderhand nergens meer over.
Alle reacties Link kopieren
nou ik wel ik verbaas me nog elke dag opnieuw.

behalve over jou
Alle reacties Link kopieren
Wat knap dat je mij al zo goed schijnt te kennen!
Alle reacties Link kopieren
*valt midden in gevecht om het laatste woord*
Alle reacties Link kopieren
Welk gevecht, Schaap?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven