Singles

05-08-2007 22:16 29911 berichten
Alle reacties Link kopieren
Aan mij dit keer de eer... :D



Het lijstje voor alle nieuwe Singles

- Leeftijd?

- Hoe lang al single?

- Langste relatie ?

- Kortste relatie?

- Regio?

- Aan het daten?

- Cijfer relatie wens (Janneke schaal: 0 = relatiefobie, 10 = constant op zoek)

- Sterrenbeeld ?

- Kinderen of kinderwens ?

- Hobby's (speciaal voor Q)
Alle reacties Link kopieren
pure lust dus? nix mis mee hoor, zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalig
Alle reacties Link kopieren
En na deze boeiende zondagavond staat er weer een saaie maandagochtend op mij te wachten.....ga dus zo naar bed...

Truste lieverds! Goeie week gewenst!
Alle reacties Link kopieren
Alles is voor Bassie!



Ik ga ook pitten...truste!!
Alle reacties Link kopieren
Slaap lekker allemaal!!



X
Alle reacties Link kopieren
Ah, mooi verhaal Appel!!



Slaap lekker voor allemaal, ik ga nog even Xfactor afkijken (jajaja, slecht programma, maar ik vind de theaterrondes wel leuk)
Jeetje, ik ga een dagje carnavallen en mis gewoon 7 pagina;s...

Weltrusten allemaal schatjes! Ik ga heerlijk alleen slapen!
Alle reacties Link kopieren
quote:Wuzzie schreef op 22 februari 2009 @ 22:24:

COCKRING!!!!



Was ie goed voorbereid, dacht ie tjsa met zoveel alcohol krijg ik hm missch. niet stijf genoeg.



Enneuh, las dat dat klaarkomen uitstelt, dus heel veel rondjes in de ring dus...

Oh MY GOD.

Ok, lekkah, maar hopelijk heeft hij dat ding niet atlijd nodig. Of is ie normaal aan de viagra en dat gaat niet samen met alcohol.



(lijkt wel de sexpijler....hm...)Toch wel eentje van rvs en niet zo'n kunststoffen of plastic geval? Rvs is het beste
Alle reacties Link kopieren
goedemorgen
Hey vleer! Hoe was het in Tullepetoanestad?
Alle reacties Link kopieren
MP : was leuk en erg gezellig... De kroegen waren stampensvol , vriendin en ik zijn op straat maar verder gaan feesten.. Paar brabanders drents leren spreken en vooral veel lol gehad..





Ik heb nu paar mensen gesproken die evt dat valentijnskado konden hebben gestuurd... Maar ze ontkennen allemaal..

Van wie is het dan ? grrrr kan t niet uitstaan
Hm, waar was de hengst dan heen, Vleer? Was dat ook erg leuk en gezelig...?
Alle reacties Link kopieren
quote:Q-Q schreef op 23 februari 2009 @ 09:11:

[...]





Toch wel eentje van rvs en niet zo'n kunststoffen of plastic geval? Rvs is het beste Ik zie het al..Q is ervaringsdeskunige En ja...RVS
Oh sollie, Vleertje, Nu teruggelezen en gezien dat de meneer niet zo leuk was als ie leek. Jammer! Maar carnaval was leuk toch! En dat is al een hele belangrijke ontdekking!
Alle reacties Link kopieren
Oh ja Vleer, ik leer op zulke momenten mensen met n ander accent altijd Gronings. En dat resulteert bijna altijd in de slappe lach (waarschijnlijk heeft dat meer met inname van alcohol te maken dan het grappigheids-gehalte)!
Alle reacties Link kopieren
quote:appeltje72 schreef op 23 februari 2009 @ 12:27:

[...]





Ik zie het al..Q is ervaringsdeskunige En ja...RVSGelukkig maar! RVS is het mooist.
Alle reacties Link kopieren
Ik zoef even langs tijdens mijn lunchpauze

(ja, ik ben heel gestructureerd bezig vandaag... deze week begonnen aan grote klus, en probeer mezelf echt strak te houden. Meteen al mislukt omdat ik niet uit mijn bed kon komen, maar nu al een paar uur goed bezig... is al heel wat, voor mij)



Wat een carnavalsverhalen allemaal!

@Pop: lekker gezoend met eenmalige man... altijd goed voor je avond en voor je ego

@Appel you naughty girl! Score van 3 waarvan 1 met RVS! Toe maar!

@Erykah met afro kapsel, zag je eruit zoals je plaatje?

Enne... is de ladies nite alleen voor echte singles? Of mag deze niet-meer-zo-single ook nog mee

@Vleer wat hoor ik nu! Ineens toch afgeknapt op het aanhankelijke van SB? Jammer, want het klonk zo gezellig! Maar volgens mij heb je er geen traan om gelaten, lekker doorfeesten dus.



@LM altijd lastig zo'n dipje waarin je ineens FBM weer mist, maar gelukkig helpt Q je er weer bovenop met de wijze woorden!

@Wuz ook in de dip? Gaat het al beter inmiddels?

@Indi lekker gebiert tijdens carnaval, en ook tegenvallende paiq-ervaringen? Ik vind paiq nog steeds de leukste boven die profielensites... maar is ook maar waar je van houdt. Als je alleen maar losers treft, waar dan ook, is het beeld meteen anders dan als je toevallig leuken tegenkomt...

@Xen schiet niet op he, op paiq. Losers, kalerds... je treft het niet... en nog steeds spinnenwebben en dat tijdens de horny fourties! Wordt het niet tijd voor GG? Wat was dat nou met op het vliegveld dat hij smste? Hij is blijkbaar niet zo van de spontane acties?

@Miran hoe gaat het met jou? Druk met leuke dingen, dat je zo weinig langskomt hier?

@Q: vind het zo leuk dat je (weer) meeschrijft. Leuke EN verhelderende bijdragen. Grappig dat er altijd maar 1 man tegelijk hier is. Waar zijn BE en prikvlieg?



@Kim, Scorpia, waar zijn jullie?



En dank voor jullie aansporingen om vooral van het HIER EN NU te genieten. Doe ik steeds meer, af en toe ineens schiet het gedenk er nog ff teveel doorheen, maar zet wel redelijk makkelijk het knopje weer op 'HEDEN'.

En NU ga ik een ei bakken als lunch
Alle reacties Link kopieren
Mozz, goed bezig met je reactie! Ben je ook zo effectief met je werk? Eet smakelijk trouwens, ik ga even eenverjaardagstaart regelen voor een jarige vriend waarbij we vanavond onverwacht op de koffie gaan. Dus we moeten zelf taart, koffie en bubbels meenemen. (Ben nog steeds niet zo fit, maar ach...)
Alle reacties Link kopieren
Pop: idd erg grappig maar dan vooral omdat t alcohol lekker vloeide..

Ze kenden brommers kiek'n wel maar de versie van ons hier in het dorp nog niet nl *Haor op de diek*...

Hilarisch dat was t wel



MP: carnaval was zeker leuk en super gezellig.. Jammer dat ik vele mensen niet kon verstaan door hun brabantse accent..Wij noordelingen proberen nog enigzins nederlands te spreken tegen mensen die hier niet vandaan komen maar brabanders kunnen volgens mij niet eens nederlands ;)



Appeltje: cockring hmm klinkt erg ehhh geil...



Mozza: leven in het hier en nu is fijn , genieten van de vele dingen om je heen.. Goed bezig met de klus dus.. Gebakken ei lekker , ga ook maar eens ff wat eten..





Nicht was hier net met neefje, leuk helemaal uut de grote stad Adam kwamen ze ff langs.. (naja ze waren gewoon op bezoek bij opa en oma die hier wonen)

Nicht heeft de valentijnsballon met kaartje gezien en zij zegt zonder twijfel dat het van RPO moet komen aangezien er t zelfde opstaat als op een kaartje wat hij mij ooit heeft gestuurd.. volgens haar moet ik RPO een mailtje sturen en hem bedanken voor de roos en ballon. Als hij het daadwerkelijk is geweest zal hij wel reageren. Ik twijfel nog of ik t moet doen.
Alle reacties Link kopieren
quote:pop1980 schreef op 23 februari 2009 @ 14:32:

Mozz, goed bezig met je reactie! Ben je ook zo effectief met je werk?



Haha, nee dus. Hoewel ik altijd mijn deadlines haal gelukkig.



Veel plezier met de verjaardag, leuke verrassing!

Vleer denk je dat het van RPO zou kunnen zijn?



Mmm, thee van verse munt is zooooo lekker!
Alle reacties Link kopieren
Mozza: het zou wel heel vreemd zijn als het van RPO zou komen. Dat zou ik echt niet verwachten. We hebben nl helemaal geen contact meer. Niet dat we elkaar negeren ofzow , maar nooit de behoefte meer gehad om hem te mailen en andersom eigenlijk denk ik net zo.

Daarom twijfel ik ook om een mailtje te sturen naar hem , straks is hij het niet en dan is t ook zo lekker onnozel dat hij weet dat ik een ballon en roos heb gekregen van iemand..Komt voor mijn gevoel dan weer zo wanhopig over zeg maar
Alle reacties Link kopieren
@Vleer: Je mag de mijne wel eens leasen..is ook van RVS.
Alle reacties Link kopieren
wat kan een vrouw nou met een cockring ?



Ik heb liever mijn eigen knienegie Jack.. alias jack the pink rabbit



Alle reacties Link kopieren
So mensen, het gaat er hier heftig aan toe, op carnavalsmaandag!



Tjee.... ik heb volgens mij helemaal geen idee wat een cockring is......

Tis maar goed dat je wist wat het was, anders schrik je je wellicht het lazerus.



Maar leuk hoor appel; 3 !

Je krikt het gemiddelde hier lekker omhoog.



Voor de rest: hallo!!!!!!



Mijn dagje was saai; opt werk niets bijzonders gebeurt.
Loop met je gezicht in de zon, dan valt de schaduw achter je.
Alle reacties Link kopieren
Ing: Cockringen bij de vleet
nmlk is een verkapte datingsite hoor LIsanne. Ik was daar een keer (op een overigens erg leuke activiteit) met ex en kindjes en werd echt zoooo raar aangekeken!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven