Onzeker door verleden vriend...

23-02-2009 13:09 19 berichten
Alle reacties Link kopieren
Mijn vriend en ik zijn al een aantal jaren samen. Tijdens zijn vorige relatie is mijn vriend regelmatig naar een parenclub geweest en ook op bepaalde feesten zijn er dingen gebeurd waar ik mij niet prettig bij zou voelen.



Nou zegt mijn vriend de parenclub e.d. niet te missen omdat onze relatie en ook ons sexleven zeer bevredigend is. Van nature ben ik nogal onzeker over mijn lijf en ik was dan ook blij dat ik me bij hem zo durf laten gaan. Jaren geleden kwam ik porno op de pc tegen en daar hebben we toen ontzettend ruzie over gehad. Ik word daar erg onzeker van en klap dicht. Ik lijk in de verste verte niet op de dames waar hij naar kijkt en dan ga ik ontzettend aan mezelf lopen twijfelen. Een rotgevoel. We hebben het daar toen over gehad. Mijn vriend zou niet meer online naar porno kijken.



Nou kwam ik gisteren toch weer een link tegen op de pc. En meteen slaat de twijfel weer toen. Voel ik me ontzettend onaantrekkelijk, terwijl ik best weet dat ik dat niet ben. Mede door zijn parenclub verleden vraag ik me dan toch weer af of ik misschien niet (spannend) genoeg ben.



Gek kan ik mezelf maken met piekeren hierover. Ik weet niet zo goed hoe ik hiermee om moet gaan. WIl niet een jaloerse vriendin zijn maar hij weet dat ik er onzeker van wordt en doet het dan toch weer stiekem, daar baal ik van. Zijn er meiden die dit herkennen?

Liefs Mila
Alle reacties Link kopieren
Niet doen! Niet onzeker over jezelf worden. Dingen uit het verleden die voor jouw tijd hebben gespeeld hebben niets met jou te maken. En dat hij porno kijkt wil niet zeggen dat hij niet tevreden is met jou. In geen enkele pornofilm heb ik ooit dames langs zien komen die op mij lijken. Maar mijn ega kijkt ook niet voor vergelijkingsmateriaal maar omdat het op zijn tijd leuk is om naar te kijken. Bijna alle mannen (en ook veel vrouwen trouwens ) kijken porno op zijn tijd. Ik om ideeen op te doen bijvoorbeeld. Of gewoon omdat ik er zin in heb
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
Alle reacties Link kopieren
Niet dat ik alle porno leuk vind hoor! Maar kijk anders eens saampjes, misschien hou je er wel een nieuw hobby aan over.
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor je reactie Fame.

Samen porno kijken zou ik niet erg vinden maar het feit dat hij het stiekem doet maakt me boos. Hij weet hoe onzeker ik dan kan worden. Als hij wil kijken kan hij dat toch gewoon zeggen? Ik hou van eerlijkheid ook over dat soort dingen.
Hij kiest voor toch jou? en wees blij dat jij weet dat het niet door je stoeipoezen uiterlijk is!

verder was het geloof ik erg onhaalbaar van hem om te beloven dat hij nooit meer porno zou gaan kijken voor jou.

Dat ie het stiekem doet komt door jullie afspraak hierover, maar niet omdat hij niet tevreden is over jou.

Volgens mij kijken haast alle mannen wel eens porno. waarom is mij ook niet duidelijk hoor, hihi.. Ik geloof niet dat het met iets tekortkomen heeft te maken.
Alle reacties Link kopieren
Milavan...als je houdt van eerlijkheid kan je dan niet accepteren dat je vriend zo af en toe naar porno kijkt?



Ik geloof namelijk echt dat dat verder NIETS afdoet aan het wel of niet aantrekkelijk vinden van jou..

Is een mannendingetje geloof ik.



Misschien heeft hij het jou niet willen zeggen omdat hij weet dat het je kwetst.





Gewoon dus even om de tafel met elkaar en zeggen wat je op je hart hebt, alleen denk ik dat verbieden niet zoveel zin heeft

Maar als je de boel open gooid, denk je dat je dan wat minder onzeker en boos op hem kan zijn?
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
quote:MilavanK schreef op 23 februari 2009 @ 13:20:

Bedankt voor je reactie Fame.

Samen porno kijken zou ik niet erg vinden maar het feit dat hij het stiekem doet maakt me boos. Hij weet hoe onzeker ik dan kan worden. Als hij wil kijken kan hij dat toch gewoon zeggen? Ik hou van eerlijkheid ook over dat soort dingen. Ergens kan ik er nog wel inkomen dat je onzeker wordt van porno, daar hebben er vast meer last van. Maar denk je niet dat het verbieden ervan iets te ver gaat? Dat jij onzeker bent is toch niet zozeer zijn probleem? Als het niet verboden was hoefde hij het ook niet stiekem te doen.



Wat natuurlijk niet wegneemt dat het niet goed is om het stiekem te doen. Praat er met hem over...vraag of hij er echt zoveel behoefte aan porno heeft (blijkbaar wel) en probeer tot een soort van compromis te komen ofzo..
Perfectionisme is niet perfect...
Alle reacties Link kopieren
En zou je van samen porno kijken niet onzeker worden ?

En hoe leuk is het voor je vriend om iets te kijken waar zijn partner , die er geen r**t aan vindt , of die steeds om bevestiging vraagt , of die met argusogen in de gaten houdt welk stukje film je het leukst vindt , naast zit ?

Hoe erg is het als je partner andere normen en waarden heeft ( parenclubs , porno ) maar bereid is samen met jou compromissen te sluiten ? ( alleen kijken , geen club bezoeken )
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
Vooral niet onzeker over jezelf worden. Ik herken dit en ik heb daar gigantisch de balen van in mijn relatie. Ik denk ook niet dat het bij jou met echte jaloezie te maken heeft, je vindt dat gedrag van hem niet leuk en dat is het ook niet!
voer eendjes geen oorlog!
Alle reacties Link kopieren
Je bent niet onzeker door het verleden van je vriend. Jouw onzekerheid wordt gevoed door het verleden van je vriend. En dat is heel wat anders. (Daarnaast beschrijf je voornamelijk dingen uit het hedendaagse gedrag van je vriend, niet uit zijn verleden...)



Jouw onzekerheid bestaat al, daar heeft je vriend niets mee te maken. Ik lees in ieder geval niet dat hij je op welke manier dan ook naar beneden haalt door te zeggen dat hij beter gewend is of door je te vergelijken met rondborstige blondines.



Het lijkt me zinnig om daar eens mee aan de slag te gaan, je neagtieve zelfbeeld. Want dat is hetgene wat hier niet in orde is meid.
oh that purrrrrrrrrfect feeling
Alle reacties Link kopieren
Waarom vrouwen hier onzeker van worden, is mij echt onduidelijk. Mijn vriend en ik kijken regelmatig een filmpje, doorgaans op mijn verzoek. Wij genieten daar echt van.



En ja, dan komt er eens een dame voorbij die slanker/voller etc. is en wat dan nog? Er komt ook wel eens een lekkere gespierde vent voorbij, gaat mijn vriend ook niet over zitten piepen hoor!



Gewoon een keer samen kijken, wellicht bevalt het! Verbieden vind ik raar, het is een volwassen kerel hoor.
Alle reacties Link kopieren
Ik kom in een aantal reacties het woord verbieden tegen. Laat ik duidelijk zijn; ik heb het hem nooit verboden. Mijn vriend heeft zelf aangegeven niet meer online porno te kijken omdat ik dat niet prettig vond. Ik heb het hem nooit verboden. Ik hou ook rekening met hem, met dingen die hij niet prettig vind. Lijkt me logisch.



En ja mijn onzekerheid bestond al. Ik heb een verleden en dat weet hij, dat is niet iets wat zomaar over gaat. Maar blijven praten over wensen en/of behoeften lijkt mij niet teveel gevraagd. Ik sta voor veel dingen open (ook al zijn er duidelijk dames die blijkbaar denken dat ik een frigide meid ben die haar man dingen verbied).
Alle reacties Link kopieren
quote:MilavanK schreef op 23 februari 2009 @ 14:38:

Ik kom in een aantal reacties het woord verbieden tegen. Laat ik duidelijk zijn; ik heb het hem nooit verboden. Mijn vriend heeft zelf aangegeven niet meer online porno te kijken omdat ik dat niet prettig vond. Ik heb het hem nooit verboden. Ik hou ook rekening met hem, met dingen die hij niet prettig vind. Lijkt me logisch.



En ja mijn onzekerheid bestond al. Ik heb een verleden en dat weet hij, dat is niet iets wat zomaar over gaat. Maar blijven praten over wensen en/of behoeften lijkt mij niet teveel gevraagd. Ik sta voor veel dingen open (ook al zijn er duidelijk dames die blijkbaar denken dat ik een frigide meid ben die haar man dingen verbied).

Hier lijkt het toch een beetje alsof jij vindt dat hij jouw probleem op moet lossen, door zijn gedrag aan te passen. En dat vind ik niet terecht. Hij is niet de veroorzaker van je probleem.



Jullie hebben blijkbaar een afspraak gemaakt over porno, waar hij niet achter kon staan. Dat suggereert dat deze afspraak niet zijn keuze was maar hij het louter en alleen toezei, omdat jij dat wilde horen. Dat werkt natuurlijk niet.

Datgene waar jij nu over valt, het pornokijken, daar kun je het natuurlijk samen over hebben. Maar laat hem wel genoeg ruimte voor zijn visie en laat jouw visie erop niet al te dwingend zijn. Hij keek niet stiekem om je te kwetsen, hij keek stiekem juist om jou niet te kwetsen.......



Zijn verleden met parenclubs, daar kan je niet veel mee, zeker niet naar hem toe. Dat ligt in het verleden en daar kan hij niets meer aan veranderen. Dat zul je moeten accepteren als een vaststaand feit en een manier moeten vinden om daar mee om te gaan..
oh that purrrrrrrrrfect feeling
Alle reacties Link kopieren
Vervelend dat je er zo onzeker van wordt. Maar ik zou me meer zorgen maken als een man niet naar porno keek of zichzelf af en toe eens aftrok. Serieus, mannen doen dat niet omdat ze iets tekort komen, het is meer een ontlading van spanning. Jij gaat shoppen, naar de sauna of in bad, zij kijken even naar porno, beetje sjorren en klaar. Als je het zo ziet, is het dan al niet minder bedreigend?



Dat van die parenclub en extreme dingen die hij gedaan heeft; ik snap wel dat je daar onzeker van wordt, dat je je afvraagt of hij dan bij jou niks mist. Ik denk dat je er vanuit moet gaan dat als hij iets mist, dat hij het dan tegen je zegt en dat jullie samen kijken hoe je het spannender kunt maken. Als je dat aan hem vraagt om voor je te doen, het niet ergens anders zoeken maar met jou praten omdat je er voor openstaat, dan heb je toch meteen een hele andere relatie, denk je niet? Zou dit voor jou werken?
Alle reacties Link kopieren
quote:MilavanK schreef op 23 februari 2009 @ 13:09:

Mijn vriend en ik zijn al een aantal jaren samen. Tijdens zijn vorige relatie is mijn vriend regelmatig naar een parenclub geweest en ook op bepaalde feesten zijn er dingen gebeurd waar ik mij niet prettig bij zou voelen.



Nou zegt mijn vriend de parenclub e.d. niet te missen omdat onze relatie en ook ons sexleven zeer bevredigend is. Van nature ben ik nogal onzeker over mijn lijf en ik was dan ook blij dat ik me bij hem zo durf laten gaan. Jaren geleden kwam ik porno op de pc tegen en daar hebben we toen ontzettend ruzie over gehad. Ik word daar erg onzeker van en klap dicht. Ik lijk in de verste verte niet op de dames waar hij naar kijkt en dan ga ik ontzettend aan mezelf lopen twijfelen. Een rotgevoel. We hebben het daar toen over gehad. Mijn vriend zou niet meer online naar porno kijken.



Nou kwam ik gisteren toch weer een link tegen op de pc. En meteen slaat de twijfel weer toen. Voel ik me ontzettend onaantrekkelijk, terwijl ik best weet dat ik dat niet ben. Mede door zijn parenclub verleden vraag ik me dan toch weer af of ik misschien niet (spannend) genoeg ben.



Gek kan ik mezelf maken met piekeren hierover. Ik weet niet zo goed hoe ik hiermee om moet gaan. WIl niet een jaloerse vriendin zijn maar hij weet dat ik er onzeker van wordt en doet het dan toch weer stiekem, daar baal ik van. Zijn er meiden die dit herkennen?

Liefs Mila

Kijk als het uitloopt op zo'n ontzettende ruzie lijkt het alsof je het hem niet direct verboden hebt maar als je er zo over je toeren van raakt krijgt hij wel een signaal van "ik wil het niet hebben want ik raak er over mijn toeren van"



Niemand noemt je figide, en wat Poezewoes al zegt

Je onzekerheid komt niet door het verleden van je vriend



Je onzekerheden heb je...die moet je niet gaan neerleggen bij hem

Das niet eerlijk



Nogmaals maak het bespreekbaar maar maak er in godsnaam geen drama van en maak er al zeker geen ruzie om



Hij is hartstikke gelukkig met je, anders was ie namelijk niet bij je geweest.



mannen en porno...tis gewoon niet los te koppelen ben ik bang

(net zo als vrouwen en een Viva forum)
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
De vraag is of hij je beloofd heeft geen porno meer te kijken, omdat hij daarmee van de discussie af dacht te zijn of omdat hij er voor de volle 100 procent achter staat om dat niet te doen.



Ik zeg dus niet dat jij hem verboden hebt of de intentie hebt gehad hem iets te verbieden. Maar ach het is zo makkelijk in een discussie maar toe te geven aan de ander. En dan toch te doen, omdat je er eigenlijk niet achter stond. Jullie hadden toen tenslotte een flinke ruzie.



Dat zou namelijk heel goed kunnen.



Voor mij staat het los van elkaar. Prima als mijn man af en toe porno kijkt, fantaseert en/of zichzelf bevredigd. Ik zie dat niet als een afbreuk aan mijn relatie en trek mijn eigen uiterlijk of aantrekkingskracht niet in twijfel. Zo lang ons gezamenlijke seksleven voor beiden ok is maakt mij dat dus niets. Ik heb hem er nooit op "betrapt" maar zou hij het doen dan zou het voor mij niet zo'n issue zijn. Andersom is het volgens mij ook geen issue.



Wel moet ik zeggen dat het een kwestie van doseren/balans is. Als ik de indruk had dat hij continu aan het pornokijken is, continu met zichzelf in de weer is, vind ik dat anders dan zo af en toe zeg maar. Ik denk dat ik dan zoiets zou hebben van "kan je niets een kappen met dat gesjor"



Het is dan meer dat ik er op afknap. Dat continue gedoe. Seks is heerlijk. Porno kijken prima. Maar het hoeft niet continu toch. Er is nog zoveel meer.



Ik heb eigenlijk wel wat tegenvragen die je wellicht wilt beantwoorden om de situatie te verduidelijken:



Sta jij neutraal tegenover porno of vind je het eigenlijk maar vies of raar?



Heb je de indruk dat hij meer met porno bezig is dan met jou of ben je eigenlijk wel tevreden over de aandacht die je krijgt/deelt (zowel lichamelijk als anders)?



Verder denk ik dat het je eigen onzekerheid is, maar dat gaf je zelf ook al aan.



Groeten,

WZK
Alle reacties Link kopieren
Je moet niet onzeker over jezelf zijn! Je vriend heeft tenslotte niet voor niks voor jou gekozen. Toch?



De reden van je vriend om naar pornofilmpjes te kijken zal slechts om de sex zijn en niet omdat er van die o' zo (sorry, maar ik vind ze toch echt) onaantrekkelijke vrouwen met vol met silliconen gespoten tieten te zien.
Alle reacties Link kopieren
quote:De reden van je vriend om naar pornofilmpjes te kijken zal slechts om de sex zijn en niet omdat er van die o' zo (sorry, maar ik vind ze toch echt) onaantrekkelijke vrouwen met vol met silliconen gespoten tieten te zien.Precies! Het gaat om de expliciete beelden, een soort turbo om snel klaar te komen om spanning te verminderen, het gaat echt niet om die vrouwen. Mannen zijn nou eenmaal erg visueel ingesteld.... en die details winden ze op. Het 'omhulsel' doet er echt niet zo toe hoor!
Alle reacties Link kopieren
Het verleden is het verleden, maak dat niet terug het heden!



Als jij je onzeker voelt over zijn verleden kun je er toch nog voor kiezen om dit je heden niet te laten beinvloeden. Of je hebt een gesprek met hem over jullie ideeën over sex en intimiteit en trekt daar je conclusies uit, of je beëindigt de relatie omdat het je onzeker blijft maken. Aan jou de keus. Maak in ieder geval niet van jouw probleem zijn probleem. Je moet dit zelf oplossen, voor hem is het namelijk zoals het is; het verleden. Laat het niet van hem afhangen, maar kijk naar je eigen gevoel hierin, en naar wat jij wilt.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven