Gezondheid alle pijlers

Scherpe buikkrampen

26-01-2018 09:02 10 berichten
Alle reacties Link kopieren
Vannacht rond een uur of half 1 kreeg ik scherpe buikkrampen. Op mijn zij liggen ging wel, maar was pijnlijker dan op mijn rug.

Rond een uur of 2 begon ik ook lichtelijk misselijk te worden. Ik heb niet overgegeven, maar had het gevoel van wel. Rond een uur of 3/4 ben ik in slaap gevallen en werd wakker met geen klachten.

Nu hebben mijn ouders en ik gisteren dijfilet op, maar mijn ouders hebben nergens last van gehad.

Ik ben ook niet ongesteld. Duurt nog ongeveer 2 weken voor dat ik dat ben.

Heeft iemand enig idee of het normaal is om uit t niets zulke buikkrampen te krijgen? En wat het dan potentieel kan zijn? Ik vind dit het persoonlijk niet nodig om naar de dokter te gaan voor dit.

Alvast bedankt!
Alle reacties Link kopieren
:fortune:
montblanc schreef:
26-01-2018 09:04
:fortune:
Haha je was me voor :biggrin:
Alle reacties Link kopieren
En wat het kan zijn? Kanker, blindedarmontsteking, een cyste, maagzweer, je nieren werken niet meer, een lintworm..
Of een voedselvergiftiging.
Of er moet gewoon een flink drol uit.
Alles kan.
Alle reacties Link kopieren
Wij mogen geen medisch advies geven.
I’m doing superhero stuff. I’m staying focused. If anybody comes in here looking for trouble, oh, they’re going to meet my partners. We’re talking about paw and order.
Alle reacties Link kopieren
Dat heb ik ook wel eens. Ik moet dan verschrikkelijk nodig schijten.
Voortaan toch maar gewone kipfilet ipv dijfilet eten.
Alle reacties Link kopieren
Lijkt me wat overdreven om in de stress te schieten of over de huisarts te denken als je een keer buikpijn hebt die gewoon weer weggaat. Als zoiets een keer voorkomt is het vaak gewoon iets dat dwars zit, ontlasting of lucht. Als je dit regelmatig hebt moet je wel even naar de huisarts gaan. Toen ik een paar keer heftige kramp aanvallen (als in kruipend over de grond naar de wc) met misselijkheid en projectiel braken had gehad bleken het een galblaasontsteking en galstenen te zijn.
Difficulty is inevitable, drama is a choice.
.....
anoniem_324649 wijzigde dit bericht op 10-02-2018 17:20
0.00% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Volgens mij zit het een beetje in de lucht. Ik hoorde twee mensen in mijn omgeving met exact dezelfde klachten. Misschien een virus of bacterie?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven