7 dagen overtijd

08-02-2018 15:13 9 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo!

Vaak hier gelezen over heel veel verschillende verhalen, nu hoop ik dat jullie mij kunnen helpen..

Ik ben 7 dagen overtijd, in vlagen heb ik hoofdpijn en ben ik misselijk. Heel af en toe voel ik onder in mijn buik een beetje trekken.

Mijn vriend en ik zijn nog niet bezig om zwanger te worden maar zouden het stiekem wel heel leuk vinden.

Gister avond eerste test gedaan na 6 dagen overtijd en hij was negatief. Vanochtend weer een andere test gedaan, weer negatief.

Eerst geloofde ik niet dat ik het gevoel had 90% zwanger te zijn en toen ik eindelijk het begon te realiseren had ik twee testen gedaan en nu kan ik niet meer geloven dat ik niet zwanger ben.

Wat moet ik nu doen? Zou het toch kunnen dat ik zwanger ben want ik ben nog nooit zo lang overtijd geweest..
Alle reacties Link kopieren
Doe je nog een test als je het niet gelooft.
Ouwe tang, verveel je je soms? Zoek eens een andere hobby dan mensen op dit forum af te zeiken, graftak!
Alle reacties Link kopieren
Onbekend91 schreef:
08-02-2018 15:13
Wat moet ik nu doen? Zou het toch kunnen dat ik zwanger ben want ik ben nog nooit zo lang overtijd geweest..

Wat denk je hier zelf over?
Hoezo kun je niet geloven dat je niet zwanger bent? Die testen zijn best accuraat hoor. Er zijn allerlei redenen waarom iemand overtijd is, niet alleen zwangerschap.
Alle reacties Link kopieren
ben je 5 weken geleden met de pil gestopt? of al langer? Of spiraal oid?
Alle reacties Link kopieren
Ik testte pas 14 dagen nadat ik overtijd was positief.Steeds ook negatieve testen.Snapte er niks van.
Maar ik bleek dus wel zwanger.
Het kan dus nog.
Alle reacties Link kopieren
wat je moet doen? 3 opties:
- blijven testen om de 2 dagen
- gewoon afwachten
- naar de huisarts gaan en je vraag voorleggen
Alle reacties Link kopieren
Was laatst ook voor het eerst 6 dagen overtijd. Alhoewel, overtijd is een groot woord. Mijn cyclus was blijkbaar gewoon langer. In november spiraal laten verwijderen en het moet nog allemaal regelmatig worden, denk ik.
Ik zou een paar dagen afwachten. Of je wordt alsnog ongesteld, of je test dan wél positief. Valt weinig over te zeggen, helaas...

Ik ervaar al ruim een maand hoofdpijn en misselijkheid, maar ben 100% niet zwanger. Succes met wachten...
Alle reacties Link kopieren
Ik gebruik de evra pleister en ben het vergeten te wisselen voor een nieuwe. Dus het zou wel kunnen alleen acht de kans niet heel groot. Vandaag heb ik wel het gevoel in mijn onder buik dat ik ongesteld moet worden. Normaal heb ik een cyclus van 24 a 25 dagen. Nu 34 dat schilt enorm! Ik ga maandag maar weer opnieuw testen. Still hoping

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven