Leuke gezellige vriendinnen gezocht in Amsterdam..

10-03-2009 19:31 5 berichten
Hoi allemaal..



Ik mis de meiden om me heen! Ik ben een meid van 24 jaar en studeer doordeweeks ergens anders, maar ik ben meestal op donderdag avond weer heerlijk thuis in Amsterdam. Ik heb daar mijn eigen huisje, verder heb ik nog een heel lief vriendje (woon niet samen) Sinds mijn beste vriendin en voorheen huisgenote is verhuisd naar wageningen mis ik het gezellig dingen doen met meiden en vooral ook het stappen. Beetje fout, maar wel leuk vind ik Jantjes verjaardag., Lekker afwisselende muziek en leuk publiek.. ;) Mijn hobby's zijn shoppen, klussen in mijn huisje en koken.

Ik zoek het liefst een groepje meiden die het leuk vinden af een toe te koken en/of borrelen en daarna het nachleven in te duiken. Vooraf shop sessies zijn ook erg leuk.. ;)



Ik hoop van jullie te horen!!

Groetjes
Alle reacties Link kopieren
Hoi hoi,



Ik zag dat je ook had gereageerd op het andere onderwerp, maar lijkt mij gezellig om een x wat gezelligs te doen! Vind het namelijk ook erg leuk om nieuwe mensen te leren kennen en wie weet wat eruit kan komen..



Ik ben 24 jaar, woon in Amsterdam, heb zelf ook een vriendje waar in binnenkort mee ga samenwonen..



Zijn dr nog meer meiden die het leuk lijken om een keer wat af te spreken?



Groetjes
Alle reacties Link kopieren
Hoi meiden,



Ik ben 25 jaar en woon ook in Amsterdam. Het lijkt mij erg leuk om wat nieuwe meiden uit Amsterdam te leren kennen. Ik houd van koken, terrasjes pakken, shoppen etc. Ik zou leuk vinden om binnekort eens afspreken!



Groetjes,

Melanie
Alle reacties Link kopieren
Hallo,



Ik ben 23, werk fulltime in de gezondheidszorg en ben single. Mij lijkt het ook leuk om een groepje meiden te leren kennen om af en toe wat gezelligs te doen!



Groetjes Ellen
Alle reacties Link kopieren
Hoi,

Ik ben een spontante, gezellige meid van 23 en kom uit de buurt van Amsterdam. Het lijkt mij erg leuk om nieuwe meiden te leren kennen om leuke dingen mee te doen! Jantjes Verjaardag vind ik een erg leuke kroeg om te gaan stappen!! Kom er helaas te weinig. Verder hou ik van winkelen, koken, terrasje pakken, lezen, etc.! Zou het leuk vinden om met jullie in contact te komen. Mijn mailadres is meisje85@gmail.com



Groetjes, Wendy

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven