Mode & Beauty alle pijlers

Jurk voor bruiloft

07-10-2018 11:55 13 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi allemaal,

Eind november heb ik een bruiloft van een goede vriendin van mij. Nou ben ik er gisteren achtergekomen dat ik voor de derde keer zwanger ben. Eind november ben ik dan rond de elf weken (mocht het goed gaan). Nu zoek ik een jurk waarin mijn buik niet zichtbaar is. Het is immers hun dag en ik wil niet in de picture staan. Alleen ben ik maid of honor en door de bruid gevraagd om een speech te doen.

Ik had al heel wat jurken op het oog, allemaal strak om mijn lijf. Nu kom ik er dus niet meer uit.

Ik zoek een jurk in de kleuren blauw, zeegroen of roze. Het mag ook met een print. Ik heb een zandloperfiguur, maat 40. Budget is ongeveer €100,-
Bij zwangerschap één kreeg ik rond de 23 weken pas een zichtbare buik, bij zwangerschap twee bij 14 weken.

Hartelijk dank alvast voor de tips.
Alle reacties Link kopieren
Zoiets?
Afbeelding

https://topvintage.nl/nl/vintage-retro/ ... s-in-green
Alle reacties Link kopieren
Met 11 weken zwangerschap in the picture staan, really??
Hoe dan?

Ik vind het heel normaal om het tot 12 weken gewoon lekker voor jullie zelf te houden. Kies een mooie jurk want van die spruit grootte foetus op dat moment is toch niet veel te zien in een mooie cocktailjurk.

https://www.floryday.com/nl/De-Chiffon- ... d3EALw_wcB
Alle reacties Link kopieren
Zoiets moet prima kunnen, denk ik:

https://www.esprit.nl/jurken/chiffon-ju ... O1E011_400

https://www.esprit.nl/jurken/mesh-jurk- ... O1E021_385

https://www.esprit.nl/jurken/kanten-jur ... O1E017_385
Alle reacties Link kopieren
Dank jullie wel! Mooie jurken! Vooral die van -Nienke- zijn echt mijn stijl.

En inderdaad Because, grote kans dat ik als enige mijn ‘buikje’ zie.
Alle reacties Link kopieren
Because schreef:
07-10-2018 12:12
Met 11 weken zwangerschap in the picture staan, really??
Hoe dan?

Ik vind het heel normaal om het tot 12 weken gewoon lekker voor jullie zelf te houden.
Dat wil ze ook en daarom zoekt ze een jurk waarin een evt buikje niet zichtbaar is. Ik ben volgende week 12 weken zwanger van de tweede en heb echt al een bolle buik. In een strak shirt/jurkje zou je het echt zien.
Alle reacties Link kopieren
Afbeelding
(Voorbeeldje van google)
Alle reacties Link kopieren
Wintertime16 schreef:
07-10-2018 13:32
Afbeelding
(Voorbeeldje van google)
Tja, dat is meer een kwestie van niet meer op je houding letten en vocht. Echt niet van het 4 cm grootte wezentje in een buik ;).
Alle reacties Link kopieren
A-line of prinesseslijn.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
Alle reacties Link kopieren
Because schreef:
07-10-2018 13:54
Tja, dat is meer een kwestie van niet meer op je houding letten en vocht. Echt niet van het 4 cm grootte wezentje in een buik ;).
tja, hoe dan ook, ik kon ook mijn broek niet meer dichtkrijgen met 12 weken dus ik snap TO helemaal. A-lijn of prinsessenlijn lijkt me wel ok. en anders een rok met een beetje ruimvallende blouse erop? dat kleed bij mij altijd mooi af.
Don't cry, buy a bag and move on.
Ik zou mij geen zorgen maken over de zichtbaarheid van je buik.
Ik weet niet naar wat voor een huwelijk jij gaat, maar ik zie bij huwelijken altijd oneindig veel zwangeren rondlopen. Je zit in een bepaalde levensfase, zwanger zijn is niet uitzonderlijk. Niemand zal zich met jouw zwangerschap bezig houden die dag. Zo bijzonder is het niet.
Trek een jurk aan die je leuk vindt of al in de kast hebt hangen. En ga jezelf niet verschuilen achter een gewaad, terwijl je een klein buikje hebt.
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor jullie reacties. Ik ga voor de eerste jurk van -Nienke-.

Ik ga gewoon voor een jurk waar ik me goed in voel en voor de rest zie ik het wel
:-)
Alle reacties Link kopieren
Leuk, veel plezier alvast!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven