Ervaringen Gambia?

13-11-2018 21:29 13 berichten
Hoi!

Ik denk erover om naar Gambia te gaan in december.

Heeft er iemand ervaringen of tips?
Alle reacties Link kopieren
Gambia is leuk voor een keertje. Wij zijn er in april geweest bij Sea Front Residence. Echt een aanrader.
Ik vond het leuk echt een in Afrikaanse sferen te zijn. Vrouwen (ook mannen) lopen met emmers en manden op hun hoofd, en er zijn leuke/mooie excursies te doen, en de cultuur is compleet anders dan wij gewend zijn. Let wel op, iedereen probeert geld bij je los te peuteren met erg sneue verhalen. Als je wilt doneren doe het dan via een stichting en geef mensen niet zo geld oid.
Verder zijn er buiten de toeristische straatje geen winkels oid. Alles bestaat uit markjes en daar wil je echt niks kopen (allemaal 2de hands uit Europa, en eten met vlieger erop). Ook is het land op zich zelf, viezig plat en redelijk saai. Ik zou dus zeker op een toeristische plek gaan zitten. Al met al, leuke vakantie voor een keertje. Wij zullen niet zo snel weer gaan omdat je binnen 2 weken echt wel alles hebt gezien.
hellosunshine87 wijzigde dit bericht op 13-11-2018 22:03
Reden: Toevoeging
16.51% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
En houd rekening met malaria. Het regenseizoen is net geweest en dan is de vlieg op zn actiefst.
Dankjewel
Alle reacties Link kopieren
Eens en nooit weer.
“Don’t look back – you’re not going that way.”
Winterzon, dan kies ik voor Kaapverdië, of wellicht de Antillen. Geen extra medicijnen en spuitjes nodig, en je wordt niet lastig gevallen. Althans, een stuk minder. Ik vind die bovenste helft van Afrika vreselijk, Europeanen worden continu aangesproken.
Bedankt, we hebben niet een heel hoog budget momenteel. Maar nu wordt het iets heel anders, Berlijn!
Ik vond 't best aardig. Ben in Senegambia geweest. De bevolking kan wel hinderlijk opdringerig zijn en zelfs ronduit aso door je met stenen te bekogelen als je 'n foto maakt. Maar dat is zeker 25 jaar geleden, misschien zijn ze nu wat meer op toeristen ingesteld. Tegen mannen moet je altijd zeggen dat je getrouwd bent om van ze af te komen. Er schijnt daar nogal een cultuur te heersen van vrijgezellen ouwe wijven die een toyboy zoeken voor 'n week.
Tickel schreef:
14-11-2018 05:27
Eens en nooit weer.
Ik wilde het net zeggen :proud:
Ik was er in 1993 ofzo en ondanks profylaxe heeft het me 3 maanden na thuiskomst malaria opgeleverd.

Buiten dat, ik vond er niet veel aan, geef mij maar Oost-Afrika.
yasmijn schreef:
14-11-2018 08:21
Ik wilde het net zeggen :proud:
Ik was er in 1993 ofzo en ondanks profylaxe heeft het me 3 maanden na thuiskomst malaria opgeleverd.

Buiten dat, ik vond er niet veel aan, geef mij maar Oost-Afrika.
Het is Afrika voor beginners. Als je het echte werk in Zuid-Afrika of Kenia nog niet kan betalen.

Ik heb gelukkig geen malaria opgelopen ondanks dat ik onbeschermd was. Ik had Lariam voorgeschreven gekregen en daar kreeg ik bij proefdraaien thuis al 'n enorme depressie van dus ik ging uiteindelijk met oxazepam ipv met 'n malariaprofylaxe op vakantie.
Ik krijg steeds minder zin van deze reacties😂
Alle reacties Link kopieren
Tanzania is leuk!
naamloosjes schreef:
14-11-2018 08:01
Bedankt, we hebben niet een heel hoog budget momenteel. Maar nu wordt het iets heel anders, Berlijn!
Berlijn is keileuk!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven