Mode & Beauty alle pijlers

kleding tie-dyen

12-05-2020 11:30 5 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hey, ik zou graag een kledingstuk tie-dyen. De stof is 100 % katoen, dus dat zou moeten lukken. Ik heb al donkerblauwe textielverf gekocht (Dylon). Maar het probleem is dat de t-shirt een crème witte kleur heeft. Ik dacht al aan bleken, maar dan weet ik niet zeker of de blauwe verf achteraf zal pakken op de gebleekte stof.
Alle reacties Link kopieren
Nooit zelf gedaan, maar ik kijk met mijn dochter altijd naar de vlogs van Moriah Elizabeth en er was toevallig deze week een filmpje daarover, misschien heb je iets aan haar instructie. Als ik het me goed herinner wast ze alles vooraf een paar keer. Ik geloof wel dat alles in het filmpje al wit is, maar ik zou geloof ik niet iets crèmekleurigs gaan bleken.

https://www.youtube.com/watch?v=R6NSSHa9jqA
Don't waste your time on jealousy,
Sometimes you're ahead, sometimes you're behind.
Alle reacties Link kopieren
Als je dit shirt verft zal je verf wat donkerder uitpakken (ik neem aan dat je zo’n wasmachinebol met verf hebt). Je zou het vooraf kunnen ontkleuren met ontkleurder van Dylon. Als je gaat bleken met iets als chloor dan pakt de verf niet meer. Ook kan het ontkleuren zorgen voor een niet egale kleur als ondergrond, dan pakt je verf ook vlekkerig.

Veel succes!
Ik loop een beetje uit de pas , maar verder ben ik volkomen normaal
Alle reacties Link kopieren
Nee bij bleken werkt het verven niet meer en beschadig je de vezels van het kledingstuk.
Het kan gewoon op crèmekleurig hoor, maar het wordt dan natuurlijk niet spierwit/blauw, maar crème/blauw. Eerst bleken wordt niks.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven