Mode & Beauty alle pijlers

Oogprimer weg werken

17-05-2021 09:12 6 berichten
Hallo,
Een vraagje voor de dames die handig zijn met make up. Ik doe een primer op mijn ogen en daarna wat concealer voor kleurcorrectie. Daarna wil ik oogschaduw doen en dan klaar. Probleem: de concealer zie je best wel zitten waar geen oogschaduw zit. Nu wou ik dan maar een gekleurde primer kopen, maar dan heb je dit probleem ook als de kleur niet exact match.

Dus ik was benieuwd hoe je dit netjes weg werkt? Of moet ik een meer matchende primer vinden? Ik zag ook al witte primers voor als je de kleuren echt wil laten knallen, dus het lijkt me dat er toch een manier moet zijn om dat je de primer niet ziet?
Alle reacties Link kopieren
Je gebruikt het op je ooglid dus?

Dan zeker geen concealer gebruiken nee. Primer gaat - als het goed is - een stuk minder zichtbaar in alle lijntjes en gaatjes zitten.
"Wine in the morning, and some breakfast at night. Oh baby, I'm beginning to see the light!"
Alle reacties Link kopieren
Ik zou alleen een primer gebruiken dat bedoeld is voor het oog om de ogenschaduw langer vast te houden.

Concelear zie je inderdaad zitten en lagen op lagen is op de ogen niet mooi. Je ogen schaduw wordt dan korrelig in de loop van de dag.

Ik zou geen colorcorrect op de ogen gebruiken maar een neutrale ogenschaduw (mat als basis) over de primer en daar dan je kleurtjes verder op aanbrengen. Goed blenden.
This user may use sarcasm and cynicism in a way you are not accustomed to. You might suffer severe mental damage.
Geen concealer en een wat meer dekkende oogschaduw. Oh, en inderdaad, zoals hierboven genoemd, een matte oogschaduw in een voor jouw neutrale kleur, daar meer kun je dan ook makkelijker blenden.
Ik doe eerst de primer en dan de oogschaduw en veeg de primer dan weg waar geen oogschaduw zit. Dus ik bedek het hele ooglid met oogschaduw en dan de r restjes weghalen.
Dan foundation en dat werkt het kleurverschil weg.
Soms doe ik de primer alleen op het bewegende ooglid.
De concealer wil ik niet meer gebruiken. Was ook korrelig.

Ik wil mijn oogschaduw wat meer laten knallen in kleur en daarom leek een witte basis mijn wel handig.

De tip om eerst een oogschaduw in neutrale kleur op de primer te doen vind ik een goed idee! :D

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven