The Tribute: Battle of the Bands
zaterdag 15 november 2025 om 20:24
zaterdag 15 november 2025 om 20:37
Dan houden we het mooi hier.
Ik heb een hekel aan BZN.
zaterdag 15 november 2025 om 23:13
zaterdag 15 november 2025 om 23:25
Hun air waarschijnlijk. Verschrikkelijk.Noëlle_ismijnnaam schreef: ↑15-11-2025 23:13De beachboys zijn ontzettend goed. Donna Summer ook, volgens mij herken ik haar al van een of ander programma voorheen. Destiny's child, ze kunnen zo zingen, ik snap niet dat zij niet als solist doorbreken. Zowel Rafaella als Sharon hebben al zoveel pogingen gedaan en hebben genoeg in huis,
zondag 16 november 2025 om 01:16
Oke, maar ziet elke producer dat? Want die meiden kunnen echt wel zingen.
zondag 16 november 2025 om 10:01
Karakter denk ik inderdaad, net zoals Glennis Grace bijvoorbeeld. Geweldige stem, vreselijke persoonlijkheid. Niet likeable. En dat heeft Rafaela wat mij betreft ook.Noëlle_ismijnnaam schreef: ↑15-11-2025 23:13De beachboys zijn ontzettend goed. Donna Summer ook, volgens mij herken ik haar al van een of ander programma voorheen. Destiny's child, ze kunnen zo zingen, ik snap niet dat zij niet als solist doorbreken. Zowel Rafaella als Sharon hebben al zoveel pogingen gedaan en hebben genoeg in huis,
zondag 16 november 2025 om 10:44
Kijk maar eens op Wikipedia, wat die meiden allemaal geprobeerd hebben. Echt alles mislukt. En dat is niet omdat ze niet kunnen zingen.Noëlle_ismijnnaam schreef: ↑16-11-2025 01:16Oke, maar ziet elke producer dat? Want die meiden kunnen echt wel zingen.
zondag 16 november 2025 om 18:32
Precies, en heeft ook met gunfactor te maken. Op een of ander manier irriteer Rafaella mij.vivapimpelmees schreef: ↑16-11-2025 10:44Kijk maar eens op Wikipedia, wat die meiden allemaal geprobeerd hebben. Echt alles mislukt. En dat is niet omdat ze niet kunnen zingen.
Wat ik wel jammer vind, dat professionals een tribute band vormen om zichzelf waarschijnlijk weer op de kaart te zetten. Vond de stukadoor, voor ze doorbraken met The Beegees , en de leraar die gitarist is bij ACDC, dat soort verhalen geeft het programma toch wat charme.
Ik vind de jury ook zo leuk!
The Beach boys, wat kloppen hun stemmen bij elkaar. Het lijken mij ook hele nuchtere jongens.
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn
Al een account? Log dan hier in