Vriendinnen Amsterdam

05-08-2009 15:26 9 berichten
Alle reacties Link kopieren
Vanuit het zuiden naar het noorden verhuisd. Goede en leuke stap, maar ik mis de onverwachte thee-momenten met vriendinnen. Eigenlijk ben ik op zoek naar gezellige meiden die het leuk vinden om te lunchen, wijntjes te drinken en te babbelen over alles wat ons bezig houdt. Jij ook?



Groetjes Marlies
Alle reacties Link kopieren
Hoi Marlies,



ik ben 26 jaar en woon in Amstetdam. Ik mis ook wat leuke vriendinnen die in de buurt wonen, waar ik spontaan mee kan afspreken om b.v. ergens wat te gaan drinken.



mij mail adres is: m-adam83@hotmail.com



Groetjes,
Alle reacties Link kopieren
Hoi!



Leuk oproepje!

Altijd leuk om nieuwe meiden te leren kennen.

Ik ben dol op theeleuten, lunchen, koken maar vooral natafelen, terrasjes....

Ik ben 35 en woon in Zaanstad.

Mijn mail is mikkiejoor@gmail.com



Groetjes!!
Alle reacties Link kopieren
Hey,



Bedankt voor jullie reacties. Ik heb net een mailtje gestuurd naar citroenvlindertje en wellicht dat daar een gezellige afspraak uit voortkomt met gezellige meiden.



Groetjes !
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



Zelf ben ik ook inderdaad vorig jaar vanuit Brabant naar Amsterdam verhuist en ken hetzelfde probleem. Ik zie dat ik wat jonger ben en ik studeer ook nog, dus ik ga gewoon komend jaar lekker bij een kleine studentenvereniging. Misschien ben ik wat wanhopig, had ook al een berichtje op het prokbord geplaatst, maar is er van jullie iemand misschien die tips heeft wat betreft woonruimte. Ik moet alweer mijn kamer uit en ben op zoek naar iets nieuws. Alvast bedankt!

Groetjes
Alle reacties Link kopieren
Hoi!



Lijkt me leuk om met je in contact te komen! Mijn mailadres is meisje85@gmail.com.



Groetjes!
Alle reacties Link kopieren
Hoi hoi,



Ik ben Angelique en ik ben 31 jaar. Ik kom uit het midden van het land en woon sinds anderhalve maand samen met mijn vriend in Amsterdam.



Ik ben op zoek naar gezellige vrouwen in Amsterdam waar ik mee kan shoppen, terrasje pakken, hapje eten, gewoon gezellig koffieleuten en kletsen of naar de sportschool kan gaan.



Wie heeft er zin om af te spreken voor een drankje?



Groetjes Angelique

akkie1978@hotmail.com
Alle reacties Link kopieren
@marlies79, Ik ben alweer een jaartje geleden ook vanuit het zuiden, in dit geval limburg, naar Amsterdam verhuisd. En ik moest wel even wennen aan de grote stad, maar geniet nu dubbelop van het bruisende leven hier. Er is zoveel te doen.

Ik mis inderdaad nog wel wat sociaal leven hier en vrienden om spontaan wat mee af te spreken. Ik ga graag naar een concert in de melkweg of paradiso en houd verder ook van andere culturele dingen, kunst, fotografie, films etc.



Gr. Daantje

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven