Amerika

25-08-2007 16:56 2877 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo

Ik vroeg me af hoeveel mensen hier in Amerika wonen. Naar aanleiding van iemand die iets vroeg over een auto huren leek het mij wel leuk om met elkaar te praten . De eerste stappen om juist naar Amerika te vertrekken. Ik heb het emigreren topic gezien. Maar is al zo lang.En ik heb me net een paar dagen geleden aangemeld.



Ik ben bijna elf jaar geleden naar Amerika vertrokken. Ik was van plan rond te trekken.Maar omdat ik ook iemand online had ontmoet wilde ik het houden op California. We hebben bijna een jaar online gepraat en gebeld met elkaar .En ook zo nu en dan een tape met gewone dagenlijkse dingen die we zo deden in ieder zijn land. (deze zijn nu erg leuk om terug te luisteren)

Hij zou er staan met een rode roos en red bull. En ja hoor daar stond hij . Voor het vliegtuig landde dacht ik nog even van "Wat als hij er niet staat" Maar om goed voor mezelf te zorgen had ik mijn hotel enz allemaal netjes geregelt ALS hij er niet zou zijn.

Maar hij was er wel,met zijn roos en red bull.... een heerlijke tijd heb ik gehad en na de vakantie vond ik het erg om weer naar huis te gaan . Niet alleen ik had het maar ook mijn nu man. Dus veel praten en binnen drie maanden was ik weer terug in Amerika.Ik ben er niet meer weg gegaan en heb alles in volle gang gezet om mijn verblijfsvergunning te krijgen. Dat is allemaal gelukt al was het zo nu en dan wel vervelend. Achteraf gezien was het me alles wel waard. long distance relaties zijn mogenlijk als je er beide uit komt van hoe wat en waar .........Zijn hier meer mensen die hun verhaal willen doen? En wat je leuk en minder leuk vind. Wat je belevenissen zijn etc.
Alle reacties Link kopieren
2010 gaan we hopelijk naar nederland, zal mijn schoonmama vragen of zij die kan top wilde komen..



vandaag een enorme K#$ dag op weg...geen meter opgeschoten alleen heel er ggefrustreed
Alle reacties Link kopieren
Raccoon effe kijken hoe het gaat met je vandaag.... denk aan je/jullie



kus
Alle reacties Link kopieren
quote:dutchie1976 schreef op 20 augustus 2009 @ 20:23:

Raccoon effe kijken hoe het gaat met je vandaag.... denk aan je/jullie



kus



Nou Dutchie...te gek voor woorden. Mijn kids kwamen triomphantelijk met een grote doos aangestapt. echt hoor ik vind je een topper..

Namens de hele raccoon familie wil ik je ontzettend bedanken en voor altijd in ons hart gesloten..
Alle reacties Link kopieren
wou is het er nu al? goed zeg, die flat rate boxen zijn een echte aan rader..... ik doelde meer op de uit slag ... die kreeg je toch gisteren?



fijn dat je het leuk vind..... ik kan me heel goed begrijpen dat je op sommige behoefde naar nederland heb.



trouwens sate kan je lekker makkelijk zelf maken, kip in soy sauce marineren.... daar na lekker op de grill of in de oven



pinda kaas met melk en soya sauce mengen en dan heb je sate sauce....
Alle reacties Link kopieren
SFO buren van je?





vr 21 aug 2009, 14:15 Vliegtuig terug om naakte man AMSTERDAM - Een vliegtuig van het Amerikaanse Southwest Airlines is naar de luchthaven van Oakland in Californië teruggekeerd nadat een mannelijke passagier zijn kleren had uitgetrokken.



De man had tevens met bemanningsleden gevochten en had een medereizigster geslagen.



De 21-jarige man werd na de noodstop direct aangehouden.
Alle reacties Link kopieren
raccoon, heel gezellig met je gesproken te hebben!
Alle reacties Link kopieren
Dutchie ik hoorde het vanmorgen op de radio toen ik naar mijn werk reed. De afgelopen dagen waren erg lang en had dus ook geen nieuws gezien. By the way, ik denk dat mijn buren niet zo wierd zijn als deze persoon, alhoewel.
Alle reacties Link kopieren
quote:dutchie1976 schreef op 21 augustus 2009 @ 17:50:

raccoon, heel gezellig met je gesproken te hebben!



Dutchie, ik vond het ook heel gezellig!!!



Vanavond nog met SFO gesproken...



al met al een Nederlandse dag..



Net bitterballen, friet en mayo gehad..bij een leuke film...ben de naam alweer kwijt..maar was best leuk....Storytime..
Alle reacties Link kopieren
Ja wrijf die bitterballen nog maar eens in hier.

Zit gewoon hier om mijn nagels te bijten, lol.



Schoonzus (chauffeuse van de Green Tortoise) heeft vanavond twee Nederlanders in de bus voor een weekendje Yosemite, dus ik heb haar even snel GVD geleerd en een potje met Hela Curry Ketchup meegegeven.



Vanavond Mama Mia gekeken op de big as screen TV die we nu hebben, heerlijk zeg. Was vroeger namelijk zo'n lekker watje met al die posters van hen.



Zou zeggen een fijn weekend
Alle reacties Link kopieren
Ja, hallooooooo! Daar ben ik weer!!!



Raccoon, gaat het wat beter met je?



SFO, niet te hard werken he?



Dutchie, alles under controll?



Hier is het nog huize puinzooi, maar goed, het heeft tijd nodig om alles op de plek te krijgen.



Ga nu ook gauw weer aan de slag, moet weer werken zo direct!
Alle reacties Link kopieren
Hahaha ja SFO je ben missign in action, ik hoop dat dat betekend dat je werk weer in een stijgende lijn zit.





Mmmmm bitter balllen lekkkkur!!!! hihihi



BLoessie we hebben gekampeert van het weekend en toen werd het in eens koud...... 52 graden snachts...... brrrr zit dus bekaf op mijn werk....vanavond dus maar vroeg mijn nest in..

ben je uit de dozen?
Alle reacties Link kopieren
Normaal gesproken schrijf ik onder het (r)emigratie topic, waarvan ik SFO ken. Momenteel ben ik bezig met een heuse reclame campagne om juist deze kanjer eens te nomineren als forummer van de maand. Ik werd zojuist getipt door iemand om dit hier kenbaar te maken omdat Sfo ook hier een actieve bijdrage levert.



Gisteravond schreef Ine (woont in Oostenrijk) op het (r)emigratie topic dat ze vanaf 24.00 uur jarig zou zijn en alleen thuis was. Sfo heeft haar toen vanuit Amerika gebeld, wat een kanjer eerste klas, heel attent van hem.

Toen ik dat vanmorgen las, wist ik het zeker. Sfo mag weleens in het zonnetje worden gezet. Mochten jullie die mening delen, dan zou het te gek zijn als je op hem zou willen stemmen.



Onderstaand berichtje heb ik op het (r)emigratie topic geplaatst:



Sfo, wat ben jij een kanjer van een vent dat je Ine hebt gebeld om te feliciteren. De hoogste tijd om jou eens voor te dragen als meest attente forummer van de maand.

Is er hier wel eens een man genomineerd en als winnaar uit de bus gekomen? Zo niet, dan mag Sfo wat mij betreft de eerste zijn. Stemmen jullie mee als je hier achter staat?







Alle reacties Link kopieren
nou SFO is zelfs helemaal naar Ohio gevlogen om mij te steunen in mijn eerste marathon..... een betere viva vriend kan je niet hebben toch!



zeg maar wat ik kan doen ik help je graag mee!



Maar als SFO forumer van de maand word.... kijgt hij dan ook een vibo hahahahah
Alle reacties Link kopieren
Dutchie, dat dacht ik ook al van die vibrator, lol! Maar helaas, die zit niet meer in het prijzenpakket en Sfo-vrouw heeft die vast niet nodig met hem als minnaar.

Wow, wat gaaf dat hij naar Ohio vloog om jou te steunen tijdens de marathon. Dat bedoel ik nou, wie doet dat nog tegenwoordig voor mensen die je alleen van het forum kent?

Leuk dat je erachter staat Dutchie. Stemmen en toelichten waarom je hem nomineert als forummer van de maand is genoeg.
Alle reacties Link kopieren
jammer ze hebben het net uit het prijzen pakket gehaald hahahaha
Alle reacties Link kopieren
Hartstikke leuk dat SFO zo in het zonnetje wordt gezet.



Dutchie, het is ook heel speciaal dat hij naar Ohio toe vloog. en dan nog wel meer veel dingen..ook voor jouw hoor.



Anais, ik ben het helemaal met je eens..ik vind dat hij ook met vol recht de nominatie verdiend.



Dat van dat prijzenpakket wist ik niet..hihi...ik denk dat SFO vrouw er de humor er wel van in ziet.
Alle reacties Link kopieren
Nou ik voel mij zeer vereerd dames echter ik doe gewoon zoals ik ben. Lekker spontaan net zoals Anais die even hier op het forum komt schrijven.



Dutchie we zitten inderdaad volop in het werk en het 's morgens voor zessen weg rijden en rond vier uur weer thuis zijn mits ik geen klusje er naast hebt.



Daarnaast had Anais gelijk, het schijnt dat Sfo-vrouw nog steeds met Sfo zijn gereedschap te vreden is. Tenminste dat vertelde mij zonet toen ik het vertaalde, en ja dames ze zei het met een glimlach.

Persoonlijk is dat natuurlijk jammer want ik wil de concurent de eerste keer direct zien falen.



@Bloesie bedoel je nu de katten haren van zijn kat???
Alle reacties Link kopieren
Jaaaaaaaaa! Van mij mag SFO frummer van de maand worden!!

Zoals de anderen al zeggen: Een zeer attente man, denkt veel aan anderen en ondersteunt ze waar die maar kan. Geweldig!

Wou dat er meer van waren, maar gelukkig: Van SFO is er maar 1!!!!!



En SFO: Zo iets ja, zo iets......
Alle reacties Link kopieren
tja SFO je ven een vriend uit honderden en dat mag wel een geviert worden... Ik zei al tegen raccoon zou leuk zijn om een keer allemaal bij elkaar te zijn.....
Alle reacties Link kopieren
quote:dutchie1976 schreef op 25 augustus 2009 @ 18:58:

tja SFO je ven een vriend uit honderden en dat mag wel een geviert worden... Ik zei al tegen raccoon zou leuk zijn om een keer allemaal bij elkaar te zijn.....Ja, dat zou ik ook geweldig vinden..wie weet in de toekomst. Ik ga dan de bitterballen verzorgen, ik word er steeds handiger in..
Alle reacties Link kopieren
honger in de buik!!!!!
Alle reacties Link kopieren
Mmmmmmm, jammie, zeker na werktijd!
Alle reacties Link kopieren
Raccoonn begin je nu alweer over die overheerlijke bitterballen, MAAK MIJ GEK ZEG.
Alle reacties Link kopieren
Ik las net de tussenstand van forummer van de maand met onderstaande tekst:



De strijd gaat nu tussen Quirijn, Borodini en SFO. Dat betekent dat er misschien wel een man de FvdM augustus wordt!



Wie nog niet heeft gestemd voor onze kanjer SFO, kan het nu nog doen en dan lezen we binnenkort een interview met hem op het forum: wow!



Iedereen die al gestemd heeft voor hem of het nog snel even gaat doen, hartstikke bedankt.
Alle reacties Link kopieren
misschien kan viva hem van dobbe bitterballen opsturen!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven