Gewoon, lekker relativeren (IV)

21-11-2009 15:51 3018 berichten
Alle reacties Link kopieren
DEEL IV!



De zoveelste mislukte date, weer eens ruzie met je dekbed, al wekenlang geen seks hebben, twijfels, te lang moeten wachten op smsjes, telefoontjes, mailtjes en alle andere mogelijke vormen van bevestiging, je onzeker voelen en bepaalde gevoeletjes...



Kortom, een topic voor iedereen die 'n andere visie op De Liefde zo nu en dan best kan gebruiken...:)





"Bij relativeren hou je je oordeel in stand, maar zet je het in een context waardoor het minder erg lijkt.

Een andere benadering brengt meer rust".[/quote]
Alle reacties Link kopieren
Dan is dit misschien het moment om eens te stoppen met stunten...



Want niemand zegt dat je raar MOET gaan doen hoor
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
Of komt het door je onzekerheid Kym?
Alle reacties Link kopieren
Hoe zou je dat kunnen uitzoeken voor jezelf lieve Kym?
Alle reacties Link kopieren
Weet ik veel, geen idee of dit met onzekerheid te maken heeft. En ermee stoppen had al veel eerder gemoeten. Stoppen met het contact met DIJ. Maar inmiddels zit ik ik er al te diep in vrees ik.



En SJ heeft nooit tijd voor me, we zien elkaar op onmogelijke tijden, hij kan Goddomme alweer geen vrij krijgen volgende week omdat zo'n eikel van een collega zijn vrije dag niet met hem wil ruilen. En ik ga al bijna naar NL en dan hebben we elkaar welgeteld een keer 1 hele dag gezien in ruim 3 maanden tijd. Ik geloof dat dat me aan het opbreken is en aandacht van iemand anders daardoor driedubbel zo hard binnenkomt ofzo?
Alle reacties Link kopieren
Kym wat me opvalt is dat je nu externe factoren gaat opnoemen voor je eigen gedrag.

Volgens mij moet je het toch echt in jezelf zoeken...
Alle reacties Link kopieren
Kunnen die factoren mijn gedrag niet trickeren dan?
Alle reacties Link kopieren
quote:Kym schreef op 10 december 2009 @ 16:01:

Weet ik veel, geen idee of dit met onzekerheid te maken heeft. En ermee stoppen had al veel eerder gemoeten. Stoppen met het contact met DIJ. Maar inmiddels zit ik ik er al te diep in vrees ik.

Je zit er niet te diep in Kym, elk moment is een prima moment om te stoppen

Je bent de baas over je eigen leven en gedachtes meid...als dit niet is wat je wil....KAPPEN dan!



En SJ heeft nooit tijd voor me, we zien elkaar op onmogelijke tijden, hij kan Goddomme alweer geen vrij krijgen volgende week omdat zo'n eikel van een collega zijn vrije dag niet met hem wil ruilen. En ik ga al bijna naar NL en dan hebben we elkaar welgeteld een keer 1 hele dag gezien in ruim 3 maanden tijd. Ik geloof dat dat me aan het opbreken is en aandacht van iemand anders daardoor driedubbel zo hard binnenkomt ofzo?Als dat zo is dan moet je je misschien eens gaan afvragen of dit is wat je wilt.

En als daar het antwoord nee op is, dan zal ik eerst je relatie met SJ netjes verbreken voro je aan iets anders begint

Want wat je nu aan het opzetten bent is een beetje pas je oude schoenen weg doen voo rje nieuwe hebt...

En zo'n meisje ben jij niet Kym, dat weet ik zeker!
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
Natuurlijk kunnen die factoren je wel triggeren, maar dat is niet de OORZAAK van je gedrag.

Ben van mening dat je altijd op zoek moet naar de oorzaak, zodat je die met wortel en al kan verwijderen.

Doe je dat niet, kom je volgende keer weer in zo'n soort situatie terecht.
Alle reacties Link kopieren
Tsja.
Ojee verwarring, verwarring, verwarring alom in Afrique!



Ik kan je helaas geen tips geven lieve Kym, want geen ervaring mee. Tenminste niet in dezelfde setting, maar wel dat deze oma ooit moest kiezen uit 2 mannen. Ik heb toentertijd de keuze gebaseerd op een heel kinderlijke principe 'wie het eerst komt, wie het eerst maalt' en afscheid genomen van meneer 2. Met meneer 1 een hele fijn tijd gehad, maar nu achteraf kan ik eigenlijk wel concluderen dat beiden het eigenlijk niet voor mij zijn (geweest).



Een keuze maken is altijd moeilijk als je het niet helder hebt wat je nou wilt of niet aan toe bent. Mijn advies zou zijn, laat het rusten en focus je op je reis naar Nld. Meestal lossen dit soort problemen vanzelf op. Je kent het wel, wanneer je niet zoekt dan vind je het .
Sum ....Hap = huisartsenpost, geen hoerenappartement
Alle reacties Link kopieren
Hmmm, ja zoiets zal het wel zijn he Pom. Bedankt voor je reactie. Weet je wat het is, het klinkt heel fout (en misschien ben ik dat ook?), maar ik ben gewoon nieuwsgierig. En vaak weet ik wel dat de ander (de nummer 2 in dit geval) het niet is, maar dan wil ik er toch eventjes van proeven ofzo (dmv flirten) en dan beland ik weer met beide voetjes op de grond want dan besef ik weer wat ik heb.

God, wat een achterlijk wijf ben ik eigenlijk.
Alle reacties Link kopieren
Hey Kim,



Hoezo zou je niet met een andere kerel in zee kunnen en mogen gaan?

Dat je je interesse in SJ verliest betekent dat je je interesse verliest. Nooit leuk om een relatie te verbreken, maar ja, zo gaan die dingen nou eenmaal. Of kan je nog oprecht terug dan?



Ik denk dat je in jouw situatie, in een ander land sowieso niet de liefde van je leven tegen het lijf loopt. Vroeger of later neem je van de mensen daar toch weer afscheid, door de aard van de situatie.

Deepdown weet je dat toch. Misschien vind je dat eigenlijk ook wel best, ben je er inderdaad nog niet aan toe om je te binden. Niets mis mee. Je mag ze ruilen.;-)



Pas alleen op dat je niet ongemerkt aan relatiedevaluatie doet, en steeds meer moeite krijgt er in te geloven (zoals ik *kuch*).
Alle reacties Link kopieren
quote:Pompiedoe schreef op 10 december 2009 @ 17:01:

Sum ....Hap = huisartsenpost, geen hoerenappartement *vindt Hoeren Appartement eigenlijk veel leuker*
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Hé Kym,



Toevallig net op tv de dr. Philshow en het gaat om het benadervermijdconflict . Je wilt iets (een relatie) en zodra het serieuzer wordt, ga je het vermijden (herkenbaar? ). Volgens dr. Phil wijst dat op dat je te weinig zelfvertrouwen hebt. Je denkt dat het gras elders groener is. Het gaat erom dat je voldoende zelfvertrouwen in jezelf moet hebben zodat je ook staande kan houden in een relatie/situatie dat niet helemaal perfect is.



Maar goed dit is geneuzel van de bovenste plank. Ondanks hoe de situatie nu is, je kan nog steeds vasthouden aan je eigen principes (het is je eigen keus of je SJ op de hoogte stelt of niet).
Alle reacties Link kopieren
En toch....toch zegt die doker Phil niet eens van die hele rare dingen soms



*bekent dat ze altijd heftig ja zit te knikken als dr Phil aanstaat*
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
dubbel is ook zo overdreven
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
Ik vind Dr Phil vreselijk, maar hij levert de meest geweldige resultaten.

En ik zit dus ook te smullen voor de tv als ie er is.



Ik heb er een beetje een zooitje van gemaakt geloof ik, want vriend-die-me-wilde-zoenen-die eerst-een-collega-was-en-waar-ik-ooit-seks-mee-heb-gehad en MX zijn goeie vrienden.

Normaal ziet hij ons niet samen, maar toevallig heeft MX ons de laatste week 2x gezien, én toevallig vertelde ik dat ik het weleens verwarrend vindt dat vrienden waarvan je denkt dat het gewoon vrienden zijn je soms willen zoenen.

En toen zei MX ineens out of the blue met anderen erbij: 'Het gaat zeker over een ex-collega van jou en zijn naam begint met de M! En je hebt hem zeker wél gezoend!'

Slik...



Toen had ik em vandaag aan de telefoon en zei ie: 'Ik heb de spijker op de kop geslagen he? Ik wist het altijd al van jullie, ik wist het wel! Mijn theorie klopt!'

Dus ik nog: 'Altijd al? Wat bedoel je?'

Toen zei ie: 'Ik weet toch hoe jij bent!'

Zucht...
En het is een zooitje omdat? MX is toch verleden tijd? Of was dat nog enkel een intentie?
Alle reacties Link kopieren
Eeuuhh... MX wórdt verleden tijd.

Maar hij is het nog niet.

En ik wil gewoon niet dat iemand iets weet of bespreekt over mij & mijn seksleven.
Alle reacties Link kopieren
Gelijk heb je Frizz!



Enne...ook niet iemand die meent te weten hoe ik ben! Die opmerking maakt me altijd net zo agressief als mijn avatar!



Oh....eh...hallo allemaal trouwens!
Huts!
Alle reacties Link kopieren
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai Bel!

Hoe is het ermee!?



Ik interpreteerde dat: 'Ik weet toch hoe je bent' als: 'Jij hebt zoveel behoefte aan seks, je bent gewoon een slet'.



Ik maak me nu van die voorstellingen dat MX en die vriend elkaar spreken en elkaar alles vertellen.

Al zou het ook kunnen dat dat niet gebeurd, want ik heb MX verboden niks van zijn theorieën (ik heb ook niks bevestigd) met anderen te bespreken.
Alle reacties Link kopieren
Haaaaaaaaaaaaaaaaai Frizz!



Alles wel in 't Zuiden. Nog een weekje werken en dan heb ik lekker 2 weken vrij. En ik heb helegaar NIKS gepland!

Lui zijn is alles en niksdoen is het hoogste!



Maarre...MX's interpretatie van "ik weet hoe jij bent" is bijna nog erger dan "ik ken jou"!



Brrrr...krijg een boos fronsrimpeltje in voorhoofd en dat kun je niet meer wegsmeren met cremepjes!
Huts!
Alle reacties Link kopieren
Oh wat lekker!

Ik ben ook veel vrij de komende tijd, wel fijn op zich.

Alhoewel ik ook écht geniet van mijn werk, er gebeuren elke dag zulke leuke dingen!



Ahum dat was MIJN interpretatie hè, en het was een beetje een warrig gesprek wat we maar half konden voeren.

Misschien betekent mijn interpretatie wel dat ik mezelf een slet vind?
Alle reacties Link kopieren
Ha liefjes,



Man man ik ben steen kapot. Chaos in mijn hoofd. Zo erg dat ik vanmiddag echt niet meer helder kon denken. Ik moet een aantal lastige personele beslissingen nemen en ik wil te snel, teveel. Na volgende week heb ik 2 weken vakantie en ik wil t voor mijn vakantie allemaal duidelijk hebben voor iedereen. Momenteel heb ik 4 vacatures en die wil ik ook allemaal ingevuld hebben volgende week, maar wat niet kan, kan niet. Gelukkig heb ik een geweldige leidinggevende bij wie ik vandaag even mijn dilemma's kwijt kon. Zo heerlijk om het vertrouwen van iemand te krijgen. Vandaag zelfs even overwogen om dan maar iets korter vakantie te nemen, maar dat is niet goed voor me, dus dat ga ik niet doen. Volgende week vrijdagavond gaat mijn werktelefoon voor 2 weken uit. Ik ben benieuwd of ik dat volhoud. Over een uurtje mijn bed in, ik slaap al een paar nachten slecht... Maar genoeg over mijn werkperikelen gezeurd.

@Kym: ik begrijp t allemaal niet zo goed hoor. Je bent hartstikke gek op SJ (toch?). Je hebt je zorgen om alle aandacht die hij van andere vrouwen krijgt en nu heb je zelf het gevoel eigenlijk een stapje te ver te gaan in het contact met iemand anders. Jij kunt dit contact stoppen wanneer jij wil, maar je moet het wel willen. Ik vraag me af Kym of t contact wat jij nu met deze meneer zoekt, misschien te maken heeft met je gevoel van eenzaamheid. Je zegt zelf een patroon te herkennen. Ik geloof er niet in dat je je niet kunt binden aan iemand, maar misschien wil je t niet om wat voor reden dan ook. Volgens mij voel je je er erg vervelend door, dat is rot. Ik denk dat jouw trip naar Nederland helemaal niet op zo'n verkeerd moment komt. Wat afstand van SJ, misschien kom je er dan wel meer achter hoe je er richting hem precies in staat. Oh en wat Windowsvista zegt: je mag ze ruilen? Waarschijnlijk bedoel je t niet zo WV, maar ik vind t nogal respectloos klinken.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven