Wat vrouwen willen horen...

01-03-2010 16:05 34 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik heb aan mijn horkerige en verbaal onhandige lief beloofd dat ik hem een tweetal lijstjes ga geven als hulpmiddel. Wat vrouwen wel en ook vooral niet willen horen uit de mond van hun geliefde. Hulp is welkom



- Je ziet er mooi uit (liefst 's ochtends als we er op ons minst onweerstaanbaar uit zien uiteraard)

- Ik vind je lief

- Je bent de enige voor altijd (liegen mag)

- Je kookt zo lekker (zelf als we alleen de pizza hebt opgewarmd)

- Jij begrijpt me tenminste (liegen mag nog steeds nl)

- Wat staat die broek je leuk, hij doet je figuur fantastisch uitkomen!

- Ik denk de hele dag aan je (...)

- Als ik porno kijk fantaseer ik daar altijd jouw hoofd op

- Er zal nooit een ander zijn

- Op jou heb ik mijn hele leven gewacht (hoe cheezier hoe beter tenzij het als openingszin gebruikt gaat worden)
Alle reacties Link kopieren
Snormel

En het is zo herkenbaar!
Alle reacties Link kopieren
Zou je dat wel aantrekken?



Wat voor groenten zijn dit?



Wat ruik ik ! roepen, tijdens de sex?





Zo iets?
Alle reacties Link kopieren
Mijn man zegt dus alleen iets liefs over het eten als ik echt zelf gekookt heb, niet als ik iets afhaal Pilous, hij zou ook niet anders durven .



En wat ik niet wil horen: trek je dat aan naar je werk?
Alle reacties Link kopieren
Mijn Lief geeft vaak een compliment helpt me vaak in mijn jas, houdt meestal de deur open, maar wel altijd gemeend. Als hij iets niet zo leuk aan/van me vindt, zegt hij het ook. En omgekeerd geldt hetzelfde.



Hij zegt vaak genoeg 'wat zie je er leuk uit' en als we met verward haar wakker worden en (ik dan!) met doorgelopen mascara omdat ik geen zin had het eraf te halen, dan zegt 'niet adembenemend, maar heb wel zin in je'.



Wat ik wél (extra) fijn vind te horen is als ie heerlijk gegeten heeft, want hij is zelf ex-chefkok.



Verder heb ik me nog nooit zo goed gevoeld bij iemand en ook dat lijkt wederzijds. Zijn ruim 13 maanden samen, zien elkaar zo'n 2 tot 3 dagen per week en zijn allebei 'gul' in het sturen van e-cards, sms, mail naast bellen. (H)eerlijke man, en dat na 15 jaar (deels bewust) single!!
Alle reacties Link kopieren
Mijn man geeft me inderdaad ook genoeg complimentjes over hoe goed ik kan koken, hoe sexy ik ben, hoe zacht ik ben, dat ik de leukste vrouw ter wereld ben etc... waardeer ik natuurlijk zeer!! Maar mijn lijstje zou zijn,



*zal ik even je was ophangen*

*ik kook wel vanavond, wat was je van plan*

*ik heb de badkamer vanochtend al schoon gemaakt*

*ik heb de kattenbak voor je schoongemaakt*

*waar is de stofzuiger?*
Alle reacties Link kopieren
Waarom in hemelsnaam een lijstje opstellen?

Wat heb je er nu aan een compliment of lieve opmerking als je weet dat hij het alleen maar zegt omdat jij het graag hoort en je het fijn voorgekauwd hebt op een lijstje?



Voor mij zou het echt geen enkele betekenis meer hebben.



En ook al is hij misschien horkerig en verbaal onhandig. Hij kan vast wel op een andere manier laten merken dat ie van je houdt.
Wat ik graag wil horen?

"Ik maak voortaan iedere dag ontbijt op bed!"
Alle reacties Link kopieren
Wat vrouwen ik, vrouw, wil horen....



...is dat wat hij écht meent/voelt/denkt/ziet en naar me wil uitspreken. Zolang het maar waar is. Dan hoeft het niet een compliment te zijn. Liever geen compliment dan een compliment dat hij zou zeggen omdat ik dat zogenaamd graag wil horen.



Of dat nu is dat hij vindt dat ik een dikke reet heb gekregen, uit mijn mond stink, hij me mooi vindt, dat hij het elke volgende dag nóg leuker vindt met me, hij zich afvraagt wanneer ik nou eindelijk eens mijn handdoeken na gebruik naar de wasmand breng, ik zo leuk lach, hij gelukkig is met me, een puist op mijn gezicht heeft gespot waar hij niet omheen kan kijken, of dat ik een lekkere kut heb. Of dat nu is dat hij mijn zweet niet vindt stinken (verliefd he), maar mijn nachtelijke scheten wel, hij mijn haar altijd zo lekker vindt ruiken, hij een hele fijne toekomst samen met mij voor zich ziet, hij blij is als ik alleen al bij hem ben, ik raar op die ene foto sta, geen slavinken kan bereiden.......
Alle reacties Link kopieren
wat ik wil horen:



Zal ik je een uur lang masseren?

Ga jij maar lekker zitten/liggen ik doe alles wel!



En wat Madhe zegt.



wat er in het echt gebeurd: (bijna) alles wat hij zegt wil ik erg graag horen, daarom ben ik ook bij hem.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven