We tetteren verder over onze dieren

15-03-2010 18:55 3001 berichten
Al weer het 3e topic! Dames, we doen het goed. Dit wordt het topic van de kittens!



En om hem als eregast er bij te houden, Kootje. De reden voor ons leuke topic.





Vorige topic
Alle reacties Link kopieren
*zet fluistermodus aan*



Slaap lekker!
Alle reacties Link kopieren
He Babsjuh,

Joh meid das ook niet makkelijk.

Gek is dat he dat soms het oude en nieuwe niet goed lijken te mixen. Hoewel jij zo al klinkt als een super gezellige cocktail (ik blijf even in cocktailstijl). Ik ben trouwens ook nogal aangedikt en als ik wel eens in de put zit op dat gebied zegt mijn man altijd dat hij meer Anneke heeft gekregen dan waar hij voor betaald heeft (mijn vader vroeg een fles jenever in ruil voor mij ) en dus niks te klagen heeft.

Babs jij klinkt gewoon zo heerlijk positief en sterk, ik bewonder dat erg! Ik denk dat ik jouw motto ga vertalen in If life throws you flour, bake a cake. Dit past goed bij mijn "frustratie cakes" die ik bak als ik baal. Mijn kids hopen dan ook soms op een moeder die baalt, dat levert tenminste nog eens cake op!
Je moet in feite gewoon niet te diep nadenken en dan klopt alles. (Herman Finkers)
Alle reacties Link kopieren
Hee Biebel, deze is ook leuk hoor!



Talkinghead, pas je op bij WTJ? Mega-verslavend volgens mij! Ik heb er ook even mijn hoofd om het hoekje gestoken en vind het helemaal leuk om op het verjaardagsfeestje van een vriendin te gaan doen met een klein groepje.

Ben jij al overstag?
ik heb half het WTJ topic gelezen/gescreend maar mooi dat ik daar niet aan ga beginnen... kan ook komen omdat ik niet alles heb gelezen en het nut ervan niet (nog) nietbegrijp/zie.
Alle reacties Link kopieren
Ohhh nou snap ik het Anneke. Wat lief dat die bij jullie kan blijven.



We hebben een stoute Bieb hahahah. Ik zie rechts alleen een stukje blauwe jurk, blauwe nagellak en gele benen. Maar steeds moet ik aan Bieb denken als ik het zie. Neem me niet kwalijk.

Diegene die aan het photosjoppen is bij Viva is vast een stagiaire denk je niet? Of alvast geel voor de pasen.



Ik neem zo een halve slaappil want ik moet morgen een hoop doen en slaap al nachten bijna niet, en mijn productiviteit daalt dan altijd naar nul.



Alvast truste en tot morgen lieve tetters.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
Mooi gezegd Anneke en zo waar. Ik ben ook erg aangekomen doordat ik bijna niet kan lopen en zeker niet sporten. Kan het nog niet accepteren. Dinsdag moet ik weer naar het ziekenhuis om een verwijzing te krijgen naar de pijnpolie. Ik hoop als de pijn minder is dat ik weer kan oppakken om te trainen hier thuis.

Dus ik kan mij zo voorstellen voor Babs hoe moeilijk het is sommige dingen te accepteren. Dingen die niet meer kunnen, dingen die nu anders moeten, dingen die gewoon uberhaupt verandert zijn.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
Hey Splinter, ik was even gaan lezen uit nieuwsgierigheid want zal niet zo snel verslaafd raken aan dit soort creabea activiteiten . Frustraties sla ik wel van me af met een knuppel (uiteraard altijd met respect voor de spelregels!). En een paar keer per jaar wordt er iets creatiefs van me verwacht in groepsverband (denk keramieken, kleien e.d.) en dat is precies genoeg .
Slaap lekker Mylene ! en de rest ook (behalve Anneke want die moet denk ik nog een paar uur wakker blijvem ?!)

Hier gaat ook zo het licht uit.

Koppijn vanaf dat ik vanvond thuiskwam van high tea (gezellig maar een onwijs kippenhok met 17 volwassenen en 3 kinderen......koppijn verzekerd in mijn geval )
Alle reacties Link kopieren
Myleen, slaap lekker!
Alle reacties Link kopieren
Anneke, wat klink jij altijd lief. En jij en je man samen ook!

Leuk is dat hè, als iedereen denkt dat het niks kan worden en je inmiddels al wel 23 jaar samen bent! Ik ken het maar al te goed.



Voor iedereen die gaat slapen: slaap lekker en sweet dreams!

Mylene, succes morgen! Gaat het nog steeds goed met datgene waar je deze week blij van werd?
Alle reacties Link kopieren
Slaap lekker allemaal lieve tetterines! Morgen ga ik echt, écht bijlezen, beloofd!



Ik ga zo ook maar met een pijnstiller en een pammetje naar bed, alles doet me pijn en ik wil ff lekker pitten!!



Oh, en ik vind het motto van Babsjuh een hele goeie, die hou ik erin! Misschien alleen van lemonade, cocktail maken



Dikke kus voor jullie allemaal!!
Ik ben mijn eigen bananenschil
Alle reacties Link kopieren
quote:mylenevalerie schreef op 21 maart 2010 @ 17:13:

He dush, wil je nog een katje? Er zijn nu nestjes hier. Nou bij Tetters. Alleen geen idee of er nog vrij zijn .Wie wil die droppies nu niet...die zijn toch allemaal al onder de pannen
Alle reacties Link kopieren
Talking, ik ben ook helemaal geen creabea, verre van, maar ze praten er wel aanstekelijk over. Volgens mij is het vooral leuk als je het met anderen kunt delen en ideeën kunt uitwisselen. En het idee dat je ermee wat meer ´buiten de kaders´ gaat denken, kan voor mij nog wel eens handig zijn.

En er schijnt ook een krabbelschrift te zijn voor mensen die het even zat zijn of zich vervelen op kantoor. Klinkt als een goed kado voor de collega´s die ontslagen worden bij ons.
Alle reacties Link kopieren
[quote]Talkinghead schreef op 21 maart 2010 @ 20:50:





Dushi, gezellig dat je meeleest, en ik kan het van harte aanbevelen hoor, een kat (of 3) in huis .



[quote]



Ik weet hoe gezellig het is, sinds ik opgepast heb op de kat van een lieve vriendin ben ik om. Er komt een keertje een kat/poes in huis. Geen idee nog wanneer. Het liefst eentje zonder haren, die vind ik geweldig. Maar ik weet dat ik dan eerst flink moet sparen om hem/haar aan te kunnen schaffen dus dit wordt wel een lange termijn wens/doel



En hij (de kat) komt binnenkort weer even logeren bij me. Dus dat wordt weer aaien, aaien en nog meer aaien
Alle reacties Link kopieren
Ik moet eerlijk toegeven, toen ik las over in de fik steken en meenemen onder de douche begon ik me ook wel even af te vragen of dat zou kunnen helpen in iets minder perfectionistisch willen zijn. Maar dan zou ik het ook alleen maar willen delen met hele vertrouwde mensen.



Zo'n krabbelschrift klinkt trouwens wel leuk, want dat doe ik dan weer wel: al telefonerend of tijdens een iets minder interessant college wat zitten kliederen.
Alle reacties Link kopieren
Weltrusten allemaal, beterschap voor de zieken, aaien voor alle katten/poezen en kittens en bedankt dat ik even mocht binnenvallen.
Alle reacties Link kopieren
Als variant op de knuffels: voor iedereen die een beetje externe hulp nodig heeft!





(knuffels zijn ook nog volop beschikbaar hoor...)
Alle reacties Link kopieren
Olijfje, hopelijk morgen weer een beetje pijnvrije en uitgeruste dag



Dushi, das wel een hele speciale wens, zo'n sphinx-kat. Ik heb er nog nooit één geaaid maar ik vraag me altijd af of dat wel het echt katgevoel heeft, hoewel het verder natuurlijk in alles wel een echte kat is. Maar binnenkort in ieder geval dus weer genieten van de oppaskat . Je weet dat we hier dol zijn op foto's



Ik denk dat ik ga proberen om de lapslet (beetje rondsurfen zorgt voor uitbreiding van mijn vocabulaire) voor 12 uur uit te doen. Moet verkouden hoofd nog wel een beetje koesteren, al ben ik na 2 dagen met veel slaap en bankhangen nog niet heel erg moe.
Alle reacties Link kopieren
Doeske!! Jaaaaaaaa, neem ook een poessie, kan je lekker meetetteren (mag je nu ook hoor, daar niet van! heb je niet een leuke huisspin ofzo waar je over kan tetteren?? )
Ik ben mijn eigen bananenschil
Alle reacties Link kopieren
TH, jij een aai over je snotbol!



Ik heb wel eens gelezen dat sphinxen heel erg lief zijn maar doordat ze geen vacht hebben, nogal zweterig aanvoelen. Ieks. Ik vind ze ook echt niet mooi, je moet er van houden maar ik vind ze een beetje aliën-achtig... Een beestje moet toch een lekker vachtje hebben?? Anders kan je niet zo lekker kroelie-woelie doen. Vind ik dan.
Ik ben mijn eigen bananenschil
Alle reacties Link kopieren
Maar eerst nog even tegen Anneke zeggen dat ik vind dat je op mij dezelfde indruk maakt als Babsjuh: sterk, oprecht en met een fijne dosis humor in je woorden.



*Noteert*

- cake: check

- cocktail: check

- limonade: check

- hapjes voor de dieren: check

De eerste ingrediënten voor een leuke meet zijn aanwezig.



En Splinter, ik gooi er zo nog 2 paracetamol in en denk die knuffel erbij. Zal ik vast lekker slapen
Alle reacties Link kopieren
Ik vind ze juist mooi van lelijkheid. En wel praktisch voor mijn allergie. Maar goed de aanschaf begint bij 700 euri en kan oplopen tot 1500 euri, en dan heb je nog geen kattenbak, voedsel of krabpaal of wat dan ook. Dussss dit wordt eerst flink sparen en dan er eentje aanschaffen bij een catery. Of bij toeval iemand tegen het lijf lopen die wegens omstandigheden van zijn Sphinx af moet. Maar wie doet nu zo'n mooi beestje weg..
Alle reacties Link kopieren
Olijf ook voor jou een
Jongens, ik kan het echt niet bijhouden... ik heb wel alles gelezen maar ik kan gewoon weg niet op alles reageren!



In ieder geval wel een dikke voor Babs; ik lees je erg graag en vond het ook heel lief hoe je me (en jouw man) hebt geholpen een paar weken terug met die lichten! Echt heel lief.



Verder knuffels en beterschappen voor iedereen. Hier gaat alles goed; druk druk druk met werken, poesjes (ze groeien echt als kool!), bellen met mijn lief, beetje huishouderen en zo nog wat dingen. Maar voel me verder prima gelukkig, dus gestaag door maar met alles.



Trusten voor wie nog wakker zijn en zo gaan slapen!



Oh en Dush.. sphynxen zijn super... maar eh... nog niet alle poesjes zijn weg ook hoor hier!
Alle reacties Link kopieren
Oooh Etos dat meen je niet?!!?? Hoe kun je nu die schatjes van je niet willen hebben.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven