Het seks-kletstopic

22-07-2010 23:07 3008 berichten
Alle reacties Link kopieren
Een paar dagen geleden heeft Rooss4 mij per mail benaderd met het verzoek toch een kletstopic op de sekspijler toe te staan. Ze heeft een leuke mail gestuurd met daarin een paar goede argumenten.

Na enig nadenken, overleggen, wikken, wegen en twijfelen heb ik besloten op proef een centraal kletstopic op deze pijler toe te staan, aangezien er behoefte aan is bij sommige frequente seks-pijler-posters.



Bij deze is 'het seks-kletstopic' dan ook geopend.



Wel wil ik graag jullie aandacht vragen voor een paar korte regels.



- Dit topic is op-de-proef. In het verleden is zo'n soort topic niet goed gegaan. Ik hoop dat iedereen zich aan onderstaande regels houdt, maar mocht blijken dat de regels zo vaak gebroken worden dat ik echt veel werk krijg aan dit topic en/of dit topic op andere wijze niet goed is voor de sfeer, dan gaat het op slot.



- Alle gewone forumregels gelden hier ook! Dat betekent dus óók: niet hengelen, niet linken naar of plaatsen van pornografisch materiaal, geen 'opgeilverhaaltjes' (expliciete erotische verhalen).



- Er is één sekskletstopic, dat is deze. Op dit topic is iedereen die zich aan de regels houdt welkom!



- In de andere topics op de sekspijler wordt niet doorgekletst, geslowchat, of wat dan ook. Daar is dit topic, en dit topic alleen voor.



Tot slot: mocht dit topic allerhande nieuwe hengelaars aantrekken, doe jezelf en mij een lol, en druk op die toverstaf .



Ik hoop van harte dat ik jullie hier een plezier mee doe, en zeg dan ook:



Veel plezier!
Alle reacties Link kopieren
Mare
Ruk, ben zo bang voor de tandarts. Hoe weet ik nou of het echt afgebroken is?



Hey HVJZ.
Alle reacties Link kopieren
ff in de spiegel kijken? met klein make-up spiegeltje..je tong erlangs halen....dan moet je het toch wel zeker weten lijkt me..
Met mijn tong er langs voelt het scherp, maar weet niet of dat het mss al was. En het is mijn achterste kies en mijn mond is niet zo groot, dus spiegeltje gaat niet passen
Zit me zo op te winden over eht Hij wilt, ik niet topic. Ik probeer dat meiske iets zo duidelijk te maken, maar ze wil het maar niet zien
Alle reacties Link kopieren
tja dan moet je ff met tandarts bellen of je nog ff snel langs kan komen. Zetten ze er een tijdelijk vullinkje tegen aan. Kun jij weer ongehinderd lol hebben van het weekend...;-)
Het doet geen pijn. Ik denk dat ik het even uitstel Volgens mij is het een flintertje en van een al gevulde kies. Dus zal er geen extra gat door krijgen ofzo.
Alle reacties Link kopieren
Ken je geen swingertandarts?

Dat je weergaloos genuekt wordt terwijl je in die stoel ligt? Geile assistente erbij en zo...



Is het voor jou meteen een stuk minder eng!
Stout. Als ik bij dat mens in de stoel lig probeer ik me wel altijd op dat soort fantasieën te richten. En meestal werkt vriendje wel mee om van te voren wat smsjes te sturen.



Maar het er na toe gaan, brrrr
Alle reacties Link kopieren
En als je vriend je dan geblinddoekt in de auto zet dan, butplug in...



En dan zegt dat hij een verrassing heeft?
En dan bij de tandarts uit komen? Denk het niet, kost hem zijn voortanden
Alle reacties Link kopieren
Heej, ik probeer je allen maar te helpen he!
Alle reacties Link kopieren
haha je bent ws net tegen een grens van zinderend aangelopen: Tandarts sex is niet geil!
Inderdaad Widukind. Zeer goede observatie
Alle reacties Link kopieren
haha ja he. Overigens in het kader van sociale controle waar roos het vanmorgen over had....op een andere topic stond wel beetje raar verhaal of niet?
Alle reacties Link kopieren
Zal wel grappig bedoelt zijn, maar kan er niet mee lachen.



Heb de boeken van de Sade niet voor niets aan de kant gelegd halverwege..
Alle reacties Link kopieren
Dit kan toch bijna niet grappig bedoeld zijn?



Maar goed, hoe meer reacties, des te leuker het waarschijnlijk voor hem wordt. Dus negeren die handel en door naar de volgende fantasie..;-) Eentje waar Zinderend wel over mee wil denken...
Alle reacties Link kopieren
Ik kan niet echt mee praten op het moment, ik heb mn vriendin nu al 4 dagen niet gezien......pfffff en dat is erg lang geleden dat me dat is overkomen.
Alle reacties Link kopieren
Aansteller....



Widukindje, verzin jij maar eens fantasie voor Zinderend dan (voetbalteam?) doe ik zo wel effe mee :-)
quote:widukind31 schreef op 23 juli 2010 @ 17:14:

haha ja he. Overigens in het kader van sociale controle waar roos het vanmorgen over had....op een andere topic stond wel beetje raar verhaal of niet?

Ik heb de toverstaf gebruikt, zieke vorm van humor, provoceren, beledigen enz.

Van mij mag er een perma op die debiel komen.
Verzinnen jullie eens een leuke fantasie voor me? En een originele en haalbare hè!
Oh, en nu krijgen we het beledigen. Achterlijke gladiool!



Leiden jullie me effe af met aan fantasie?
Alle reacties Link kopieren
shit, heb altijd mijn vrouw nodig voor de fantasietjes..haha. bovendien heb jij in RL al gedaan wat voor ons nog fantasie is...;-)



stout jij nog een goede aanvulling
Zoals?
Zinderend, er is nogal wat wat jou bezighoudt... de was, de vaat, de cornettos van roos, het topic hij wilt(??) ik niet. En nu weer een debiel??

Joh, je bent aan vakantie toe...



Stout, wordt het niet eens tijd dat je een tandarts opleiding gaat doen??

Ik moest erreg lachen om de tandartsafleidmanouvre!!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven