Ik ben zo bang... deel 4

31-05-2010 21:37 3001 berichten
Alle reacties Link kopieren
Een paar maanden verder, maar er is weer zo veel gebeurd.

Met mij, maar ook in de levens van alle lieve vrouwen die hier meeschrijven. Over kanker, leven met kanker, de angst voor zieker worden, maar ook over vlinders, het leven, vakanties in Thailand, konijnen, een baan zoeken, kinderen en familie, trouwen (of nog niet!) en andere zaken



Ik hoop dat dit vierde deel net zo'n prachtig, warm, open, gezellig en mooi deel wordt als de drie vorige delen.



Deel 3: Ik ben zo bang... deel 3
Ha meiden, ik ben er weer.



Bo, wat een eikels. Voor mensen die daar zitten stelt dat telefoontje niet veel voor, als je er op wacht is het heel belangrijk. Ellendig als dat niet begrepen wordt door zo'n afdeling.



Die honden van je, zo veel gegroeid! Mén......dat is snel gegaan. Ik zou ze zo graag eens zien. Ben zo benieuwd.



Poehee, een miskraam, wat erg, al is het dan een jaar geleden zowat. Ik zou ook een miskraam hebben gehad. Sterker nog, ik had een miskraam maar er bleef toch nog een kindje zitten. Fien dus. Maar daar kwam ik pas 3 maanden later achter, dat zij er nog zat, ik wist niet beter dan dat ik mijn baby verloren had. Gaat het nog steeds goed met je?



Gelukkeling, auw, pijn hoor zo'n bloedplek onder je duim. Gaatje boren er in, het klinkt leuk maar ik moet er ook niet aan denken. Ik denk dat ik onder narcose moet wil ik zoiets kunnen laten doen, het idee alleen al.....



Nor, hoe is het met je hoeven?

Na het puintrappen zal er inderdaad wel wat werk zijn geweest voor de pedicutte. Zijn ze nu weer glanzend en zacht?

Ik ben nog nooit naar de pedi geweest, is het een aanrader? Ik durf niet omdat ik van die enge poties heb, ik ben bang dat een pedicuratio mij wegstuurt en als ze zich er wel aan waagt ga ik waarschijnlijk 'edelachtbare' of 'majesteit' tegen haar zeggen, zó geneer ik me voor mijn klarfen.



Itsme, tuurlijk houdt Itsman nog van je als je een keer schreeuwend naar je kuiten grijpt in de nacht. Ik zou ook nog van je houden als je dat zou doen naast mij. De kans is klein dat het gebeurt maar ik zeg het toch maar vast.

Er is om je springtouw gevochten op de camping. Fien moest het met hand en tand verdedigen en het tekenboek is volgetekend, op, vol, complet zoals Ro zou zeggen. Er is dus hard gespeeld met je lieve gaven!



Zoeb, je Saar klinkt als een vrouw naar mijn hart. Een die zich niet de Chappy van haar bord laat eten en die zich vastbijt in passerende enkels als die haar al dan niet aanstaan. Ik zou willen dat ik zelf zo was als kind/peuter/kleuter. Lief zijn kan altijd nog! Way to go Saar!



Zit er nog iemand te wachten op campingtippen? Ik heb er weer een heleboel bij geleerd de afgelopen weken. Tippen om het campingleven aangenamer en makkelijker te maken. Ik hoor het wel.



Sjur, dank je wel voor de



O, bij de weg, ik ben dus weer thuis........
Alle reacties Link kopieren
Bo ik kreeg gisteren een complimentje over mijn jou mooie ketting. Het lijkt wel of de kleuren zich aanpassen aan wat ik aan heb. Ik kan hem overal bij dragen. Hij is zo mooi. Ben er dan ook heel blij mee en ik draag hem veel.

Je hebt me wel verwend hoor.



Ha Lé, je hebt de camping dus overleefd. Welkom terug meissie. Je bent hier en daar gemist geloof ik.

Je zult wel blij zijn weer thuis te zijn. En zo'n pedicure is een aanrader hoor. Heerlijk als ze zo met je "hoefjes" bezig is. Juist goed als je van die rare, (nou ja) of vervelende, voeten hebt. Ze zijn denk ik toch wel wat gewend. (als hoefsmid bedoel ik).



Gelukkeling heb je weer een nacht met je duim omhoog geslapen? Weet je dat je daar niets van voelt, van een gaatje in je nagel boren. Het klinkt enger dan het is. Net zoiets als nagels knippen alleen een minuscuul gaatje in het midden. Lekker als nu iedereen weer zit te griezelen.



Its erg is dat hé, kramp midden in de nacht. Ik heb altijd kramp in mijn tenen. Zo irritant. En wat ik ook doe het gaat niet weg. Ja voor even, maar 't is net zo snel weer terug.



Norre hoe was het bij die pedicure? Heeft ze het cement er af moeten steken? Tsja als dat zo is was het echt nodig.

Ik loop altijd op blote voeten en dat zie je dan ook wel. Gisteren ook de hele dag en 's avonds zat ik met mijn voeten omhoog en toen wees Jan me erop. Ik keek even onder mijn voeten, ieuw. Gewoon vuil. Ik heb ze maar meteen onder de kraan gestoken, zo zwart waren ze. Gelukkig was het aan de bovenkant niet te zien.

Ik ben al gedoucht en ik heb al een broek korter gemaakt vanmorgen. Straks Jan wegbrengen en meteen door booodschappen doen. Vanavond komen de kinderen en mijn vriendinnen met aanhang BBQen. Dus ik moet wel het één en ander aanschaffen.

Fijne zaterdagmorgen.
Alle reacties Link kopieren
Haaaaaai leo, welkom thuis lieve camping die-hard van me. Wat fijn dat Fien de cadeautjes leuk vond. Overigens zijn pedicures gespecialiseerd in moeilijke voeten leo.



Zoeb hoe herkenbaar van die zwarte voeten. Ik loop ook altijd op blote voeten of slippers in de zomer. Heb al zeker drie maanden geen sokken van mezelf meer in de was zitten.



Bo, lekker geslapen vannacht. Hoop dat je een fijne dag hebt vandaag



Wij zijn weer eens druk druk. Maar wel lekker even naar de ikea en de makro. Vervolgens mijn nieuwe auto showen aan vrienden en daar lekker eten (lees gourmetten, want koken daar zijn degen die aan de beurt zijn niet zo goed in)
Je moet soms vallen om weer leren op te staan
Alle reacties Link kopieren
Robo wat zijn ze enorm gegroeid dan! Ik hoop dat Sam's bal nog zakt, zo'n operatie is ook niet fijn.

Wat leuk dat Sam jouw beschermer is, schattig ook. Ik word helemaal blij zoals de hondjes je zo goed doen.

En logisch je huilbui, hallo het gaat wel om jou en het gaat niet om een ingegroeide teennagel waavoor ze moeten bellen. Ze zouden daar veel stricter op mogen/moeten zijn.

Wat lief dat Ro elke dag vraagt of de baby er al is. Ik heb geen idee wanneer, denk zelf na de datum. Maar bij elk krampje nu denk ik toch van zal het?



Norre wat een verhaal van je zwangerschap van je zoon! Dan zit je gewoon te wachten terwijl alles goed is. Na een mk ben je toch al zo onzeker. Gelukkig is hij bijna jarig!



Zoebie heeft Saar zelf ook door dat ze scheetjes laat? Onze kat kijkt dan zo semi-nonchelant de kamer in.



Leo ik ben heel benieuwd naar je mooie campingverhalen! Ik lig altijd dubbel als je gaat schrijven dus ik ben klaar voor campeertippen (?). Het is bijna een topic waard!

Fien is dus eigenlijk een tweeling? Je hoort het vaker, heet toch verdwenen tweeling? Vaak blijft een vrouw zich dan heel zwanger voelen maar jij had het denk ik niet door als je er na 3 maanden achterkwam. Wel een verrassing!



Gelukkeling ik berg mijn boor weer op ;)



Itsme gourmetten is veilig voor knudde-kokers, vind het wel een winter ding.



Wij gaan ook naar Ikea vandaag. Vriend heel enthausiast 'wat gaat we doen vandaag?' nou ehhh

We hebben tegels gevonden op mp en een kastje kopen. En naar de burger king! (ik kom al 2 weken niet meer aan dan mag het hè) Verder is alles goed.
Alle reacties Link kopieren
Iedere keer als ik je naam zie Phoehee. Denk ik. "Zal het". Neu ze gaat nog even gewoon naar Ikea. Wat leuk hé al dat meeleven.



Nor ja zeg, je zult dan toch al die maanden in spanning hebben gezeten of het wel goed was met de baby. Gelukkig heb je er een pracht van een zoon bij gekregen. en een mooie Nordochter.

Ehhh ze zeggen toch altijd dat de lelijkste ouders de mooiste kinderen krijgen.

Ik wil maar zeggen. Dan klopt dat bij jou dus niet.

Ik heb een bui om iedereen te klieren dus dat wordt nog wat vandaag.
Alle reacties Link kopieren
Bo, verdomme zeg, daar mag je om janken. Wat is dat telefoontje voor hun nou voor moeite? En voor jou is het zo belangrijk!



Heerlijk om te lezen weer over Sam en Joe en jullie dagen samen.



Leo, wat heftig dat je daar pas na drie maanden achterkwam... mijn broertje is ook origineel van een tweeling, toch wel bijzonder he?



Phoehee, IKEA en Burger king, goede dagbesteding . Is iedereen in je omgeving ook zo onrustig? Toen een verkoopster in een winkel me vorige week vroeg hoe lang ik nog moest en ik een week zei, schrok ze en riep 'niet hier he!', de blik in haar ogen leek te zeggen dat ik thuis moest zitten om te wachten. Nou ik sluit mezelf mooi niet op.
If at first you do not succeed, try doing it the way your wife told you.
Alle reacties Link kopieren
Plannen zijn gewijzigd, we gaan naar Maastricht. Wel een uur rijden maar goed, vriend moet iets kopen. Hij heeft gister een ipad gekocht en daar moet een hoes om en die is overal uitverkocht. Ipad was ik het niet mee eens maar is wel heel fijn Viva-forummen

Alle reacties Link kopieren
Zusje vandaag is je datum toch? Nee wachten is niks, het komt toch wel goed als hij opeens mocht komen.
Alle reacties Link kopieren
Ja vandaag idd. En idd, wat is nou een uurtje, zo'n vaart zal het niet lopen. En als je bezig bent gaat de tijd veel sneller.
If at first you do not succeed, try doing it the way your wife told you.
Alle reacties Link kopieren
Ik dacht net Hé als ik dus naar de Ikea zou gaan kom ik jullie tegen....muts die ik ben, er zijn natuurlijk meer Ikea's in het land. Buiten dat, daar krijg ik mijn man echt niet mee naar toe op zijn vrije zaterdag *en alle andere dagen van de week ook niet* winkelen is niks voor hem, hij zegt altijd :ik ga vast buiten staan, dan loop je er al niet lekker meer als er iemand staat te wachten.

Met de duim gaat het beter, ik heb als een blok geslapen tot 10 uur vanmorgen, ik zou er nu dat gaatje wel in durven boren, maar het is niet meer nodig, dus dat kan ik nu rustig zeggen..... pompiedomtiedom



Bo heb jij goed kunnen slapen? Zo fijn dat jullie weer drie hele dagen samen hebben, ik hoop met heel mijn hart, dat de rest van dit weekend zonder ongerechtigheden blijft en mooi en heerlijk is. Wat zijn ze toch leuk he de hondjes! zo echt ieder zijn eigen karaktertje, ik had al eens verteld over mensen die bij iemand op mijn werk op bezoek komen, daar loopt ook een bordercollie omheen te regelen dat haar mensen niet te ver van elkaar verwijderd raken, enig om te zien.



Leo ik ben heel blij dat je er weer bent, ik heb je zéker gemist, dat je ons ondanks de bibberverbinding nog hebt kunnen posten was geweldig! Heb je nu bergen was? Die pedicure zou ik doen, je kan dat van het ziekenfonds terugkrijgen heb ik gehoord. Wil je eens een voetenkijkrondleiding in het verpleeghuis waar ik werk? dan ben je voor eens en altijd over je schaamte heen.............
Alle reacties Link kopieren
Wat leuk, al die verhalen!

Leo, welkom terug en ja, ik sta met wijdopen oren klaar om je kampeertippen in ontvangst te nemen!

Ik ben zelf erg van het basic kamperen, dus alles in één rugzak en heel weinig comfort, maar dat is zoals ik het leuk vind.

Als er elektriciteit bij komt kijken vind ik het al geen kamperen meer Ro is dat niet met me eens en we kamperen dus ook zelden.



Zoebie, Ro en ik hebben ons net de tranen in de ogen gelachen om de scheetjes van saar! Wat een dondersteen, en dat zo'n klein beestje zo kan stinken... toen Sam zich vergrepen had aan de paardedrollen rook het hier ineens ook niet fris meer. En bij elke stap die hij zette hoorde je "pffft"



Norre, daar denk je dan toch ieder jaar weer aan, denk ik, bij de verjaardag van je zoon. Want wat een verhaal zeg, ik vind het nogal wat. Van verdriet en het idee van een miskraam naar toch zwanger zijn en een prachtige zoon krijgen.

Hoe is het met je voeten? Afgebeitst, in de lak gezet en opgeschuurd?

En hoe is het met Nordochter, heeft ze zin in haar nieuwe school? Het gaat hard nu, het is zo september.



Phoehee, aha, jouw vriend heeft dus een Ipad?? Ro is nog aan het dubben, maar we hebben al zoveel computers/laptops/EEEpc's en andere troep, dat ik hoop dat er niet nog iets bijhoeft.

Ga je mee naar Maastricht? Vind ik zo'n leuke stad, dus geniet!



Zusje, wat spannend, vandaag de officiele D-day Maar je voelt nog niks, dus?



Its, lekker gourmetten! Ben ik dol op, maar dan wel met lekkere spullen erbij. Wij doen het altijd met vis, heerlijk verse tonijn, zalm, mosselen etc. Dan lust ik het graag, met vlees vind ik het vaak zo vet.

En ik heb ook altijd vieze voeten hoor, ook al loop ik op klompen de hele dag.

Ro noemt me blackfoot



Gelukkeling, hoe is het met de zwarte duim? Moet je werken dit weekend, of kun je lekker relaxen? ik hoop dat het bij jullie beter weer is dan hier; wij hebben 13 graden en mist! Maar dat is wel lekker voor een boswandeling, dus we gaan vanmiddag weer het bos in.

Momenteel liggen de monsters te slapen, dus we moeten ze wel even oppeppen zo :-)



Zoebie, de wandeling met Tommie erbij was geen succes: Tommie raakt een beetje in de war van zoveel gedoe om hem heen. Hij wordt echt oud, hij kan het allemaal niet meer zo goed aan.

En Ro vindt het best hoor, dat Sam zich zo op mij richt. Joe en hij zijn namelijk ook een "stelletje"

Sam is heel erg lief, hij komt me steeds even gedag zeggen, even een lik geven of een kwispeltje, en dan gaat hij weer verder. Maar hij verliest me nooit uit het oog.

Het zijn en blijven superhonden, en de dierenarts vond dat ze heel, heel veel konden al voor hun leeftijd.
Alle reacties Link kopieren
Saar is aan de diarree. Kip was nog niet zo'n goed idee.

Ze rent gelukkig wel iedere keer net op tijd naar buiten. Grote meid zeg ik steeds. De tuinslang doet wonderen op dit moment.

Nu ze ligt te slapen is het een heerlijk hoopje hond.



Jaja Gelukkeling. Je bent een held hoor.



Zusje lekker alles blijven doen. Je gaat toch niet zitten wachten. Daar wordt je pas gek van zeg.



Jeetje Lé dus Fien is een klein wondertje.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het zo leuk van Sam. Wat kan het dan raar lopen. We dachten toen we bij jullie waren dat Sam echt Ro's hond zou worden. Hij liep Ro zo lekker de hele tijd na. Dus ik heb nog hoop dat Saar zich ook op mij gaat richten. Dat is nu ook Jan zijn hondje. Hij kan in adoratie tegen Jan opspringen en Jan mag hem wel knuffelen. Gek beest. Ik vind het heerlijk hoor voor Jan. Die geniet met volle teugen van haar streken. Ik vind dat ze sommige dingen niet mag. Gisteren een hele discussie over iets geven als we zitten te eten. Sedi is nu gewoon verpest. Eén keer gedaan door Jan en nu komt ze steeds bedelen. Saar ook. We hebben nu afgesproken dat het niet meer gebeurt. Jan zag het van Sedi ook wel in gelukkig. Niets is zo irritant als een bedelende hond aan tafel. Sedi kun je op haar plaats zetten maar Saar moet hij maar negeren.
Alle reacties Link kopieren
Het kan inderdaad nog veranderen, Zoeb.

Die karaktertjes ontwikkelen enorm, de eerste maanden, en dus blijkbaar ook hun voorkeuren voor een bepaald persoon.

Hoewel ik wel het gevoel heb dat Sam zich nu definitief aan het "hechten" is. Joe is en blijft een schatje, maar zo enorm anders dan Sam.

We hadden het er gisteravond nog over, hoe anders ze zijn.

Gelukkig maar, dat maakt het zo leuk!



En Zoeb, ik heb net als jij een e-nor-me hekel aan bedelende honden. Echt vreselijk vind ik dat. Dus goed dat je voet bij stuk houdt, daar wordt Saar uiteindelijk echt alleen maar beter van!

Sam probeerde het een paar keer, maar ik zet 'm dan heel snel op zijn plek. Nu begrijpt hij het, en Joe is helemaal niet gericht op eten (wel op knuffels!!) dus dat wordt sowieso geen bedelaar.
Alle reacties Link kopieren
Over tweelingen gesproken, ik heb eens gehoord in een documentaire dat het heel goed zo zou kunnen zijn dat de meeste linkshandigen er een van een tweeling zouden zijn waarvan het vruchtje van het andere kind verloren is gegaan al in een vroeg stadium van de zwangerschap. In die docu vond ik het heel aannemelijk klinken. Er staat zelfs iets over in de hyves voor linkshandigen
Alle reacties Link kopieren
Gelukkeling dat klopt wat betreft mijn vriend wel, zijn moeder had bij hem 2 nageboortes en hij is linkshandig.



Robo het echt leuk dat ze zo verschillend zijn. Zelfs mijn (domme) kippen zijn verschillend van karakter! Bonnie is een moeke en maakt veel herrie en Bella is fel en vinnig en zo gefocused op eten.



Ik zit in de auto naar Maastricht, we zijn er bijna. Hebben fietsen mee dus zijn zo terug in de auto. Maar hij blijft wel even zitten nog.



Fijne dag iedereen!
Alle reacties Link kopieren
Gelukkeling mijn oudste is linkshandig, maar ik kan me niet voorstellen dat die voorspoedige zwangerschap een tweeling zou zijn geweest. Stel je voor dat het er twee waren geweest, die woog met zijn geboorte bijna 10 pond.
Alle reacties Link kopieren
Gek is dat Bo. Saar is wel erg gericht op eten. Ze is dus een beetje Sam's karaktertje. Ze was echt mager toen ze kwam en fel op haar etensbak. Nu eet ze gelukkig wel al rustig. Maar ze blijft rond haar etensbak drentelen tegen haar etenstijd. En ze is dikker aan het worden. Eerst was ze een slechte eter. Toen ben ik op vier keer per dag overgegaan. Nog steeds een slechte eter en het leek wel of ze bang was van de roestvrijstalen etensbak. Maar haar drinkbak is ook roestvrijstaal en daar drinkt ze wel uit?? Dus toen eten op een bord en dat ging wel goed. Nu staat ze ook op drie keer eten per dag en eet ze wel haar (roestvrijstalen) bak leeg.
Alle reacties Link kopieren
Net weer in het bos geweest, het was erg fijn!

Alleen luisteren ze veel beter als ik alleen ben Ze hebben de neiging Ro uit te testen.

Maar al met al hebben ze goed geluisterd.



Nu liggen ze volledig uitgeput op het gras.



Misschien dat ik zelf ook even een tukje ga doen!
Alle reacties Link kopieren
Zoebie het kan toch wel? dat je een vruchtje verliest in het begin van je zwangerschap, je hoeft dat niet eens te merken dat resorbeert gewoon in je baarmoeder, ik ga die docu eens opzoeken. Normaal gesproken is iemand rechtshandig, alle linkshandigen zijn gespiegeld en misschien wel tweelingen?
Alle reacties Link kopieren
Robo heb je nog lekker geslapen?



Wij hebben een heerlijk dagje gehad in het zuiden. Nog een mooi grijs zijde jasje/blouse gekocht van gstar van 229 voor 25 euro. Hij kan nu niet dicht maar dat gaat geen weken meer duren! En een toilettas die al ingepakt in mijn koffertje zit.



Terug thuis lagen Bo's gebreide slofjes in de bus, zo lief! Hij krijgt ze als eerste aan als ie er is, zal dan een foto maken om hier te zetten.
Alle reacties Link kopieren
O wat spannend, ik ben zo benieuwd naar dat lieve kleine jongetje!

leuk Phoehee een jasje voor na de bevalling. Vanmiddag waren we op de markt in A'dam noord. Heel veel leuks in de uitverkoop, ik heb me erg ingehouden en maar een broek gekocht, een wijde witte lage kruisbroek. Deze kan nog net voor mijn leeftijd, denk ik..........
Alle reacties Link kopieren
Het feest zit erop. Ik heb samen met een schoondochter nog alles opgeruimd. Afwasmachine draait en nu naar bed Het was erg gezellig. En weer veel cadeautjes gekregen. Een kast waar vlinders in kunnen schuilen bij slecht weer. Veel bloemen en planten voor in de tuin en van mijn vriendin een kaartje voor een optreden van Boudewijn de Groot in April 2011 in de oranjerie in Roermond. Zo leuk.



Het was hier een drukte met alle honden die er waren. Vier in totaal. En Saar die alle drie de andere honden wel de baas was. Tot Sedi Saar flink heeft gebeten. Saar heeft wel 5 minuten aan een stuk keihard gejankt. Zoooo zielig. Ze is in haar wang gebeten. En er is niets te zien, maar het was wel hard. Ze is de hele verdere avond erg aanhalig geweest en uit de buurt van alle honden gebleven. Ik hoop dat ze nu eens heeft geleerd. Hoewel één van mijn schoondochters er zelf bijna mee zat te huilen. Het was ook wel erg zielig, dat weggekropen hoopje jankende hond na de beet. Ze was er helemaal confuus van.

En nu naar bed. Hoewel er nu wel een goeie detective op tv is. Silent Witness. Maar die ga ik niet meer zien.
Alle reacties Link kopieren
Kennelijk ging ze nu écht over de grens van Sedi. Heel zielig, maar wel noodzakelijk even denk ik zo te lezen



Ik krijg over anderhalve week weer een hond te logeren en dan het weekend van lowlands weer eentje. Erg veel zin in



Heerlijke hondenverhalen hier

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven