Restaurants in Zaandam

23-08-2010 12:34 17 berichten
Alle reacties Link kopieren
Voor een etentje ben ik op zoek naar een leuk restaurant/eetcafé in Zaandam. Ik ben daar nog nooit geweest dus misschien weet iemand hier wat?

Het moet niet te culinair zijn ivm samenstelling van het gezelschap, maar eerder zaken als biefstukken/varkenshaas/schnitzel met friet, of een goed eetcafé. Geen Chinees want daar houden we niet zo van. Iemand een goede tip? Bedankt vast.
Alle reacties Link kopieren
Wonder's op de Dam?



Wonder's
Wat wilde ik nou toch typen?
Alle reacties Link kopieren
De Boekanier. Op de Dam (centrum) zitten sowieso best veel eetcafés, leuke tentjes hoor. Wonders is ook erg leuk.
Alle reacties Link kopieren
Que Pasa! Lekker tapas restaurant. Of de koekfabriek. Wonder´s is inderdaad ook leuk.
Alle reacties Link kopieren
Hou je ook van tapas of mexicaans?



La Cantina op de Rozengracht is verrukkelijk, daar kwam ik altijd heel vaak. Laatst nog met mijn verjaardag. Wel reserveren want altijd vol.

Naast dit restaurant zit een lekker tapas restaurant. Que Pasa.



Wil je pizzaria zit er ook een op de Rozengracht die heerlijk is.



Op de Dam zitten veel eettentjes zoals Wonders, De Boekanier, The Mailcompanie enz.



Daar zit ook een Humpreys, een paar keer daar gegeten en het was lekker, niet heel erg bijzonder maar niet duur, je moet daar wel altijd een 3 gangen menu nemen (is iets totaal van 30 euro dacht ik)



Je hebt daar tegenover Het pakhuis maar daar heb ik nog niet gegeten.



Bij de peperstraat heb je een sushi restaurant.



Vrijdag ga ik hier eten; http://www.dekoekfabriek.nl/

Nog niet eerder gegeten dus weet niet hoe het is. Op internet krijgen ze wel allemaal 9 ens voor alles.



Wonders heeft het keurmerk van de Smaakpolitie. Zie een topic van mij op de etenspijler over die aflevering dat ze in Zaandam waren. Daarnaast zit in indonesisch restaurant maar daar zou ik niet heen gaan, bij die aflevering lag er een dode muis in de keuken en het was zooooo vies daar.



Als je linken wilt van de restaurants dan zeg je het maar.

Ik weet ook nog wel meer restaurants als hier niets tussen zit.



Oja, er zijn 3 Griekse restaurants in Zaandam, zelf vind ik Irodion het lekkerste http://www.restaurantirodion.nl/index.html

Ik heb 1 keer bij deze griek gegeten en was ook goed trouwens;

http://www.degriek-zaandam.nl/

Die Griek op de Dam, naast Humpreys zou ik niet heen gaan, die staan niet goed bekend.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
La Cantina is inderdaad erg lekker en sfeervol.

Que Pasa is lekker maar erg duur vind ik.

Mailcomapny en Humprey's waren de vorige keer dat ik er was matigjes.



Heb heel veel goede verhalen gehoord over de koekfabriek maar helaas nog niet geweest. Hoor heel graag wat jij ervan vond, Myleen.
Wat wilde ik nou toch typen?
Alle reacties Link kopieren
Ja ik zal het hier zaterdag neerzetten Mims, ik ben ook heel benieuwd. Ik heb de chefkok zelf gesproken van de week en heb er een goed gevoel over. En overal op internet lees ik goede referenties van de koekfabriek.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
Que Pasa is toch niet duur...? Ben er wel al een jaartje niet geweest...misschien hebben ze de prijzen verhoogd. Ik ga er wel eens eten als ik naar het Zaantheater ga. Woon zelf nl. niet in Zaandam.
Alle reacties Link kopieren
Max;



http://www.quepasa.nl/index-2.html
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
Wonders is goed (niet fantastisch) & gezellig. Gevarieerde kaart, speelhoek voor kinderen. Wel reserveren want zit altijd vol.



Overige restaurants zijn niet top. Koekfabriek is sterk achteruit gegaan, hebben sinds mei nieuwe eigenaren.



Blends is ook sterk verslechterd en de Buurman is veel te duur. Boekenier is helaas ook niet meer wat het geweest is.



Ik zou persoonlijk als ik lekker uit eten zou willen gaan en een keer niet naar Wonders wil, naar Amsterdam o.i.d. gaan.

Als ik uiteten ga in Zaandam is het meer uit gemak (omdat ik er woon).



Succes met je keuze.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben ook een paar maanden terug bij de Koekfabriek geweest. Was erg benieuwd (heb er tijden tegenover gewoond) en las goede recensies. Ga er niet meer heen, matige service, matig eten en ik vond het er lang zo leuk niet als ik dacht dat het zou zijn. De bieb erboven is mooier...
Alle reacties Link kopieren
Jammer he Sterre, het was echt een mooie tent, zat een fantastische bar in die de nieuwe eigenaren eruit gesloopt hebben. Ik hoopte echt dat het een soort Cafe Amsterdam zou worden, maar helaas.
Alle reacties Link kopieren
quote:mylenevalerie schreef op 23 augustus 2010 @ 13:11:

Max;



http://www.quepasa.nl/index-2.html

Thanks! Heb even gekeken, maar vind het wel meevallen met de prijzen (maar dit is natuurlijk voor iedereen verschillend of het wel of niet meevalt...). Ik at er meestal voor 20/25 euro inclusief drinken.



En ik vond het er altijd gezellig druk met prima personeel.



Jammer van de Koekfabriek!
Alle reacties Link kopieren
Ik moest met mijn verjaardag wel lachen. Ik at met een vriendin bij La Cantina (que pasa zit ernaast). Viel door een harde wind een parasol bij que pasa, op een tafeltje van gasten. Eerst leek het mee te vallen maar ze hadden de politie gebeld.



Wat bleek, het was een getrouwd stel die gescheiden is. Man heeft La Cantina behouden en vrouw het restaurant que pasa. Hele avond overleg met de politie. Het ex-stel is geloof ik niet meer on speaking turns. Ze zaten een tafeltje achter ons met het overleg met de politie.

Nou het was (in de ogen van een buitenstaander) een hysterische reactie vanuit het tapas restaurant. Was heel vervelend een windstoot. Toen ik eind van de avond naar huis ging hadden ze het bewijs van het bord met eten nog op de grond laten liggen. Zo kinderachtig.



Zo laatste roddel (wat ik dan weet hoor, ik ken ze verder niet).
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb vorige week maandag nog heerlijk bij Wonder's gegeten. Lekker op het terras, gezellige bediening. Ik kom daar graag, vooral op vrijdagavond want dan is er live muziek.
Alle reacties Link kopieren
Hoe was het vrijdag, MV?
Wat wilde ik nou toch typen?
Alle reacties Link kopieren
quote:mimsey schreef op 30 augustus 2010 @ 08:02:

Hoe was het vrijdag, MV?



Het was geweldig. Gezellige zaak, zeker als je een tafeltje hebt aan de waterkant. Zeer aardig het personeel, echt heel leuk en professioneel.

Ik ging met Naomi lunchen maar ik had geen zin in een broodje met een plakje kaas of een omeletje. Dan denk ik, ja dat kan ik ook.

Ik had bij het bellen van het restaurant toevallig de chefkok aan de lijn (wist ik op dat moment niet). Dus ik heb het erover en toen bood hij aan dat we als uitzondering ook mochten bestellen van de dinerkaart.



Naomi had een groente-taartje en dat was verrukkelijk.











Samen met een lekker roseetje was het echt een reuze gezellige en lekkere middag.



Dit gerecht had ik;







Echt zo zo lekker was het, zo goed bereid, niets was te overheersend, vlees super mals, echt mmmmmmmmmmmmmmmmmm.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven