Mode & Beauty alle pijlers

Haarkleur

28-09-2010 09:14 13 berichten
Alle reacties Link kopieren
Vinden jullie dat je natuurlijke haar kleur je het beste staat?

Ik heb hele donkere wenkbrouwen.. bijna zwart.. ook een beetje getint..mijn haar is nu licht bruin tegen het blonde aan met bruine highlights..

Heb het wel is vaker donker geverfd.. maar dan vind ik het zo hard staan.. dan heb ik altijd spijt..



Maar als ik dan fotos zie.. denk ik.. hmm misschien staat dat donkere me toch wel wat beter..
......
Alle reacties Link kopieren
Ga eens naar de kapper en bespreek het daar. Als je het niet probeert weet je het niet.
Alle reacties Link kopieren
Volgens mij staat een haarkleur, die zo dicht mogelijk bij je eigen haarkleur komt, het beste. Van zwart naar blond of omgekeerd vind ik (vaak) niet mooi staan. Ik ben van mezelf blond, (nu grijs!) en verf het dus altijd middelblond of goudblond.
Alle reacties Link kopieren
Ja, maar als je zo'n kleur hebt als ik (zo'n peper en zout wat in de zomer blonder is en in de winter grauw) kan je alle kanten op.

Ik heb het meestal blond.
Alle reacties Link kopieren
Ik had dat ook als ik m'n haar verfde in mijn eigen kleur, maar sinds ik er "kamstrepen" (highlights met de kam gemaakt) in heb, is het niet zo hard meer.
“Don’t look back – you’re not going that way.”
Alle reacties Link kopieren
Maar bij bvb shakira.. vind ik het wel mooi.. die is zwart van haarzelf.. en nu blond..

misschien ga ik wel lowlights doen idd.. plukjes donker ipv lichte plukjes.. dan is het niet ineens zo donker..
Alle reacties Link kopieren
Ik ben nu flink grijs en krijg best veel complimentjes dat het me goed staat. Veel meer dan toen ik mijn haar nog verfde.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb van mijzelf donker bruin haar en verf het al heel lang veel lichter [l blond].Jaartje terug mijn haar weer bruin geverfd ,ook ik had gehoord dat je eigen haarkleur beter zou staan.

Maar het was erg wennen en stond mij niet ,veel negatieve reacties .

Dus ben weer gewoon blond ,past ondanks mijn getinte huidskleur echt veel beter ,maakt mij veel zachter
Alle reacties Link kopieren
Ik ben half indonesisch, maar heb wel een redelijk lichte huid en ook lichte ogen. Mijn eigen haarkleur is echter bijna zwart net als mijn moeder ( zij is de indo ) En dat vind ik ook heel hard staan. Mijn zusje ziet er hetzelfde uit als ik maar heeft donkerblond haar, net als mijn vader. Ik verf mijn haar altijd middenbruin met een goudtint. Dat staat net wat zachter dan het heleeee donkerbruine haar. Anders lijk ik helemaal zo bleek.
Alle reacties Link kopieren
Kennen jullie de actrice Eva van de Wijdeven? Die speelt Desi in de serie Dunya en Desi. Zij heeft van haarzelf donker haar maar voor die serie verfde ze het hoogblond. Ik kende haar niet anders dan met blond haar totdat ik haar een keer op tv zag met donker haar. Nou dat blonde haar staat haar veel mooier, dat vind ik dan. En zo zal het bij nog veel meer mensen wel zijn hoor. Mijn eigen kleur is asblond, helemaal niet mooi. Ik zelf verf het altijd lichtblond.
Alle reacties Link kopieren
Ik had vroeger ook zo'n saaie peper en zout kleur. Maar de laatse jaren ben ik aardig donker geworden .Heb het al donkerbruin gehad bijna tegen het zwart aan. Maakte het gezicht vrij hard maar stond wel met mijn groene ogen.Toen ging ik naar roodbruin maar dat word naar verloop van tijd zo rossig. Niet mooi vond ik zelf,toen heb ik een bruine spoeling op men haar laten zetten en voor de helft op highlights laten zetten Na de zomer was die bruine kleur van de spoeling wel aardig lichter geworden en heb er toen weer wat highlights bij laten zetten, En ben nu zeer tevreden vindt het toch beter staan dan dat hele donkere ,en voor mij heeft het als voordeel de grijze haren vallen minder op hierdoor.

Zou gewoon als ik jou was langs een goede kapper gaan en advies vragen,en verschillende kleurstalen langs je gezicht houden.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben van mijzelf donkerblond. Dit staat mij wel maar is wat saai. Daarom zet ik altijd highlights. En die moeten dan een koele kleur hebben want warmblond staat mij niet.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven