Reizen met het OV

18-12-2010 15:10 29 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik woon al een aantal jaar niet meer in Nederland, maar als het weer nog enigszins meezit en mijn vlucht niet geannuleerd wordt, vlieg ik straks terug. Ik kom dan morgenmiddag aan.



Als het een beetje kan, zou ik maandagmorgen graag naar een afspraak gaan in het midden van het land. Ik ben dan afhankelijk van het OV. In dit geval: bus-trein-bus. Als het met het weer niet lukt, houdt het op. Maar als het wel lukt, hoe gaat dat dan? Ik vertrek voordat er winkels open zijn. En ik geloof dat strippenkaarten niet meer gebruikt worden? Kan ik in de bus nog contant betalen of is dat geen optie? Of ligt het aan het traject? Heb ik echt een chipkaart nodig? En zou ik die eventueel op Schiphol kunnen kopen?



Op de OV-chipkaartsite staat dat hij alle vervoersbewijzen gáát vervangen, maar ik kon niet vinden of hij dat op dit moment ook al doet. (Of ik kan niet goed zoeken, dat kan ook.)
If at first you don’t succeed, call it version 1.0
Alle reacties Link kopieren
Vergeet de webwinkel niet,daar kun je online opladen!
Alle reacties Link kopieren
En denk eraan dat op dit moment de treinen met een aangepaste dienstregeling rijden vanwege het weer. Ik gok zo maar dat dat maandag nog niet is opgelost (of het moet opeens 20 graden worden )
Your life could depend on this. Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back, don't look away, and don't blink! Good luck. - The Doctor
Alle reacties Link kopieren
quote:luni schreef op 18 december 2010 @ 16:41:

En hier kun je ook in de bus opladen,hoe dat in het hoge Noorden en diepe Zuiden zit weet ik niet Hier in het randstedelijk moeras kan het

Maar als je in 1x genoeg saldo erop zet ben je toch klaar?Jawel, maar ik weet nu nog niet precies hoe vaak ik de bus ga nemen. Op zich is het naar het treinstation ook wel te fietsen, maar liever niet in veel sneeuw of in het donker.
If at first you don’t succeed, call it version 1.0
Alle reacties Link kopieren
quote:Hasse88 schreef op 18 december 2010 @ 17:02:

En denk eraan dat op dit moment de treinen met een aangepaste dienstregeling rijden vanwege het weer. Ik gok zo maar dat dat maandag nog niet is opgelost (of het moet opeens 20 graden worden )Ja, dat las ik al. Met overstap zal het wel helemaal lang duren dan. Nou ja, als het te lastig wordt (of de jetlag te groot is) dan is het geen ramp als ik niet kan gaan.
If at first you don’t succeed, call it version 1.0

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven