Gevonden voorwerpen

23-12-2010 13:16 10 berichten
Alle reacties Link kopieren
(mods, dit is toch het juiste forum hiervoor?? zo niet..... delete)



Ben grondig aan het opruimen hiero en.... hierbij een topic om gevonden voorwerpen naar hun juiste eigenares terug te bezorgen.



Laat ik de spits afbijten. Heb waar ik woon in dit pittoreske Noordhollandse kaasstadje recent op straat een losse capuchon gevonden met bontkraagje. Hij heeft een soort burberry-achtig patroon (maar dan veel fijner) van zwart-wit-grijze streepjes die met elkaar weer banen en blokken vormen. (Ehrm misschien moet ik een foto posten maar ik ben daar niet zo bedreven in.) De bontkraag is rossig met zwart en zo te voelen van nepbont. Er zit een zwart lage-kwaliteitsritsje op waarachter je de bontkraag kan vouwen. VAn binnen zwart fleece en het zou kunnen dat hij van binnen dons heeft. Geen merkje, wel gedragen zo ruikt mijn wolvenneus, maar niet geparfumeerd, anders had ik als amateursherlock een extra aanwijzing. Het geheel doet wat cheapo aan al denk ik dat de jas waar hij bij hoort wel behoorlijk wat heeft gekost. Vandaar dat de eigenaresse (het is bijna zeker een zij) hem mogelijk wel terug wil.



Er is een gekke link met het Viva-forum (die ik lekker niet bespreek hiero), daarom dacht ik, ik post het hier, misschien is iemand hem kwijt?? Af te halen ten huize van FW, naast de lokale bioscoop. :-)
Alle reacties Link kopieren
Correctie: de bontkraag kan niet naar binnen worden gevouwen maar slechts worden afgeritst. Daar was dat goedkope zwarte ritsje dus voor. :-)
Alle reacties Link kopieren
Nou kijk ik nog beter en ontdek toch een merkje (ik zei toch dat ik sherlock was) op de drukknopen die langs de onderkant zitten: Jeans Intelligence.
Alle reacties Link kopieren
.
Alle reacties Link kopieren
Ja he...
Alle reacties Link kopieren
.
Alle reacties Link kopieren
Toevallig een topic gevonden met de titel: De Kelder..... ??????????
Alle reacties Link kopieren
Mag ik hier ook verloren voorwerpen posten?



Ik ben kwijt/er is van mij gejat:



- een Samsung Story HD van 1GB met AL mijn gegevens erop van de laatste 15 jaar

- een TomTom Europe

- een zwarte stormparaplu

- diverse stukken administratie

- zwarte rendierleren handschoenen WAS ik kwijt maar heb ik teruggevonden in m'n cabrio



Wie heeft deze gezien?



Verder is mijn computer gehackt!
Alle reacties Link kopieren
quote:Flowerpowerwoman schreef op 23 december 2010 @ 14:34:

Toevallig een topic gevonden met de titel: De Kelder..... ??????????Die snap ik niet??
Alle reacties Link kopieren
quote:FockeWulf schreef op 23 januari 2011 @ 19:52:

[...]





Die snap ik niet??Waarschijnlijk een gestolen PC die, als je inlogt, De Kelder heet (achternaam)?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven