Gezondheid alle pijlers

Achillespees..

23-12-2010 17:35 8 berichten
Alle reacties Link kopieren
He allemaal!



Ik vroeg me af of jullie dit misschien herkennen en wat tips hebben voor mij?

Door die rotsneeuw heb ik hele stukken moeten lopen naar mijn werk op niet de allerbeste sneeuwlaarzen. Nu heb ik dus al 3 dagen flinke pijn in mijn achillespees aan een voet. Er zit ook een klein bultje net boven mijn hak en het is een beetje opgezwollen er om heen. Nu heb ik dus wel wat zitten zoeken op het internet.. en daar hebben ze het dan over een achillespeesontsteking, maar het is verder niet warm ofzo. En daar zeggen ze ook dat het na een tijdje lopen weer wat minder pijn gaat doen, maar bij mij doet het juist meer pijn :S.

Ik heb een drukke baan waar ik hele dagen sta en loop, en nu loop ik dus als een manke door de winkel. Herkent iemand dit misschien, en heb je een goeie tip om nog even dit weekend door te komen? Please vertel het me



Alvast bedankt!!
Overbelaste spier?

Verrekte spier?

Gescheurde spier?



Voor het echte antwoord zul je toch naar de huisarts moeten.

Verder denk ik dat het beste is om rust te houden en de plek warm te houden (evt tijgerbalsem erop en dikke sok/beenwarmer erom)



sterkte
Alle reacties Link kopieren
Ik heb precies hetzelfde gehad toen ik jong was. Ik heb hier voor een aantal keer fysiotherapie gehad en kreeg het advies om schoenen te dragen met een klein hakje of een stevige zool.

Je kunt inderdaad het beste naar de huisarts gaan.
Alle reacties Link kopieren
Loop je normaal veel op hakken?
Alle reacties Link kopieren
Al bedankt voor de reacties!

Maar ik loop nooit op hakken eigenlijk. Alles wat ik draag is plat. Maar ik denk dat het komt door het rare lopen door de sneeuw. En normaal loop ik niet zulke lange stukken achter elkaar, en nu voor het eerst wel. Ik zou graag naar de huisarts gaan, maar morgen moet ik werken, en ik kan de dag voor kerst echt niet weg. Dus vandaar dat ik even wat tips wil om dit weekend door te komen. Als het maandag nog zo is ga ik uiteraard naar de huisarts. Volgens mijn moeder zal het wel overbelast zijn, maar ik kan het niet echt niet belasten. Beetje lastig allemaal haha
Ik snap het wel, maar eigenlijk kun je niet gaan werken.

Maar goed, een hakje dragen kan de pijn inderdaad wat verlichten. Probeer je voet toch zoveel mogelijk te ontzien op je werk. Vertel het ook aan je collega's en kijk of jij zoveel mogelijk kassadiensten kan doen oid.
Alle reacties Link kopieren
Als je je achilles wilt ontzien moet je een verhoging in je hak maken. Kan het best en het makkelijkst met een make-up sponsje. Sterkte, waarschijnlijk is het een overbelasting, niet te veel lopen dus.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb er een tijd last van gehad, ik heb 6 weken gips gehad om er vanaf te komen. Ik kon op het laatst geen 50 meter meer lopen. Daarna een half jaar op hakken gelopen en voorzichtig weer naar plattere schoenen. Ik draag wel altijd hielverhogers in mijn platte schoenen, die zijn te koop in de sportzaak.

Nu met dit weer draag ik Ugg's met sleehakken, waterdicht, heerlijk warm en door de sleehak geen overbelasting van de achillespees.

In huis geen platte pantoffels, ik draag slippers met een klein hakje.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven