nutteloze mededelingen-topic part trois

23-12-2010 12:44 1611 berichten
zo daar issie dan, deel 3



begin ik meteen met schokkend nieuws, moet mn was ophangen...
Alle reacties Link kopieren
Die heb ik nog niet gezien. Ga hem nog wel kijken binnenkort. Ben benieuwd.
Alle reacties Link kopieren
voor Vic!

MEFS

voor wie wil
Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd!
Alle reacties Link kopieren
Lekker MDF

Fijn je weer te zien!
A dirty mind is a joy forever
Alle reacties Link kopieren
MDF!

Hooooooooi!
Goh, wa zijn jullie in een knuffel bui. Knuffels teru voor eie ze maar wil.
Alle reacties Link kopieren
MEFS

Jij ook een knuffel? Ze zijn gratis.
Alle reacties Link kopieren
Gratis is altijd goed!

Kom maar hier voor die dikke knuffel.
Alle reacties Link kopieren
*rent met open armen op MEFS af*

au! Voorzichtig, ik ben een klein mensje
Alle reacties Link kopieren
Oei!

En ik ben heel groot, haha sorry!

Heb je een leuke dag gehad vandaag?
Alle reacties Link kopieren
Ja en nee

Haha

Maar ik kom er wel overheen

En jij?
Vandaag was het saai. Veel administratie, verzekeringen vergelijken en mefszoon met zijn werkstuk helpen. Morgen wordt het leuker. Ik ga met de kids naar utrecht. Shoppen, bios en mcdonalds.
Alle reacties Link kopieren
Slaap lekker allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Dat klinkt heel leuk MEFS!

*edit* morgen dan hè



Lekker slapen Vic!
slaap lekker vic
We gaan naar een 3d film. Ik hoop dat ik geen last krijg van die 3d. Ik heb gehoord dat mensen duizelig worden of hoofdpijn krijgen.
Alle reacties Link kopieren
Welke ga je?

Ik heb er geen last van, heb het inderdaad wel eens gehoord.

Ik hoop voor je dat het goed gaat!



Pffff ik eet kaneel amandelen en als ik nu niet ophou dan ben ik straks misselijk
Naar megamind, een animatie film. Ik weet niet een waar het over gaat. De kinderen hebben gekozen. Ik had ze een leuke dag met mama beloofd.
Ik ga nu even lezen en mijn oogluikjes dicht doen. Tot morgen.
Alle reacties Link kopieren
Lekker slapen en veel plezier morgen!
Alle reacties Link kopieren
Ik ben nu 2 uur wakker. Nee, de wekker ging niet om 5 uur. Nee, ik hoef vandaag niet te werken, ik hoef er helemaal niet vroeg uit - sterker nog: ik had er helemaal niet uit gehoeven.

Mijn vriend snurkt. Het was een tijd weg, maar nu is het weer terug. Ik sta regelmatig midden in de nacht op - 2,3,4,5 uur. Soms ga ik verder slapen in een andere kamer, soms ben ik het zo zat dat ik niet eens meer kan slapen en alleen nog maar denk aan 'vroeger'. Toen woonde ik nog alleen, aan de kust, in een huur appartementje. Ik had het super naar mijn zin en zou op die manier oud kunnen worden: alleen wonend, aan de kust op een woonoppervlak van 55m2. Zonder kinderen, zonder bezit in de vorm van een 'eigen huis'. Zonder partner die snurkt.



Nu woon ik samen (al bijna 2 jaar) in een koopappartement (leuk, tevreden, maar het raakt nooit af hè), hij wil kinderen, hij snurkt en slaapt vast. Als dat zou gebeuren (kind), dan slaap ik waarschijnlijk helemaal nooit meer. Je kan me nu al weggooien, ben gesloopt. Elke dag word ik een stukje meer brak wakker ipv dat ik energie krijg.



Voor mijn werk reis ik de wereld rond (stess) en daarvoor verblijf ik in de meest luxe hotels. Dus nee, niet in airport hotels zoals sommigen de meeste mensen denken. En nee, het is niet heen en weer vliegen - er zijn omlopen met 9 nachten verblijf op de route (en alles tussen heen en weer en die 9 nachten). Oh, wat verlang ik naar 'n lange stop Bangkok... in alle rust slaaaaapen in een oase van stilte (en natuurlijk lekker eten, shoppen & massages ).

Herstellen van jetlag kost tijd. En daarvoor heb je rust en regelmaat nodig. En dat gaat dus frigging niet lukken met een partner die fucking hard snurkt!!! Heb even de decibelmeter erbij gehouden - een maximaal geluid van 74dB. Dat is hetzelfde als een koffiemolen of een F16 die op 3km vliegt. En nee, dat houdt heus niet minutenlang aan... het is langzaam opbouwen. Steeds weer wat harder...



Ik ben het zo zat. Er zijn oplossingen genoeg: hij moet meer bewegen, sporten, kappen met roken. Maar nee... dat is makkelijker gezegd dan gedaan. En dus heb ik er maar last van . Zo jammer dit... ik was altijd erg vol van hem, maar dat neemt af naarmate ik te vaak en lang thuis ben.

Ik kijk nu al ontzettend uit naar zondag, want dan ga ik weer werken. Even 2 nachtjes weg... beetje weinig, maar doorgaans vind ik dat lang genoeg. Nu ik zo oververmoeid ben en alleen nog maar rust wil, wil kunnen slapen tot ik zelf wakker word, wil ik het liefst weer 's een 'weekstop'. Helaas ben ik ook steeds weer lang vrij. Na die 2 nachtjes ergens in Noord-Amerika, ben ik 6 dagen vrij. Na die vrije week ben ik na 2 nachten ergens in Azië, 9 dagen vrij. Vrij zijn is lekker, vrije tijd is heerlijk, maar je snapt dat ik inmiddels blij genoeg ben met 3 dagen vrij (Want gebroken nachten)



Dat moest ik even kwijt.
Alle reacties Link kopieren
Lizzl

Wat jammer dat dit alles zo overschaduwd!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven