Man mishandelt honden

11-06-2011 14:32 17 berichten
Ik wist niet zo goed waar dit topic thuishoorde, dus hier maar neergezet. Het volgende is het geval.

Een tijdje terug was ik bij mijn vriend en liet ik 's ochtends de hond uit op een groot grasveld achter zijn huis. Hier lopen wel vaker mensen met de hond, zo ook dit keer. Dit keer was er een man met een busje waarin hij een stuk of 6 kleinere hondjes had en 1 grotere. Ik hield een beetje afstand, omdat de hond van mijn vriend niet altijd even goed met andere honden kan. Ik zag van een afstand dat deze man de kleine hondjes in het busje deed, de grote hond vastbond aan een paal en vervolgens met een stuk touw ( leek van een afstand wel een zweep) op die hond in begon te slaan. Ik ben als een gek naar huis gerend, onze hond daargelaten en met mijn vriend terug gelopen maar toen reed de man net weg. Kenteken konden we niet zien. Ik ging ook aan mezelf twijfelen of ik het wel goed had gezien. Mijn vriend had de dierenbescherming opgebeld, maar die konden niets doen. Logisch ook omdat wij verder niets van deze man wisten.



Nu hoorde mijn vriend laatst van een buurvrouw dat zij ook had gezien dat deze man zijn honden mishandelde. Ook blijkt hij steeds bij een speeltuintje rond te hangen waar jonge kinderen spelen. Geen fris figuur dus lijkt me. Ik vraag me af of ik nu de politie kan bellen? Aangezien we verder nog steeds niets van hem weten. Mijn vriend zegt dat hij de volgende keer als hij hem ziet zijn kenteken gaat achterhalen en de man gaat aanspreken. Weet niet of dit zo'n goed idee is, je weet nooit waar zulke mensen toe in staat zijn :S
Alle reacties Link kopieren
Ik zou wel aanspreken, maar zorgen dat er genoeg mensen omheen zijn die het ook zien of horen. En ik zou alsnog nu de politie bellen, je weet toch wel iets van hoe hij eruit zag en wat voor hondjes het waren etc? Ik denk dat je beter meteen had kunnen bellen toen het aan de gang was.. Maar da's achteraf.
Bedankt voor je reactie. Ik heb het zelf 1 keer gezien dat hij die hond mishandelde, ik had toen geen telefoon bij me dus ben gelijk naar huis gerend. Ik wilde niet alleen de confrontatie met die man aangaan, waar onze hond ook nog bij was, dus eerst mijn vriend opgehaald. Dus weer teruggerend met mijn vriend maar toen reed deze man net weg. Verder heeft noch mijn vriend, noch ik deze man kunnen betrappen, maar de buurvrouw van mijn vriend dus wel, en deze heeft verder ook nog geen actie ondernomen, waarom weet ik niet.
Alle reacties Link kopieren
Mensen die dieren mishandelen en zeker op die manier, zijn types die ook in staat zijn jou of je vriend wat aan te doen. Ik zou kenteken opnemen en de politie inlichten.
Alle reacties Link kopieren
Nou je hebt hem toch betrapt, je hebt gezien dat hij die hond sloeg... Ik zou alsnog bellen hoor naar de politie, iig een melding maken. Dan als hij volgende keer wel gepakt kan worden, heeft hij nog meer aan zijn broek hangen dan die ene keer. Anders lijkt het een incident ofzo
Ja dat is wel een idee, ik kan natuurlijk altijd melding maken van hetgeen ik gezien heb. Ik zal vragen aan mijn vriend als hij zijn buurvrouw weer spreekt of zij dit ook kan doen, dan komt er een melding binnen van verschillende mensen.
Alle reacties Link kopieren
Wat heeft het speeltuintje met hondenmishandleing te maken?





Goed dat je van plan bent wat te gaan ondernemen, maar moet zeggen dat ik je reactie van hond daar laten en vriend halen raar vind, waarom niet eerst kenteken onthouden, hond mee en politie bellen en dan evt vriend halen?
Toen we echter melding maakten bij de dierenbescherming zeiden ze dat ze nu niets konden doen, daarvoor moesten ze 2 onafhankelijke meldingen krijgen plus kenteken etc was handig geweest.
Alle reacties Link kopieren
Ik gok dat man ( donkerbruin haar, rond de 190 cm , slank postuur, wit t-shirt, donkere pantalon, nike sneakers, lijkt rond de 34 jaar te zijn) in blauwe volvo bus met daarin 2 golden retrievers, 1 chihuahua en nog 2 kleine vuilnisbakkies ook wel helpt . (ik zeg nu natuurlijk maar wat, maar ik neem aan dat je iets nog wel weet van deze dingen) en je buurvrouw weet er toch ook van, dan kan die toch ook bellen. Ik zou naar de politie bellen .
quote:_jessie_ schreef op 11 juni 2011 @ 14:38:

Wat heeft het speeltuintje met hondenmishandleing te maken?





Goed dat je van plan bent wat te gaan ondernemen, maar moet zeggen dat ik je reactie van hond daar laten en vriend halen raar vind, waarom niet eerst kenteken onthouden, hond mee en politie bellen en dan evt vriend halen?



Speeltuintje heeft er niets mee te maken, maar omdat het al zo'n louche figuur is blijkbaar (want dat vind ik als iemand honden mishandelt) valt het extra op als zo iemand dan ook nog uren in de buurt speeltuintjes gaat rondhangen. Maar geen directe relatie met de mishandeling dat isz o.



Ik heb mijn hond daar niet gelaten. Ik ben van het veldje naar huis gerend met onze hond, heb onze hond thuisgelaten en ben toen met mijn vriend teruggerend naar die man, die toen al weg was. Ik was heel erg geschrokken van wat ik zag, dus dit was een soort opwelling, van gelijk naar huis rennen en vriend halen. Als ik het kenteken had willen zien had ik eerst nog een stuk naar die vent toe moeten lopen want daar was ik te ver van hem voor verwijderd. Achteraf gezien had ik dat misschien beter wel kunnen doen, maar handelde in een soort van paniek toen.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou me niet meer achteraf druk maken over wat je had moeten doen. Je was gewoon heel erg geschrokken.



Maar voor de volgende keer dan weet je het iig. En ik zou echt de politie bellen hoor!
Alle reacties Link kopieren
De politie doet hier helaas niets aan.

Een hond staat gelijk aan een mobiel, verschrikkelijk.

Stel je in verbinding met de dierenbescherming, en vraag dat ook aan de mensen, die het ook hebben gezien.

Hoe meer meldingen, hoe meer actie er wordt ondernomen.
Ontbijt: Een Smoothie banaan Lunch: Een cracker/avocado en guinoa salade Diner:57 pizza broodjes,13 donuts,2 bakken gefrituurde kipkluif, 9 Rosé
Alle reacties Link kopieren
Ik heb weleens de politie gebeld voor dierenmishandeling, ze kwamen wel hoor. EN later kwam de dierenambulance(of dierenbescherming? ) om de dieren weg te halen.
Alle reacties Link kopieren
Meld dierenleed - Landelijke Inspectiedienst Dierenbescherming.



Als je dit googelt kom je de telefoonnummers tegen.



Trouwens harstikke lief, dat jij je er om bekommert.
Ontbijt: Een Smoothie banaan Lunch: Een cracker/avocado en guinoa salade Diner:57 pizza broodjes,13 donuts,2 bakken gefrituurde kipkluif, 9 Rosé
Alle reacties Link kopieren
Ze zullen komen Yellow, maar ze Kunnen heel weinig, helaas!
Ontbijt: Een Smoothie banaan Lunch: Een cracker/avocado en guinoa salade Diner:57 pizza broodjes,13 donuts,2 bakken gefrituurde kipkluif, 9 Rosé
Alle reacties Link kopieren
Het was wle een boer (is misschien toch anders? ) waar ik het over had.
Alle reacties Link kopieren
quote:rozenstruikje schreef op 11 juni 2011 @ 14:36:

Mensen die dieren mishandelen en zeker op die manier, zijn types die ook in staat zijn jou of je vriend wat aan te doen. Ik zou kenteken opnemen en de politie inlichten.Inderdaad. Ik zou ten zeerste afraden die man aan te spreken. Je weet niet hoe die griezel gaat reageren!
World of Warcraft: Legion

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven