En, wat eten we vandaag?

26-06-2011 14:11 3015 berichten
Alle reacties Link kopieren




Vertel ons hier wat je vandaag gaat eten en kom inspiratie opdoen!



Vorig topic: En, wat eten we vandaag?
Alle reacties Link kopieren
Ja, om de smakelijkheid te vergroten kunnen we beter even naar de juiste spelling gaan
Maar dit was wel iets grappiger .
Alle reacties Link kopieren
@Sart: even een brutale vraag: wat kosten die pie's eigenlijk?

Zit even op de site te kijken en zie dat ie ook hier op de markt staat, maar zie nergens de prijzen vermeld staan.
Alle reacties Link kopieren
Heeeeeeeel veel dank Lampje! Klinkt goddelijk! DANK!
Alle reacties Link kopieren
Pies is toch wel echt de correcte spelling, eigenlijk, pie's zou 'van de pie' zijn. Maar het ziet er inderdaad mal uit Ik ga ook ns even een blik werpen bij de pieman.
Alle reacties Link kopieren
Hm, ziet er lekker uit inderdaad zeg! Misschien maar ns halen, ze zijn ook op 1 plek in mijn stad te krijgen zie ik.
Alle reacties Link kopieren
Wat vinden jullie van deze eetlijst:



O:3 boterhammen(met boter), glas zuivel

T: fruitkick

L:4 boterhammen(met boter), glas zuivel

T: fruitkick + 1x fruit

A: 4 lepels aardappel, 4 lepels groenten, 1 stuk vlees/vis, 2 lepels saus/jus

T: fruitkick + 1x fruit totaal
Alle reacties Link kopieren
Eh,wat wij van je lijstje vinden? Ik vind het saai, want nogal veel fruitkick en ik vind aardappels niet lekker. Wij schrijven voornamelijk over zo lekker mogelijk eten in dit topic. Maar ik neem aan dat je op zoek bent naar advies over of je wel of niet af gaat vallen met dit lijstje? Ik zou je willen verwijzen naar een van de afval topics op de lijf en lijn pijler.



Maar hier "my two cents":

Kijk eens hoeveel calorieen er in een fruitkick zitten. Volgens mij eet je er daar echt te veel van, vooral omdat je twee keer ernaast ook nog fruit eet, die zou je er uit kunnen gooien.



Verder is het de vraag wat voor soort brood eet je, bruin of wit, wat je op je brood doet en wat voor zuivel je drinkt en het allerbelangrijkste, hoeveel je beweegt op een dag.Vul dat eens een paar dagen in op de eetmeter van het voedingscentrum en je zult heel wat inzicht krijgen in wat je eet.
Alle reacties Link kopieren
Graag gedaan, hoor Piennn. Ben benieuwd wat jij ervan vindt.



Volgens mij kun je hier beter terecht met je eetlijstjes, Atrompmeesters.



Allemachtig, hebben jullie het ook zo benauwd? Ik hou heel erg van warm weer, vind dat heerlijk, maar als elke vorm van zuurstof ontbreekt, vind ik het niet zo prettig meer. *klaagmodus uit*



Ik maak vandaag deze quinoasalade met vega balletjes erbij. Honingmeloen toe.
Alle reacties Link kopieren
De BBQ was supergezellig gisteren. Toch weer teveel gegeten dus we hebben besloten nog een rondje te gaan kayakken om de spijsvertering te stimuleren

Er was een prachtige zonsondergang te zien. Daarna nog even een afzakkertje in de tuin genomen. Toen waren de temperaturen heerlijk!



Vanavond eten we kliekjes: couscoussalade, nog wat spiesjes, aardappelsalade, stokbrood waar ik bruschetta van ga maken.



Heb net heel hard gelachen om de piesposts!!



Lampje, het is hier nog goed te doen. Zit vandaag thuis te werken en het is hier nog koel. Zometeen zonnescherm naar beneden en een bakkie koffie in de tuin drinken.

Jij bent nu helemaal into quinoa. Ik ga het toch ook gauw uitproberen.
Alle reacties Link kopieren
Vanmiddag neemt de kaakchirurg me onder handen, dus vanavond eet ik pompoensoep. Misschien, als ik het daarvoor te warm vind, wordt het gazpacho.
Alle reacties Link kopieren
Nou ladies, hier gaat het los zo... Heb gelukkig op tijd alles van het balkon gehaald. Het trekt helemaal dicht hier. Net al de eerste bliksem-schicht waargenomen in de richting van de kust. Brrr en heb zo'n hekel aan onweer..



Dolfje, hoest met je voetje vandaag?
Alle reacties Link kopieren
Sterkte bij de kaakchirurg Giraffe! Bij mij zijn ze een aantal jaren geleden getrokken door de tandarts. Eerst boven en onder links. Twee weken later de andere kant boven en onder. Heb wel last gehad, maar doordat hij niet aan beide kanten tegelijk is bezig geweest kon ik gewoon eten.
Alle reacties Link kopieren
Sushi en stokbrood met smeersels heerlijk!! We wouden bbq maar het weer tsja ..... Dat lijkt niet zo best vanavond hihi
Loat goan!!!
Sushi eten is ook geen straf, oehoeh. Lekker!



Bespeur ik een kano verslaving, KV?



Wij zitten niet zo heel ver van elkaar af, Win. Het is hier ook donker en het begint wat meer te waaien. Maar voor alsnog is het droog. Ik ga zo maar wel mijn hangstoel binnen halen denk ik.



Giraffe, sterkte vanmiddag. Ik hoop dat je niet al teveel gepijnigd wordt.



Lampje, het was idd benauwd. Ik houd ook wel van warmte, maar er was echt een gebrek aan zuurstof. Maar toch vind ik het jammer dat het al weer over is.

Die quinoa salade ziet er ook héél lekker uit zeg! Benieuwd naar je recensie.



Vanavond komt mrBrown. Ik heb nog flink wat bulgursalade. Voor 2 personen is het misschien net te weinig. Even bedenken wat ik er nog bij kan maken. Misschien geroosterde bloemkool met tahinisaus. En wat brood met duqqa.
dubbelpost.
Alle reacties Link kopieren
Het lijkt hier weer lichter te worden GB... Het waait wel iets meer, maar geen gerommel meer van onweer. Ben benieuwd...

Ga zo maar eens bulgur-salade maken. Stond al op mijn week-menu, maar zie dat meer van jullie hetzelfde briljante idee hadden. Ik heb er nu al trek in, dus maak een grote bak. Kan ik ervan lunchen en ook vanavond nog eten. Vanavond heb ik er falafel bij.



Zit enorm te twijfelen of ik vanavond ga sporten. Als het zo benauwd en vochtig blijft, denk ik dat ik thuis blijf. Dit weer is niet echt lekker voor mijn astma..
Ik woon in het goede deel van nl...de buien zijn hier pas ah eind vd avond Ga straks naar een strandje bij een meertje met een vriendin... Dan thuis een restje salade van gisteren eten en dan naar yoga.
Alle reacties Link kopieren
quote:GeorgieBrown schreef op 28 juni 2011 @ 11:23:

Bespeur ik een kano verslaving, KV?





Zeker weten. Eindelijk een goede verslaving na al mijn slechte



Had net nog in het zonnetje gezeten maar nu trekt het dicht en het is bloedbenauwd aan het worden.... yuk!

Is het erg tekeer gegaan daar in het westen?



Ik ga vanavond ook niet sporten Win. Bij mijn sportschool werkt de airco helaas niet heel goed. Ik ga morgenochtend lekker spinnen. Dan zal het wel afgekoeld zijn.



Wat is duqqa, GB? Geroosterde bloemkool met tahinsaus klinkt goed. Hoe rooster je de bloemkool?



Giraffe, veel sterkte vanmiddag!!



Ga een lekker lunchbammetje maken met geitenkaas, walnotenolie (vers gemaakt uit de boomgaard van een zakenrelatie van me, mjum), sla en een lik vijgenchutney
Duqqa op Wikipedia. Ik vind het wel lekker. Het is weer eens wat anders dan tapenade of kruidenboter ofzo. En het is ook midden oosters, dus het past goed bij de bulgursalade.



Bloemkool roosteren doe ik op de bakplaat in de oven. Eerst bakpapier erop. En dan de roosjes (of je kunt de bloemkool ook in plakken snijden) gewoon rauw erin. Het is al weer een tijdje geleden, moet zelf nog even kijken op welke temperatuur. Het geeft de bloemkool echt een heel andere smaak.



Er zijn hier een paar druppels gevallen, maar veel stelt het niet voor.



Zoveel slechte verslavingen heb je toch niet? En je bent ook heel sportief, dus dat weegt tegen elkaar op, toch?
anoniem_64cf6f24eb981 wijzigde dit bericht op 28-06-2011 12:50
Reden: ging even fout
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Hier zijn ook net 5 druppels ofzo gevallen,niet de moeite.Het is nu wel bewolkt dus wie weet komt er meer.



Ik ben jaloers Koreveen op het feit dat je kan gaan kanoeen wanneer je wilt!(niet dat ik dat nou kan maar aan het water wonen lijkt me zalig)



GB,bloemkool roosteren heb ik nog nooit geprobeerd maar het lijkt mij ook erg lekker.



Giraffe hopelijk valt het mee bij de kaakchirurg,soep lijkt me een goed idee om te maken,zeker gazpacho met deze temperatuur.



quinoa en bulgur lijken mij niet echt lekker dus ik geloof niet dat ik dat snel ga uitproberen.Zoiets moet je eigenlijk een keer voorgeschoteld krijgen en dat het dan onverwachts lekker blijkt te zijn:)



Ik weet nog niet wat we eten vandaag,heb kipfilet voor in de wok en vast ook nog wel wat uien en ook prei in de diepvries dus komt wel goed.Durf eigenlijk niet naar de winkel te lopen,heb hier in huis een beetje geestofd en dat gaat wel maar voel mijn voet nog wel dus ik doe lekker rustig aan.



Winnie,rustig aan als je nu al last hebt van de astma lijkt me sporten met dit weer niet een goed idee.
Alle reacties Link kopieren
GB, dat weegt inderdaad gelukkig tegen elkaar op. Zit nu wel op m'n handen, want de chocolade (een slechte verslaving...) in de kast roept me.



Klinkt heel lekker duqqa. Waar koop je dat?

En dat bloemkool roosteren klinkt goed. Ik hoor graag van je op welke temperatuur en hoe lang je het hebt gedaan, ga ik het binnenkort uitproberen.



Hier viel ook maar een klein beetje. Moet het daarvoor nou zo donker worden? Nu klaart het weer op.



Dolfje, rustig aan met het pootje. Met die ingredienten kan je een lekker potje maken, dus ga maar niet naar de winkel
Alle reacties Link kopieren
Ik ga lekker met een boek op de bank,het is toch veel te warm om die 100 meter naar de winkel te lopen

Vriend belde net en ik waarschuwde hem al dat hij vandaag boodschappen moet doen na het eten, kan hij zich er psychisch op voorbereiden(hij haat boodschappen doen volgens ).Ik vind het meestal niet zo erg al moet ik alles lopend of met de fiets mee sjouwen.Hoe zit dat bij jullie?



Kan iemand me trouwens de datumprikker nog even doormailen dan zal ik het eens gaan invullen,ben die mail kwijt volgens mij..
Alle reacties Link kopieren
Ik ben er net een mail over aan het sturen.

Ik knal hem ff naar je toe, Dolf.



Boodschappen doen vind ik altijd wel leuk. Ik kan het echt heel snel of ik kan er lekker lang over doen en ingredienten en nieuwe dingen uitgebreid bekijken. Ik doe het ook altijd alleen, want Lief heeft er ook een hekel aan. Zal wel een mannending zijn.
Alle reacties Link kopieren
Ik zie dat de datumprikker mail persoonsgebonden is. Als ik hem doorstuur, kom jij binnen als Koreveen.

Misschien wil Maris hem nog een keer naar jou mailen?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven