Eetkamer stoelen

31-07-2011 11:28 15 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



we zijn ons nieuwe huis aan het inrichten en proberen alles mooi op elkaar af te stemmen na jaren te hebben gewoond met een bij-elkaar-raapsel aan meubels.

Mooie donker houten tafel in bestelling, maar nog op zoek naar de eetkamer stoel. Veel gezien al, maar niet de stoel...



Onze wensen:

- 4 poten (dus niet die twee poten die een lus vormen (weet niet hoe uit te leggen)

- geen chrome poten, hout (want past beter bij hout in de kamer)

- geen armleuningen

- geen kolosaale zetels met wielen oid, open uitstraling

- stof dat in een niet licht-niet donkere kleur (beige oid)



Wat is jullie tip kwa stoel of winkel waar we eventueel zouden kunnen slagen?



Dank,

Ket
Alle reacties Link kopieren
Ik ben heel goed geslaagd bij Chairs@home, kijk maar eens op de website: www.chairsathome.nl

Ik heb lederen stoelen op wielen gekocht, maar ze verkopen ook houten eetkamerstoelen voor heel schappelijke prijzen.
Alle reacties Link kopieren
http://www.fashion4home.nl/set-van-2-st ... al=Massief wit eikenhout
Ouwe tang, verveel je je soms? Zoek eens een andere hobby dan mensen op dit forum af te zeiken, graftak!
Alle reacties Link kopieren
Heb leuke dingen gezien op lilian's woonwebwinkel en ook leuke stoelen bij wehkamp, wellicht ook een optie
Alle reacties Link kopieren
Je beschrijft precies het tegenovergetelde van onze eetkamerstoelen. Heerlijke onderuitzak fauteuils met armleuning en wieltjes . Het enige dat nog ontbreekt, is dat de rugleuning niet naar achteren kan en er zo'n voetenbankplank te voorschijn komt. Bij jouw omschrijving denk ik aan Ikea.
Alle reacties Link kopieren
Deze misschien?

http://www.lifestyle-collection.nl/index.php?home
Alle reacties Link kopieren
Dat zijn leuke tips! Ik ga ze bekijken en hoop te komen tot een keuze..

Meer tips zijn uiteraard welkom!
Alle reacties Link kopieren
Mischien deze wel wonen

succes.
Alle reacties Link kopieren
Wil je perse nieuwe? Soms heb je juist hele mooie tweedehands die voldoen aan je wensen. (zoek je meer strak, of juist iets met bijv houtsnijwerk in de rugleuning?)



succes
Alle reacties Link kopieren
Ben heel benieuwd naar de uiteindelijke keuze. Ik heb ongeveer hetzelfde probleem - zit nu te denken aan een combinatie van verschillende stoelen maar dat is ook wel weer erg anders dan ik nu heb.

Hou dus dit topic in de gaten!!
Alle reacties Link kopieren
heel veel succes met je zoektocht.
Alle reacties Link kopieren
Heb iets gevonden tegen scherpe prijs op www.wewonen.nl
Alle reacties Link kopieren
quote:nouschi schreef op 31 juli 2011 @ 11:48:

http://www.fashion4home.nl/set-van-2-st ... al=Massief wit eikenhoutOh, wat een leuke stoeltjes! (maar wel een beetje duur, vind ik dan)
Alle reacties Link kopieren
Nu alles kersen en eetkamerstoelen in zwart leer met kersen pootjes. Nu besloten om de poten te laten beplakken in zwart... Heb ik meer tijd voor beslissing over stoelen



Vind de walnootjes in link van hierboven wel leuk uitzien, maar niet comfortabel. Wil toch wel lekker zitten bij natafelen.
Ik vind deze van basiclabel erg leuk, ze zitten ook lekker en comfortabel: http://www.basiclabel.nl/1653/lopez-stoel.html

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven