Het Kasteel

28-12-2010 09:02 3093 berichten




Jonkvrouwen! Wees welkom!

http://textile-collection.nl/weblog/fot ... de%207.jpg



Pas de jurk, laat de ouwe stomen, kies een kamer en kom daarna lekker naar de salon voor een hapje en een drankje.


Hier de sluiproute naar het oude onderkomen...
Alle reacties Link kopieren
Dat klinkt goed, reisleed weer vergeten: genieten maar. En dat is de Dot wel toevertrouwd.



Suup, goed idee om weer eens het risico te lopen wat leuks tegen te komen. Laat je niet ontmoedigen door taalfouten (hogeropgeleiden zijn ook wel eens dyslektisch) of sukkels: als er een man bij zit die goed is voor jou, mag hij voor mijn part achterstevoren schrijven. Of een maffe hobby hebben.



Zet gewoon je voelsprieten uit en snuffel wat rond, verwacht er nix van en zie maar wat er gebeurt.



Miss Marge, hoe is het met je jochie?



Wij hebben gisteren met de Onmisbare Buren gebarbequed in onze tuin (waar de Pup aandacht vroeg door in de nieuwe tuin te gaan graven! ) en dat was fijn en lekker. Buuv begint over 2 weken met bestralen, dan na aantal weken chemo en ze blijft nog zo nuchter als wat. Dat is fijn maar soms ook lastig; de artsen doen heel bezorgd en serieus en zij blijft er gewoon relaxed onder. Pfoe, wat een karakter..

Ik ga weer eens werken!
Alle reacties Link kopieren
quote:Bloesem schreef op 03 augustus 2011 @ 09:02:

Suup, goed idee om weer eens het risico te lopen wat leuks tegen te komen.

Bloes



En hulde voor de buuf!



Druk dagje hier.



Dus koffie en tot later!
Alle reacties Link kopieren
Oh argh, de pup is zo stout.... ze moest uit maar was zo stout met de riem aan het spelen en in mij en de riem aan het bijten, dat ik het even uitstelde. Poept ze in de woonkamer. Waar ze ook net had geplast. Wat is dat moeilijk zeg, een pup opvoeden.
Alle reacties Link kopieren
Bloes klopt. Dat is ook de belangrijkste reden dat honden in een asiel belanden. Het werk wat erbij komt kijken.



*doceermodus aan* Het is wel erg belangrijk dat je er nu veel aandacht en geduld in stopt, alles wat ze nu verkeerd aanleert krijg je er bijna niet meer uit. Mocht je voor de puppycursus start al tegen vragen aanlopen neem ik aan dat je de organiatie waar je de cursus bij gaat doen wel alvast kunt bellen hoor en de fokker heeft misschien ook nog wel goede tips waar je wat aan zou kunnen hebben *doceermodus uit*
Alle reacties Link kopieren
Hbe ik iedereen weggejaagd met de doceermdus?

Bloes, ik bedoelde het niet negatief he, maar opbouwend.





Koffie iemand?
Alle reacties Link kopieren
Ik moest kindjes die net thuis waren knuffelen. :-) en was ik gister als een kloek zo blij, nu zijn ze weer aan het territoriumvechten dus ik moet ook weer even de juiste modus vinden. Komt wel goed.



De zon schijnt!
Alle reacties Link kopieren
Nee hoor, lief juist jouw advies. Maar ik had gisteren visite ( de Petemoppies Die zijn zoooooo leuk! en lief en relaxed... om op te vreten dus). Daarna moest ik nog naar de kapster, dierenwinkel, eten en ik had geen zin in sporten dus zijn MM en ik een stuk met de Pup gaan lopen, om haar af te matten en trappen te oefenen.



Maar vanmorgen en vannacht gedroeg ze zich weer vreselijk en ik kon de fokker niet bereiken en ben inmiddels wel ten einde raad. Als je een hond wil uitlaten en je krijgt de riem niet vast zonder dat ze in onze handen bijt, dan hebben we een probleem denk ik. Ik heb net dus verder gezocht naar puppy-cursussen in de buurt, die bij 8 weken starten en gevonden! Morgenavond gaan we naar de cursus, bij een trainer die exact mijn naam draagt. Dat wordt lachen...

Ik sprak de andere trainer, om informatie te vragen en vertelde hem over het gedrag van onze pup. Zijn conclusie was even slikken; Pup vertoont "ranghoog-gedrag". Ai. Dat komt w.s. omdat we haar teveel aandacht geven en haar doodknuffelen, dus daar moeten we rap mee stoppen. Oh jee. Ook gaf hij nog een aantal andere tips, waar we wel mee aan de slag kunnen en morgen gaan we dus op cursus en hoop ik dat we er op tijd bij zijn.



Maar dat is was zeg... Dan hou je dus teveel van je pup en daar verpest je um dan ook mee. We hebben ons erin verdiept, we lezen wat af over hoe het allemaal moet, vragen links en rechts tips maar dan kun je het dus nog verknallen. Dat ehh.... had ik niet verwacht.



Nu dan maar eens aan het werk want dat schiet ook niet op.



Marge, geniet van die moppies. Gelukkig mag je die wel op schoot trekken en doodknuffelen, zonder ze te verpesten.
Alle reacties Link kopieren
Whoehahahahahaha....



Ik had vorige week bij een positiekledingspeciaalzaakwebshop een positiebadpak besteld. Als ik toch ga walrussen op het strand, dan bij voorkeur in een passend badpak, leek me.

Nou ja, ik had hem dus besteld, maar helemaal niet op de naam van de toko gelet.



Staat er net een man van de DHL voor de deur, met hitsige glimoogjes. "Bent u mevr. Mimsey?" vroeg hij met een onderdrukte grijns. Ik knikte, en kreeg een doos in mijn handen gedrukt. Snel maakte de man zich uit de voeten. Ik snapte er niets van, wat was dit voor raar gedrag.

Toen keek ik naar de doos. Hij was rijkelijk bedrukt met de naam van de webwinkel; Lingerie voor Twee.



Volgens mij dacht de man dat ik een doos vol spannende porno-setjes gekocht had,



Wat wilde ik nou toch typen?
Alle reacties Link kopieren
Mwah, die koters blieven ook gareel hoor Net Dochter nog verze3kerd van het feit dat ze NIET de koningin in huis is en ook NIET de opvoedster van haar broertje. En dat ze dat dan dus ook niet moet doen, omdat ze dan met heur dochterlijke kont zó in de hoek kan.



Broer en schoonzus knuffelden eerst ook heel veel met hun hond, maar dat mocht ook niet meer (zoveel, en op een andere manier) omdat hond dacht dat ie dan de baas was. Maar hoe je dat verder aanpakt... fijn dat er een cursus is die al zo snle begint, want ik zou het niet weten!
Alle reacties Link kopieren
Hahahaha Mims! Wat grappig!



Doet me denken aan toen ik bij de Hunkemoller in Leuven een spannende string kocht, hoogzwanger en wel

. 'Is het een cadeautje?'

"Nee, hij is voor mij, zie je dat niet?"

(Verkoopster met kin op de balie)



In het kader van herinnert u zich deze nog-nog-nog: die string veranderde na 1 wasbeurt van 'sexy' in 'exy'
Alle reacties Link kopieren
quote:missmargerine schreef op 04 augustus 2011 @ 12:03:

In het kader van herinnert u zich deze nog-nog-nog: die string veranderde na 1 wasbeurt van 'sexy' in 'exy'Ja!!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb em nog steeds. Hij past ook nog, die exy
Alle reacties Link kopieren
jaaa, dat weet ik ook nog * grinnik *.



Gisteravond prachtig stuk gezien in buitenvoorstelling, in soort Lord of the Rings-aandoende omgeving aan een meer, zonsondergang, geweldig. Nu regent het (arme Vriendin en alle anderen in dat stuk, want het gaat gewoon door, geen watjes hierzo en dus staan ze 2,5 uur in de plens) en kijken de kindjes Mary Poppins en ik geef ze straks nog avondboterham en Dot mag bij mij op de kamer slapen en alles is pais en vree. Ik werk tussen de bedrijven door, we hebben vanmiddag nog een prachtige wandeling gemaakt, alles is mooi en fijn. Wat een mooi leven heb ik toch
Alle reacties Link kopieren
Lil

Mooi!



Bloes wat fijn dat je een cursus gevonden hebt waar je zo snel terecht kan. En vrijdagavond is toch fijner dan zondagochtend

Belangrijk is dat niet zij maar jullie de baas zijn. Dat moet haar duidelijk worden. Misschien ook goed de Bloesjes na hun vakantie keer mee te nemen.



Mims :ROFL: Nu nog de zon

En Marge .

Ik heb verder niet zoveel te melden druk met werk.
Alle reacties Link kopieren
Waaaaaaaar is iedereen?
Alle reacties Link kopieren
Mijnbuik aan het voleten met mamasuup bij surinaamse vriendin van mamasuup. Zij had ins uitgenodigd. Mjammie.

Succes bij puppiecursus.

Ben benieuwd hoe het jullie bevalt.
Alle reacties Link kopieren
Hier! Op een berg! Dot in bed, kinders van Vriendin achter Starwars, ik klaar om weer wat rapportages eruit te doen Grappige manier van werkvakantie vieren zo.



Suup, loopt het allemaal weer een beetje, met de klussen? Leuk dat ik je dat komende week ook live kan vragen



Bloes, lukt het met werk & pup?
Alle reacties Link kopieren
Ik was aan het fietsen, vriezer aan het leegeten, aan het zupen met de buren, enzo. Was best leuk :-)
Alle reacties Link kopieren
Ja hoor Lil ben best tevreden.

Enne zeker leuk jou en Dot dinsdag te zien en q ook . Overigens zitten papasuup en stief ook op woonstek broer, vertrekken niet voor dinsdag dus wie weet zijn zij er ook nog.



Lang leve het flexibele werken, fijn dat je dat bij vriendin kan doen.

Tot wanneer blijf je? Zie je GG nog voor zijn vertrek naar verweg of wordt het zoenen op schiphol?
Alle reacties Link kopieren
Spullen aan het pakken om zo richting woonstek broer te gaan.

Bloes hoe was de training gisteren?



*zet late lunh klaar*
Alle reacties Link kopieren
GG komt ons morgen ophalen van Schiphol, en vertrekt zelf maandagavond, dus morgenavond hebben we samen, en maandag is hij overdag bij Dot die anders ook te zeer in het gemis gaat (en bovendien moet ik dan wel even een minstens-8-uurs-werkdag maken, anders gaat het niet helemaal lukken komende week).



Is die pup een beetje in het gareel gebracht al ?
Alle reacties Link kopieren
Fijn dat je opgehaald wordt door GG.

Ik zit heerlijk te genieten op de woonstek van Broer, auuppa ens tief zijn er ook. We spelen backgammon, varen en gingen vanmiddag ene tocht maken, eerst om stief op te halen die met de kano vast kwam te ziten, dus eerst kano terug naar woonstek, toen opnieuw begonnen na een rondje en toen zagen we bramenstruiken die vanuit het water duidelijk nog waren leegeplukt, dus weer gekeerd, plastic bakjes gehaald en toen voor de derde keer vertrokken, bijna 4 kilo geplukt. Lekker!!

Nu maakt stief sushi, gaan suuppa en ik na het eten de bramenprut op zetten en hebben we als toetje griesmeel met bramengelei. Het leven is mooi.
Alle reacties Link kopieren
dsat klinkt heel mooi :-)



We hadden gister een feestje bij mijn oude schoolvriendin. Wiens zus een hoeve met een boomgaard heeft? Dus ging ik naar huis met een paar kilo pruimen. Nu heb ik veel geweckte pruimen, pruimenjam en bramenjam, want ik vond met Dochter - op de fiets, door het park - een enorme struik met rijpe bramen. :-) Joepie, wildplukken!
Alle reacties Link kopieren
Het is toch wel grappig hoe er op wildplukken gerageerd wordt, papasuup en ik hingen uit de boot stief stond aan wal aan de andere kant rn werrd constant anagesporken door wandelaars.

Maar jij dus ook een jamdagje, leuk he?

Lil weer veilig geland?
Alle reacties Link kopieren
En alweer in de trein op weg naar suupstad.

Koffie anyone?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven