Een mooie zomerdag deel X

10-08-2011 20:28 3077 berichten
Deel X! Deel 10! Een jubileum!



Wat gaat de tijd toch snel. In deel I was er nog niemand zwanger, en nu hebben we 8 blozende, gezonde en lieve baby's. En 3 onderweg! Waarvan we zeker weten dat er eentje in deel X geboren wordt!

Natuurlijk draait het niet alleen om zwangeren en mama's, maar is er ook ruimte voor zij die helaas nog niet zwanger zijn, of dat hopen te worden via een andere weg.

Dit wordt het 10de topic waarin we naar elkaar luisteren, elkaar advies geven, met elkaar meeleven, elkaar de les lezen, elkaar pesten, en met elkaar lachen!



Naamstand van zakenNieuwsFedeuitgerekend april 2011, zoon Babyboy is geboren, en mama is zelfs al weer aan het werk! WishUitgerekend juni 2011Babygirl is geboren, mama weer aan het werk! Maar moet wel goed voor zichzelf zorgen!!! Lieke uitgerekend juli 2011, zoonBabyboy is geboren, en mama geniet van verlof, maar is lekker actief! Juniperuitgerekend juli 2011, zoonBabyboy is geboren, en mama kent haar mannetje door en door! Elisauitgerekend augustus 2011, zoon Babyboy is geboren, en mama geniet er van! Earthuitgerekend augustus 2011, zoon Babyboy is geboren, en is een relaxte baby met dito mama! Alleen nu een liesbreuk Floweruitgerekend augustus 2011, dochterBabygirl geboren! Mama is supermama en fiets al weer :-) Dochter doet het goed!! Kristinuitgerekend november 2011 Jongetje/meisje?? blijft een verrassing voor ons. Mama blijft beetje kwakkelen, maar einde is in zicht! (van de zwangerschap dan he...) Gerbera Uitgerekend eind februari / begin maartMeeleesmodus, maar is de blijde boodschap aan het verkondigen aan iedereen! De eerste 3 spannende maanden zitten er op! Iedereen mag het weten!!!! Elmie in de meeleesmodus Is GETROUWD! Gaat voor ICSI, prikinstructies gehad, Draaiorgelaltijd in voor een gesprekje en meetGaat voor eiceldonatie maar eerst afvallen. Counseling gesprekken lopen! Shain de meeleesmodus, maar vergeet niet dat ze hier alijd welkom is Kimmiein de meeleesmodus, want druk aan het klussen in haar huis, en genoeg familieperikelen.Lang genoeg gewacht! Als het niet gaat zoals het moet... dan maar..... Precies! Miekiein de meeleesmodusZWANGER!!!!!!



Vorige topic: Een mooie zomerdag deel IX
Alle reacties Link kopieren
Fede, super dat je ook een beetje kunt genieten! En ook lekker dat je het druk hebt, des te sneller ben je weer thuis!



Ik slaap ook uit hoor Elisa! Op werkdagen doe ik in principe ook de nachtvoedingen zelf, tenzij n. Het echt te bont maakt. En dan kruip ik na de vroege ochtendvoeding ook weer lekker in bed. Daar heb je verlof voor toch?



Lieke, dat geeft hoop dat jouw zoon 2 weken geleden ook nog niet zolang sliep.

Ik ken het sieradenmerk trouwens niet ( van jouw cadeau bedoel ik) zal eens googelen.



Earth, wat betreft die kilo's, snap dat je baalt maar geef je zelf de tijd. De kilo's zijn er ook niet in 3 weken bijgekomen natuurlijk. Over een paar weken voorzichtig beginnen met sporten zal vast helpen. Je moet trots zijn op je lichaam dat ze zo'n zware zwangerschap aan kon!

Daar mag je best eerst van herstellen!



Flower, staat de vaseline al klaar
Schuin spaan en Zee gras planten potjes
Alle reacties Link kopieren
Oh, wij hebben trouwens niets speciaals gedaan. Had wel een jaartje geschreven en N. Had zijn 'I love papa' romper aan. Ik heb bloemen gekregen. Verder druk geweest met visite en

'sprongetje N.' had veel aandacht nodig



Ik had speciaal lekker gekookt, maar het smaakte me niet. Voelde me niet zo fit vandaag.

Net wel lekker film gekeken zonder gestoord te worden
Schuin spaan en Zee gras planten potjes
Alle reacties Link kopieren
Zo net even heerlijk 2 afleveringen van fringe gekeken. We zijn gisteren overgestapt op kv tegen darmkrampjes en voor het eerst hebben we weer redelijk geconcentreerd tv kunnen kijken.



Lieke wat lief dat je me zo ontspannen vind klinken. Zo voel ik me ook. Echt had het heel anders ingeschat deze eerste weken.



Sha, ja ik ga een nieuwe tattoo laten zetten. Een nieuwe fase in mijn leven, dus een nieuwe tattoo. Denk dat ik eindelijk de grillige cherryblossom over mijn ruggegraat laat zetten.

Vriend laat waarschijnlijk iets van het geboortekaartje op zijn borst tattooeren.
Alle reacties Link kopieren
Haha Juun, beide hebben we een fijn tv-avondje gehad!



Elisa, vanochtend waren wij er ook pas rond 9:30 het bed uit. Gewoon doen wanneer het kan. Voor je het weet heb je een dreumes die om 6:00 klaarwakker is.
Net terug van de buren. Daar horen mijn hardloopmaatjes bij. En degene die al een tijdje niet meeloopt.... die is dus 16 weken zwanger. Gelukkig nam ze me apart en vertelde het eerst tegen mij. Toen hield ik me nog goed. Gun het haar ook, ben ook blij voor haar. Toen ze het daarna in de groep gooide en iedereen haar blij feliciteerde werd het me even te veel en heb even staan janken op de gang. Daarna weer terug en haar vriend gefeliciteerd. Iedereen begreep het, en verder was het heel erg leuk. Mijn man zei dat we bij hen maar goed moesten oefenen met vasthouden :-)



Ik testen? Nee, dat doe ik niet. Heeft namelijk geen zin. Ik kan het ook verkeerd gevoeld hebben 2 weken geleden. En dat piepkleine niet noemenswaardige beetje bruin van vanmiddag? Geen idee.



Verder hier wel gelezen, maar geen zin in lang reageren. Blij dat Sha een fijn weekend heeft gehad! Ik duim voor een mooie afloop!

Earth en Jun: fijn, ontspannen tv kijken!!!

Lieke: heerlijk, zo'n avondje!! Dat is toch ideaal, naar vrienden kunnen en je weer voelen als vroeger, maar met een mooi en belangrijk accessoire :-)

Jun: gefeliciteerd nog!!!

Elisa: ik zou ook lekker langer blijven slapen in de ochtend!! En leuk zo'n uitstapje, trotse mama zeker, als ze allemaal je kind bewonderen :-)

Fede: goed zo, geniet lekker van de tijd voor jezelf!



Ik ga lekker slapen. En nog even tegen man aankruipen, zeggen dat ik van hem hou, en fantaseren over het moment waarop wij hopelijk ook kunnen vertellen dat ik zwanger ben.
Alle reacties Link kopieren
Off. Zit ik te brullen bij het voeden.. Hij huilt nu bij het drinken(dus niet drinken) en is alleen door mijn man te troosten...en boos dat r dan was!

Zucht... Het valt niet mee..
Alle reacties Link kopieren
Elisa
Schuin spaan en Zee gras planten potjes
Alle reacties Link kopieren
Elisa hopelijk gaat het vandaag weer beter.
Alle reacties Link kopieren
Draai, hè getsie. Dan wil je een avondje gezellig spelletjes doen is er een zwanger. Lijkt me heel lastig om dat je moeten horen.
Elisa, wat naar. Het is ook niet makkelijk. Hoe is het nu?



Hier geen nieuws, vannacht nog even gejankt. Vanmorgen bij afvegen weer licht bruin. Het zal wel gaan beginnen denk ik. Denk dat ik dan even de gynaecoloog mail ofzo. Misschien ook niet, want ze kunnen er niks mee. En dat maakt het zo kut.



Flower: hoe is het???



(Wil ik van de rest ook weten hoor, maar jullie begrijpen het wel :-) )



Fijne dag allemaal!!
Ok, bruin wordt meer en mijn rug doet onwijs pijn. Het is zover
Alle reacties Link kopieren
Ah do, wat klote! Voel je maar lekker zielig en ben een beetje lief voor jezelf! Als dat bonbons eten is, dan doe je dat lekker.
Schuin spaan en Zee gras planten potjes
Alle reacties Link kopieren
Hallo,



Hier is het weer rustig! Geen gerommel, geen baby! Vandaag een bijzondere dag: DUE DATE

Vanmorgen even bij schoonouders op de koffie geweest en vanmiddag dan toch naar het festival. Het is hier trouwens prima weer, volgens mij ontlopen we de buien...



Draai, knuffel voor jou! Wat moet het iedere keer weer confronterend zijn voor je... Zeker nu je ook nog eens ongesteld gaat worden! Bah, en kan me voorstellen dat hiervan tranen komen.



Sha, dat weekend van jou klinkt heerlijk romantisch! Dat ei is goed benut volgens mij? De voegen schilder ik met ''voegen wit'' van HG. Perfect!! (of had je andere tips nodig?)



Elisa: lieverd, doe lekker rustig aan! Leg de lat niet te hoog voor jezelf! Niemand verwacht van je dat je je altijd maar stoer moet houden en perfecte mama's bestaan gewoon niet! Het is allemaal zó nieuw en aftasten, vaak heeft dat gewoon even tijd nodig. Knuffel voor jou!!!



Fede: fijn dat je het goed trekt! Nog maar twee volle dagen en je bent weer thuis. Des te meer je de rest van de week kan genieten van M.



Wish: knuffel voor jou!!!



Lieke: wat fijn dat D weer lekker zonder eczeem is. Ik ben benieuwd wat zijn huidje gaat doen als jullie weer gaan afbouwen!

Ik zie trouwens niet tegen de bevalling op. Krijg/heb er zin in en ben nu wel op een punt gekomen heeel erg nieuwsgierig te zijn. Dit geldt ook mijn vriend, hij kan niet wachten. Wel gezonde spanning; zeker omdat je nu bij ieder pijntje denkt; ''zou dit het zijn''??



Earth: ik snap dat je van je lichaam baalt. Nu is het nog zo dat je niet iets van jezelf van voor de zwangerschap aankunt. Ik denk ook dat dat bij mij het geval is hoor straks.

Ik draag nu nog wel steeds kleding van voor de zwangerschap maar merk wel dat ik niet alleen in mijn buik ben aangekomen. Vooral de laatste weken groei ik in mijn armen en benen ook. wellicht zal het veelal vocht zijn, maar ook dit duurt toch weer even voordat het weg zal zijn...



Juun: hoe was je nacht?



Zo! Nu een slaapje en straks even op pad. Zin in. En vind het ergens ook wel cool van mezelf dat ik het gewoon even doe! Dat ik mijn zwangerschap zo lang volhoud...
Alle reacties Link kopieren
Oh, draai... Ik heb gister een hééérlijke negerzoenen taart gemaakt; ik stuur je een stuk!!
Alle reacties Link kopieren
Hier ook weer een mindere dag

Het zou een leuke dag met familiebezoek en daar ook eten moeten worden, maar heb er alweer geen zin meer in. N. is alweer de hele ochtend af en aan aan het huilen. Word er helemaal stapelgek van en schaam me dood met zo'n baby ergens naar toe te gaan. Het liefst ga ik met mijn hoofd onder de dekens in bed liggen.



Nou ja, alle spullen voor de volksverhuizing staan klaar dus we stappen zo de auto in. Hopelijk gaat het meevallen, 't is best een eind rijden dus we zijn ook niet zomaar thuis als het niet gaat. * neemt nog een extra dosis rustgevende pillen*
Schuin spaan en Zee gras planten potjes
Alle reacties Link kopieren
Ah Flower, happy due date! Veel plezier op het festival!
Schuin spaan en Zee gras planten potjes
Alle reacties Link kopieren
Dank je meiden! Hij ligt nu weer even un zijn bedje. Hopelijk eens iets langer dan een half uurtje.. Vanmiddag weer visite incl bbq hier.. Mijn man wil dat graag, ik niet zo Maar wie weet wordt her gezellig!
Alle reacties Link kopieren
Draai: hoe is het trouwens met de poes zijn pootje?
Helemaal ok. Kennelijk verkeerd terecht gekomen na een sprong oid. Gelukkig!
Alle reacties Link kopieren
Ahh, Juun toch. Echt niet gaan schamen hoor als Ennetje huilt. Je gaat op bezoek bij mensen die neem ik aan weten dat ennetje af en toe z'n buien heeft. Kortom ze willen jullie graag zien en als het niet gaat dan gaat het niet. Hopelijk is Ennetje lekker kalm geworden van het autorijden.



En Elisa hoe is jouw middag verlopen met r.?



Draai wat fijn dat poes geen pijn meer heeft. Is altijd zo vervelend dat ze niet kunnen praten zodat ze kunnen vertellen waar ze pijn hebben.



Hier wel een Okee-dagje. Vanochtend ben ik met WB gaan douchen. Hij vond het heerlijk! Alleen jammer dat hij vervolgens compleet over zijn slaap heen was. Heb dan ook van 11:00 tot 13:00 met een huilende baby op mijn arm gezeten. Hij was te moe om echt in slaap te vallen. Na het flesje van 13:00 is hij lekker gaan slapen en zijn we naar schoonouders geweest. De hele tijd heeft hij zoet liggen slapen en toen we thuiskwamen hebben we hem gelijk in z'n bedje gelegd.



Nu ben ik even aan het puinruimen in de onze tuin. Mijn hemel zeg wat een onkruid en overwoekering. Pffff daar gaan echt flink wat dagen inzitten om het weer op orde te krijgen. Wel lekker hoor dat ik mijn hobby weer kan oppakken.



Flower, veel plezier en happy due date! Binnen nu en 2 weken is danoontje er!
Alle reacties Link kopieren
Draai, knuffel voor jou! Wat een narigheid zeg. Heb je de gyn nog gemaild? Ondanks dat die er ook niks mee kan, kan het ook ter info toch?



Flower en Elisa, ik hoop dat 't droog blijft voor jullie! Alhoewel, een plens van Flower op het festival zou ook best grappig zijn (sorry, flauw)



Hier druk aan het pakken, ik wist het al, maar man wat moet er veel mee! Maar goed dat we een nieuwe auto hebben.

(vriend heeft nieuwe functie incl. auto)



Fede, ik ga straks proberen om je filmpje op H. nog even te bekijken.



Lieke, was jij nou weer gestart met sporten? Hoe bevalt het?



Juni, ik ben benieuwd hoe je uitstapje vandaag bevalt!



Kimmie, druk aan het klussen? Gaat het tot nu toe naar wens?



M. wordt steeds beweeglijker, echt super leuk. Ze trappelt met haar beentjes en wappert met handjes, en als ze een van ons ziet gaat ze lachen en een beetje hijgen. Ik smelt echt dan... :-)
Alle reacties Link kopieren
Hey meiden.



Hier ook een berichtje van mijn vakantie adres. We zitten nu bij ons bed en breakfast. Super mooi en gezellig!! Vandaag een flinke wandeling gemaakt. Het is best wel hot hier!!



Helaas gister ook flink ongesteld geworden. Balen, zit te twijfelen of ik nu wel kan zwemmen?! Jullie hier ervaring mee?

Haha beetje gekke vraag!



Lees wel steeds mee met jullie!!



Allemaal een dikke knuffel!
Alle reacties Link kopieren
Ah jun,ik snap je helemaal.. Hopelijk valt het mee!



Ik lig nu boven te voeden, maar het loopt niet echt lekker met r. Hij wil geen moment slapen alleen. Hij slaapt alleen op schoot. Zo kun je geen bbq houden en hem de hele tijd buiten in de zon op schoot is ook niks.. Maar goeddeels bbq wordt nu aangemaakt en de zon is weg:(

Geen succes..

Ik voel me al bekaf..



Wish, jij klinkt zo relaxed met m, kwam zij ook wel eens zo vaak? Ik twijfel aan mijn productie, wNt hij lijkt zo ontevree
Alle reacties Link kopieren
En Mieke je kan zeker zwemmen! Wel met tampon dan, hè!
Alle reacties Link kopieren
Elisa, als je meer informatie wilt vragen over borstvoeding dan kunnen ze je in dit topic vaak goed opweg helpen.



Borstvoedingsvragen (deel 2)



Zelf heb ik daar ook een aantal vragen gesteld.





Kan je anders niet een hydrofiel over je schouder doen zodat dat een soort parasolletje wordt voor R.?



Hier is het ook weer avond dus WB ligt klaarwakker in de box. Moet ernaast zitten pm steeds zijn speentje terug te doen. Net even met hem gespeeld...



En inmiddels ligt wb weer op mijn arm ;)



Wish, fijne vakantie in het land van de kaasjes, wijnen en champagne .

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven