Babies juni 2013

13-08-2013 19:23 939 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal!



Dit is ons nieuwe topic, met een algemeen account zodat meerdere mensen het tabelletje kunnen aanpassen.

Ik heb een aantal gegevens kunnen 'achterhalen' uit het topic maar vul het gerust aan. In een PB-tje ontvangen jullie de inlog gegevens!



Hopelijk staan hier bijzonder snel allemaal poppetjes

NaamNODRondeBijzonderhedenHartje0414/029e ronde1 ste kindje



Zwangeren

NaamZwangerEchoUitgerekendBijzonderhedenMissjs 08-11-'1327-03-'141 ste kindjeFramboos 03-09-'1309-04-'141ste kindjeSam 02-10-'1325-04-'142de kindjePippeleurtje 29/1117-06-'141 ste kindjeBentbootje??1 ste kindjeBiessie4 dec23-07-'142e kindjeSkylar15-01-1404-09-142e kindjeTinus3 febr20-09-'144e kindjeElsy08-03-201412-10-20141ste kindjeCinnamon08-04-1418-11-141ste kindje
Alle reacties Link kopieren
Wahoooooeoeooeoeoeeeeeeeeeee TINUS!!! JA!! Gefeliciteerd!!!! :cheer2::cheer2::cheer2:
Alle reacties Link kopieren
Hoe voel je je verder Tinus? Merk je al iets? Inderdaad wat een fantastisch vruchtbare maand die december! Dat januari er ook nog maar zo eentje mag zijn



Skylar, gatsie, wat naar! Ik hoop dat het gauw ophoudt of in elk geval niet erger wordt. Aan die horken op je werk heb je dan ook niks. Dan hier nog maar een extra .



En als je t niet meer weet bel je de gyn gewoon nog een keer, je niet laten afschepen hoor!
Alle reacties Link kopieren
Hoi skylar,

Hoe is je dag verder verlopen?

Nog afscheiding?



Hier blijft de angst dat het weer mis gaat. De vorige keer was het voor mij een verrassing (in negatieve zin) dat het niet goed was.

Pas bij de echo was het duidelijk.

Kan niet wachten tot 31 jan. Vandaag helemaal niet productief op het werk. Zit beetje te draaien, haal weer thee, moet plassen etc.

Morgen nog dagje werken. Druk weekend voor de boeg. Dus dan kan ik er niet aan denken. Dat scheelt.



Ja dec was wel vruchtbaar, hoop t ook voor januari.



Wil iemand mij weer in de tabel eronder zetten.

Eerste echo 31-1; uitgerekend op 12-9;
Alle reacties Link kopieren


TINUS!!!!!!!!!!!!!!!





Super gefeliciteerd zeg, ik las het gister al maar kon even niet eerder reageren, maar wat ben ik onwijs blij voor je! super gaaf, echt waar! en idd, twee keer getest, twee keer een streepje, whoehoe! 3 februari duurt nog lang, maar je hebt nu echt iets om naar uit te kijken, leuk toch! en ik hoop dat je je gewoon goed blijft voelen, 't kan bij deze zwangerschap anders zijn maar als je je hiervoor elke keer zo slecht voelde, dan is dat wel 'n soort voorteken. Maargoed, je hebt er zo hard voor gewerkt, dus dit wordt voor jou gewoon een eitje, weet ik zeker! geniet ervan meid!



Skylar, wat rot dat je je zo onzeker voelt over die afscheiding, kan 't me ook helemaal voorstellen zeg. en natuurlijk hormonaal als de pest, dus geen pretje! fijn dat je even hebt kunnen bellen en navragen, en eigenlijk kun je hier wel 'n beetje gerustgesteld door zijn toch? Ik lees aan je laatste berichtje nog veel twijfel, maar op zich was de boodschap vrij duidelijk toch? bruin = niets aan de hand, rood = probleem. Probeer dit in je achterhoofd te houden en lekker te genieten van 't zwanger zijn hoor! (is niet zo makkelijk, I know, maar hopelijk spreek ik je een beetje moed in).



Enya, ik snap zoooo wat je bedoelt, ook al ben ik (nog) niet zwanger, die onzekerheid die blijft nog wel even denk ik, maar probeer idd genoeg afleiding te hebben, genoeg uit te rusten en niet teveel te stressen, dat is 't beste voor de baby. Mjah, als je ECHT NIET MAG STRESSEN... probeer er dan maar eens niet aan te denken, lekker ontspannen MOET je dan...tja... 1 geruststelling, de tijd staat niet stil, 't wordt vanzelf 31 januari.



En ik ben 't ook onwijs eens met je bewering over januari, dat dat net zo'n vruchtbare maand wordt als december! Elsy, Dubbeltje, hoe voelen jullie je? we gaan er gewoon weer voor hoor! gewoon mee blijven schrijven hier, heb ik persoonlijk echt heel veel aan, dus zou fijn zijn! Ik ben vanavond volgens mij ongesteld geworden (net pas toen ik naar de wc ging beetje bloed, hopen dat 't doorzet vannacht/morgen) dus dat is ons startsein



Had deze week nog wel even iets heel akeligs... Ik heb sinds 2 weken 'n rare vlek op m'n rechterborst, ter grootte van een vingertopje, die continue rood blijft. En eronder voelde ik ook een hard plekje, de hele borst was sowieso veel harder dan de linker. Ik dacht dat 't misschien met melkklieren (van zwangerschap) te maken had, maar vond 't vlekje zelf wel vaag, dus besloot dinsdag een afspraak te maken met de dokter. dus eerst naar de gewone huisarts hier, alles in t Engels, en die ging ook uitgebreid aan 't voelen, en die vond ook alles 'strange' en wilde dat ik zo snel mogelijk 'n afspraak zou maken voor een echo van m'n borst. ze liep zelfs mee naar de receptie, en stond erop dat 't zo snel mogelijk gebeurde en dat zij de uitslag wilde weten zsm. Dus de volgende ochtend (gister) om half 10 'n afspraak ingepland. Nou, lekker hoor... heel die nacht geen oog dicht gedaan. Ik twijfelde dus vantevoren 'n beetje, maar was echt geschrokken van de reactie van die arts... dus veel tranen, ouders opgebeld om 't gewoon even te vertellen (verder niemand hoor, maar wilde 't toch even kwijt) en proberen te slapen...pfff.



Woensdagochtend bij de echo, die specialist ook eerst uitgebreid voelen, 'hmmm, is toch echt wel 'n groot verschil tussen de twee borsten hoor, raar....' (ik had beide dokters uiteraard van zwangerschap en miskraam op de hoogte gesteld) dus toen dacht ik helemaal K**! Maargoed, toen dus de echo, eerst de goeie borst uitgebreid bekeken, die was prima, en toen ongeveer drie keer zo lang naar de afwijkende borst gekeken, nog 'n keer opnieuw, en 't duurde maar.... Uiteindelijk bleek dat 't gewoon om meer opgezette melkklieren ging, geen kanker, maar damn, ik was daar 'n partij zenuwachtig zeg! ik ben wel heel blij dat ik 't heb laten checken, want m'n voorgevoel (dat 't wat anders aanvoelde) werd dus wel bevestigd, maar pfew, ik was onwijs opgelucht naderhand...



Dus ik heb 'n fijne paar dagen achter de rug, hahaha. Maargoed, nu weer volle kracht vooruit, eens kijken of we nog weten hoe 't moet zonder condoom



trusten allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Jee wat een bericht, cinnamon. En een onzekerheid zeg.

Gelukkig is t met een sisser afgelopen.



Weg met de condoompjes, nou ja eerst nog je menstruatie.

Hier gaan de lampjes uit. Later......
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen! JEETJE Cin wat een verhaaaaaal

bizar. kan me voorstellen dat je doodsangsten hebt uitgestaan!

gelukkig is het idd goed afgelopen, maar toch BAHBAH

Wel top dat je weer ongi bent! kun je idd weer volop aan de bak! Beter!



Enya,

zo herkenbaar, heel de dag voor je uit dromen, die onzekerheid, je zelf gek maken?

duurt lang he wachten op zon echo!



Hier met de bruine afscheiding is het af en aan. Gister had ik zo'n slecht moment. zat ff in een dip! jeetje... Maar goed, smiddags niets gehad en vanochtend thuis weer.

Weet je, ik heb af en toe een steekje in mijn buik, maar geen pijnlijke krampen, heb nog steeds zere voorgevel en koppijn! (fijn die hormonen)! ow ja en dodelijk moe en gammel.......

dus het zal allemaal wel goed zijn.

probeer mn negatieve gedachtes om te buigen en de baby toe te spreken dat ZE (ja een meisje) sterk is en meot volhouden!



We hebben alleen maar jongens overal.

Mijn zoon dan, De zus van zijn vader heeft 2 jongens, mijn broer heeft 2 jongens, de zus van de vrouw van mijn broer heeft 2 jongens. Echt bizar. ook in ons vriendenclubje zijn er bijna alleen maar jongens, stuk of 10 en maar 2 meisjes....



Thanks voor jullie support.



Ik moet zeggen, ik waardeer het forum heel erg.

We kunnen het goed vinden met elkaar. we kunnen elkaar gevoelens delen. Zwangeren en neit zwangeren.



Waarvan ik geloof dat er deze maand zeker weer 2 zwanger van zullen zijn! Gaat echt goed komen!



HArtje hoe is het daar???



En biessie, voel je al weer wat beter??? of nog ups en downs...



Pip. Tja, dat seks is me wat. dan maar han(d) en span diensten toch



kort dagje vandaag, lekker..........

Ben er namelijk al weer klaar mee. hihi



Liefssssssssssss
Alle reacties Link kopieren
Dubbie,

wil je mijn tabel ook aanpassen:

uitgerekend 4-9

echo 15-1



Thanks!
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen dames,



Cinn, wat een verhaal! Wat heftig zeg! En wat ben ik blij voor je dat het zo is afgelopen. Je hebt flink wat op je bordje gekregen de laatste tijd!



Enya, snap heel goed dat die angst er is! Maar probeer er ook maar lekker van te genieten, het is je gegund! Ik had zelf zonder miskraam van te voren ook die angst hoor, zeker tot 12 weken. We willen allemaal dat het goed gaat natuurlijk!



Hier ben ik nu ruim 17 weken zwanger, en mijn buik vanmorgen WOWWW!! wat groeit mijn buik hard zeg, jeetje! En nou ook niet alleen maar onderin maar ook steeds verder naar boven. Ik sta er helemaal van versteld hahaha!!
Alle reacties Link kopieren
pip : PIC!



jeetje 17 weken al. wat gaat dat snel. bizar!
Alle reacties Link kopieren
hey meiden,



gefeliciteerd voor Tinus dat je nu weer in verwachting bent! Wat super fijn!



Ik merk dat ik het eigenlijk heel erg lastig vind om hier nog te komen. 4 niet zwangeren tegen 9 wel zwangeren. En natuurlijk gun ik het jullie allemaal maar ik merk dat ik er eigenlijk heel verdrietig en onzeker van wordt. Mijn grootste angst dat het misschien wel nooit zal lukken. En natuurlijk weet ik dat die angst volledig ongegrond is maar ik kan het niet altijd goed relativeren.



Ik heb zojuist de tabel helemaal aangepast en de html codes beter leesbaar gemaakt zodat het een stuk makkelijker invulbaar is.
Alle reacties Link kopieren
Elsy

Begrijp de angst heel goed en ook hoe moeilijk het kan zijn om te relativeren.



Hoop dat het je gaat lukken om er weer wat luchtiger/positievere blik op te hebben, en vertrouwen te hebben dat die kleine Elsy er heeeel erg waarschijnlijk wel gaat komen
Alle reacties Link kopieren
thanks dubbeltje
Alle reacties Link kopieren
Knuffel voor elsy, dank! Fijn weekend
Alle reacties Link kopieren
thanks jij ook enya
Alle reacties Link kopieren
Mijn ovulatietesten blijven maar negatief. Had de eisprong rond de 8e verwacht. Dus of het is weer een lange cyclus, of er is iets anders aan de hand. Kunnen die testen het ook mis hebben? Ik had gehoopt op wat meer duidelijkheid door die testen maar t schiet nog niet echt op zo...
Alle reacties Link kopieren
Knuffel voor Elsy Ik begrijp je goed! Maar schrijf dat ook lekker hier van je af he, daar zijn wij ook voor . En ik blijf duimen duimen duimen!



En een aantal van de zwangere dames in ons tabel heb ik hier al heel lang niet gezien, of lees ik eroverheen? Die tellen dus al niet mee



Dubbeltje, wat vervelend! Ik heb een paar keer die testen gebruikt en het werkte heel goed! Misschien heb je dus inderdaad een late eisprong telkens, waardoor je een mogelijke bevruchting misloopt Ik zou het nog even blijven proberen, wie weet heb je over een paar dagen een positieve ovutest!



Sky, helaas geen pic! Privacy redenen en zo...



Fijn weekend! Hebben jullie leuke plannen?
Alle reacties Link kopieren
Had te snel gezeurd gisteren, er verscheen net een smiley op de test! Vraag me nu echt af of we een aantal keer te vroeg gestopt zijn omdat de eitjes toch wat later springen dan ik dacht.



Over het weekend, gisteren met vriendin uit eten en naar de film geweest, daarna drankjes gedaan en eenmaal (laat) thuis nog heeeel lang in mijn eentje op de wii gespeeld & gelezen - had gewoon geen zin om te gaan slapen. Haha! Vandaag maar beetje rustig aan. Alleen rondje hardlopen straks.



En jullie? Pippeleurtje, begin jij alles al beetje op orde te krijgen voor de komst van de kleine man?



Elsy, hoe voel jij je? Blijf hier vooral van je afschrijven als je daar behoefte aan hebt! Of misschien wil je juist liever even een break van het ermee bezig zijn?
Alle reacties Link kopieren
@ enya, snap dat de onzekerheid blijft! Dat je zo bang bemt fat het weer misgaat! Maar ik heb er vertrouwen in,deze blijft zitten!!! Nog even geduld!



@cin, jeetje meis wat een heftig verhaal! Kan me voorstellen dat je daar zo van schrikt. Raar dat die dokters je ook zo in spanning houden dan, gelukkig alles goed afgelopen.



@skylar, vervelend de bruine afscheiding. Lijkt me ook zo onzeker allemaal. En een meisje! Waauw wat leuk zeg :D



@pippeleurt,w at gaat het hard he! Leuk dat je buik groeit zeg. Lijkt me zo leuk om te zien en te voelen allemaal!



@elsy, ik begrijp je zo goed. Ik heb zo mn buien. De ene keer trek ik het goed en de andere keer wat minder. Dat kun je ook wel merken aan mn aanwezigheid hier. Soms veel en soms evenw at terug trekken. Denk dat dat heel logisch is en niet elkaar misgunnen, maar gewoon je eigen onzekerheid. Voel je vrij om daar ook over te praten, en een stap terug is ook. Iet erg. Ik ben ook harstikke bang dat iedereen hier straks zwanger is en ik nog niet!



@dubbeltje, fijn datd e smiley tevoorschijn kwam. Mij werden een hoop dingen duidelijk na de ovulatietesten. Ik denk dat wij in de eerste rondes ook niet altijd juist zaten. Gelukkig bestaan de ovu testen haha



Hier rustig aan bet wachten. Had wat later mijn eisprong, dus verwacht mijn nod woensdag ipv vandaag. Afgelopen woensdag licht bruin verlies gehad. Daarna niet meer. Voel me verder wel oke. Zoek niks meer achter een steekje ofzo. Plan is ook om woensdag af te wachten en als ik nog niet ongesteld ben dus woensdag te testen! Afwachten maaar..



Fijne zondag meiden!
Alle reacties Link kopieren
@ hier, vandaag na concert, ik speel klarinet, bloedverlies. Ben me rot geschrokken!

Wellicht kom t van de druk die ik op mijn buik heb gezet.

Maar zelf denk ik dat miskraam nr 2 zich aandient.

Nu op de bank en afwachten
Alle reacties Link kopieren
oh nee Enya, ik schrik enorm van je berichtje! Ik hoop zo dat het loos alarm is en bij een klein beetje bloedverlies blijft!
Alle reacties Link kopieren
Hm, tja ik denk dat t mis is.

Net weer op de wc wat sliertjes bloed. Sorry voor de details.

Kruip straks het bed in en ik hoop dat ik morgen gewoon naar het werk kan. Bel morgen de vk wel. Weet dat ze me niet gerust kan stellen, maar een echo kan toch laten zien of er nog wat zit?
Alle reacties Link kopieren
Jeetje meis, ik schrik ervan!! Kan je nu niet eerder een echo krijgen? Ik hoop zo voor je dat het nog steeds goed zit. Bloedverlies hoeft niet persee negatief te zijn! Ik duim voor je!
Alle reacties Link kopieren
Ik ben denk hooguit 5 wk en dag of 3, dus ik denk dat ik echt geduld moet hebben voor een echo. Kan me nu niet voorstellen dat het alsnog goed is.
Alle reacties Link kopieren
Enya, lees je berichtje en wil je even n dikke knuffel geven. Dit klinkt niet best, hoop dat je snel duidelijkheid hebt en ik hoop zo dat t loos alarm is...



Ik denk aan je meis...
Alle reacties Link kopieren
Enya Meis neeeee

Wat vreselijk

Maar............



vloei je nog steeds? of is het opgehouden?

Bruin is oudbloed he.

En heb je buikpijn??



Bij mijn oudste heb ik echt onwijze bloedingen gehad.

en met mijn bruine afscheiding bij deze zwangerschap heb ik het hele intenet afgespeurd. er zijn meiden bij die echt 1 pak maandverband nodig hebben de eerste periode....



ik hoop at het blijft zitten. ik hoop zo voor jullie dat het goed gaat.

het moet gewoon......



knuf.

En morgenochtend meteen bellen!



Liefs

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven