Geld & Recht alle pijlers

Viva Vrekkentopic VI

01-05-2012 09:45 2996 berichten
Alle reacties Link kopieren




Deel VI waarin we tips over besparen met elkaar delen!

Heb je vragen of wil je meeschrijven (mee vrekken!), je bent welkom!!



Voor meer tips over besparen:

Deel I

Deel II

Deel III

Deel IV

Deel V

Vrekwaardig eten

Baby vrekking
Alle reacties Link kopieren
xJanna schreef op 01 juni 2012 @ 22:26:

Een paar dagen geleden postte iemand een bol.com code voor gratis verzenden, dus je kunt even terugzoeken.
Wat dat een reactie op mijn post? Ik bedoelde namelijk een bon voor die gratis shampoo of bodylotion geen bon voor gratis verzenden :)
Alle reacties Link kopieren
mi-jo schreef op 02 juni 2012 @ 09:44:

[...]





Wat dat een reactie op mijn post? Ik bedoelde namelijk een bon voor die gratis shampoo of bodylotion geen bon voor gratis verzenden :)
Beide bonnen worden gevraagd, gezien de reacties hierboven.
Alle reacties Link kopieren
Hallo vrekkers, misschien nog een leuke tip voor jullie. Bij de Hema, zowel online als in de winkel, kun je nu tickets voor Walibi kopen voor ¤21 per stuk ipv ¤31. Het is een op-is-op-actie. De tickets zijn geldig tot 15 augustus.
Alle reacties Link kopieren
noa_lynn schreef op 02 juni 2012 @ 09:52:

[...]



Beide bonnen worden gevraagd, gezien de reacties hierboven.
Oké ik dacht dat het een reactie op mij was. :)
Alle reacties Link kopieren
Tes97, je kan op YouTube filmpjes vinden hoe ze het maken. Het is een mengsel van suiker, citroensap en water. Je huid wordt er superzacht en glad door. Maar het duurde wel even voordat ik er handigheid in kreeg.
Alle reacties Link kopieren
Al geregeld.
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
Alle reacties Link kopieren
Amongst_the_Waves schreef op 01 juni 2012 @ 20:09:

Heeft iemand hier de proefverpakking kattengrind van BreederCelect toevallig al opgehaald? Ik vraag me namelijk af hoe groot de verpakking is.
Ik ben gisteren bij de dierenwinkel geweest, maar ze hadden de proefverpakkkingen niet meer. Ik vermoed dat het een klein zakje is. Ze zouden ze in ieder geval bestellen en mij bellen als ze weer binnen zijn, dus dat is wel netjes.
Alle reacties Link kopieren
Voor degene die ze nog heeft liggen:

tot en met morgen kunnen de Eftelingkortingskaarten nog ingeleverd worden bij Appie!



Ik ga vanmiddag ook, ben allang blij dat ik nu eens op tijd ben en ze niet heb laten verlopen :-$
Optimelcode voor de liefhebber. watervrouw atgmailpuntcom





http://nuonexclusief.nl/products/646/karstentent winwoord is sportzomer.



Hier ook nog drie spaarkaarten van de Efteling. Kan tot morgen bedenken of ik ze laat verlopen......
Alle reacties Link kopieren
Of je kunt iemand anders er een plezier mee doen, als je er zelf geen gebruik van maakt.
Alle reacties Link kopieren
leonor schreef op 31 mei 2012 @ 14:39:

[...]





Welke suup was dat Doortje?.
Bij C1000.
Hallo?!
Alle reacties Link kopieren
layla1969 schreef op 02 juni 2012 @ 11:22:

[...]



Ik ben gisteren bij de dierenwinkel geweest, maar ze hadden de proefverpakkkingen niet meer. Ik vermoed dat het een klein zakje is. Ze zouden ze in ieder geval bestellen en mij bellen als ze weer binnen zijn, dus dat is wel netjes.
Het lijkt me dat het wel voldoende voor 1 bak moet zijn.
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
Alle reacties Link kopieren
Ik vind dat benenharsen wel een mooie tip. Wel een beetje eng ook, maar als je daarna heel lang gladde benen hebt is het wel de moeite waard. Ik moet nog even teruglezen hoe het precies werkt, of is dat nog niet verteld? Want je schraapt het gewoon van je benen af of hoe? ;-)
Hallo?!
Alle reacties Link kopieren
Oh ja voor de mensen die nog zonnebrandcreme voor hun kinderen nodig hebben:



Bij Etos verkopen ze zowel kleine flesjes zonnebrandcrème als grote. Ik heb de prijs per liter even vergeleken en verbazingwekkend genoeg: die kleine flesjes zijn dus veel goedkoper!



Nu heb ik zo'n klein flesje voor 2,50 gekocht. Wij kunnen bijna altijd een halve fles weggooien aan het einde van het jaar. Nu gaan we waarschijnlijk gewoon opmaken wat we gekocht hebben. We hoeven dit jaar dus minder geld aan zonnebrandcrème uit te geven en zo'n klein flesje is ook nog eens hartstikke handig in de luiertas.



Een win-win-win situatie ;-)
Hallo?!
Heb al met die spaarkaarten in het rond gevraagd en nu nog doorgeven is logistiek een uitdaging. Ga de gok niet nemen om ze te verzilveren en daarna weer op marktplaats ofzo.



Hier gaat de zonnebrand nooit in één seizoen op, gewoon bewaren voor het seizoen erop. Of de werking vermindert weet ik niet (heb die bewering wel eens gehoord), maar ben niet rossig/blond en houd niet van wegsmeltenop strand/terras dat scheelt. (en ja ik weet dat je in de schaduw/op het water ook zonnebrandspul nodig hebt)
Op zonnebrandverpakking staat altijd dat je het tot één jaar na opening kunt gebruiken, daarna weggooien. Ik vind die kleine flesjes altijd wel handig, een stuk beter dan die grote dingen. Die flesjes worden soms ook zo vies.

@Silverzephyr, ik heb je aangemeld bij TNS Nipo!
Alle reacties Link kopieren
Vandaag bij de Turks eens boodschappen gedaan, valt me altijd op dat je daar gewoon alles per kilo afgewogen krijgt. Dus voor 3,80 een grote bak aardbeien, een avocado, een zak champignons en een grote paprika..

Daarbij nog 2 turkse broden voor 1,60.. heerlijk :D
Alle reacties Link kopieren
@atelier_madame: dat is inderdaad het voordeel van de turkse supermarkt! Ze kan je veel gerichter shoppen (dus niet een gigantische courgette moeten kopen die je toch weer voor de helft weggooit als je niet uitkijkt maar gewoon een kleintje, die ook nog eens veel beter smaakt).

Ik ben fan van de turk!
Op een dag word je wakker en besef je dat er geen tijd meer is om te doen wat je altijd al wilde doen. Doe het nu!
Alle reacties Link kopieren
Goed gevrekt vandaag bij de kringloopwinkel voor mezelf:

2 capri jeans en een tuniekje van dept voor in totaal 12,65.
Alle reacties Link kopieren
Vandaag een antivrekdag gehad, ben voor een hobby naar een evenement geweest en daar uiteraard allerlei dingen gekocht.

Gewoon voor de leuk en voor de hobby.



Voor dit doel/hobby reserveer ik ook geld op een aparte rekening zodat het gewoon kan (niet dat ik elk dubbeltje moet omdraaien daar omdat ik veel te veel zie daar ;-)).

Is erg gezellig en samen met mijn moeder een dagje weg :-d.
Vraag op de rommelmarkt wat de 2 boeken kosten die ik uitgezocht heb antwoord: 3 euro. Ik ga even later 3 boeken afrekenen bij iemand anders en moet 2,50 euro betalen!
Alle reacties Link kopieren
Dankje Fruitmoes! Ik heb nog geen mail, hoe snel gaat dit normaal?
Alle reacties Link kopieren
jessie441 schreef op 02 juni 2012 @ 11:31:

Voor degene die ze nog heeft liggen:

tot en met morgen kunnen de Eftelingkortingskaarten nog ingeleverd worden bij Appie!



Ik ga vanmiddag ook, ben allang blij dat ik nu eens op tijd ben en ze niet heb laten verlopen :-$
De actie is met 1 week verlengd zag ik vandaag!
Alle reacties Link kopieren
mi-jo schreef op 01 juni 2012 @ 22:21:

Ik weet niet of het daadwerkelijk klopt, maar de buurvrouw van mijn ouders vertelde dat iemand van de kankerstichting haar had verteld dat zonnebrand boven factor 30 niets extras doet. Een hogere factor is alleen duurder, dus het schijnt alleen geldklopperij te zijn. Zelf had ik dat vermoeden ook al een tijdje, omdat ik een tijdje factor 50 heb gebruikt, maar het op een gegeven moment te duur vond. Toen ben ik factor 30 gaan gebruiken en dat werkt net zo goed. Je moet zelf weten of je deze info gelooft of niet, maar ik dacht ik laat het je toch even weten in het kader van vrekken :p




Vorig jaar op Corsica hebben we eerst een hele tube factor 50 leeggesmeerd op Snoezekind. Na anderhalve week was die leeg, en dachten we dat we wel op 30 over konden stappen. Niet dus. Verbrand (ondanks meerdere keren smeren) en zelfs warmtestuwing, dus twee dagen rust onder het zeildoek. We zijn direct naar het dorp gereden en hebben factor 50 bij de apotheek gehaald.



Snoezekind wordt ondanks die hoge beschermingsfactor altijd wel poepiebruin, en blijft dat tot eind oktober. Wel is hij erg gevoelig voor warmte, op de kleuterschool heeft hij eens in april een zonnesteek opgelopen (ondanks insmeren thuis), juf was vergeten dat hij zijn pet altijd op moet hebben. Daar is hij zó van geschrokken, dat hij zomer en winter iets op zijn hoofd wil hebben.
Betty White: "Once you go blackberry... Hmmmmmhmmmm"
Oudere zonnebrand verliest nauwelijks iets aan werking

er was hier laatst een test over op tv zelfs 10 jaar oude zonnebrand had maar paar % werking ingeleverd

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven