Leuke stapvriendinnen omg D-H-Z'meer- R'dam gezocht! 25-37jr

16-11-2008 12:01 10 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hi Meiden!!



Zoek jij ook wat meer opvulling in de weekenden? Stappen op zaterdagavond (soms tot in de vroege uurtjes ) of zondagssmiddags ergens naartoe of savonds gezellig ff ergens wat eten, lekker gek doen, mannen kijken/keuren?

En breng je door de weeks savonds toch meer avondjes op de bank door dan je wil ipv van dat je ff ergens gezellig wat gaat drinken of bij iemand op bezoek gaat, ff lekker kletsen?



Ik ben 34, zie er trouwens wel jonger uit en ik voel me ook veel jonger:-)!! Hou ook nog echt van uitgaan ben zeker nog geen "oude" 34-er :-) Ik ben vrijgezel, met af en toe een vriendje, maar mijn vriendinnen en vrienden zijn heel belangrijk voor mij! Ik vergeet ze niet als ik een vriendje heb!

Ik hou bijna van alle soorten muziek, van de crazy piano's tot trance.. Op zondagmiddag/avond ben ik ook nog wel eens op een leuk feestje te vinden... moet wel zeggen dat dat zomers vaker voor komt.



Dus... ben jij die leuke, spontane "gekke" meid die net als ik er lekker op uit willen gaan? Ben je 25+ reageer dan!
Alle reacties Link kopieren
Hoi "Babbel",

Ik heb ook zin om lekker uit te gaan maar mijn vaste stapvriendin heeft momenteel een gezinnetje...

Tijd om nieuwe stapvriendinnen te ontmoeten!

Mail je me op 01marion@live.nl
Alle reacties Link kopieren
Leuk, ik sta altijd open om nieuwe mensen te ontmoeten....

Ik houd van stappen, film, uit eten etc...



Mijn mailadres is: vlindertje160@yahoo.com
Alle reacties Link kopieren
Hi meiden!



Ik ben vergeten een emailadres erbij te zetten dus hier komt 'ie: Babbel34@live.nl !
Alle reacties Link kopieren
"up"
Alle reacties Link kopieren
(Nieuwe) Meiden mijn msn doet het niet meer

Maar ik heb wel hyves dus daar kunnen we ook lekker kletsen!
Alle reacties Link kopieren
Hoi Babbel,



Beetje late reactie maar het lijkt mij ook erg gezellig om nieuwe meiden te ontmoeten waarmee ik weer een lekker kan gaan stappen! De vriendinnen in mijn omgeving zijn over het algemeen gesetteld en hebben niet meer zoveel zin om uit te gaan. Mijn email-adres is williams1@live.nl
Alle reacties Link kopieren
Ik ben een nieuw lid dus een zeer late reactie maar ik zoek ook nieuwe vriendinnen hahahahaha

Ik ben 36 MAAR echt, ik sluit me volledig aan bij Babbel1974!

Dus als je het leuk vindt: pussinbootss@gmail.com
Alle reacties Link kopieren
Zeg meiden wil me ook wel bij jullie aansluiten, ben sinds kort verhuisd naar Capelle a/d IJssel. Ben voor mijn vriend deze kant op gekomen en wil ook wel wat andere dingen doen met gezellige meiden . En om nou elk weekend naar mijn vriendinnen in het hoge noorden te rijden wordt me ook een beetje teveel van het goede....



mochten jullie wat leuks doen....mijn mail is

pefean@hotmail.com
Alle reacties Link kopieren
He meiden,



precies het berichtje waar ik naar op zoek was. Bij mij zijn alle vriendinnen zwanger of net bevallen en stappen, shoppen, filmpje zit er niet zo vaak meer in. Dus als ik me nog aan zou kunnen sluiten, graag! Zelf woon ik in Rotterdam en ben 32 jaar. Ik hoor het wel! Jullie kunnen me bereiken op bos.1976@hotmail.com

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven