Totale alpha-oplaadvraag

28-01-2013 20:59 8 berichten
Alle reacties Link kopieren
Zoals het uit het onderstaande blijkt ben ik echt totaal a-technisch. Ik hoop dat er iemand is die dit vraagstuk voor me kan oplossen.



Ik heb een e-reader die ik via een USB-kabel oplaadt via mijn computer. Ik heb ook een camera die ik via een USB-kabel kan opladen door mijn computer. Maar voor mijn camera heb ik ook een kleine accu. Ik kan de USB-kabel daarin pluggen, de accu op stroom aansluiten en dan laadt mijn camera ook op.

Betekent dit dat ik dan ook mijn e-reader via deze accu zou kunnen opladen? Of loop ik dan toch de kans dat de spanningen o.i.d niet goed zijn en ik iets opblaas?

Als ik niet iedere keer mijn laptop nodig heb zou ik dat wel handig vinden.
Ik denk het wel. Maar je kunt ook even de voltages oid checken?



Ik gebruik altijd alle kabels door elkaar... gaat altijd goed
Alle reacties Link kopieren
Ah, the living-on-the-edge-methode

Dank je wel, ik ga eens kijken of ik de voltages ergens kan vinden.
Ja kan. USB heeft altijd hetzelfde voltage, totdat de accu echt leeg is.



Maar de meeste e-readers hoef je nauwelijks te laden.
Alle reacties Link kopieren
Beide kapiteinen, bedankt! Stom ,maar ik durfde het eerder toch niet aan.



Ik heb de e-reader met de camera-accu aangesloten. Het lijkt goed te gaan. Maar mocht er vannacht in de randstad op mysterieuze wijze een huis ontploffen dan weten jullie waar het aan lag
De moeite van het uitzoeken van dit soort dingen weegt niet op tegen de 1 van de 100 keer dat het misschien fout gaat.:)
Haha nou ik hoop het niet voor je
Alle reacties Link kopieren
Update: e-reader is opgeladen, alle boeken staan er nog op en het huis is niet ontploft.

Hoera!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven